♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
12. máj 2010

vlastne pred 3 tyzdnami 😅

zuzana76
12. máj 2010

aj ja idem do MC Nitra ale az o 16.00 a moj muz asi nebdue moct prist, akuratt mi volal,ze amju frmol v robote 😔 ☹

adal
12. máj 2010

tie týždne tak rýchle utekajú, prednedávnom sme oznámili našim že budú dvojnásobní starí rodičia a čo nevidieť budem rodiť 🙂 ale už sa teším na ten voňavý batôžtek 🙂

mywiel
12. máj 2010

Deni ja som predala toto bolo také ze sa hojdalo samo dalo sa nastavit rozne rychlosti a svietili tam svetielka, hrala hudba atd.
http://newsletter.baby-walz.com/inxmail0/html_m...

mywiel
12. máj 2010

Adal to len teraz ste oznamili, to si este nevsimli?? 😅 😕

adal
12. máj 2010

mywiel, prednedávnom som myslela v decembri 😉 a určite by si to všimli, lebo keď pozrieš môj album vyzerám skoro na pôrod 😀

mywiel
12. máj 2010

Jaaj v tak 😀 no ja som to oznamila uz v prvom trimestri lebo sa vyhovarat, ze preco nejem a preco mi je vkuse zle sa uz nedalo. 😝 😀

didulka85
12. máj 2010

Ahojte! Muza mam uz doma. Prestala mi fungovat wifi, tak musim sediet v kute izby. Nie je to velmi pohodlne...
Hematologia dopadla dobre, len zrazanlivost mam vysoku, ale teraz to nechcu riesit. Pytala sa ma na cukor. Ked som jej povedala hodnotu, tak ma velmi nepotesila. Ze sa dietou nevyhnem inzulinu.

miciatko
12. máj 2010

Ahojte tehulky

Tak Deni to je skvele, ja som si tiez objednala od jednej maminy take iste lehatko ako ty ,ma mi ho poslat dnes je len 6 mesiacov pouzivane , takže posiela aj zaručný a aj s poštovným vychádza 35 Eur, tak som veľmi zvedava či to tak bude .

Inak ja by som trvala bud na znížení ceny, alebo zrusení predaja , inak ja som sa tu tiez dohadovala s jednou na predaji lehatka skoro mesiac, co stale ze to posle po niekom ze lebo poste neverí atd, tak som to potom vzdala a objednala u inej maminy

denisocka
12. máj 2010

ja som vydrhla malemu taky maly koberec autičkovi a zalahla na gauč,uplne sa rozpršalo. teraz idem umyť riady,bo mam pocit že ked ležim tak mi je ovela horšie ako ked stojim či chodim. normálne som po spanku mala take malu brucho,že som nechapala kde sa stratilo .

miciatko,tak to je super cena,ja som si myslela že 30e za bezchybne je super,ale keby že mam v zarujke tak plesám,teda bezchybne v zaruke.

mne sa ta madam ešte neozvalaasi jej to fak vratim,aj ked sa bojim reakcie na ten odstrihnuty WARNING

groka
12. máj 2010

baby mam mat maleho uz dole hlavickou,alebo este nemusi byt?

zuzana76
12. máj 2010

este nemusi byt

mywiel
12. máj 2010

Deticky sa zvyknu otacat az do 36tyzdna potom uz maju menej miesta, takze mas este cas. 😉

groka
12. máj 2010

tak uvidim a strasne som zvedava co ma na lavej strane lebo tam nemozem spavat uz par mesiacov a kope len tam tak ze sa vyduva riadne brusko

adal
12. máj 2010

groka, mne sa chlapček (prvý synček) otočil až v 35. týždni 🙂

simuska153
12. máj 2010

Ahojte,
my sme dnes boli doobeda s Adamkom na sikovnych rucickach, teraz zaspinkal, tak vas idem rychlo precitat....

nikitka231
12. máj 2010

ahojte koceny tak sa hlasim z poradne,glukoza rano vypita a poradna...no ...krcom vo velmi makkej konzistencii nalez trosinku zhorseny...len ten krcok je uz na prd ☹ vlastne uz ani nie je ...no a dr pocuvala ozvi mimi ,tie su v pohdoe az na to ze maly je velmi ale velmi nizko polozeny (ozvi mi pocuvala rovno nad lonovou kostou 😒 )...ze to tak nema byt a kedze bude tyzddenne priberaz 500g zhruba tak teraz povedala ze tieto 4tt budu kriticke kedze bude tlacit a branku a logicky vahou mimi sa budem otovarat....povedala ze to musime dobojovat do 9.6 aj keby neviem co!!!..to bude 32tt,keby som mala bolesti ako vcera tak mam ist rovno do nemocky a si ma tam uz nechaju. 😉 takze pokracujem s kludovym rezimom doma

simuska153
12. máj 2010

Mywiel, Evitka, aj my mame po Adamkovi take iste kresielko - Fisher Price 😵 , ja som s nim bola max. spokojna... a vyuzivali sme ho asi do roka... pouzivala som ho aj pri prvych prikrmoch - dobre sa mi tam krmilo a Adamko si v klude sedkal 😀

Deni, no to je teda riadne neseriozna predavajuca ☹ , ja som ale taka makka, asi by som ani nevedela riesit takuto reklamaciu.... u nas by to urcite vybavoval MM 😉

denisocka
12. máj 2010

simuš,moj muž vravel - ser nato a naši tam platu 😖

simuska153
12. máj 2010

Teda opravujem, kresielko mame to prve, co davala Mywiel... Chicco 😉

evitkamalicka
12. máj 2010

ako poznam mojho tak ten by to tiez isto nereklamoval

denisocka
12. máj 2010

no niki, ty kokos - ja som predvčerom písala že som počula ozvy nad lonovou ksotou 😒

nikitka231
12. máj 2010

ozaj kocky 🙂humor na dnesny den 😀 😀 😀
pani co bola na poradni v 36tt vysla z kabinky a vravi..mam trosku mierny sok lebo som bola uz 2 krat na 3D a povedali mi ze to bude dievka ako visita...a dnes mi pani dr povedala ze je to chlap ako buk s gulkami a pinpasom..a ze vsetko ma v ruzovom aj kocik 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
12. máj 2010

simuš a čo hovorila,možeš sedieť,alebo navariť? či len ležať? a čo ti nedala aspon pesar?

denisocka
12. máj 2010

niki,ale aj citiš nejak,že je nizko? mač dole brucho,či maš nejake tlaky,alebo niečo

nikitka231
12. máj 2010

no deni ale tak potom mozno tvoj je tiez tak nizko polozeny ale ty sa chvalabohu neotvars to je podstatne takze pojde este hore drobcek...len ja ked krcok nemam tak ho tam nebude mat co drzat..musim len zubami nechtami vydrzat do toho 9.6 a potom si vydychnem 😉

nikitka231
12. máj 2010

deni brucho mam total dole a tlaky mam na vajecniky a mechur neustale 😠 nieto este ked mi kope do mechura umieram 🙄
hokejista 😀 😀 lebo ked pocuvala dr vyssie tak nic nepocula... ☹ tak ja neviem ...vsetko len dole sa dalo pocut ako mam vajecniky...a to je mozno este aj priecne ulozene..no 24 maja idem na 3D tak sa pozrem na neho co doraba 😀

denisocka
12. máj 2010

no, mne vravela že nizko neni,bo že ked ma vyšetruje,tak musi cskoro celu ruku vopchať kým sa dostane ku krčku tak čo ja viem,ja som už zo všetkeho takam vysrata že amen. určite je hlavou dole,bo ma kope pod rebro as rukami šmatra v močaku a čka sa mu tiež dole

denisocka
12. máj 2010

odfot bruško niki,

ináč baby ma napadlo , či by sme si nevymenili tel.čísla. stači jedna z druhou,aby sme mali aky taky kontakt ked nas zavru do nemocky. teda kto chce

ja sa dobrovolne hlasim o "kamaratku" čo ma t-mobile 😀

evitkamalicka
12. máj 2010

ja dobrovolne o orange 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre