♥Augustové miláčiky 2010♥

Ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete x-) x-) x-)
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉
eis4
5. mar 2011
@katulkaaaaaa 😃 😃 😃 😃 krásny
adal
5. mar 2011
baby, veľmi pekne Vám ďakujem za odpovede a asi sa budem radšej tu obracať keď budem niečo potrebovať, aj keď som v druhej téme :-x
a toto je moje augustové dieťatko 🙂
danulienka35
5. mar 2011
@katulkaaaaaa dakujem mojko i Simonko aky je krasnucky 😉 no mi sme tiez od 16 hore 😞
@eis4 nasa sa pekne hrala maju tam stolicky a kopu hraciek uzasne neco 😉
alure
5. mar 2011
@vladka84 mojko Timka je kúzelná 🙂
@katulkaaaaaa waw ďalšímiláčik na nočníčku 🙂 krásne ..počkám kým budeme sedieť a začneme aj my skúšať 🙂 dnes tu dala tuším @eis4 článok z maminy o sedení a štvornožkovaní..tak som vcelku rada že zatiaľ "len " lozíme 😉
jankasramka
5. mar 2011
baby, ja som plne v ycerpana tieto dni, myslim na vas, obcas nakuknem ale nestiham moc reagovat tak mi to prepacte prosim.
a mam jednu otazocku.
co je podla vas lepsie- ak ma ovcie kiahne babetko alebo az potom neskor ked je starsie? neni to riziko v v takomto veku? lebo dostal bratanec a neviem ci mam nechat aby dostal mateo alebo nie ....
liba78
5. mar 2011
@jankasramka moja známa má syna narodeného v júli a už v septembri mal ovčie kiahne. Zvládol to v pohode, lepšie ako jeho sestry. My sme nejak úmyselne nechceli dostať ale stretli sme sa s viacerými deťmi čo ich potom do týždňa dostali. Ale u nás nič. A ani starší ich nedostali. :-|
danulienka35
5. mar 2011
@adal krasnucky je Tobiasko 😉
luna22
5. mar 2011
Ste tu baby čo ste rodili v auguste v Martine ?
denisocka
5. mar 2011
@adal 😎
adal
5. mar 2011
@denisocka čo ?
mirmaj
5. mar 2011
@katulkaaaaaa ja odkladám tiež veci pre druhé alebo pre švagrov švagriné, kedže my máme prvé vnúča aj s jednej aj s druhej strany 😉 aj my sme s Tamku same doma už 3 večer, mm si toľko plánuje ako ked bol slobodný a bezdetný mam ten pocit v poslednej dobe :-p
@vladka84 krásne princezné máš a Timka pózuje naozaj ako modelka 😃
@danulienka35 @memory97 že špionka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
už ani neviem načo všetko som chcela reagovať, ale Tamarka od včera už štvornožkuje a dnes sa jej podarilo postaviť v postielke, ked sedela, chytila sa hore tyčky a šup na nohy :-o
danulienka35
5. mar 2011
@mirmaj no ved ona je uzasne sikulka ked som videla na fb video bola neskutocne sikovna 😉 ta bude prva chodit uvids
mirmaj
5. mar 2011
@jankasramka neviem či teraz nepoviem hovadinu, ale mám pocit že som niekde počula alebo čítala že je veľmi mala pravdepodobnosť že dieťa do 1 roka kiahne aj dostane lebo ma obranné latky ešte z matky ale fakt neviem či to tak je alebo nie
@alure aj ja som chcela skušať nočník, ale 2x som ju tam posadila a hned spustila taký krik, že som ju hned aj zložila 😃 :-p
mirmaj
5. mar 2011
@danulienka35 dakujeme, ale je tu veľa šikovných detičiek, kludne prvenstvo v behaní niekomu prenecháme 😃
@adal krásny chlapeček a vy máte už 6 zubov :-o :-o my ani jeden a ani žiadny náznak na zubky 😃 :-p
akika722
5. mar 2011
@vladka84 ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
mam ten tyždeň ako tak švagrov net 😃
dnes sme sťahovali :-S
moooja,ja asi nejdem 😞
prachy 😞
hajatanufus
5. mar 2011
@seagull2404 no vidis a naozaj je to pravda ja som to tvrdila vzdy a teraz to hovorim aj z vlastnej skusenosti
@eis4 zlatucka a tie ksichtiky podarena
@katulkaaaaaa ahojky skor som sa sem nedostala lebo som musela odbehovat a teraz som vas docitala z celeho dna no nakoniec som tiramisu nerobila lebo som nezohnala piskoty ale kupila som to maslo philadelphia mm mi povedal ze to je pomazankove bez prichute a kupila som dve jedno ma 300g takze akurat a chcem sa ti podakovat za inspiraciu s tym maskom nakoniec som miesto palaciniek musela urobit nieco ina lebo mi do cesta na palacinky z muky napadala nejaka spina tak som to vyliala a sla kupit ingrediencie na to masko a urobila som to a je to super len som to robila o nieco kratsie a na slabsom lebo mam teplovzdusnu trubu a zabudla som to prikryt tak sa mi to zvrchu trochu spieklo ale aj tak to bolo super dakujem 🙂 a ste sikovni ako sedite na nocnicku nasa este nechce ale my este ani nevieme sediet
@vladka84 krasna modelka vobec nevyzera na svoj vek aspon vidno ako saty menia cloveka 😃 a mala je tiez zlatucka

a tu je nasa rachel ako dnes pila s ocinom pivo 😃 ona mu uchmatla flasu ze ocino daj aj mne
mirmaj
5. mar 2011
@akika722 jeeej vitaj 😉
adal
5. mar 2011
@mirmaj no má 6 zúbkov, ale ešte nesedí ani sa nestavia na nôžky 😃 každé bábo je iné 🙂
akika722
5. mar 2011
@mirmaj ahoooj x-) ako sa mate?a detičky?
hajatanufus
5. mar 2011
@danulienka35 ahoj podarena buchta 😃
alure
5. mar 2011
@jankasramka moja myslím si že už nie je až taký maličký a že by to zvládol v pohode a je možné že ich napriek všetkému nedostane...ak je bratranec ešte vôbec infekčný ono trvá len kým sa dieťa vyseje...ja som sa snažila aby ich Oliverko dostal už od útleho detstva a nič...doteraz nemal,u chlapcov sa vraví že je fajn ak detské choroby prekonajú v detstve a nie neskôr...myslím si že nič zlé neurobíš ak ho pôjdeš nakaziť 😉
hajatanufus
5. mar 2011
@akika722 ahoooooj stratena ty sa pochval ako stahovanie?
katulkaaaaaa
5. mar 2011
@mirmaj no aj moj mm mi pripada ze je stale slobodny mladenec,a nie otec od dvoch deti...ale nech sa odrthne sem tam z retaze ved aj na mna pride raz ked dokojim,potom si milacik uzije on 😃 😃 😃
@adal fiha ze 6 zubkov mi ani jeden x-)
@alure moja mi uz zvladame sem tam sediet ale este uplne sam neviem,len posledne dva dni zacina....ale co sa tyka nocnika,sedel tam dve minutky a uz sa staval 😃 ale tlacil tak som skusala,ale vykadil sa nakoniec do plienky :-p
katulkaaaaaa
5. mar 2011
@akika722 ajoooj moja som ti isla dnes volat mam este minuty,no ale vies dve decka ja sama ... a uz aj je vecer,no pis ako co nove?
alure
5. mar 2011
@akika722 mojko pevné nervy na sťahovanie a čoskoro budeš strašne rada že to máte za sebou a ste vo váčšom 🙂 drž sa
@mirmaj no ja som takto dopadla pri Oliverovi,mal nočník čo hral vycikal sa doň zahral mu melodiu on spustil krik a plač :-| a odvtedy na nočník nesadol..potom sa jedného dňa (to už mal asi roka a pol) rozhodol že pôjde rovno na záchod a zahodil plienku 😃 ani ja nechcem nič siliť...tak uvidíme
alure
5. mar 2011
@katulkaaaaaa to je zákon schválnosti 😉 ale zlatučký je chrustik 😉
danulienka35
5. mar 2011
@mirmaj ale mala je i tak uzasna sikulka 😉
@akika722 ahoooooooooooooooojjjjjjjjjjjj 😃
@hajatanufus dakujem mojko
adal
5. mar 2011
@katulkaaaaaa tu máme odfotené dva spodné, vrchné štyri sa nám ešte nepodarilo odfotiť, ale škrípe zodpovedne zubami 😃 no tu pozerám nevidno ani tie dva, iba v albume...
katulkaaaaaa
5. mar 2011
@adal mas nadherne deti,krasne ocka maju 🙂 ja som aj rada ze maly este zuby nema si neviem predstavit to kojenie,au

Začni písať odpoveď...

Odošli