♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
16. feb 2011

@kahlan1 to je take krasne dievcatko 🙂 ako sa mate? nova doktorka lepsie?

seagull2404
16. feb 2011

@eis4 nadherna je 🙂 my tiez nespime 😠 posli mi do IP adresu a ja ti poslem

jankasramka
16. feb 2011

@eis4 jeeeeeeeeeej, velmi ti sveci ten uces, vyzeras lepsie ako tie zeny na fotkach co si poslala 😉 fakt super 🙂
docitavam vas, pozeram ze sa mozme pridat k nespavym babetkam, mateo sa tiez casto budi s placom, dnes som brutal nevyspata 😖

jankasramka
16. feb 2011

@katulkaaaaaa pozerala si fb? dakujeme 🙂

@kahlan1 no vidis ako pekne rastie! tebe odmieta papkat mliecko a ajtak je tazsia ako mateo ktory je vcelku pazravec....urcite ma len dobre travenie tak aj z mala mliecka pouzije vsetky ziviny 😉

vladka84
16. feb 2011

@eis4 vyzeras super, ja by som nemala odvahu na taky kratky uces, ale tebe pristane, lebo mas peknu tvaricku a kruhy pod ocami voooobec nevidno 😉
aj ja by som uz mala nieco robit s vlasmi, melir mam davno odrasteny, tak asi navstivim kadernicku...

bola som v meste, vyblaznila som sa v DMku, aj vy tak radi nakupujete papanicko pre deticky? Nevedela som si vybrat, tak som kupila skoro zo vsetkeho 😀 aku kasicku ste davali ako prvu? ochutenu, alebo len ryzovu? 😕

vladka84
16. feb 2011

@seagull2404 dakujem za mail, budeme sa pekne hrat 😉

vladka84
16. feb 2011

@alure drzim palce, nech to v piatok dobre dopadne, na foto su zlati chlapci 🙂

akurat som sa vas chcela pytat ako vam deticky spinkaju cez den a vy ste to tu uz rozoberali 😀
my spime este trikrat - doobeda asi 30 - 45min., to mam ale pocit, ze dospava noc, potom cez obed 45min. - 1 hod., ak ideme von tak potiahne niekedy aj 1,5 hod. a potom poobede 30 - 45min. - zaspava zasadne na prsniku alebo v kociku 😕
no a vecer zaspavame po 19tej, ale este sa zobudi niekedy po hodinke a musi si cucnut, potom spime do polnoci urcite, niekedy trosku dlhsie a potom to uz je katastrofa a sme hore niekedy este trikrat, niekedy dva, niekedy aj sest 😖 budicek mame okolo 6:30 - 7h., ale aj vecer zaspava pri prsniku a v nasej posteli 😒 booze, kde su tie casy, ked zaspinkala sama v postielke 😒

jankasramka
16. feb 2011

@danulienka35 vies co, vcera som citala ze ked sa deti nechavaju sediet tak potom vraj nechcu chodit po stvornozky. ale sa mi to zda divne lebo ved potom by asi dost malo babetiek stvornozkovalo, nie? tak som si povedala ze ty musis o tom nieco vediet....nemas s tym nejaku skusenost s ostatnymi dcerami? urcite su lepsie taketo skusenosti , lebo popisaneho je toho kadeco...

seagull2404
16. feb 2011

baby mozem uz dat Tamarku do sportoveho kocika? on auz nechce lezat vo vanicke a posledne dni ideme domov s velkym placom?

jankasramka
16. feb 2011

@seagull2404 dakujem, uz doslo 😉

kahlan1
16. feb 2011

@seagull2404 vdaka 🙂
este sme neboli u novej iba sme odniesli kartu, dnes sme boli na sone bruska tak vsetko bolo v poriadku - este musime pockat na krv tak uvidim 🙂 a ktore hry sa hrate vy? lebo akosi neviem pre nas najst nejaku spravnu hru 🙂

@jankasramka to musi z tych prikrmov tak lepsie priberat lebo aj ked som do nej dostala viac mlieka ale nasilu po spani tak sme tak nepriberali a dlho sme stali ale teraz ked papame aj vyzivu aj prikrm tak to vyzera ze jet o lepsie

@vladka84 aj my spime trikrat tak okolo hodiny plus minus

jankasramka
16. feb 2011

@seagull2404 vies co?ja som mala s tymto uz dlhsie problem,lenze jemu sa nepacilo ani v sportovom.
a teraz mali ze buginy za 300sk tak som v zufalosti kupila lebo som videla ako v tom pekne babetka pozeraju na svet a cuduj sa svete-zabralo to! konecne je kludny 😵
takze podla mna urcite mozes sportovy 😉

kahlan1
16. feb 2011

@jankasramka jeeeeeeeej ste krasni, mateo je velky fesak 🙂 taky smejo

danulienka35
16. feb 2011

@eis4 ake ste krasnucke,velmi ti to pasuje moja 😉

jankasramka
16. feb 2011

@kahlan1 tak to uz mozes byt kludna ked papka vyzivku 😉 ved ako pisali baby ze vela babetiek nepije mlieko a su v poriadku....skusala si tie jogurty?

danulienka35
16. feb 2011

@jankasramka vies co Jani ona si sadne sama padne a zas dokola sibal malicky 😀 mam skusenosti s dcerami napriklad Sari vobec nestvornozkovala nechcela a sup za chvilocku chodila 😀 nenutim ju do nicoho na brusku sa hra v pohode na nohy vobec ale co ma prist pride si myslim moj nazor

jankasramka
16. feb 2011

@kahlan1 @kahlan1 dakujem;)
no ved anetka na fotke kde papka tu kasicku vyzera nadherne-taka spokojna a vesela, velmi peknucka fotka to je

jankasramka
16. feb 2011

@danulienka35 vies ja sa pytam lebo mne spoluziak spominal ze tu v mexiku len maloktore babetko stvornozkuje a mateo tiez chce skor na nohy ako na kolienkach 😀 som chcela vediet tvoju skusenost lebo ty si myslim raz spominala ze aj do choditka ste davali a nemaju baby ziaden problem s chrbticou...
pocuj a ty pises ze chiara si sadne sama?!? 😲 to ona taka sikovna?????? to ja si matea este neviem ani predstavit, on snahu na sadnutie vobec nevyvija ani nahodou...

danulienka35
16. feb 2011

@jankasramka hej davala som ich do choditka vankus dopredu a dozadu a bolo ake spokojne boli bambulky a su uz jake babizne a nic im neni,ano sama sa posadi ale pretacat vobec ani z chrbatika na brusko ani naopak divne to dieta

seagull2404
16. feb 2011

neviete, kde kupim jahly??? alebo inak lupane proso??? a potrebujem aj pohanku??? 🙄 🙄 🙄

@jankasramka jeeeeej, uz aby aj u nas bolo tak teplo, na buginku sa chystam 🙂 este musim kupit nanoznik a asi to fakt urobim
@kahlan1 my ziadne, na nas zabera len schovavacka ☹ a hra s plienkou

21
16. feb 2011

dievcata, aj vase dietky, ked chcu papat, hovoria mnam? a ked vidia tatinka tata a mna, mama?(to sa aj trosku chvalim. 😀 )

danulienka35
16. feb 2011

@21 wow moja to uz takto? nasa ked place nekdey vyznie ako mama

21
16. feb 2011

@danulienka35 to ma asi po mne, bude ukeeecaaanaaa... 😀 😀 😀

danulienka35
16. feb 2011

@21 ved to musi byt krasne moja bud rada prdelka uz chce s maminkou a surodencami kecat 😀

eis4
16. feb 2011

díky baby,som rada že páči moj nový učes 🙂tak možem ísť von aj bez čiapky 😀
@danulienka35 zmerala som retiazku -35 cm.
@seagull2404 dakujem ale už mi mirmaj poslala 🙂kludne možeš dať do bugi ja mám síce niečo ako športový kočík zn.nuna buggy ale používame už 3 týždne,normálne s fusakom,do fusaka dám deku,pod fusakom je podložka zimná do kočíka, takže zima jej určite nie je.a je velmi spokojná.celý čas si mrmle,pospinka,zas mrmle,dookola 😀 😀 a obzerá sa 🙂
@jankasramka malý smejko krásny je velmi 😀 aj naša je kludnejšia odkedy je v bugine,aj nakupovať s nou možem ísť. 🙂 predtým robila také cirkusy ☹každý na nás pozeral
@vladka84 aj ja som už bola nakupiť papaníčko v DM pre malu pred týždňom a to ideme 1. krát skušať až 24teho 😀

danulienka35
16. feb 2011

@eis4 super dakujem moja a odkial ju mas ty?

21
16. feb 2011

@danulienka35 jasne, som rada, hl. ked chalani zacali kecat az po dvoch rokoch...

eis4
16. feb 2011

@21 super šikovná je ,moja tiež len ked velmi plače ta povie mamma 😀

eis4
16. feb 2011

@danulienka35 z rakuska 🙂

jankasramka
16. feb 2011

@21 woooooooooooooow, tak to je skvele! to by som chcela vidiet -hlavne to mnam musi byt rozkosne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre