♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kikuska25
24. aug 2010

hm koniec kludoveho rezimu bola som v obchode kusok sme sa presli teraz varim a uz mam nohy ako pantofle 😠 😠 tak co mam robit uz mi ani clenky nieje vidno..

katuskad
24. aug 2010

@akika722 dakujem za odpoved, ja síce nie som diskutujúca z tohto fóra ale na mamaaja sme jej príbeh sledovali, tak som veľmi rada, že sa majú fajn a teším sa na všetky nové info. pekný dník

akika722
24. aug 2010

@kikuska25 nerozčulovať sa 😉 bude dobre 😉

akika722
24. aug 2010

@katuskad pohoda...ak niečo budem vedieť určite to tu napíšem... 😉

kikuska25
24. aug 2010

@akika722 oki ´´mami´´ 😀

akika722
24. aug 2010

@kikuska25 😀 😀 😀

kikuska25
24. aug 2010

babulky ale teraz vazne strasne mi opuchli clenky z vnutra behom chvile co mam robit mozem chodit este ci radsej mam lezat a mozem pouzit lioton gel?juuujha a furt volaco..

barinkova
24. aug 2010

@lucia20 az na kontrakcie paradny uplne super ,rychly

barinkova
24. aug 2010

@katulkaaaaaa ahoj som si az teraz vsimla ze mas chlapceka gratulujem

eis4
24. aug 2010

@lucia20 už to mám za sebou.na druhý deň 17.08 o 13:01 bola nelka na svete 🙂 3500g a 51 cm 🙂

eis4
24. aug 2010

@kikuska25 mne na tie nohy dosť pomáhal gel elastiq relax,síce moc neodpuchli ale dobre mi to schladilo. 🙂 ja si myslím že možeš chodiť,aspoň mne lekár povedal aby som vela chodila,to som bola 1 týždeň pred porodom.

lulu4
24. aug 2010

NAJNOVSIE BABO:janina11,augustovka od nas dnes 14:15 v Ziari nad Hronom priviedla na svet synceka Jakubka s mierami 3600g a 50 cm.su obaja v poriadku,ze to bolelo,lebo mala vyvolavacku ale ze to stalo za to🙂

lulu4
24. aug 2010

@kikuska25 ahoj som na teba dnes myslela,ze ako si dopadla na poradni,tak z porodu este nic?nedohovorila im teta?z tych opuchov si nic nerob,ja mam uz mesiac clenky ako slon.nemam pit mineralky a mam si vykladat nohy.natieram si chladivym gelom konska mast,ako prijemne chladi ale neodpuchnu,to asi az po porode.zajt.mam tu poradnu.napis mi potom sms keby daco.

lulu4
24. aug 2010

@elinka27
@kikuska25
@akika722 akurat som si precitala ze ste hromzili na priberanie v tehu,ja som si myslela ze ku koncu sa uz nepribera a pribrala som za 2tyzd.2kg.dokopy 11kg a aj to nadavam

groka
24. aug 2010

🙂

kikuska25
24. aug 2010

@lulu4 no ahoj lulu ze si sa aj ozvala som myslela ze sa hnevas..jezinko ja som taka leniva na mobil ja ho vlastne vobec nepouzivam bo nikto nema moje cislo tak vsetci komunikuju len cez Matkov ale keby daco urcite dam vediet..no rozpravala sa s doktorkou a ta povedala ze podla vysetrenia ze keby som aspon viac otvorena no ale kedze drobcovi sa nechce tak nic z toho stale som tak ako pred tam tak mi zrusila injekcie a uvidime..ale ked ja necitim ziadne tvrdnutie bruska ani nic..bola som sa teraz prejst trochu ale tie nohy mam hrozne ale tak co uz..a ty sa ako citis?co tvoj tlak?drzim palec na zajtra myslim ze si ta tam nechaju uz..

lulu4
24. aug 2010

@kikuska25 ahoj a na co by som sa prosim ta hnevala? som na teba praveze myslela ze ako dopadnes na poradni dnes ci si ta tam nechaju alebo ako, ved ja som tiez zvedava na zajtra, ide so mnou uz aj mm na aute ma berie netrufam si uz sama a berieme aj zbalenu tasku keby ma tam chceli nechat, som zvedava ako som otvorena ci to iste ako min. tyzden alebo sme pokrocili... a s tym augustovym babom nie si sama, ja chcem velmi augustove babo tiez... ale uz nam vela dni neostava... sice my este nie sme stale v termine ale tak uvidime... hlavne je nech sme zdravucki...
a tebe ked uz vysadili injekcie tak si myslim ze to coskoro uz na teba pride... ved nech to aj teta skusi trosku posurit v nemocke ak tam pozna nejakeho doktora... drzkajte sa a urcite mi napis...

katulkaaaaaa
24. aug 2010

baby musim sa pochvalit,podarila sa nam super fotka je ako anjelik 😵 😵 😵 bola som na masazi pomohla ale aj tak neviem otocit krku tak som si dala lieky,snad to malemu nic nespravi

vladka84
24. aug 2010

Kati, krasny je 😵 pozerala som vase fotky, ja z neho nemozem, tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

vladka84
24. aug 2010

@liba78 pekne od teba, ze myslis aj na mna...
veru baby, pri najblizsej ceste do porodnice berte aj mnaaaa 😎

sivema
24. aug 2010

@katulkaaaaaa -máš nádherného drobčeka 🙂
kiež by som už aj aj mala svojho takto na rukách ☹

@vladka84 -aj ja sa k tebe pridám

groka
24. aug 2010

@katulkaaaaaa mate pekne fotecky 🙂 maly je rozkosny a ty si pekna mamina

danulienka35
24. aug 2010

@liba78 ahoj moje uz sme i mi doma mame krasnou princeznu Chiaru narodila sa 6.8.

kikuska25
24. aug 2010

@lulu4 no dufam ze coskoro to pride keby mi aspon brusko zacalo tvrdnut trosku budem sa snazit chodit co najviac sa da a uvidime ci sa to podari..aj ja som mala dnes tasku uz prichystanu no ale nic..ja len dufam ze ma to chyti ked tam bude moja doktorka nechcela by som nikoho ineho..no to som rada ze uz nepojdes sama ze budes mat pri sebe aj podporu no drzim palec a daj vediet potom co a ako..

lji
24. aug 2010

baby znovu vas nestiham čítať tak idem sebecky o nas. piť som nemohla lebo som bola už na vzdychárni tak keby idem sekciou tak nemozem piť. dokopy som ale nepila okolo 37hodín 🙄 a ešte rýchlo - 24.8., 10:15, alexandra, 3490g a 50cm 😀

lulu4
24. aug 2010

@katulkaaaaaa nadherny je drobcek... to je dobre ze ti ta masaz aspon trosku pomohla... ked ti lieky predpisala dr. a vedela ze kojis tak sa nemusis bat ine je keby si si nejake lieky naordinovala sama...

@kikuska25 ozvem sa jasne... no veru budeme sa musiet prechadzat aj ked ja uz ledva chodim ako kacka.. tazko sa mi uz chodi ale tak ked musim idem aj tak stale v byte nieco spekulujem, upratujem ze keby ma nechaju v nemocke nech to tu chvilu vydrzi upratane lebo viem ze mm akurat tak riady nahadze do umyvacky a smeti vysype to je tak vsetko... jaaaj keby nas zeny nemali tak to by vyzeralo 😝 nehovorim ze nepomoze ale tak mu musim povedat co ma spravit... sameho ho nenapadne...

@vladka84 kto ide najblizsie do nemocky ta ma zobrat? tak pod so mnou, idem zajtra na poradnu ale aj tak si myslim, ze ma poslu zase domov ze som otvorena ako min. tyzden... mozno mi ten hamiltonov hmat spravia ale ani ten nezabera u niektorych...mozem akurat tak spinit zacat

lulu4
24. aug 2010

@lji supeeer moja dnes same super spravy, tvoje babenko je uz tretie za dnes z tejto temy... rano porodila lucia20, potom ty a poobede o 14tej aj janina11 - takze tri nove maminky... hlavne ze si to zvladla a uz mas pokladik pri sebe... ked prides domkov tesim sa na podrobnosti, to je sila sme si pisali pred par dnami ze bohvie kedy pojdeme a ty to uz mas za sebou... a rodila si teda spontanne hej? a kolko ti trval cely porod od vzycharne az po narodenie? drzkajte sa

memory97
24. aug 2010

@lucia20 blahozelam mamina🙂

memory97
24. aug 2010

@tiffanka kakanica v kazdej plienke je ok, to sa zmeni az po mesiaci. Bude uz kakat menej🙂

@evanns aka babika krasna🙂

akika722
24. aug 2010

gratulujem k novym babatkam...nech su zdravučke...aj maminky 😀 😀 😀 😀 😀
DETI MI SPIAAAAA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zatial...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre