♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
28. feb 2011

@akika722 no negrcame mali sme i mi obdobie co mi grcala ale na jednej ruke by som ti to zratala 😀

akika722
28. feb 2011

@danulienka35 aj jaa chceeeem

danulienka35
28. feb 2011

@akika722 pozicam ti moju 😀 😀 😀 na par dni babulky opuistam vas pekne snicky prajem

eis4
28. feb 2011

@danulienka35 tvoja malá papá krásne, buchtička 🙂 dufam že aj naša bude tak pekne papať,ale si myslím že ano.už od narodenia je hladoš,musela som ju kojiť každe 2 hod či v noci či cez deň.až v januári sa nám podarilo každe 3 hod.ak nedostala jesť po dvoch hod. tak hystericky vrieskala. zvykla som jej odstriekať MM ked sme išli von ale jej nikdy nestačilo a nakoniec som ju aj tak musela niekde na lavičke nakojiť 😀 😀 aj mrkvičku spapala na 1. krát 8 lyžičiek.taká som bola šťastna, 😅 moj hladoš malý,ked uvidí lyžičku tak je vytešená ako lečo 😀 dobru nocku .-)

brulka
28. feb 2011

babulky tak dobru ja idem tiez do hajan. ak niekto este bude chciet knizku tak sa ozvite zajtra som tu az vecer tak poslem. dobruuuuuu 😉

akika722
28. feb 2011

@danulienka35 jééééj dievčatkoooooooooooo

eis4
28. feb 2011

baby ktoré ste si už vybavovali RP kam všade musím ísť,lebo budem behať s malou tak aby som nechodila niekde zbytočne.dnes som bola v socialnej poisťovni a povedali my že nevedia kedy mi končí materská 😒 😲 a že ich sa to ani netýka ked mi skončí 😲 😲 tak kto to má vedieť?

eis4
28. feb 2011

idem aj ja hajať dobru nocku 🙂

jankasramka
1. mar 2011

@brulka ved daj sem link, jasna vec ze sa to moze 😉

kvietok121
1. mar 2011

@eis4 vies to je to ze ked tej mrkvy moc nezje,alebo zemiaku, neviem ci to mam ratat tak ze keby bol alergickxy taj sa to aj z takeho mnozstva prejavi, ved ja naviem ci vobec nieco prehltol
ja som prestala davat dupacky lebo sa hybe a zavadza mu to a inac my zase mame vsetky ponozky rychlo dolu, on musi vzdy nieco z nohami robit 🙂
@kikuska25 dakujeme malicky je ok

eis4
1. mar 2011

dobre ránko. dnes sa nelinka v posteli začala stavať na štyri a mykala sa sem a tam 😀 tak sa jej to zapáčilo že to robila každe 2 minuty 😀

eis4
1. mar 2011

baby ktoré ste si už vybavovali RP kam všade musím ísť?lebo budem behať s malou tak aby som nechodila niekde zbytočne.včera som bola v socialnej poisťovni a povedali my že nevedia kedy mi končí materská a že ich sa to ani netýka ked mi skončí , tak kto to má vedieť?
@kvietok121 jaj tak to neviem či aj s takého množstva.ale neboj nauči sa papať len sa musí naučiť si posuvať jazyčkom do hrdielka.ked sa rozpapá tak nebudeš stíhať ho krmiť 😀

katkavv
1. mar 2011

@akika722
ahoj, aj moj grcka kazdy den aj 2 - 3 krat, co uz, tak len prerem - susim -perem - susim 🙂

@kikuska25 ahoj, no naozaj ste riadne velky 🙂 to uz nosite 80 velkost ze? aj my sa uz chyatam na 80, kajko ma 75 cm a cca 9 kg .... ale na vas este nemame 😀

@kahlan1 ahoj, vies co sa nam vcera stalo? kajko scucol po veceri 140 ml mlieka a dnes rano 260 ml, a pekne ked bol hore, si to cuckal, nechapem z toho, ale pravda je, ze som mu dala iny cumel - NUK taky kaucukovy tvarovany, tak som zvedava, ci aj dnes vecer vypije 😉 a vy ako, kakate lepsie?

@danulienka35 ahoj moja, je stale velky papkam, buchticka jedna, a co zubky, uz je lepsie? kajka teraz trapia, vcera som mu na dasno dala CALGEL a pomohlo mu to 🙂 a plavat sa chystas s nami? ja tam pojdem asi zajtra odniest prihlsku a zaplatim to ....

@alure ahoj, tak ako sa mate? bola si s Judkou? ja sa chystam asi zajtra do MOKA a pojdem zaplatit kurz, uz sa tesiiiim 🙂 kajkovi rastu spodne 2 zubky, tak dufam, ze nebudu nervny a zly 🙂 ako Oli a Denis?

majka35
1. mar 2011

ahojte krásavice 🙂
@eis4 je potrebné ísť na UPSVAR, tam ti dajú tlačivá pre sociálnu poisťovňu, na SP ti potvrdia tlačivá, musia ti napísať, dokedy poberáš materské, nechápem, že u vás to na SP nevedia a potom ideš znovu na UPSVAR ...
ja som bola len na sociálke, na UPSVAR mohol ísť pokojne mm, ale s mojím OP

katkavv
1. mar 2011

@eis4
ahoj, jeho, tak super, sikovna je nelka 🙂 zachvilku zacne lozit ... kajko sa nam zacal plazit, je to smiesne, ale zlaty je ...
a ako z RP?
najprv som bola na urade socialnych veci a rodiny, tam mi dali tlacivo, ktore som mala dat potvrdit do socialnej poistovne ze od kedy a dokedy som na materskej, potom som isla spat na urad socialnych veci a rodiny a tam to odovzdala, oni tam nieco doplnili, potrebovali kopiu rodneho listu dietata a moj OP na kontrolu, a to je vstko, pekne ma este zdrbali, ze preco to vybavujem mesiac dopredu, ze staci to vybavit v ten mesiac, kedy nastupujem na RD a aj neskor 😖

katkavv
1. mar 2011

@majka35 ahoj 🙂

majka35
1. mar 2011

@katkavv ahoj 🙂 aj na mňa sa pozerali, čo tam tak skoro robím, ale len krútili hlavou a ohkali, že čo teraz 😕 😕 😕 🙄 🙄

katkavv
1. mar 2011

@majka35 no presne, a este zacala hucat, ze ci si myslim, ze ma na stole malo papierov, lebo ze teraz to ona nemoze spracovat a musi cakat ten paier na stole pokial nezacne RD, chapes? a ja ze nech nie je na mna neprijemna, ze odkial som to mala vediet, ze to staci neskor ?!!! kukala na mna jak puk 😀

kahlan1
1. mar 2011

@katkavv ahoj vcera mi pekne pila tu stavu jablckovu jej chutila ale kakame tak ze ked jej dvihnem nozicky mozno to chce cas - a tu stavu jablckovu ked otvoris drzis v chladnicke?

tak to je super ze tak papa mliecko my sme vcera vypili vecer 130 ale trvalo nam to a dnes rano 110 tak by aj na nas mohlo prist ze chceme opat mliecko lebo z kase stale vracia a bolo by fajn aspon nieco mliecne papat - tak ale asi skusim aj ja ten nuk kaucukovy dnes ho kupime 🙂

kahlan1
1. mar 2011

@katkavv take uradnicky ktore maju najviac roboty tak sa tvaria najdolezitejsie a nic nestihaju ☹

katkavv
1. mar 2011

@kahlan1 uvidis, ked bude pit tu stavu tak sa to za par dni upravi 🙂
som tiez zvedava, dokedy ho to bude drzat, ale budem skusat ....

kahlan1
1. mar 2011

@katkavv to hej len mu davaj mozno ho to uz preslo ze nechce mliecko,

a som zabudla dat tu stavu vecer do chladnicky ☹ myslis ze bude dobra?

katkavv
1. mar 2011

@kahlan1
no radsej by som jej to nedavala, ty by si to mohla vypit myslim ale mala asi nie :(

lussitka
1. mar 2011

Pred polrokom mi vstúpil do života človiečik, na ktorom som sa odzačiatku stala závislá...Môj Jakubko....Moc ťa Lúbkam zlatíčko...Všetko naj k polrôčiku....

majka35
1. mar 2011

@katkavv na mňa boli celkom milé, len sa tvárili, že majú strašne neriešiteľný problém s tým, že som prišla tak skoro 😕

kahlan1
1. mar 2011

@katkavv tak kupime druhu dnes dostane teda slivkovu stavu 😉

ale tu jablckovu stavu pila ako diva 😉 tak som bola stastna ako blcha aj tomu sa tesim ze na ranajky spapala mliecko lebo neviem preco jej vadia tie kase tak a uz som skusala viacero reakcia rovnaka - a vcera sa tak skaredo povracala len z jednej lyzicky a uz isli von tusim aj ranajky ☹

lussitka
1. mar 2011

maminky augustovky...vy už prikrmujete? ja som bola na pravidelnej diskusii u nás v TN o dojčení, prikrmovaní.....a laktačná poradkyňa mi odporučila počkať ešte týždeň dva, že načo to siliť.....ale Jakubko sa už naťahuje za všetkým čo mi papáme, všetko by chcel ochutnať ;) čo vy na to?

seagull2404
1. mar 2011

@eis4 hej, vidis, som nad tym uz rozmyslala, ze ako to rozlisime 🙂 skusim jej nabuduce dat do ruk clanok o ziareni z mobilu, snad pochopi, nechcem do konfliktu, lebo ja na nu vtedy neviem reagovat 😉

inak dobre ranko, my mame za sebou "super" noc, uz nech ten zubok vylezie...

kahlan1
1. mar 2011

@lussitka my sme na UM a prikrmujem od 4 mesiaca 🙂

kahlan1
1. mar 2011

@seagull2404 ale ved vsade aj v TV varuju pred mobilmi - aj teraz ked som tehotna tak sa snazim co najmenej a mobil nikdy k brusku a ked telefonujem s mm tak vzdy dam hlasity odposluch a sedim daleko od malej - ona ho pocuje a aj on ju 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre