♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

veve10
1. feb 2011

@akika722 pekny - a videla si ten co tu...uz neviem ktora z bab ho odporucila - Nuna Puppy ci ako sa volal. (link bol niekde okolo str.2044) Ten vyzeral tiez celkom dobre a vahu mal tusim este mensiu. 🙂
@niky13 tu aka kika...som sa naucila prave z tej stranky co si odporucila. Pri 3.mesiaci ich je tam este viac. Aj mi to mm vytlacil, aj som s aich ucila naspamat. Zapamatal som si iba aku kiku a tap tap tapusky 😀
No ja mam do kelu uuuplne prazdne prsia. 🙄 Maly sa napapal, uz som sa tesila, ze negrcol, pohral sa pod hrazdickou, vzala som ho na ruky, ze idem ho dat do overalu a bum. Ogrcal mi celu ruku, celu gatu a este aj kobercu sa uslo. Vzdy sa otoci na opacnu stranu ako kde mam cez plece plienku a potom grcne. 😝
Moj vzdy iba s tichym uzasom pozera do PC, ked ho mam na kolenach a pisem. Este sa neodvazil ani pohnut 🙂

akika722
1. feb 2011

@kvietok121 teraz byvam v bytovke kde pri vyťahu nie su schody no od marca budem musieť k vyťahu zvladnuť 16schodov...a to nehovorim ak nahodou nepojde,budem na 6.poschodi 😲

akika722
1. feb 2011

@veve10 nenašla som 😕

alure
1. feb 2011

@kvietok121 no tak to nie som sama 🙂 konečne som skončila ale už mám povešané ďalšie dve prania 😠 a to si tú robotu sama vyrábam 😉
@katulkaaaaaa aj ja som ju ignorovala celý víkend,už v sobotu večer som si prichystala do obývačky žehliacu dosku (prvý krok ) včera som si aj žehličku doniesla,ale večer som išla cvičiť a už sa potom nedalo 😉 ale dnes som to zmákla a mám kľud..a už som aj musela lebo Oliver už chodí do školy a mm dnes ráno tak netaktne pripomenul že nevie ktorú košleu do roboty,tak som mu povedala nech si vezme nejaký svetrík 😝 on má toľko tých uniformových košiel že sa z toho idem zblázniť a najlepšie je ak mi deň pred poradou na ktorú potrebuje červenú košelu povie že "dúfam že mám košelu čistú a ožehlenú" 😠 😠 😠 väčšinou červené neperiem každý deň no ale vysvetliť toto chlapom ...
@akika722 peknučký je a predpokladám že ten modručký ? 😉

akika722
1. feb 2011

@alure ešte neviem moja..teraz som pozerala tak madlo ešte +15eur 😒

seagull2404
1. feb 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 zlati 🙂 v kazdom pripade, je to asi to prve, co cloveku pri tvojom priezvisku napadne 🙂 pri mojom zas panicky riesia, ako sa to pise 😀 resp. koho som si to vzala 😀

seagull2404
1. feb 2011

@alure ma specialne poradove kosele 😀 😀 korporatne farby 😀 😀 mne uz z tych kosiel mm normalne niekedy hrabe, neznaaaaaaaaaasam ich zehlit

alure
1. feb 2011

@veve10 aká stránka s riekankami ?

alure
1. feb 2011

@seagull2404 no ono to vyzerá zmiešne ale je to tak,keď robí len regionálnu poradu tak je to biela košela,keď majú nadnárodnú tak červenú košelu alebo čiernu (ale to všetko sú také uniformové,skopec nášivkami,nažehlovačkami a čo ja viem čo všetko na nich je a sú tvrdé,ťažko žehliteľné) a k tomu kopec firemných polokošiel,tričiek a podobne...
@akika722 hmm tak to je dosť..veď uvidíš.Ja inak stále nie som rozhodnutá či bude alebo nie nový kočík,bývam na prízemí,ku kočíku mám dva schody ak nesiem drobca na rukách alebo vo vaničke z bytu je to ok....

oksu
1. feb 2011

@akika722 zajačika som si zohnala domáceho, tak hlavne preto sa pýtam!

eis4
1. feb 2011

@akika722 ja by som brala ten bledomodrý 🙂 mm mi povedal ked som hladala bugginu že do 60eur a nakoniec s toho bolo 160 🙂mám dobre presviedčacie schopnosti 😀 😀 😀 😀 a som max spokojná s tou buggy 🙂
@alure ja periem každy den 2 krát 🙄 aj dnes sa mi obkakala celá kým sme prišli z prechádfzky 😒 potom sa mi obgrckala 4 krát ako vždy 🙄

seagull2404
1. feb 2011

@alure ja som nic take este nepocula 🙂 ale viem presne, z akeho uzasneho materialu vedia byt firemne kosele 😉 ja ale neznasam zehlit akekolvek, najlepsie je, ked si ide kupit sam a prinesie mi domov ze non-iron do susicky a ja ju potom pracne zehlim aj pol hodinu 🙂

eis4
1. feb 2011

@veve10 ja mám nuničku 🙂

veve10
1. feb 2011

@alure to ani nie je stranka s riekankami - je to Mama a ja, ale je tam zopar riekaniek 🙂
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...
@akika722 aha - tak eiska to odporucala - ta buginka vyzerala fakt cool.
@eis4 das na nu link prosim? 🙂

akika722
1. feb 2011

@eis4 😀 😀 😀

akika722
1. feb 2011

@eis4 link 😀

alure
1. feb 2011

@seagull2404 no noniron sme tiež mali a mala som chuť otrieskať ich niekomu o hlavu 😠 tak takto to funguje v Shell 🙂
@eis4 no ja malého vecičky ak prekaká,alebo zagrcká namáčam a periem naraz cca jeho veci tak dva krát týždenne.

@veve10 ďakujem 🙂

21
1. feb 2011
eis4
1. feb 2011

@akika722 @veve10 ja som kupovala v akcii aj s pláštekou a moskytierou za 155+5kurier,už nie je akcia ako pozerám ☹ http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9647463&tab=4

niky13
1. feb 2011

@veve10 ale nieco tam je a mas tam aj odporucania na nejake cviky 😉

seagull2404
1. feb 2011

@alure jj, ale to by tou koselou az tak nebolelo, radsej rovno zehlickou, ja som to riesila potom v obchode, ze ake non-iron a tety na mna s usmevom, ze to su kosele do susicky, tak nechapem, preco je tam non-iron a nie to-drier, by som chcela vediet, ako by ta kosela vyzerala zo susicky 😀 v kazdom pripade, je to ale asi zaujimava praca, ked sedia na porade vsetci v ciernej koseli 😀 😀 😀 😀

eis4
1. feb 2011

@alure musím prať lebo ju prezliekam niekedy aj 6 krát za deň strašne vela nam grcká ☹ ,samozrejme ogrckáva aj nás aj postelné prádlo svoje,naše-všetko 🙂 nemáme velmi vela siat pre nu už som sa ponaučila lebo boli veci čo ani nemala na sebe 😉

alure
1. feb 2011
eis4
1. feb 2011

@alure ale tiež bez pláštenky a moskytiery 🙂
baby máte niektorá tu retiazku aby neboleli zubky ked rastu 🙂mne to priniesla sesternica čo žije v rakusku že dr jej to odporučal pre malu.asi to pomáha🙂 moju boleli predvčerom ,cez deň vela plakala a dala som jej retiazku a odvtedy super a zubok je už prerezaný 🙂

komirka
1. feb 2011

ahojte baby, neviem o com sa tu bavite, som tu este nebola, nahodou som nasla temu ze augustove milaciky, ak spravne chapem mate babatka narodene v auguste.. tak ako ste na tom, vidim ze tu je reflux, nejake prikrmy, zrucnosti..tak nasa mala vracka nonstop, nedavno sme zacali prikrmovat, tak sme sa najprv trapili ale uz zvlada aspon zeleninku, dnes sme skusali karfiol..o chvilu bude mat pol roka..
niekto s podobnymi radostami dna 🙂

alure
1. feb 2011

@eis4 čo za retiazku? ešte som o takom niečom nepočula....
@seagull2404 veru žehličkou po hlave 🙂 Minule som drahému kúpila v jednom butiku v auparku košelu mal ju na sebe dva krát a normálne látka na rukáve praska a to bola košela za cca 50€ no skoro ma porazilo,ano zašiť,ani opraviť..iba ak odniesť a otrieskať to v obchode niekomu o hlavu.No ak maju regionalnu tak on má bielu alebo čiernu,ak idú mimo tak sú všetci v červených.

@komirka vitaj u augustových miláčikov 🙂

memory97
1. feb 2011

@kvietok121 to si pis, ze by si bola kocka, ak by si mala jeho podpis, kedysi to bolo sialenstvo, ked zacali byt slavny🙂 si pamatam, ze spoluziacky si kvoli Satanovi skocili do vlasov 😀 😀 😀

seagull2404
1. feb 2011

@alure ja by som to sla vratit, ak mas liytok, je to asi vada materialu
@eis4 vaaazne? ja som nejaka skepticka k takym veciam

eis4
1. feb 2011

@alure
@seagull2404 ja vám to nájdem na mimibazáre som to videla,musím nájsť potom dám link.
ani ja som neverila,ale ako mi plakala aj 3 hod tak som si spomenula že mám tu retiazku,tak som vyskušala,však zle jej to nespraví 🙂 od toho večera je kludná 😉 aj sesternicinej malej to pomáha,odporučil jej to lekár .niečo na tom asi bude 🙂

kvietok121
1. feb 2011

@memory97 vsak aj ja som sa vzdavala pred 5 rokmi a to bolo tiez vtedy perfektne, deti mi povedali ze som dobre spravila ze som zmenila priezvisko 😀

kvietok121
1. feb 2011

@alure je to nekonecny pribeh
@seagull2404 to urcite 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre