♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
18. feb 2011

@seagull2404 ani my v puse nic nemame a my sa nehrame koli puceniu aj teraz som ju dala spinkat a sam tam puci ako diva ocka zavrete a prejde to az kym zaspi ja uz neviem co stym

majka35
18. feb 2011

@seagull2404 tak okamžite s tými myšlienkami prestaň ... pre koho to robíš? pre seba? určite hlavne kvôli malej ... čo by bolo lepšie? aby si s ňou ostala doma, nešla do práce, a zostali by ste v jednoizbovom byte? taká je doba, že máloktorá matka si môže dovoliť byť tri roky a materskej ... ani ja si to nemôžem dovoliť, bohužiaľ ...
neznamená, že ak dáš tamarku do jasieľ, alebo opatrovateľke, že si zlá mama ... a také myšlienky si ani nepripúšťaj, taká som bola aj ja a dobre, že som si vredy neuhnala kvôli trápeniu

kahlan1
18. feb 2011

@seagull2404 ale nie si zla mamina - niekedy proste nie je na vyber, my sme stale v prenajme ☹ ☹ ☹ nenavidm prenajmy - vyriesili sme to ako dvaja puci mm sa silou mocou chcel vratit do ziliny a vyskytla sa moznost kupit 4-izbak za fajn cenu tak sme ho vzali a teraz ho prenajimame ale mm sa celkom dari v praci a uz rozmysla ze ostaneme - tak je to take vselijake - ja uz tak tuim po vlastnom byte dome hocicom co bude nase ze az - tym ze sa nam zadarilo druhe tak m i praca nehrozi ale neviem ako to zvladneme

kahlan1
18. feb 2011

@alure teraz nosime aj 68 a niektore veci 74

majka35
18. feb 2011

@alure terezka nosí teraz 74, takže v lete predpokladám 80 to je pre 9-12 mesiacov, ale myslím, že skôr 86, lebo už teraz je dlhaňa

eis4
18. feb 2011

@alure my už mesiac nosíme body 74 ale tričká ešte nosíme 68 lebo tie su vačšie,na leto som jej objednávala šatočky 80 aj 86 a je to rovnako velké. 😒 iné by som sa bála objednať lebo to číslovanie je všade iné.šaty ak jej budu male tak ich bude nosiť s legínamy 😉 ale ak ti to zmeraju,vela by nám už nemali rásť do toho roka.aspoň dufam ved máme už 9 kg ,možno aj viac 🙂

mirmaj
18. feb 2011

@alure aj my nosíme teraz veci 74, veľkosť 68 už len také ktoré su aj na oko oproti ostatným 68 väčšie, ale máme veci 74 ktore su nam už male, takže ja by som s objednávaním na leto asi moc neriskovala, hrozne závisí od strihu
@seagull2404 určite nie si zla mamina len preto že musíš isť do práce, ja tiež robím popri MD ako viaceré tu, na prlný úväzok nemôžem isť lebo nemám kam dať malu ale ani zatiaľ neplanujem, ale ak by ma fin. situácia donutila tak by som to riešila ako ty jasle

mirmaj
18. feb 2011

@eis4 my práve už nemôžeme nosiť tričká 68 lebo ich neoblečieme na tie body 74, to ako robíte? 😉 len tak na holo by sme ich obliekli

alure
18. feb 2011

@seagul2404 som toho istého názoru. A čo sa týka návratu do práce vôbec toto nerieš,každá mamina robí všetko pre svoje deti a to kedy a či sa vráti do práce je v dnešnej dobe irelevantné,a reči typu že si zlá mamina okamžite zahoď z hlavy preč !!! Veď aká je to obeta matky pre to dieťa ak musí od neho odísť aby mu zabezpečila potrebné veci....Každý to rieši podľa toho aká je situácia. My sme ako deti boli v jasliach tuším od pol roka, a sme tu a nič nám nechýbalo...
@kahlan1 , @majka35 , @eis4 takže okolo tej 86 by som nič nepokazila 🙂 my sme tiež dosť vysoký s mm tak je predpoklad že aj Denis bude výška.Oliverko bol stále vyšší ako rovesníci ale vyzeral pri nich ako malinký (lebo je veľmi útly a chudučký ..všetky nohavice musím kupovať na neho s tými všitými gumičkami dnu v páse) toto som vyhliadla moc sa mi to páči http://www.facebook.com/photo.php?fbid=47292733... také pre malých frajerov 🙂 ale majú krásne kompletíky aj pre dievčatá 🙂
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=45218804...

kahlan1
18. feb 2011

@seagull2404 a aj ja som chodila do jasiel a mam tu najlepsiu maminu na svete 😉

evanns
18. feb 2011

@majka35 tak to ma mrzi ☹ a to som ti pisala hned ako mi sef volal 😠 dufam ze ste sa aspon presli ☹

kahlan1
18. feb 2011

@alure to je krásne 😀 😀

evanns
18. feb 2011

@seagul2404 toto nech ta netrapi, robime co mozeme, aj nasa Natashka pojde od janura do jasliciek najpravdepodobnejsie 😒 a ja som tiez chodila a tu som a vobec si to nepamatam, ale nemam pocit zeby mi to ublizilo 😝

evanns
18. feb 2011

@alure ja uz nic nekupujem vopred 😀 ale my sme ina vaha, uz 9,8 kg ukazuje rucicka a vsetky satocky co podostavala na 9-12 mesiacov, povodne planovane na leto, su jej dobre teraz 😝 v lete budu male 😀 😀 😀 nevadi, lebo my uz 80 nosime aby sa v tom lahsie hybala, 74 je jej uz len ltt 😉

mirmaj
18. feb 2011

@alure sú krásne tie súpravky, ale ved kludne môžeš počkať do leta a objednať ich potom nie?

majka35
18. feb 2011

@evanns no najprv som nadávala, že som nemusela "nerváčiť", aby som to stihla na 9.00 ... potom som zavolala kamoškám, či nie sú náhodou vonku a oni boli, takže máš šťastie 😀

eis4
18. feb 2011

@alure jéééj to je krásne , v tom bude velký frajer 😉 teraz si ma namotala na tie šatičky 🙂
@mirmaj neviem 😀 my máme tričká z kiku a tie maju všetky také širšie rukávy,celkovo su dosť široké 🙂 .nosíme ich už 3 mesiace a 1- 2 mes ešte asi ponosíme.máme už 74 kupené ale tie su ešte trošku velké 🙂 tiež z kiku 😉

evanns
18. feb 2011

@majka35 jooooooooooj pani odpustte 😉 vynahradim, pozyvam nabuduce ale uz len ked budem na 1000 percent vediet ze mozem 😎

akika722
18. feb 2011

čauteeeeeeeeeee

čo mate noveho??? 😎 😎 😎

majka35
18. feb 2011

@evanns no dobre no 😀 😀 😀

@akika722 zabil krivý čaptavého 😀 😀 😀

evanns
18. feb 2011

@majka35 a najviac moj mm nadaval po nocnej 12tke akurat lahal spat a ja ze tu mas malu, musim do roboty....a prisla som o 13 😲

majka35
18. feb 2011

@evanns no môj by ma zabil 😕 😕 😅 😅

alure
18. feb 2011

@mirmaj dá sa objednať aj neskôr,ale minulý rok som objednávala Olimu teplákovú súpravu odtiaľ a objednávala som ju už tuším v apríli,chcela by som aby to ponosil od kedy sa oteplie 🙂 a oni majú v bess.prázdniny a nerobili ani minulý rok.Teraz vo februári to majú opäť majú zaradiť do ponuky a chcela by som to v marci objednať.
@eis4 aj ja si myslím že v takom kompletíku budú či už chalani alebo baby krásnučký 🙂 taký na zjedenie 😀

evanns
18. feb 2011

@majka35 aj on chcel ale som zutekala 😝 a som musela odcinovat 😀 😀 😀

nic baby idem von aj ked nejak mrholi ale sa mi nechce doma sediet 😖

mirmaj
18. feb 2011

@alure tam maju aj prazdniny? lebo aj ja asi objednám tie šatočky su fakt krásne 😀
@evanns aj my ideme práve von mrholí? to dúfam nie, ale ideme sa vyvetrať aj tak

kahlan1
18. feb 2011

@alure a co tak vyjde taka suprava?

alure
18. feb 2011

@mirmaj minulé leto mali odmlku niekoľko týždňov a dopredu upozorňovali že príjimajú objednávky len do určitého dátumu,plus samozrejme nebolo to za 1é dní hotové (asi sa im toho nakopilo až až) takže nechcem to prešvihnúť a rada by som vyfešákovala drobca do športiaku na prvé krásne slnečné dni 😎
@akika722 zimu ☹ a kopec roboty ...ale sa mi nechce,dačo som už porobila dačo ma ešte čaká....a neviem dobaliť veci na cestu.

majka35
18. feb 2011

aj ja sa s vami lúčim vážené dámy, idem si vlásky poumývať, osprchovať sa, umyť riad, obliecť terezku za brutálneho revu, lebo jej keď dávam čiapku, tak to je neskutočný boj a vresk a ideme po druhého perúnika do škôlky a potom na prechádzku

alure
18. feb 2011

@kahlan1 pre tvoju slečnu http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...
ceny sa pohybujú okolo 10€,dala som ti link priamo na ich stránku..a pri platbe ak si ich dáš na facebooku ako páčia sa ti vieš využiť 10% zľavu...

kahlan1
18. feb 2011

@alure už som nasla - v pohode ceny 🙂 ja som si tiez nasla 🙂 http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre