♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
8. feb 2011

@vladka84 ja by som možno šla ale keby niekto šiel s mm aby mohol aj ten moj 😅

akika722
8. feb 2011

@katulkaaaaaa už som ti pisala na fb 😉 si super mamina 😵

baby a pristelku by som nepotrebovala,maly-mam cestovnu postielku a Paťko s nami by spal 😅
@mirmaj moja,bola kríza ved ty vieš,no pre mna lebo som podozrievava truba a tak sa to teraz dava do starych kolaji,chvala bohu a pravdu povediac,sme spolu neboli skoro ešte nikde..a ani vodičak nemam a to je dalekoooo od nas 😔

kvietok121
8. feb 2011

@katulkaaaaaa aj mne dr vravela kym dieta nechudne, je to ok, moze aj menej papat kvoli zubkom menej priberat lebo sa uz poriadne hybe, tak si tiez myslim ze je to ok 🙂

kvietok121
8. feb 2011

@akika722 ja urcite idem len s mm ale neviem ci by sa dal prehovorit aj na noc 🙂

eis4
8. feb 2011

ach bože mne sa nič nechce 😖 😢 😢 😢 😢 😔 🙄
@akika722 no hruza -nie som rasistka ale .......radšej nič lebo by to bolo škaredé 🙄
@memory97 to máš super ,naša tuto noc nechcela spať o 1:30 sa rozhodla že ona chce byť hore a rozprávať sa ☹ uspávala som ju 2 hodiny 🙄 už som bola na nu aj nahnevaná lebo aj okrem toho bola každu chvilu hore-už som bola straáášne unavená ☹
@katulkaaaaaa síce ti neviem poradiť čo sa týka UM,ale ked ty máš pocit že malému stačí tvoje tak by som mu tiež nedávala UM-skus tu kašičku ako písali ostatné,asi by som robila to iste 😉

akika722
8. feb 2011

@kvietok121 😉 ja by som sa tam po prve sama nevedela dostať a aby otočil auto tam a apäť 2x to je vela,kedže asi byvam najdalej 😒 a.......
@eis4 to boli take..polociganky???jedna z nich s jednym okom kukala na mna a druhym na strom,no ale ak som tam stala s kočikom a ona na mne nalepena nebolo mi to jedno 😒

eis4
8. feb 2011

@akika722 kolko má rokov mm? moj bude mať 32.pošleme chlapov na turu alebo na pivko 😀 určite si budú rozumieť 😉

ladywitch26
8. feb 2011

@katulkaaaaaa a neskusis radsej namiesto umeleho davat uz prikrm? vek uz by na to aj mal a podla mna radsej prikrm lyzickou, ako flasku. lebo neviem ako tebe, ale mne aj mala zo zaciatku tak papala, ze sice zjedla celu misku zeleninky, ale aj tak si do pol hodiny potrebovala mlieckom zapit. cize syty by bol, priberal by mozno viacej a tebe by sa neznizila tvorba mlieka, lebo by ho pil nadalej.
ja som skusala malemu vcera prvykrat ryzovu kasu, spapal vsetko a este pytal. na prvykrat 15 lyziciek 😅 a aj tak som ho hned za tym musela este aj nakojit a vypil tolko, ako keby ani tu kasu nemal.
pred chvilou som bola na poradni, naposledy sme boli na 3 mesiace a odvtedy mi pribral len 1200g. predtym mi tolko za mesiac priberal, ale vraj je to uplne ok, ze sa viacej hybu teraz, tak mozu malo priberat. vraj ked pridam prikrmy, tak zasa pojde s vahou hore.

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@vladka84 simon sa posledny mesiac budi v noci aj 6krat,ale som nevedela ci hlad ci zuby...lebo podla mna neni hladny lebo si len minutu cucne a spi...ked je hladny pije v kuse 10minut,skusim mu davat na noc tu kasu a po tzdni uvidim 😒

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@ladywitch26 papame prikrmy uz dva tyzdne 🙂 jedli sme uz zemiak,spenat,mrkvu,aj ovocne prikrmy

eis4
8. feb 2011

@danulka3 písala som do bema slovakia-na to plávanie na sasinkovej že kedy začínaju kurzy,kolko by stál kurz+plavky+foto s videom.potom dám vedieť ked mi odpíšu 😉

kvietok121
8. feb 2011

@eis4 aj ja chcem vediet prosiiiiiiiiiiim

eis4
8. feb 2011

@kvietok121 ok aj tebe dám vedieť 🙂

liba78
8. feb 2011

@katulkaaaaaa čo to čítam ??????? Keď ho doma odvážiš má tiež toľko ? Aby to nebolo ako písala @mirmaj 😒 A nebude to trošku tým, že menej ty papáš a tvoje MM je potom viac vodové ?

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@liba78 moja hned sme ho s mm doma vazili a tiez nam tak vaha ukazala...sak si hovorim ze ci to neni tym ze ja velice dietujem 😠 sice jem kazde dve hodiny ale sama zelenina,a vsetko zdrave,ziadne jedla take vies...ach jaj,dam vecer kasu a kojit budem nadalej,uvidime za par dni ci pribral alebo nie,ak nie dam cez en raz um...

mirmaj
8. feb 2011

@akika722 ja viem moja ved si videla koľko tam bolo smajlíkov, ved ja tiež možno budem musieť zobrať mm ak nás nepustí same 😝 ale radšej by som išla bez neho 😀

liba78
8. feb 2011

@katulkaaaaaa no myslím, že tou dietou to môže byť. Málo tukov. ☹ A príkrmy oni ešte dobre nevedia stráviť. 😖

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@liba78 sak to sa asi naserem a zacnem jest normalne,mi to bolo tak luto ked dr hovorila ze malinko pribral ☹ som cakala ze bude mat urcite minimalne 8kg,sak ked sedi ma zahyby,aj nozicky taky macko je...ja to nechapem

liba78
8. feb 2011

@katulkaaaaaa kamoške sa minule podarilo prevariť MM a opisovala mi aký grc s toho zostal. Normálne sa tam oddelila voda, potom taká biela zrazenina a zbytok bol ako rozpustené maslo. A flaška sa potom umývala neskutočne ťažko lebo bola mastná. Keď mi to hovorila som jej pomaly nechcela veriť. 😲 😲 😲

akika722
8. feb 2011

@eis4 26 😅 ja 24 😅 ale on sa prispôsobí každemu 😀 a pivko mnam 😀
@mirmaj pojdu chlapi s detmi a my bez nich 😀

kuuuuuk 😀 😀 😀

vladka84
8. feb 2011

@liba78 @katulkaaaaaa baby, to ci jete zeleninu, alebo smotanove omacky kvalitu mlieka ovplyvni akurat v tom,ze pri zelenine bude mat viac vitaminov... urcite nie je potom riedke alebo vodove, alebo menej "tukove", to su zastarale nazory... ak babo nepribera, moze to byt aj v tom, ze pije vela predneho mliecka, to je riedsie na uhasenie smadu a k tomu zadnemu, ktore je prave tukove, a viac zasyti sa nedostane...vtedy sa tiez stava, ze chce babo papat castejsie, lebo z predneho mliecka rychlo vyhladne...

majka35
8. feb 2011

@evanns moja, zlatá si, ale my sme 3 ... ja, terezka a barborka, takže jedine, žeby si mi pomohla s batožinou ... ale možno ma mm odvezie

vladka84
8. feb 2011

@akika722 aky je frajer 😎

majka35
8. feb 2011

@akika722 ja som myslela, že všetky ideme s mm, ale ked vidím, že nikto mm nechce, tak ani ja som nechela ťahať ... ale ak niektorý m príde, vezmem aj môjho

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@liba78 fuuuj 😀
no uvidime teda ako ten nas lump zacne priberat...ale zda sa mi uplne ok,teraz zjedol misku cca 160ml zemiak a spenat a este som ho 10min kojila...a teraz si spokojne lezi v lehatku a brble 😵
@akika722 perfektne!samko jaky spokojny 😉 kocik krasny 🙂
cigankam si mala dat po papuli,nech idu robit a ne zebrat prachy...ale verim ze si mala strach 😠

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@vladka84 vladi takze moja strava je ok?ale nieco na tom bude lebo dietu drzim posledny tyzden a on nepribera dva mesiace....teda takto za dva mesiace pribral len 500gramov 😒

akika722
8. feb 2011

@vladka84 dik 😀
@majka35 vezmi vezmi 😉
@katulkaaaaaa dik moja,hej spokojny..dnes ho chcem otestovať,to možem už??????????? 😕 😅

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@majka35 @akika722 naco chcete tahat mm?moj by urcite nesiel

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@akika722 neviem poradit mi sa vozime vo vanicke,vyhoda velkeho kocika 😉 a mi sami este nesedime takze ja by som este ee

kvietok121
8. feb 2011

@eis4 dakujem
@majka35 @akika722 a ved myslim ze s mm je to tiez fajn nie?
@vladka84 @katulkaaaaaa suhlasim s vladkou tak mi to tie hovorila laktacna, ale to vobec nie je problem 🙂neboj keby bol hladnyyyyyyyyyy on by si vytiahpl aj zadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre