♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulusha
14. máj 2010

no ja neviem... v stredu som si vecer dala aj Gynazol takou trubickou dovnutra na mykozu, zeby z toho? ale nedala som si ju hlboko naschval... teraz je okej, tak snad sa to ukludni...

myslite, ze to mozu byt pseudokramy??? lebo to je stale len taka cca polievkova lyzicka krvi a potom to prejde do spinenia a na druhy den uz ani stopy...

michaela80
14. máj 2010

deni ja mam krcok uz len 2cm podla vysetrenia rukou...uvidim ako to bude na ultrazvuku...

januliatko1985
14. máj 2010

fiiha miska, tak to je dost malo.. 😲

januliatko1985
14. máj 2010

baby som zvedava, ktora prva porodi.....

michaela80
14. máj 2010

no vedla mna lezi co ma 0.5 ale uz je v 34tt...

rubinka
14. máj 2010

Fíha tak vidím že tu fakt samé problémy. 😕

didulka85
14. máj 2010

Ahojte!
Tak ja som po dalsom cukrovkovom teste, pekne dopichana... Buduci tyzden budu vysledky, tak som zvedava. Netvarili sa bohvieako ked som povedala, ze za tyzden som dala 2 kila dole...
Dnes mi je dost zle, hlava boli, krk boli, mm mi lezie na nervy...

lucy1990
14. máj 2010

Baby neblaznite 😕 ja si musim zaklopat, ale zatial je vsetko ukazkove..

mywiel
14. máj 2010

Deni ako dlhé? Ved musi byt aby drzalo novorodencovi hlavu, ale ta vnutorna dlzka sa da nastavit, vsetko je nastavitelné. 😉

http://www.becobabycarrier.co.uk/features-instr...

rubinka
14. máj 2010

Didulka ja som tiež schudla z tej diéty a hned mi z toho našli ketóny v moči z hladovania, tak mi povedali že až tak preháňať to nemusím 😀

mywiel
14. máj 2010

Holky co vy vsetky chudnete? 😕 Ja mam uz +4kg 😲

lucy1990
14. máj 2010

Mywiel, ze uz +4 kg 😀 to je pohodicka, ja mam uz +6 a myslim si, ze to je tak akurat...

januliatko1985
14. máj 2010

myw, ja nie ja mam +8kg 😕 a stale priberam

didulka85
14. máj 2010

Rubi snazim sa nehladovat... Jem len nezapocitatelne potraviny. Uz mam plagat v kuchyni, aby mm vedel, co varit.
Mywiel ja som +13kg a teraz som dala z toho 2 dole.

mywiel
14. máj 2010

No lenze ja mam rezervu len do 10kg 😅 😝

denisocka
14. máj 2010

carculka - zavolaj či am aj v sovotu otvorene Andrea Kundrikova
Tel. 00421 (0) 905 573 015
Tel. 00421 (0) 911 242 133

marija
14. máj 2010

Kocky jeeeejda minenky..... to snad nie... Lulu pseudokramy? Ako ked sa to opakuje kazdy mesaic, mozno aj ano, aj ked skor nie 🙂 dufam, ze budes ok, ozvi sa keby nieco....

Jani aj tebe sa skracuje krcok? Och joj...

Mne nic nie je, keby nie tie krcove zily s cim sa zit da... a ak by som mala doma zdrave dieta tak som najstastnejsi clovek na svete a nemam ziadne problemy...

Sme boli u detskej, tepltoy klesli sice ale CRP ma vyssie ako v stredu, ze 160... hrdlo stale silno cervene.... to co som si myslela, ze su kiahne je asi alergicka reakcia, len tazko povedat ci na penicilin, nakolko pred mesiacom brala cisty penicilin a nic jej nebolo, alebo zacina mat alergiu na ATB vo vseobecnosti... keby ste videli ten zufaly pohlad lekarky... nech sa nikto nedivi mne, ze som tiez zufala a furt revem... vsak ona sama povedala, ze uz nevie ako dalej... ze jedine mandle von, alebo prekrytie penicilinom 3 mesiace vkuse... v pondelok ideme vybavovat prednostku na detskej ORL na Kramaroch, nech to stoji co to stoji, takto sa dalej neda a ona uz je tak aoslabena, ze aj na liecbu reaguje pomalsie... a najlepsie ze vyter z hrdla bude zajtra, lebo sa to rste stale kultivuje a vyzera to tak, ze tam nieco bude... hlavne, ze zajtra je sobota... az v pondelok sa dozvieme ci mame vlastne dobre ATB... nedrbne ma v tomto state????? 😠 😢 ☹

denisocka
14. máj 2010

baby,keby ste videli tu strory o to kresielko,čo si píšem s tou pani,tak amen.idem po celofan do garažu a potom vam to tu skopčím

rubinka
14. máj 2010

No ja om sa tiež snažila ale skončila som na zelenine a mäse a vajíčkach a pečive, no hrôza a deň pred odberom mi kázali jesť naposledy o 18:00 tak som bola hladná že až.

rubinka
14. máj 2010

Marija tak asi tie mandle budú musieť ísť von, moja sestra tiež bývala chorá tak jej vybrali a bolo potom dobre. 🙂

mywiel
14. máj 2010

Marija to mas teda trapenie, to je hrozné ked je dieta choré a nevies ako mu pomoct ☹ ja trpim vtedy viac ako ona, tak mi jej je luto aj ked musim poklopat teraz je v pohode uz dlho.

didulka85
14. máj 2010

Rubi neviem ako ty, ale ja neznasam grahamove rozky... Grc... Vcera som si kupila zavinace. Nie je tam ziadny cukor ani umele sladidlo. Snad tym nic nepokazim... Ty uz mozes jest hocico, nie?

denisocka
14. máj 2010

ježiš MARIJA to je už fakt hrozne 😖

marija
14. máj 2010

Rubi no asi ano... najhorsie na tom je to, ze ona este ma aj poruchu imunity ktoru ma 1:600 deti, a nema protilatku IgA a ta chrani vsetky sliznice v tele... takze hociktora sliznica v tele moze byt napadnuta... a nakolko mandle su velmi dolezite pre imunitu tak vobec neviem co budu robit lekari... je to paradox za paradoxom...

Mywiel presne tak... mna najviac ubija pohlad na nu,ked vidim ako trpi, ako jej male telicko nicia ATB a teploty... deti by samli len hrat a byt stastne a nie uz v dvoch rokoch ked pocuje, ze jej budu robit CRP place, lebo vie, ze to znamena, ze ju budu pochat do prsta...

captainka
14. máj 2010

ahojte kocky,
dnes som bola na tehot. cukrovke tak dufam ze vsetko dobre dopadne 🙂 a prisla som domkov a som zaspala...ako dobre 😵
idem si vas precitat...

denisocka
14. máj 2010

tak baby,komu sa chce čítať tu je story o kresielku 😀

JA predvčerom asi 3 mail s otazkou,ako to vyriešime :
poprosím vas aby ste sa mi ozvali a vyjadrili čo s tým lehátkom teraz , lebo takato komunikácia raz za par dni bude trvať donekonečna. keby som nemala zdr.problemy tak to kašlem,ale ja fakt neviem , čo bude zajtra a potom to už ťažko vyriešime ak ostanem na 3 mesiace v nemocnici.
v podmienkach predaja mam č.učtu,takže bud sa dohodneme a lehatko vam pošlem - čo by som bola teda najradšej , a poprosím vratiť sumu lehatka +3€ na spätne poštovne,alebo sa dohodneme na zlave z lahtka tých 10€ . necham to na vas, ozvite sa . dnes som mimo PC , sice mam internet na mobile,ale s ním niesom tak zadobre,aby som z neho vedela vela písať . Denisa

ONA dnes o polnoci :
Dobrý večer. V prílohe posielam doklad o úhrade. Pošlite kresielko ešte zajtra, aby som ho tu mala v pondelok. Myslím, že je to splniteľné v rámci dohody, pretože tie vady ktoré opisujete mi doposiaľ nie sú jasné. Poťah som oprala, sama som ho dávala na to kresielko a bolo určite hodné 30E a bez dier. Ak by bolo v takom stave ako ho teraz opisujete, nedala by som si námahu s balením a vláčením na poštu. Dúfam, že výmena prebehne bez problémov. Martina

JA dnes rano o 6.30 :
martina, dnes vam to nemožem poslať, idem na vyšetrenie s močom a do poradne , dufam že ma nenechaju v nemocnici. tiež ma pochopte,že za par minut rano to nemam ani ako zabaliť ,kdežto odniest na poštu .
nič na kresle by mi nevadilo okrem tej diery- proste to vzadu sa para popri švu. ja viem , že ste možno nahnevana,ja som si to tiež všimla až po polhodine,ked som kreslo otočila na druhu stranu.
Navyše , ako sme ho vyskušali,tak som zozadu odstrihla ten zhužvany napis Warning - tie 2 papierove upozornenia, nakolko by ma ani vo sne nenapadlo,že kreslo bude poškodene . na funkčnosti to neubera kreslu , mne to tam zavadzalo už na fotke čo ste posllali,preto som to odstrihla s tým,že to ostava mne. ak sa vratim od lekára tak to zabalím,možno sa mi to podari poslať poobede s otcom,alebo ráno v sobotu s manželom, my bývame v malej dedine a nemame poštu. dakujem za pochopenie . a poprosim adresu !

ona nato o par hodin :
Dobrý deň. Tak viete písať, chcete rýchlosť, a napriek tomu Vám nevadí strihať kresielko a vyhovárať sa donekonečna. Včera som poslala peniaze aj s potvrdením, už mi ich stiahli z účtu, Vám všetko ponáhľa a len sama na svete máte problém. Ešte to kreslo potrebujete na víkend aby som ho ja už vôbec nemohla použiť?
Teraz máte peniaze aj tovar a zrazu máte času dosť. Adresa:
ps: Mimochodom, pri vrátení tovaru platí, že ho vrátite v stave ako bol posielaný bez ďalších Vaších zásahov. To ste porušili tiež a nejak ste sa o tom zabudli zmieniť.

JA :
martina,sa nehnevajte,čo je to za pristup z vašej strany !
peniaze na učte ešte nemam,iba vaše potvrdenie . ja som na kreslo tiež čakala dlho - najprv ste ho prali ,tak pršalo . u nas doteraz lialo ako z krhly, teraz som došla z vyšetrení - našťatie ma nenechali v nemocnici ,ale ostavam ležať nadalej doma aj s antibiotikami a nohami hore ,manžel je v robote a ja nemám poštu za rohom ! musim to taktiež zabaliť ,celofan mame v garaži . čo si to akože predstavujete,čo sa na to hojdám teraz a chcem sa na tom hojdať aj cez víkend? keby sme sa dohodli ešte v prvy den,ako došlo kreslo,tak ste ho mohli mať doma, včera som bola v Prešove a tolko by som si dala namahu odbehnuť do KE a nie čakať a teraz sa trieskať s autom na poštu 5km a ešte si to aj uhradiť sama a to len preto,že kreslo je derave a vy ste si to nevšimli. ano,odstrihla som z neho upozornenie ale vo vedomi,že je kreslo moje,keby ste nezavadzali že je v bezchybnom stave,tak ho dnes nemusim vracať . už som na MMB roky,ale toto som ešte nezažila.

a teraz som jej poslala foto zabaleneho kresla s tým,že ak to nahadou dnes nepošlem,aby si nemylsela že sa v tom HUPEM cely víkend

marija
14. máj 2010

Deni no parada....

rubinka
14. máj 2010

Didulka no ja som jedla práve tie grahamové, tiež mi to nechutilo ale ta čo som mala robiť ked z bielej múky zakázali. No takže po hladovke som mala výsledky super, takže cukrovka neni. Oni mi povedali tak, že nemám v žiadnom prípade nehladovať. Nemusím tak prísne strážiť tie sacharidy aby mi nechýbali živiny pre bábo. Akurát sladké obmedziť. Ja to teraz beriem tak že kedže cukrovku nemám tak si dám všetko. Nenapchávam sa sladkým ale neobmedzujem tie sacharidy v iných jedlách. Potom deň alebo 2 dni pred odbermi sa posnažím a myslím že mne to stačí. No ale u teba je to iné ked si mala zvýšené hodnoty po jedle. Ja som to mala len nalačno z prejedania, nie pre cukrovku.

denisocka
14. máj 2010

parada 😵 či parada 🙄

marija
14. máj 2010

parada 🙄 ale aspon poslala peniaze, toho kresla sa tiez docka, ved nejde vsetko hned...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre