♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
13. máj 2010

snehu necitala som vsetko, ale opytam sa, ma tie zirafkove aj ruzove aj ine ruzove, poslem ti link do IP, tak si vyber a zoberiem ti ich

snehulienka24
13. máj 2010

janu, no to bude mozno tym ze si prestala menej jest 😝 😎 prepac 🤐 🙂

snehulienka24
13. máj 2010

evi dakujem, no, pre mna ruzova nie je priorita, aj ked je to baba..skor naopak 😀

evitkamalicka
13. máj 2010

tak to iste co som ti poslala je aj v modrom aj tie zirafkove

miciatko
13. máj 2010

evit že hroch domáci si ma pobavila 😀

Lednaka super že uz doma

ja spred tehu oblečiem všetko , ale gature nezapnem

Dnes sa mi neak točí hlava a to som uz v práci, práve si davam kavičku, tak snaď mi to prejde
Babeny kedy pôjdete na matersku v 32 tt, alebo 34 t, ja sa chystam v 32, lebo robím 12 hod a tým sedením si veľmi tlačím na bruško a je mi potom tažko, aj bruško mi tvrdne hodne

evitkamalicka
13. máj 2010

kurna chcela som ist na postu ale robia nam v cinziaku dlazbu, tak jedine ze budem lietat a vonku sa nejako zatiahlo

maculienka123
13. máj 2010

boze baby,ja sa normalne bojim,ze to nezhodim.to tak po porode ide tazko?
mne sice kazdy hovorim,ze na mne nic nieje vidiet,len brucho ale ja na sebe tych 14 kg citim strasne.

maculienka123
13. máj 2010

no idem uz upratovat,o tyzden si pridfam nejaku tu svadobnu foto 🙂

lucy1990
13. máj 2010

Dobre ranko kocky 🙂

evitkamalicka
13. máj 2010

lucy ahoj

ja akurat varim omacku na spagety

lenadka
13. máj 2010

ja mam tiez velke brusko, vcera mi kamoska povedala co ma dlhsie nevidela ze ved ty uz ides rodit 😅...noooo....asi tak 😀 prirastok mam stale len 6 kg, ale citim to dost...ako veleryba, len nemotorna, najhorsie je vstat z postele ked lezim a po nieco sa zohnu na zem a veru pri malom dietati je co zo zeme dvihat :-P

lucy1990
13. máj 2010

Lenadka, akoby si mi z duse hovorila, tiez mam 5-6 kg hore, mne to tak kolise....a tiez som taka nemotora 😀

marija
13. máj 2010

Kocky ktore uz mate deticky neviete mi povedat ako u nich zacali ovcie kiahne ak ich nahodou mali? len ak tej angine sa mi este aj kiahne pridruzia tak ma nadobro vystrie....

didulka85
13. máj 2010

Dobre ranko!
Ja spred tehotenstva neobleciem nic. Aj nohavicky su mi male... Nakupila som si asi 10 tehu triciek, 2 rifle, 2 nohavice, nejake saty, mikiny, teplaky a kojace podprsenky nosim uz od 1. trimestra. Naposledy som si kupila v C&A perfektne tehu platene letne nojavice. Su velmi pohodlne.

lenadka
13. máj 2010

marija tak aj u vas su? Luckyna sesternica ich mala aj Lucka s nou bola a nedostala ich...objavia sa prve pupaciky, najskor na brusku alebo vo vlaskoch a na tvaricke....moze byt aj zvysena teplota prve dni a potom sa vyhadze viac, no niektore deti malo, najviac na trupe a udajne vo vlasoch

didulka85
13. máj 2010

Marija ty mas s tou malou trapenia...

lucy1990
13. máj 2010

Marija, nevymenime si cisla, ked sme obe z Race, aby sme sa potom mohli informovat ked pojdeme rodit? 🙂

januliatko1985
13. máj 2010

marija, no tak uz len tie kiahne vam chybaju k to mu vsetkemu, ach jaaaj 🙄

nikitka231
13. máj 2010

lenadka super ze uz si somka ,len pekne oddychuj
maculienka neboj zhodis..ak aj priberas ale papas zdrave cize zeleninku,ovocie...tak bud bez stresu ...ak je to kadeco aj sladke tak to pojde dole mozno o nieco horsie..vobec sa vahou nestresuj..kamoska ma plus 21 kg a ma to len na brusku a prsiach povedala ze pribera aj z vody 😀 😀 😀
a kazdy tyzden teraz mimi priberie zhruba 500g takze nie je to az take hrozne 😎

nikitka231
13. máj 2010

boze ja som dnes hodila 3 varky prania od rana a chcela som poprat este drobcekove veci ...a vcera som od kamosky vyfasovala spaci vak na leto uzasny....taku radost mi urobila ze az 😀 😀 😀 😀

marija
13. máj 2010

Lenadka no vcera sme boli u Dr. mali sme vysoke CRP, angina jak vysita. Vcera vecer mala take bodky na nose a dnes rano na cele take fliaciky ale az hore jak su vlasky a aj na telicku bodky, len hore na trupe... tak netusim, ze co to moze byt... som sa prv zliakla ze reakcia na ATB...

Lucy IP 😉

Didu, sa trapime uz rok.... 😢

evitkamalicka
13. máj 2010

nikitka nepomylila si sa? keby mimi priberalo kazdy tyzden 500g tak by bolo do porodu 10 kilove, si asi myslela, ze maminka ma tolko priberat

lenadka
13. máj 2010

marija...no oni by sa mali zmenit na take vodove, inak to bude len asi reakcia na lieky..inak umiestnenie na kiahne sedi 😅

lenadka
13. máj 2010

moja mala je triez doma ma sople, chrchle a kasel...no nechat doma malu s "malym" 😀...chuda moje ritka aj cikulka cervene ako rak, za 4 dni roztrahala 2 teplaky a 2 pancusky-no ocino berie vsetko sportovo, co len cumim, doteraz ozaj minimalne, nascipana-hm hlavne ze si to nik nevsimol ze je chora vratane svokry a bola prekvapena ked som u nich ked sme isli z nemocky ju od svokry vyzdvihnut zahlasila ze mala je chora...tak svokra pozerala ze naozaj?...takze tak...bola ako kuriatko bez kvocky ☹

marija
13. máj 2010

lenadka a hned su vodove? citam tu teraz ze to prv vyzera jak fliaciky... kazdopadne, ak ich aj mame cesta spat uz nieje... musime to dobojovat, zaroven aj s anginou....

lenadka
13. máj 2010

myslim ze najskor su len flaky a az potom sa spravi taka vodova bodka ako ked sa popalis a na to sa musi davat pozor aby sa to nerozskriabalo, lebo sa to potom zle hoji a ostavaju jazvy, sama par mam z detstva

rubinka
13. máj 2010

Baby helpnite, som sama doma a neviem poskladať ten držiak na baldachýn ani za frasa akože aby dali návod ich ani nenapadlo 😠

mywiel
13. máj 2010

Dobré ranko, no rubi s tym neporadim ja nemam trpezlivost teraz skladat nic proste ako som tehu sa neviem sustredit na manualne prace hotovy Pat a Mat 😅 😝 😀 vela stastia 🙂

evitkamalicka
13. máj 2010

rubi ako to ze nevies, vsak je to jednoduche, ja to poskladala aj bez navodu

abbey1
13. máj 2010

Ahojte.Už sme doma z Prahy.Ale najradšej by som sa zvrtla späť.Strašne sme nakúpili,aj pre Zaru,i keď som sa zapovedala,že už nič.Zasa sme vliekli 1 kufor navyše.Kúpila som super lehátko na kúpanie,obrázkové látkové plienočky,oblečko,pletenú dečku a super sadu osušiek v Mothercare za super cenu.Tak sa vytešujeme.Moja váha +4,5.Som sa bála,že po tých dobrotách teraz to bude des.Dnes som mala mať poradňu,ale pricestovali sme neskôr,tak musím na maličkú počkať na zajtra.Som rada,že sa pacietky držíte tak dobra.Marija, s tou malou ma to mrzí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre