♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

didulka85
7. máj 2010

Kvietok mne ta glukoza chutila. Pila som ju bez citrona. Ale ja lubim sladke...
Len bohuzial to nedopadlo dobre.

Inac cela ta cukrovka mi pripada smiesna oproti tomu, co riesi na konikovi jeden chlapik... Jeho zene zistili rakovinu krcka maternice a je v 15tt.

kvietok121
7. máj 2010

tak to su vazne poblemy, ja tiez ked som v lete lezala v nemocnici, tak vedla mna lezalo mlada 23 baba, po roznych operaciach, a cakala na vysledky o rakovine a o tom ci niekedy bude moct mat deti ... vtedy som si tiez uvedomila ze cakat na babenko niekolko rokov a potom mat potrat, nie je to najhorsie co ma mohlo postihnut

ja zase vobec nemusim sladke

peta131
7. máj 2010

Pekny vecer 😉

ja na tom kojacom vankusi spavam uz hadam od 7tt a uz si neviem predstavit spat bez neho hlavne teraz ked uz je brusko velke...ja mam vnutri tie molytanove gulicky a nezda sa mi ze by sa mi nejako splaskoval a keby aj hej tak som k tomu baleniu dostala aj nahradnu napln tych guliek tak potom len doplnim...

dnes som bola v lekarni spravit velky nakup som si uz pokupila vsetky veci do porodnice, veci pre maleho ako je teplomer, odsavacka na sopliky, olejcek na kupanie, telove mliecko.....no vselico mozne 😀 uz to chcem mat vsetko pokupene ja som taka ze ja radsej mat dopredu nachystane vsetko nez potom na poslednu chvilu vsetko zhanat 🙂

a bola som aj v DM-ke som si kupila to bambucke maslo Bihan dakujem za radu akurat som sa nim natrela a ta vona je nadherna 😵 aj malemu som pokupila len prirodnu kozmetiku som to tam porovnavala tie vone a to sa neda ani len porovnat...

Lucy mala je nadherna 😵 aj ja musim nahodit fotku maleho co sme vcera dostali len sa mi nechce skenovat 😝

Evit maly veru pindura nezaprie 😀

lenadka
7. máj 2010

Caute baby hlasim sa z nemocky,uz 1,5hod mi tecie infuzka. Dostala som take bolesti ze som ledva presla na wc.Ale sono je ok krcok drzi babika sa ma dobre,zodpoveda 28+5 a je to uz naisto dievca 😉. Infuzka zabrala uz by som aj domov isla :-P

didulka85
7. máj 2010

Mne mm kupil kojaci vankus na Vianoce. A odvtedy s nim spi. 😀

kvietok121
7. máj 2010

lenadka hlavne ze je vsetko ok

didulka85
7. máj 2010

Lenadka drz sa... Teraz ta tvoja sluzobna cesta nepripada vobec do uvahy...

kvietok121
7. máj 2010

no tak to urcite nie ani napad, to ti same musia povedat ze nikam nejdes, ved je to riziko

peta131
7. máj 2010

tak tu je moj Marko 😵 hned by som mu tu pusinu vybozkavala 😵

peta131
7. máj 2010

lenadka drz sa hlavne ze je vsetko v poriadku

kvietok121
7. máj 2010

krasnucky chrustik

zuzannas
7. máj 2010

Rubinka, teraz citam trosku dozadu...k tym gluk.testom...ja som mala uplne presne vysledky ako ty pred 3 rokmi, nalacno mi vysiel blby vysledok a potom boli OK...musela som to absolvovat este raz 😖 ze vraj to mohlo byt koli sladkemu co som jedla vecer pred...Teraz idem v stredu, tak uz od pondelka nejem radsej nic sladke... 😀 😀 😝

Kocky, krasne fotecky babetiek mate z 3D utz !!! 😵 😵

lenadka
8. máj 2010

Bre ranko,tak po poloprebdenej noci tu mame krasne rano. Krasnu ma pusinku maly. Spoluleziacej natacaju monitor tak nam tu tuka malinke srdieckn 🤐. Mne je smutno za malou vcera plackala ked ma tu nechavali.

januliatko1985
8. máj 2010

dobre ranko prajem.

peta, mali je zlatuckyyyy 🙂

lenadka, ty sa drz, hlavne, ze krcok aj mala je ok, snad coskoro pojdes domov k malej.

co dnes budete porabat? my pojdeme konecne kupit daco malemu v modrej 😅 sa teskam.a su tu dni dni mesta, tak hadam daco aj na hlavnej bude, su tam njeake stanky vecer nejaka akcia tusim, uvidime, len nech zase neprsi...

michaela80
8. máj 2010

peti tak ten ma krasnu pusinku....

peta131
8. máj 2010

dakujem babenky za pochvalu 😵 ja ked som bola malinka som mala presne taku istu pusinu take velike pery takze maly v sebe maminku nezaprie 😵 a aj mm ma take velke plne pery tak Marko sa nezaprie ze je nas 😵
ale doktor sa smial ze ci ho nahodou necakam s cernochom 😀

rubinka
8. máj 2010

Ahojte 🙂
Baby krásne 3D fotky ste sem podávali, ja už sa neviem dočkať mojich 😉

Zuzannas ďakujem za povzbudenie, v pondelok budem snád vedieť viac.

kvietok121
8. máj 2010

prajem vsetkym krasny sobotny den, plny oddychu

kvietok121
8. máj 2010

lenadka drzkaj sa dufam ze pojdes cim skor domov

groka
8. máj 2010

Ahojte

babule kukla som foto z toho 3D mate tak chutne deticky a tie pusinky,juj,bohovske to je
ja idem v stredu konecne,ale bojim sa ,ze sa nic nenatoci,lebo maly neni nejako aktivny,teda hmyrit sa hmyri len kopance zasa nedava velke,ma zas obdobie take tichsie

co mate dnes v plane?

ja upratovat ide,vobec sa mi nechce ale

vcera sme kupili tie tablety gelove ariel fialove co reklamuju no a poviem vam,ze pradlo vonia krasne,este som ho nevystrela,ale hadam aj opralo,mne sa to zda normalne ze malo jeden sacik dat na cele pranie

groka
8. máj 2010

lenadka drz sa v nemocke

maculienka123
8. máj 2010

ahoj groka,este ti byva zle?

maculienka123
8. máj 2010

groka a neni treba avivaz?

lulusha
8. máj 2010

ahojte babule!

lenadka, drz sa, hadam ta raz-dva pustia domov, ked je vsetko v poriadku...

peti, ten maly je naozaj na cmukanie 🙂

inac, marija - moj kojaci vankus - moc som na nom nevedela v noci spat, lebo je brutalne dlhy 😀 a keby som si ho mala otacat na druhu stranu v spanku, tak asi by som sa s nim zaskrtila alebo ovalila muza 😀 ale na den je super, v noci som si dala pod koleno klasicky maly vankusik... ale mozno to chce len trening 😎

groka
8. máj 2010

maculienka ahoj,no tieto pracie prostriedky co som spozorovala a hlavne tekute su take,ze vidim rozdiel ked periem v prasku a v gele,v prasku su veci tvrde,v geloch uz nie,niekedy davam avivaz,niekedy nie,ale napriklad pri ariel gel som uz nedavala avivaz a pri tychto sackoch ma to ani nenapadlo

groka
8. máj 2010

mne osobne su tie avivaze uz take preparfemovane,ze mi je z toho zle,az moc to vonia,taky ariel,persil ked veci uschnu a ozehlia sa,tak vonaju tak praskovo nie tak parfemovo

rubinka
8. máj 2010

Lenadka prajem skorý návrat domov 😉

groka
8. máj 2010

jaaaaaaaj,no zle ,zle mi nebyva uz,nejako to preslo samo a ked mi je zle,tak asi raz za mesiac,ale to sa neda porovnat s tym co som mala,uuuuuuuuuuf,teraz ma trapi busenie srdca,to je velmi neprijemne a zle,to nemozem a neda sa hlavne nic robit,len lahnut,mne pomaha vypit aspon pol litra vody,uz pijem len vodu z vodovodu,este sa chystam kupit tu kanvicu na to filtrovanie

maculienka123
8. máj 2010

ja len rozmyslam,ze ked dat ten gel do bieleho,oni su vzdy bud modre,zelene alebo fialove,ci mi to nezafarbi pradlo

maculienka123
8. máj 2010

mne prestalo byt zle tak pred dvoma tyzdnami,inak stale mi bolo a tiez ako ty hovoris,to sa neda teraz porovnat,to bolo cosi strasne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre