♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

abbey1
19. apr 2010

Nibiru.Toto som ja mala v 1.tehotenstve,až som zostala v 6mesiaci Pn,ale tiež mi s tým nikto nevedel pomôcť.Niekedy keď som sa chcela postaviť,tak ani za svet,pricviknutý nerv nepustil a strašná bolesť nedovolila sa vystrieť,tak som chodila v divných pozach.Des

michaela80
19. apr 2010

nibiru to som mala aj ja tu bolest...nevedela som sa v noci otocit, ci vyjst z vane ani dlho sediet ani lezat...bolelo to ako fras...bola som 3 u fyzioterapeuta a on mi to takymi zvlastnymi tahmi povolil...od vtedy to preslo...

michaela80
19. apr 2010

ja som sa dnes zobudila na to ze ma obruska tlaci...opuchli mi palce ale nohy sa mi zdaju o.k. ...mam to poobede spomenut v poradni ci je to blbost?

nibiru
19. apr 2010

no buduci tyzden idem na kontrolu a obvodna mi povedala ze ak mi tie homeopatika nepomozu posle ma dakemu odborikovi ja som jej povedala ze uz mi je jedno co urobi len nech mi pomoze najhorsie je to vecer a mi nemame vytah takze na druhe vyslapat je des no sak dufam ze mi pomozu ja si ani neviem predctavit ze by som mala krivat az do porodu ☹

lulusha
19. apr 2010

misak, podla mna to urcite spomen...pre pokoj na dusi 🙂

baby, mna boli oko, mam ho trosku cervene - myslite, ze si tam mozem kvapnut Visine?

abbey1
19. apr 2010

Prajem pekný deň a lúčim sa,práca čaká.

januliatko1985
19. apr 2010

Dobre ranko 🙂 tak ja nastastie spim celkom dobre, len sa cstejsie prehadzujem a hladam vhodnu polohu.

silwi, drzim palce nech sa uz dozvies, ze co sa v brusku skryva.

my sme vcera boli kupit matrac do postielocky uz by mala tento tyzden dojst tak sa vytesujem, aj nejake polodupky a tricka 😝

a k tej maternici, ja ked lezim tak je dakde okolo pupka ale ked stojim tak par cm nad pupkom lebo citim jak vysoko ma uz male kope a ked lezim na boku tak aj do rebier som uz schytala.
inac ked mi dr povedal minule, ze babo je dost nizko ulozene tak az tersaz som si uvedomila, ze preco ma tak uplne dole dakedy kopne, a uz asi tyzden je otocene priecne, som zvedava kedy sa raci otocit 😀

rubinka
19. apr 2010

Ahojte, tak ja sa v noci budím aj niekoľkokrát na wc a potom sa mi už ťahšie zaspáva, ale kedže nechodím do práce, mám to kedy dospať 🙂

Silwieta držím palce a nech máš krásny zážitok 😉

silwietta
19. apr 2010

dakujem babule...

silwietta
19. apr 2010

lulu podla mna v pohode, ved cez oko do placenty toho nemoze vela prejst...

silwietta
19. apr 2010

miska, radsej spomen tie opuchy, predsa len este nie je tak horuco aby to bolo z tepla a ani si vela nepribrala, takze radsej to spomen...

didulka85
19. apr 2010

Michaela urcite to spomen doktrovi. Ja som s tym doma na PN-ke. Zevraj je este skoro na opuchy. Mne puchnu nohy aj ruky.

bihan
19. apr 2010

Brý deň 🙂 Moje lásky práve odišli na pláž.. ja nemôžem, lebo poobede robím, ale bola som u pôrodnej asistenky na prvom sedení (tu ich 8 prepláca poisťovňa), tak ľutujem, že som ju nepoznala už v prvom tehu.. presne je to osoba, ktorú som hľadala 😵 tak bud. štvrtok mám prvé "cvičenie".

Miška, opuchy určite spomeň a skús trošku viac piť 😉

Maternica sa mi teraz končí niekde pár cm nad pupkom.. tipujem tak 2-3.

No a včera sa mi podarilo zase vyhrať v aukcii 5 bodíčok z biobavlny za 10 libier, to je radosti 😀 a večer budem mať výsledky zo "sladkej vody", tak som už zvedavá.

rubinka
19. apr 2010

Ahoj Bihan, dnes tu akosi nikto nie je 😒

pipi1211
19. apr 2010

ako sa da namerat ta maternica?

bihan
19. apr 2010

Rubi, stále lepšie ako cez víkend 😀

Pipi, napr. teraz sa už dá merať pomocou metra od lonovej kosti po vrch maternice a počet cm by mal zodpovedať počtu tt 🙂
A ak myslíš, že ako sa dá nájsť vrch, tak je to najvyššie miesto, kde si ju dočiahneš 😀

Inak pozerám, že hrozia ďalšie erupicie druhej sopky na Islande.. dúfam, že do júla sa to všetko rozplynie, lebo keby sme tu museli ostať kvôli sopke, asi by ma kleplo 😅

silwietta
19. apr 2010

bihan, tebe sa tam nepaci? ci uz mas toho plne zuby?

denisocka
19. apr 2010

Caute,dufam ze si Lucy uziva dubai a ze doleti a neostanu tam. Vonku prsi,tak nemam chut na nic,ani pisat.ale citam vas

rubinka
19. apr 2010

Aj u nás leje jak z krhly, fajne sa nudím 😒

bihan
19. apr 2010

Silwi, ja tu hlavne nechcem rodiť 😀 Keby sa nám to posunulo, tak by sme mohli letieť najskôr na konci augusta a MM by nestíhal nastúpiť na stáž a všetko by sa dosť nepríjemne skomplikovalo.

silwietta
19. apr 2010

bihan, ja uz tiez zacinam zvazovat, ze kde budem rodit... mm mozno bude musiet menit job a tak je mozne ze tu aj nebude, teda by som potom radsej isla k rodicom a rodila tam, budem mat viac kludu... ale uvidime... a veru ta sopka narobila dost neprijemnosti...

nikitka231
19. apr 2010

ahojte kocky,tak my sme dnes doma s anginou s drobcom cely tyzden... 😉 paradicka...

denisocka
19. apr 2010

Mne dosli za 4dni flasky avent,uz su u bratranca v uk.zvazujem aj to kresielko,len neviem ci do piatku dojde

rubinka
19. apr 2010

Niki, tak sa skoro uzdravte 😉

bihan
19. apr 2010

Niki, človek by povedal, že sa tešíš 😀

Deni, ak ti to donesú domov, tak vezmi 😉 ak objednáš teraz, do piatku by malo doraziť.

Ja som sa nakoniec rozhodla, že vezmem iba jeden starter kit od aventu - je to s mäkkým náustkom, rúčkami, 3-kový cumel.. dokúpim menšie cumle a bude mi to bohato stačiť. Stále mám doma Via poháriky, keby niečo.

Siwi, ja už mám všetko krásne naplánované, pôrodnica vybraná už dávno...ale aj tak je to krásne, ako je stále človek na prírodu krátky 🙂

nikitka231
19. apr 2010

no bihan...aj sa tesim ale len dnes som s malym doma a cely tyzden bude moja mama..aspon si oddychne a ja budem chodit opat do prace 😉 takze sa tesim ale len jeden den oddychu 😎

jaz
19. apr 2010

ahojte augustovky,
ja som bola rano na glukozovom teste 😝, pri prvej som to znasala lepsie, dnes som to takmer nedopila, sestricka ked ma videla, poslala ma este doliat si cistej vody, zajtra mam poradnu a budu aj vysledky, tak som zvedava. Prvykrat mi ho musela diabetologicka zopakovat, lebo vysli hranicne hodnoty, dufam, ze teraz sa tomu vyhnem.
cele doobedie som tlacila slane chipsy, co sa mi po tom sladkom slane ziadalo 🙂

chcem sa spytat, ci vas niektoru trapi palenie zahy a co vam pomaha? Ja sa idem vecer zblaznit, vcera som uz vecerala len suchy rohlik, co mi vsetko vyvola kyselinu 😝

nikitka231
19. apr 2010

jaz tak mna tiez pali zaha...vacssinou z kyslych potravin...ako ovocie pomarance nehrozia uz vobec..ale ked mam zahu tak oriesky alebo mandle mne zaberaju...pocula som ze aj mlieko je ako neutralizer...tak poskusaj 😎

jaz
19. apr 2010

nikitka, vdaka 🙂, mlieko nehrozi, ale tie mandle mozem skusit, pri prvej som mala mierne problemy az ku koncu, stacili pukancove chleby, ale teraz.... 😝

michaela80
19. apr 2010

BIHAN prave ze ja pijem strasne vela a vela aj cez noc...cez noc sa mi podari aj cez liter vody vypit....a cez den stiahnem 2 litre ked nie viac...caje vobec sice nepijem lebo ci ovocny, ci bylinkovy alebo obcajny pigi tak zaha ma palila ako...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre