♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
4. jan 2011

@eis4 my chodíme spať tiež až okolo 21hod.po okúpaní ale je hladný tak ho nakojím a potom o tej 21 - 21:15 ho až ukladám do postielky spinka...medzitým sa ho ešte snažíme unaviť,pokecať s ním a tak...
super svokrička 🙂 ten kočík je bombový

alure
4. jan 2011

@majka35 ahoj moja,veľmi pekne ďakujem 🙂 Kuracie nakrájam na rezance,sprudka orestujem na oleji,pridám mrazenú zeleninu (wok) a podlejem trochou vody s bujonom a podusím,a ešte uvarím ryžu 🙂 Ja to volám čína,ale od originálu to má daleko 🙂 ale mám to za pár minút hotové...a ešte som upiekla slimáčikov z lístkového cesta 🙂to mám tiež raz dva len cesto natriem kečupom,posypem vegetou,zakrútim a krájam na kolieska,rozpučím uložím na plech a tradá....slaný kolíčik je raz dva hotový....

eis4
4. jan 2011

@akika722 v hurbanove 🙂 no moj švagor bol dlho nezamestnaný lebo dal s priatelkou výpoved pred letom -lebo ide leto 😀 😀 😀 a potom si vyše roka robotu nenašiel tak ho živili rodičia aj ked býval u priatelky chodil jesť k rodičom(má 28 rokov)vedia že tie peniaze už neuvidia tak to druhému synovi takto vynáhrádzaju aby nebol ukrivdený 🙂 pomožu nám skoro vždy ked niečo potrebujeme pre malu🙂 je to dobrá svokra ale až príliž a lezie strašne na nervy niekedy.má 63 a 15 rokov je doma a nikam nechodí iba na dvor.minule som tam bola 1 týždeň-skoro som zošedivela 😠 vonku bolo 15°C ale ked som išla von tak malu chcela obliecť ako keby bolo - 15°C mala tŕi vrstvy,zimný fusak a ona ju ešte chcela prikiť hrubou dekou.alebo mi vysvetlovala ako mám kočíkovať aby malej nefukal vietor do kočíka ,mám ho vraj ťahať a nie tlačiť-podla toho odkial fuka(ani lístok sa vtedy nepohol)no to by som vám vedela rozprávať. 😠 🙄 🙄
chvala bohu je daleko 250 km 🙂 🙂 🙂

elina313
4. jan 2011

@groka ahoj,
vy už máte druhý zub ??? fíha to je aký šikuliak, ten môj len do všetkého hryzká, slintoší a po zuboch ani chýru ani znaku.
Nedočítala som, tak som Ti chcela povedať, že po cvikli, je aj moč červenší, nech sa manžel nebojí 😉
Snáď budú obe detičky zdravé a bude to O.K.
@danulienka35 ako ste na tom ?
@akika722 🙂 čítam, že robíš tabuľky 😀 super nápad, dnes som ešte besný kuťa nebola, ale uvidíme večer 🙂 🙂 🙂

Kočky ako vás tu čítam, až sa modlím. Matúško ešte choručký nebol, nič mu vlastne nebolo až na prdíky, ale to nám po troch mesiacoch prestalo. Je to môj smejko. Stále sa kojíme, ani s tým sme problém nemali, žiadna kríza...zápal prsníka ...nič. Už jem úplne všetko, zeleninu, strukoviny,ovocie, .... našťastie s tým nemá žiadne problémy.
Skúšala som mu dať varenú prepasírovanú mrkvičku a jablčko a všetko v pohode. Zatiaľ len tak na ochutnanie.
V noci pekne spinká, je pravda, že s nami v posteli a keď sa zobudí, že chce papať, alebo len cuckať, tak sa k nemu pritlačím a pekne spinká ďalej. Cez deň sa rád síce ponosí, ale to je také asi každé dieťatko.
Veľmi držím palce maminkám a detičkám, čo sú teraz choručké, aby boli rýchlo fit a idem klopať na drevo, lebo to čo som tu popísala, aby aj zostalo 🙂

elina313
4. jan 2011

@alure och ty tu provokuješ, chudnúce matky s lahôdkami 😀 😀 😀

majka35
4. jan 2011

@alure no vidíš, aká si šikovná, ja pri tých mojich perúnikoch nestíham nič včera ani trošku popratať, možno je to aj kvôli tomu, že s nimi chodím často von, včera doobedu som bola 2,5 hodinky a večer 1,5 hodinky a tým pádom rýchlo navarím obed a večer rýchlo večeru ... ostatné veci už nestíham

akika722
4. jan 2011

@elina313 činu pri chudnuti možeš 😉 ja tam davam aj činsku kapustu no my to mame radi z cestovinami/vrtulky 😀

alure
4. jan 2011

@elina313 nie nie to nie je provokácia 😀 a presne ako píše @akika722 pri chudnutí kuracie mäsko je najlepšie a ryža tiež prianivo pôsobí 🙂 no a čo sa týka slimáčikov to je len lahôdka pre mojich chlapcov 😉
@majka35 my sme boli včera po dlhšej dobe trošku von,konečne neboli také tuhé mrazy ...a dnes je tu tiež zima,a hmla tak sme ani nevideli zatmenie slnka ☹

elina313
4. jan 2011

@akika722
@alure no baby, ale ja mám 90 dňovku 🙂
tam pekne delíte a nie mäsko, ryža 😉

akika722
4. jan 2011

@elina313 ja sa 90ky bojim..mna nebavi rano ovocie a večer jedlo

alure
4. jan 2011

@elina313 fúha tak ty normálne že diéta? to má aký princíp tá 90dňovka? ja som ani pri Oliverovi nedržala kôli kojeniu žiadnu diétu a aj teraz sa snažím stravovať zdravo ale nič si neodopriem 😉

alure
4. jan 2011

@elina313 uff pozerala som na sránke túto diétu a poviem ti že klobúk dole,ja by som ani deň takto nezvládla 😉

eis4
4. jan 2011

aj ja som už držala delenu stravu a dá sa to vydržať.schudla som 4 kg za mesiac akurát sladké som si musela dať a tam sa cukor nemože vobec 🙂

akika722
4. jan 2011

@eis4 ale ved maš tam večer občas kolačik...nie?videla som tuto dietu a bol tam 😕

akika722
4. jan 2011

@eis4 jaaaaaaaaaaaj delenaaaaaaaaaaa ja že 90dnov ka

eis4
4. jan 2011

@akika722 je to v podstate to iste na tom istom princípe akurát v tej delenej nemožes cukor 🙂

alure
4. jan 2011

no nič maminky utekám dokončiť nejaké chlebíčky a niečo prichystať návšteva je už na ceste k nám.....

danulienka35
4. jan 2011

@memory97 tiez si myslim ze mala asi stres a dnes je vsetko ok

danulienka35
4. jan 2011

@alure hej chcela by som chodit len nemam paratcku 😉

danulienka35
4. jan 2011

@akika722 mala uz je ok myslim si ze mala stres ked som nebola doma 😉

danulienka35
4. jan 2011

@danulka3 ahoj ano je ok uz som rada lebo chorucka neni a nic take len asi stres neviem si to vysvetlit i spinkala super

katulkaaaaaa
4. jan 2011

@akika722 u vas privarok u nas omacka 🙂
viki ostala u svokry este jeden den,si uzivam to tichooo,mali spinka 🙂

katulkaaaaaa
4. jan 2011

@alure mnam dala by som si,baby ja sa nevie donutit prestat jest...som kyselina co nezje mna zjem ja....od zajtra uz musiiiim!maju prist az dve navstevy som zvedava ako odolam,kolac uz je upeceni 😅

hajatanufus
4. jan 2011

ahojte babenky cely den si vas citam ale akosi som este nestihla reagovat vidno ze skoncili sviatky a ste opat vo svojom tempe pisania chvilu tu nie som a uz su dve strany zapisane vsetky co mate chorucke deticky drzim palceky a prajem skore uzdravenie nech ste rychlo fit
@danulienka35 ahoj som rada ze je mala v poriadku stale som na vas myslela ze ako a ked si tu cez den nebola tak som myslela ci ste nesli k dr ale vdaka bohu je to o.k.
@eis4 tak to mas dobru svokru teda aspon v tom ze vam pomaha ja si tiez nestazujem moja svokra je tiez dobra a aj ked ma malo penazi vzdy detom cosi posle aj ked sme daleko az v anglicku a ked som bola este na sk tak dvakrat poslala lucinke balik plny oblecenia a hraciek a to nam este plati aj stavebne sporenie lebo my sme sa tam zadlzili lebo sme to nevladali platit a ona to plati za nas nehovoriac kolko inych dlhov tiez za nas zaplatila takze klobuk dole

vidim babenky ze vo velkom zacinate chudnut ja si netrufam a ani nemam na to energiu a aj sa bojim koli kojeniu ja to skusim az v lete 😀 😀 ked je teplo tak sa mi neziada tak sladke tak to asi bude pre mna lepsie lebo teraz zjem 250 g cukrikov alebo bonboniery na posedenie az mi manzel nadaval ze zivym v sebe ciernu dieru a co jem ja je aj rachel a zial ma pravdu takze budem mudiet zmenit zivotospravu aj jedalnicek len cakam kedy sa prestahujeme lebo takto ked si neviem poriadne nakupit co potrebujem sa mi aj tazko nieco vari

danulienka35
4. jan 2011

@hajatanufus dakujem moja si velmi zlata dens som sa venovala len malej ked som vcera bola prec od nej 3 hodinky

hajatanufus
4. jan 2011

@danulienka35 chapem aj ja venujem mojim babulkam tak len nech ste zdravucke 🙂

liba78
4. jan 2011

@majka35 😉 neboj, aj mne je veľa krát ľúto, ked na nich nakričím. Ale zakončím to vždy tak /bolo vám to treba ?! /nabudúce si rozmysli, či ma budeš rozčulovať !/ a podobne.
A občas sa mi nechtiac podarilo, že na vlastnej koži pocítili, čo je neposluch.

akika722
4. jan 2011

baby už nekojím 😢 maly cucne už len raz dva x denne ale sýty z toho nie je vobec 😔
a ten karelab čo som mu mala dať,,,no prereval cely deň 😖

elina313
4. jan 2011

@akika722 dala si mu čo si mohla, príroda vie, prečo to tak je 😉 🙂

akika722
4. jan 2011

@elina313 to sa všetko pokazilo od kedy sme boli v nemocnici..tam papal vkuse,každu chvilku,každu pol hodku..a nestačila som mu..zvykol si na flašu 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre