♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
22. feb 2011

@kahlan1 @evanns davate len kupovane?

evanns
22. feb 2011

@seagull2404 aj kupovana aj varene 😉

seagull2404
22. feb 2011

ako spia vase deticky cez den, doobedu? poobede? podvecer? my spime doobedu cca 1,5 hod (budime sa medzi 7:30-8:00), poobede tiez asi 1,5 hod. (do tej pol tretej)a casto sa stane, ze sa jej nechce spat az do tej pol osmej vecer a potom sa o pol desiatej zobudi vyspataaaaaa

alure
22. feb 2011

@seagull2404 moja aj vy ste mi moc chýbali ...
no trošku som si prišla ku vám sadnúť 😉 aj keď mám toho ešte dosť,ale Denis mi už spí 😲 😲 😲 😲 dosť bol dnes unavený a možno len dospáva tie rozhádzané tri dni....
Ako ste sa mi mali?
@akika722 bola som na ÚP a predstav si bola som dosť prekvapená na základe čoho ale vypočítali mi aj rodičák 256€ no ale nejdem sa s nimi hádať a pýtala som sa viackrát či sa nepomýlili,či je to správne...tak že do 20mesiacov 256 a potom 190 € tak som spokojná odišla...
@katkav , @katulkaaaaaa jejda babenky vy už dávate drobcov do chodítka? mne chcela svokra už Denisovi k polroku kúpiť chodítko,ale povedala som jej radšej nech kúpi jedálenskú stoličku...a tiež ma čaká kúpa novej autosedačky @evans tú čo ste kúpili je vraj veľmi dobrá,ja asi zbehnem do BA do Brendonu a popozerám sa tam čo majú...stále sa neviem rozhodnúť či kúpiť do 25 alebo už do 36 kg...zvažujem medzi dvoma a to Romer king alebo Kiddy pro (tie s tým pultíkom) a samozrejme nejaký skladný športový kočík do auta,teraz som mala na východe požičaný od susedky aby som nemusela trepať tú moja haraburdu a super v kufri kopec miesta 😀

kahlan1
22. feb 2011

@seagull2404 ja teraz ano

kahlan1
22. feb 2011

@alure aj mne by sa mohli tak pomylíť 🙂 nebudem sa hnevat

katkav
22. feb 2011

@alure myslim, ze si zabudla jedno "v", pretoze ja mam maleho, ktory je august 2009 😉
oslovila si niekoho ineho ako si chcela 😉
choditko sme nepouzivali, maly sa naucil chodit bez neho, vraj sa ani velmi nedoporucuje davat babatko do choditka 😉

memory97
22. feb 2011

@seagull2404 toto nam chutilo🙂 maly to tiez bez problemov spapkal🙂
vychodiskova poloha malej: kolmo na zem vo zvislej polohe 😉 robieva to aj neurolog s detickami, ked si uz s malou bola u neho. Proste ti ju drzis pod pazuskami a akoby si ju dvihala hore dolu, akurat, ze ked je dolu dotyka sa nozickami zeme 😉

@evanns a to chodievame okolo, vidis tam sa skocime pozriet tu madernu.

fialka5959
22. feb 2011

@seagull2404 Ahoj aj ja som mala taky problem, ale to este ked nasa mala 3 mes. teraz uz je o nieco starsia spii takto rano vstava okolo tej pol siedmej - siedmej rano tak ide spoat okolo deviatej a spi 2 hod., tak sa hrame 3 hod a ide spat o 14 hod, ale uz iba na hodinku a pol a tak cakame na 19 hod. kedy sa ideme kupat a spat v noci sa nam zobudi az o 2 rano a potom zhruba okolo tej pol piatej a uz zasa smee oklolo taj pol siedmej az siedmej hod. hore a fungujeme na 100%

evanns
22. feb 2011

@alure my sme tuto kupili od 9-18 kg 😒 ...aj ja som chcela velmi kiddy pro energy ale Natashke sa nepacil pultik ☹

evanns
22. feb 2011

@memory97 a si mozes kuk na ich stranke co vsetko maju a za kolko a tam to nakupis 😉

seagull2404
22. feb 2011

@memory97 mne to fakt dnes asi nemysli, ja neviem ako ☹ ☹ ☹ ☹ nevadi
@alure tiez by ma potesil taky omyl

danulka3
22. feb 2011

@alure ahoj vitáááj,
tak si ma dostala s tým rodičákom.U nás je na úrade taká puša,že mne sa to asi nestane. 😠 Ja som si ho bola vybavovať na konci januára a povedala mi,že som prišla skoro,že mám prísť v polovici marca,takže tam budem musieť ísť znova.A kedy si mala podľa starého nastúpiť na rodičák? Normálne si dostávala materskú?

akika722
22. feb 2011

@alure suuuupeeeer 😀

kočky potom sa pripojim maly nespi,teda teraz som ho budila aby spal aj ked treba-v noci 😅

alure
22. feb 2011

@katkav jej ospravedlňujem sa to bolo našej katke z 2010 😉 inak ani ja nechcem chodítko aj prvý syn chodil bez neho 🙂
@kahlan1 nie som si istá či sa pomýlili ale myslím si že oni v tom majú riadny bordel a sami ešte nevedia čo a ako...
@evanns určite pôjdeme do Blavy a prezriem si ich a pochytám..nechcem kupovať cez net a som zvedavá čo napultík "povie " Denis 🙂 ale on si rád bubnuje aj po stole ....
@seagull2404 no som zvedavá ako to celé nakoniec bude,rozhodnutie som nedostala,že teraz sa nedávajú rozhodnutia ale ukázala mi to v PC pod mojim menom....
@danulka3 bola som normálne teda ešte som na materskej (odišla som z práce v júly)a na RP som mala nastúpiť 20.1.2010 takže som mala spadnúť do kategórie 190 € sama tomu nechápem ale ona mi tam vysvetľovala že som stará poberateľka či čo...a mne úp dopláca aj do materskej nejakú sumu lebo som nemala na základe platu dosiahnutú výšku 256€ ....a teraz končím MD 3.3. a nastupujem na RP ....

alure
22. feb 2011

@evanns a máš na kiddy dobré referencie? mne sa veľmi páči dizajn aj to že to dieťa tam nelieta ale je pevne aj mm sa vcelku páči..síce páči sa mu aj tá od Ferrari ale zhodli sme sa že chceme nech to splňa iné kritériá a nie logo 🙂

evanns
22. feb 2011

@alure aj ja som chcela cez net a som happy ze som isla skusat lebo som chcela aj ja do 25 kg ale romer take nerobi a do 36 kg su "obrovske" pre nas...tak sme vyskusali viac, aj maxi cosi tobi, aj jane racing ale tato jej najviac vyhovovala, hned v nej spokojne pekne hopkala 😉

evanns
22. feb 2011

@alure keby tam neodsuvala tolko ten pultik tak jej bez rozmyslania kupim kiddy pro 😝

alure
22. feb 2011

@evanns tak je to podľa mňa najlepšie aj šporťáčik si chcem vyskúšať s Denisom aj sedačku,predsa len on sa v nej bude voziť tak nech dá najavo svoje pocity 🙂 potom keď vybalíš prihoď foto aj s Natashkou 🙂

katkav
22. feb 2011

@alure nic sa nestalo, ja som sa ozvala len preto, aby si od vasej katky necakala odpoved, ked by si nevsimla, ze jej pises 😉

evanns
22. feb 2011

@alure jasne....prikladam z kiddy...taka velka jej bola, ale treba tam dat tu vlozku pre male babatka 😉 a z romera hodim ked ju mm vynesie a vybali 😉

alure
22. feb 2011

@evanns aká je v tom stratená 🙂 takže ja ju chcem...vyzerá super 🙂 snáď sa v tom dlhšie ohreje ako vo vajíčku...a to somkupovala že bude do tých 9tich mesiacov 😒
@katkav super si zlatá 🙂

eis4
22. feb 2011

@seagull2404 pozri u mna video na fb,tam mm malu drži pod pazuchami a ona sa odráža.naša je vtedy najšťastnejšia.video je myslímm pod názvom skackadlo 🙂
@alure ja by som do 36 nekupovala vraj su velmi univerzálne a nie su také bezpečné pre naše malinké 🙂 .my budeme kupovať bud do 18 alebo 25 🙂

alure
22. feb 2011

@eis4 no tak to je pravda...ale myslím si že tou do 25 nič nepokazíme,hm? a máte už vybratú značku? albeo budete riešiť priamo v obchode ?

kvietok121
22. feb 2011

@evanns aj my budeme kupovat kiddy, mm sa najviac paci

kvietok121
22. feb 2011

@seagull2404 my vstavame, v tom lepsom pripade o siestej, niekedy aj o piatej ☹ potom okolo osmej si dame polhodinku, potom okolo 40 min v kociku o 11, potom okolo druhej dve hodinky a okolo osmej vacsinou spime

alure
22. feb 2011

@kvietok121 ahojte moja ako sa máte ? čo Matejko? už ste začali s príkrmami?

katkavv
22. feb 2011

@katulkaaaaaa
jeho, to je klasicky "pavuk" 😀 je super to choditko, nevizera na 30 rokov, perfektny je maly 🙂

kvietok121
22. feb 2011

@alure ahojky, este sme nezacali, zajtra ideme na poradnu, tak cakame co povie dr, a v stvrtok chceme na matejkove meninky zacat, ako sa ma? no niekedy je ako slniecko a niekedy velmi place, zaspavanie je katasrofa, ale napr. dnes vecer ked sme sami zaspal v postielke sam 🙂, papanie to je ako od mala, niekedy papa pekne a niekedy hruza, ale mam si uz zvykla
inac uz som pisala ze sa posuvame 🙂 a vy ako? denisko robi dalsie pokroky co, je to sikulky

katkavv
22. feb 2011

@kahlan1
kajko sa uz cca mesiac stavia, uz ma dost sily 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre