♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
17. feb 2011

@seagull2404 hlavu hore ona to rychlo dozenie uvidis a urcite to vie len sa jej nechce namahat 🙂 my sa uz nepretacame a tiez ziadne slabiky - len tak pistime teraz srandovne 🙂 a na 4 nam nehrozi tak skoro

katkavv
17. feb 2011

@alure
ahoj, no hrozne je vonku, esteze mi maly prave zaspal na balkone ... ako sa inka mate, uz trosku lepsie?

seagull2404
17. feb 2011

@kahlan1 🙂 som myslela, ze aspon v niecom bude po mne, ja som vraj bola velmi sikovna 🙂

kahlan1
17. feb 2011

@alure fiiha tak ty mas doma teda riadneho sikovnika 🙂 o chvilu uz bude behat 🙂

katkavv
17. feb 2011

@alure jeeej, denis je sikovny chlapcek 🙂
ja som varila sosovicovu polievku s klobasou :P

kahlan1
17. feb 2011

@seagull2404 potom zistis ze nestihas sledovat co vsetko vie a my tiez nemame zubky

majka35
17. feb 2011

@seagull2404 manžel si menil hlások? nezbedník 😀

majka35
17. feb 2011

u nás je celkom v pohode, aj ráno som vonku bola a príjemná prechádzka celkom

majka35
17. feb 2011

@seagull2404 máš 1.dieťa, preto ťa tak trápi jej "nešikovnosť", ja som bola u barborky tiež taká a pochopila som, že som robila hlúpisť, keď som ju porovnávala s ostatnými ... nikdy neporovnávaj, nech ťa nikdy nerozodia reči typu: no moja už toto a toto vedela v jej veku at´d. ... barborka začala chodiť ako 16!!! mesačná, prvý zúbok jej narástol v 11 mesiaci, rozprávať dlho nevedela a teraz sa v škôlke ako prvá naučila krásne R ... nádherne kreslí, má neskutočnú slovnú zásobu, je šikovná ... sú samozrejme šikovnejšie deti, ale pre mna je barborka tá najšikovnejšia princezná na svete ... uvidíš, ako ťa Tamarka zrazu prekvapí svojimi schopnosťami, že sa ani nenazdáš ... všetko chce čas, ved je na svete iba pol roka 😉

seagull2404
17. feb 2011

@majka35 jj, ako velke decko 🙂 tiez si to stale opakujem 🙂
@kahlan1 ved ona toho aj tak vela vie 🙂

kahlan1
17. feb 2011

@seagull2404 no vidis 🙂 my sa teraz stale pucime a na nic ine sa nesustred ☹ ☹ ☹ i len sa schuli a tlaci

lydulka
17. feb 2011

@danulienka35 10 kg? kokšo..wou. 🙂 my máme cca 7 a 65cm.
@akika722 🙂 veru nová. ahoj. 🙂
@jankasramka jaaj lebo hned sa mi to nezdalo. 🙂 a ty tam bývaš?

seagull2404
17. feb 2011

@kahlan1 jooooj, drobatko, ak to nie je s kakanim, tak to urcite bude nejaka reakcia na zlozky v jedle, my uz kakame paradne, odkedy sme zacali s ovocim 🙂

eis4
17. feb 2011

@alure nie príliž velká pre nelinku už mi z nej týždeň zlieza na parkety 😀 rukami sa odsuva do zadu 😀 cez hračky cez všetko,nič jej nestojí v ceste 😀

kahlan1
17. feb 2011

@seagull2404 vyzivy spapame malo tak pol tej malej flasticky 125 g skor jej chuti zelenina a maso - davam jej bio gayu a dr vravela ze ziaden caj s fenyklom len cisto kamilkovy

eis4
17. feb 2011

@alure zlatučky 🙂 ,denis je velmi šikovné dieťa,velmi rýchlo sa učí 🙂 mojej ešte potrvá kým začne liezť po 4nožky 🙂 nevládze udržať tučnučku riťku 😀 😀 😀
baby ktore nakupujete v rakusku prikrmy,ake značky kupujete a za kolko?rozmýšlam že dám kupiť tete v rakusku.

memory97
17. feb 2011

@vladka84 ja som najskor davala ryzovu, ma taku neutralnu chut a ked sme presli na ovocie, sem-tam som do nej nastruhala ovocie🙂

@seagull2404 ja si myslim, ze kludne. My este vojdeme do vanicky,tak nie sme este v sportaku🙂

@jankasramka aky je krasny a ako si krasne hopka🙂

@seagull2404 neskusala si v bio obchodoch?

@jankasramka ani mi nevyvyjame ziadnu snahu si sami sadnut, akurat sa chyti za prsty a pritiahne sa do sedu, ale lezat,, ani nahodou. Pretacali sme sa krasne a uz prestal aj to... aj liezt do predu sme zacali a prestalo ho to bavit... asi je individualne u kazdeho babatka...

@21 krasne ste popredu, nam sa sem-tam podari "NIE"🙂

memory97
17. feb 2011

@lydulka ahoj🙂

@lydulka jej, tak to super, ze prespinkate celu noc🙂 u nas to tak este asi dlho nebude🙂

@danulienka35 ahojky, ako zubky uz su vonku potvorky....

lydulka
17. feb 2011

@memory97 ahoj, a prečo si myslíš, že to dlho nebude? môže to byť z dňa na deň. 🙂

memory97
17. feb 2011

@akika722 ahoj, a ty si sa, kde stratila🙂 uz ti prisli saciky na balenie? mne vcera a maleho som hned supla do krabice, aky bol podareny🙂

@akika722 si si mala dat kysle uhorky, to by ti pomohlo, ale nieco ostre a hned by ta to preslo 😀 😀
moja som sa musela az smiat, co ti PATI povedal, ale presne ako vravi danka, urcite tam maju chlapceka, kde to rodicia nahlas hovoria doma. co nasto este caka😀 😀 😀 😝

memory97
17. feb 2011

@lydulka maly si pyta papat aj v noci, akokedy niekedy kazdu hodinku, niekedy 2x za vecer🙂 pokial si zvykne, ze ma spinkat celu nocku bez papania, tak si na to este pockame🙂

lydulka
17. feb 2011

@memory97 fuu každu hodinu? to musíš byť unavená z toho. ja si to neviem ani predstaviť.. mne v podstate od narodenia spinká v noci.. ako sme prišli z porodnice, tak sa budila v noci max 2-3 krát. Ked som doktorke povedala v 3 mesiacoch, že mi prespí celu noc, tak mi povedala, že to nesmie, že aby som ju budila na papanie.. som si myslela,, že jasné budem ju budiť.. po prvé by bola nervozna a po druhé na čo? keby je hladná, tak sa zobudí a plače.

memory97
17. feb 2011

@jankasramka a nemeni sa u vas nejako pocasie? jazvy vtedy dost potrapia, ak ta to bolieva.... alebo ci sa nejako nenamahas. Spinning by ti nemal ublizit...

@hajatanufus tak to je super🙂 malinke musia byt podarene, ked su spolu🙂

@katulkaaaaaa blahozelame🙂))) ja som pozerala tu dietku, co si poslala, ale ja som hrozne leniva na vazenie tych jedal🙂 tak som dnes zacala salatmi🙂 uvidime aky to prinesie uspech🙂

@akika722 nic si z toho nerob moja, u mna je to tak, ze vidno to az po hodinach potu v posilke,alebo ak mam stravu ako male babatko, ale ked ja lubim papkat 😀 😀 😀

akika722
17. feb 2011

@lydulka ahoj,tak vitaj 😵
@memory97 neobjednavala som ich,kupila som tu u nas 😉 som sa chcela nato opytať učitelky ale mali zmiešane triedy dnes,nebola ich uč 😒

baby moj včera povedal papa-už som to tu rano pisala a od vtedy to hovori pravidelne..papa papa a občas sa mu podari aj pata a paťko je z toho hotovy že samko vie jeho meno 😀

memory97
17. feb 2011

@eis4 blahozelame🙂)) Nelkina sestricka 😀 😀 😀 😀 😝

@akika722 krasnych chlapcov mas🙂

@seagull2404 tak skus ju dat na zem alebo na postel, pod nu das tu prebalovaciu podlozku alebo nieco igelitove (obrus,..) a uvidis. my to tak praktizujeme s malym🙂 a ten je naramne stastny, ked nema plienku 😀 😀 😀

seagull2404
17. feb 2011

@memory97 my sa tiez v phode zmestime, ale uz 3x som isla domov s revajucim kociarom, lebo tam nechcela lezat ☹ neskusala, lebo neviem, kde v ZA BIO obchod mame 😅
@akika722 jeeeee, sa tesim s tebou, prve slovo pa-pa, no chlap sa nezaprie

seagull2404
17. feb 2011

@memory97 ja ju kazdy vecer rozbalim na tzv, vzdusny kupel a hrame sa na tej jednorazovej podlozke, ale nic, ja uz nechapem, co by som este mohla urobit, doktorka mi este povedala, ze mame ist na to babyplavanie hned, ako sa da a necakat na marec, tak som zvedava

memory97
17. feb 2011

@kahlan1 nieco podobne mame doma, ale maly sa toho boji, s tym kladivom, ked po tom plesknes, tak to vydava taky cudny zvuk...

@vladka84 aka krasna seherezada🙂 ta filmova sa moze skryt 😉 Karinka je krasna ako uz pekne dviha nozky k pusinke a nam vadi brusko🙂

akika722
17. feb 2011

@memory97 dakujeeem 🙂
@seagull2404 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no on by stale papal 😀 😀

seagull2404
17. feb 2011

@akika722 ved chvalabohu 🙂 masa odmieta pit mliecko z flase 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre