♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
8. mar 2011

@seagull2404 môj si ani nespomenul že nejaké MDŽ existuje ... 😵

akika722
8. mar 2011

@majka35 ahoj..no..biedne ☹ a ešte vela času do začiatku marca kym pridu zapojiť
@seagull2404 ani moj si nespomenie,ako vždy 😀

luna22
8. mar 2011

@kvietok121 ja tak isto, a niekedy aj častejšie. Stále kojím.A dávaš niake príkrmy a aké?

majka35
8. mar 2011

@akika722 nezávidím, neviem, ako sme mohli žiť bez netu? 😀 😀 😀 😀 ako Paťko zvládol prázdniny? a ty? mne neskutočne Barborka chýbala a teraz keď tu je, tak spomínam na to ticho, čo tu bolo, ked bola v MI 😀 jej sa ústa absolútne nezatvoria, to bude rozprávať od rána, ked sa zobudí, do večera, kým nezaspí 🤐

akika722
8. mar 2011

@majka35 už som moja ako tak zvyknuta že tam Paťko chodil spať-ku svokre,ale už tam viac sam nepojde..ako tak sa dalo lebo som mala čo robiť s balenim no ked som sa dozvedela to s tym popalenim mala som dosť ☹ včera sa mu zlupala kožička s prštekov ☹
ale inač pusa sa nezastaví ani mojmu 😅

majka35
8. mar 2011

@akika722 čoooo?? nič neviem, ako sa popálil? čo ma malinkému stalo? možno si to tu napísala, ale ja nestíham čítať ...

akika722
8. mar 2011

@majka35 Paťko...svokra ho nechala s vriacou vodou a šla hore a on popalil prsty

liba78
8. mar 2011

@akika722 jeeej pekná stavba. To sú fotky z terajška ? A to tam už bývaš ? Nejak nie som v obraze. 😅

akika722
8. mar 2011

@liba78 ešte eéé..to bude obyvačka..raz dufam bude hotova 😅

mirmaj
8. mar 2011

ahojte,
@kvietok121 aj my sme hore od 5:20 stálo si to skracuje, čakám že budeme vstavať niekedy aj o 4 a to už asi neprežijem 😝
@evanns zahlasované, krásny smejuľo 😉
@lucia20 tatianka toho naozaj poriadne spapa to my sme toľko zeleninky nespapali asi ešte ani raz, ale ja to nevážim takže ja neviem vlastne ani koľko zje 😝
@majka35 a prečo sa Terezka tak budila? nevieš? ja by som toto asi nezvladla, ja mám dosť ked 1x papa a ešte okrem toho jej dávam niekedy aj 3x cumel a to spí hned vedľa v mňa v postielke takže sa len natiahnem a niekedy poriadne ani nepreberiem

danulka3
8. mar 2011

@evanns 😉 zahlasované

mirmaj
8. mar 2011

@akika722 vyzerá to tam super 😉

danulka3
8. mar 2011

@akika722 to vyzerá super tá prerábka,potom hoď foto,keď to bude hotové 😉

danulka3
8. mar 2011

ináč,dobré ránko,alebo už dobrý deň?
jasom späť od zubára,ešte musím na budúci týždeň 😠
Idem sa spýtať,chceli by sme vyskúšať špenátik,dnes som pozerala čerstvý,je to ale väčšie balenie,čo s tým? Uvariť to celé,rozmixovať a dať zmraziť,alebo ako to robíte vy? Ďakujem za tipy 🙂

alure
8. mar 2011

Žena je slovo, ktoré skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť. Bez nás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky. Sme jednou z tých, ktoré napĺňajú slovo žena krásnym pôvabom. Prajem Vám pekný Medzinárodný deň žien a život plný úprimnej lásky a zaslúženej úcty 🙂

Idem vás trošku dočítať aby som sa vedela pripojiť,včera bolo Olimu dosť zle,ale dnes išiel do školy,tak asi to bola len chvíľková nevoľnosť.

danulka3
8. mar 2011

@alure kráááásne 😵

eis4
8. mar 2011

dobré ránko 🙂
@katulkaaaaaa jáj prepáč ja som napísala šimon 😀
@katkavv je to mliečna kašička rozrába sa z vodou 🙂
@danulienka35 krásna 😉
@kvietok121 aký vyškerený 😀 😀 zlatý je drobček 🙂
@niky13 zlatý je trpaslíček 🙂
dnes mm vstal umyl riad(včera večer sa mi už nechcelo 😀)a urobil mi raňajky ,ešteže ho mám, lebo malá ma v poslednom čase viac vyšťavuje ako doteraz.mám pocit že má vždy viac energie .-)

akika722
8. mar 2011

@liba78 nie moja,nebyvame ešte,teraz som u mamy ale robí sa na tom.to bude obyvačka...len ešte dokončiť všetko 😅

akika722
8. mar 2011

@mirmaj
@danulka3 dííííííík 😉
@alure jéééééj

čo treb hlasovať??????????,,

katulkaaaaaa
8. mar 2011

@eis4 😀 😀 😀 pohoda stava sa mi to kazdy den
inak ahojte
hrozna noc zanami,citim ze sa malemu tlaci zubok,plakal,nosili sme sa....a teraz dospava noc,cakam kamosku tak sa tesim ze sa vykecam 😝
@danulka3 ja si robim spenat tak ze ten mrazeny rozdelim na viac kusov a dam do mraznicky kazde extra

kvietok121
8. mar 2011

@luna22 aj ja niekedy aj castejsie, to bola relativne dobra nocka 🙂 ano zatial sme mali mrkvicku, zemiacik a cuketku
@mirmaj ani nehovor, este mam mindraky z posunu casu to bude zase ine a som zvedava ake ???
@eis4 dakujeme
@alure dakujeme aj tebe
@akika722 tak ty zachvilku to budes mat perfektne

alure
8. mar 2011

@danulka3 🙂 trošku pre potešenie každej z nás 😉
@akika722 😉 ešte aspoň že prichádza teplejšie počasie dúfam že to budete mať čoskoro hotové a sťahovanie raz dva za sebou.

akika722
8. mar 2011

@kvietok121 dufam moja 😅 už chcem sukromie 😖
@alure buduci utorok pridu robiť skrine...a dvere mal prisť včera tak nakoniec že do zajtra ale nevola mi tak som že 😠 lebo mm ma volno len do piatku

alure
8. mar 2011

@katulkaaaaaa aj švagor s tým mali dosť problémy 😖 Jeho ex priateľka má syna Simona a každý ho premenovával na Šimona ....inak aj nám sa prerezáva zúbok,ale spali sme relatívne dobre ale hore na kojenie je dosť veľa krát za noc 😒
@kvietok121 ďakujem 🙂
@danulka3 ja som tiež kupovala mrazený a ako píše katka som ho rozdelila na viac kusov.Podľa mňa môžeš aj ten čerstvý naporcovať (prípadne kukni na webe ako ho spracovať) a dať zmraziť a potom si budeš podľa potreby vyberať von....
@eis4 super mm 🙂 ešte že sú naši chlapi občas pozorní 😉
@liba78 ako sa máte moja?

luna22
8. mar 2011

@kvietok121 a to dávaš kupované či to robíš? A ako často?

alure
8. mar 2011

@akika722 to je spoľahlivosť 😠 viem si predstaviť tie nervy,prípadne mu zavolajte s tým že ak okamžite nenakluše tak si hľadáte niekoho iného a príde o kšeft aj o peniažky ..normálne treba ísť na nich tvrdo lebo si budú robiť čo chcú 😠

alure
8. mar 2011

@kvietok121 dnes sa ma susedka pýtala koľko toho malý na obed zje a ja na to že netuším 😉 urobím do misky a koľko spapá toľko spapá 🙂 tak sme na tom rovnako tiež nevážim ani neriešim gramáž ničoho 😀 😀 😀

akika722
8. mar 2011

@alure ved ved 😒
baby dostala som od mm krasne tuliany 😲 😲 😲 aj svokre kupil-mojej mame..neverííííííím že nezabudol

alure
8. mar 2011

@akika722 to je super 🙂 ja som zvedavá na toho môjho či si spomenie.Viem že má toho teraz veľa aj v práci a dátumy ako také mu nič nehovoria 😀 😀 😀 možno bude cestou v aute počuť v rádiu a ťukne ho a ak nie nevadí aj tak ho milujem 🙂 zatiaľ zabudol na všetky naše výročia ale minule ma prekvapil že čoskoro máme výročie ,však? a to som si zvolila za termín svadby prvý jarný deň aby nikdy nezabudol 😝 😝 😝

akika722
8. mar 2011

@alure moj ani nevie kedy mam narodeniny 😅 trubka 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre