♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
12. mar 2011

@memory97 gratulujem
@hajatanufus úžasná s tým holým zadkom. 😀 😀 No čo, chcela s nami pokecať 😀
@danulienka35 aj ja chcem básničky 😔 ctiteľa nie, ale básničky mi nik nepísal 😝
@21 aj náš sa dnes pučil, až hrôza. Tak som ho rozbalila a cvičila nohami na gauči. A on prudko potlačil a vyletelo kako až na moju nohu 😀 decká sa rehnili, ale hlavne že vyšlo 😉

akika722
12. mar 2011

ahojte babulky,lučim sa s vami na cca 15-20dni,majte sa pekne a davajte velky pozor na drobcov....paaaaaaaaa
ja sa vratim 😀 ♥♥♥

hajatanufus
12. mar 2011

@memory97 dakujem no to sa jej fakt podarilo ale ona sa pretaca stale a gula sa musim davat pozor aby nespadla z postele alebo aby sa do niecoho nezagula ako minule do deky 😀 tie deti su fakt rychle clovek niekedy len na par sekund sa otoci a uz su inde ako ich nechal 😀

hajatanufus
12. mar 2011

@akika722 papapapapaaapapapapapapapapapapapapapapapapapaapapapapapaapapapapapapapaapa

hajatanufus
12. mar 2011

@memory97 a vsetko najlepsie k 8 mesiacikom ale to krasne leti hlavne zdravicko 😀

hajatanufus
12. mar 2011

@liba78 dakujem ano ano ona tiez rada chodi na mk kecat 🙂

hajatanufus
12. mar 2011

@danulienka35 ano obe su manicky rano spolu v postielke jedna lezala na brusku a druha sedela a uz cumeli na dvd 😀

21
12. mar 2011

@seagull2404 ovocie nechceme... 😠

21
12. mar 2011

@memory97 dakujem, no ked kaka, je napnuta ako struna a nohu ani ruku neohne ani kulturista a ovocie nam nechuti... ale bude musiet zacat...

21
12. mar 2011

@liba78 no ako som pisala, nezohnem vtedy na nej ani kusok tela... zeby som jej nieco zlomila..? 🙂 ale lepsie sa jej kaka do nocnika, ked nezavadzia plienka...

hajatanufus
12. mar 2011

@katulkaaaaaa ahojky to mi je luto veru svet je zly a nepsravodlivy ale neboj bude aj dobre vsetko zle sa zas na dobre obrati len treba tomu verit 🙂 🙂 🙂 neviem ci poznas rozpravku mysiak stuard ale tam su take dobre hlasky ze raz si hore a raz dole alebo za kazdym maracnom sa schovava slniecko a potom vyjde uplne chcela som tym povedat ze zas bude dobre.....ale hlavne som ti chcela povedat ze mas nadherneho synceka naozaj simonko je na tych fotkach ako babika je nadherny 🙂 mojmu mm teraz oredvcerom zomrela babka mala uz 91 rokov a vlastny syn ju zavesil na plecia svojej sestre teda mojej svokre a ona bola bez elektriky a zije len z vdovskeho doch. ale jeho to nezaujimalo vsak majetok uz od nej mal zdedeny a uz sa o nu nechcel starat chudak babka povedal jej ze ide len na vylet a pritom to nebola pravda a nechal ju tam zila u dcery vyse dvoch rokov ☹ veru svet je zly ale su na svete aj pekne veci a to su nase ratolesti a zivot ide dalej tvoja kamaratka aj nasa prababka sa na nas budu pozerat tam z hora a budu na nas davat pozor ale hlavne budu s nami stale v nasich srdciach 🙂

memory97
12. mar 2011

@seagull2404 krasne to je. Ja by som si dala na spchovaci kut iba jednodvere, neviem, ci nebudes mat vodu az v kupelni🙂 policku pod zrkadlo by som nedala, my mame a len nadavam🙂 skor niekde nabok, kde by sa este vosla
@danulka3 dakujeme

@mirmaj dakujeme. Ak nemas alergiu na med, tak pol lyzicky medu a pol lyzicky citrona pomaly prehltnut. Alebo ak ides do lekarne, tak pastilky propolky s vit. C, tieto mi vzdy zaberu rychlo a neublizia, aj ked zjem celu krabicku za par dni🙂

eis4
12. mar 2011

čaute babulky.včera som si bola kupiť ten coldrex,som si aj myslela že mi aj hned pomohol lebo celkom dobre som sa cítila celý deň aj v noci.ale ráno som sa zobudila s príšernou bolesťou hlavy .ani do boku sa neviem pozrieť lebo hned dostavam ihli do hlavy,horučka 38,zimnica,tečie mi z nosa,celé telo ma bolí 🙄 🙄 🙄 .len nech malá to od nás nedostane!!! ☹ chvalabohu že mm je doma lebo malu nevládzem ani zdvihnuť ☹ povedala som mm že asi umriem a on mi na to povedal že to by si ma velmi nas..la 😀 😀 😀 tak sa tu majte krásne,nech ste všetky z detičkami zdravé 🙂

memory97
12. mar 2011

@lubina82 dakujeme🙂

@danulienka35 dakujem🙂 ja som mala kedysi tiez jedneho ctitela a ten mi prelozil pesnicku z anglictiny do slovenciny a stale nieco pekne posielal a ta piesen sa potom stala hitom🙂

@cerfaa my mame 2 dolu a dalsie sa ani neviem kedy prerezu, ale uz to trva akosi dlho...

memory97
12. mar 2011

@liba78 dakujeme🙂
to musela byt riadna svanda🙂 chalani mali z toho perfektnu zabavku🙂

@hajatanufus dakujeme🙂

@21 skus potom dzusiky z DM-ky, ale troska ich zmiesaj s vodou,, lebo su hrooozne sladke...

@eis4 davaj malej preventivne vitaminky, alebo nastruhaj jablcko, hrusticku alebo bananik (neviem, ci ste uz na ovoci, nam to pomaha) ten cebion C, malemu som to davala a mm 2x skoncil na ATB a maly iba s malymi soplikmi🙂

seagull2404
12. mar 2011

@21 preco nechcete ovocie? nechuti? ani domace ani z obchodu? ani s piskotikom nastruhanym?
@memory97 urcite bude len jedno kridlo 😀 😀 niekam ju proste dat musim tu policku, musim pozriet kam, preco nadavas?

danulienka35
12. mar 2011

@liba78 ani ja nechcem ctitela neboj ae pise pekne basnicky vzdy ked mi posle vam to sem hodim 😀
@memory97 no vidis mojko 😉

kvietok121
12. mar 2011

@akika722 papa a drzkaj sa
@mirmaj zlaticka su to nase my sme mali celkom ok, pozri nizsie 🙂
@memory97 dakujem za povzbudenia dnesna noc bola celkom o kej 10, 1.30, 4.00 6.30 🙂
@hajatanufus zlata je
@danulka3 my mame kvoli tomu naboku malilinky vankusik, on sa tiez do neho nabok schuli 🙂
@eis4 juj tak sa vyliec a papaj vela ccccccka mne vzdy zabralo

inac dnes sme sli von prvykrat a nespali sme, boli sme v polosede ale moc sa mu nelubilo uvidime, teraz si ide krk vytocit, lebo taatino papa pirohy a on je na zemi na brusku pod nim a na neho nakuka

inac dnes sme mali brokolicku a zemiacik a pekne spapal tak sa tesime

jankasramka
12. mar 2011

@kvietok121 jeeeeeeej, tak vidis uz zacina papkat.mozno mu mrkva nechutila...
ozaj citala som ze avokado je super hypoalergenna zelenina (rovnako ako banan). ze sa doporucuje velmi, navyse je bohatym zdrojom vitaminov a mineralov. mozes ho davat same alebo s inou zeleninou. ked chces mozes skusit, neviem ci si to jedla niekedy ale je to mekucke dobre sa to papa. v hypermarketoch urcite najdes...

baby mamina dnes odisla na slovensko:( no som zvedava ako ako si zvyknem sama doma 😖

hajatanufus
12. mar 2011

@kvietok121 ahojky tak to je super ze uz pekne papate nam sa to este nedari my sme dnes mali zemiacik mrkvicku a kalerab tak este zajtra a tiez potom skusime nieco ine asi cuketu a tekvicu a potom brokolicu

hajatanufus
12. mar 2011

@jankasramka ahoj to ma mrzi ze ste sami doma ja to poznam je to velmi tazke ale nejako to zvladnete hm? hlavu hore posielam ti nieco pre potesenie duse moje deturence mi zhabali dnes bonbonieru a tvarili sa ze je to ich 😀

niky13
12. mar 2011

@jankasramka aj ja som sama, tiez tu nemam nikoho a ked je mm na sluzobke niekolko dni a maly ma blby den ze mi place cely den, tak uz sa stalo, ze ja som si poplakala. Proste nervy.

eis4
12. mar 2011

čaute
@memory97 ovocie ešte nepapáme ale cčko jej dávam 😉
baby malá má horučku 37,2 po odrátaní 😢 😢 ,kedy jej možem dať čípok a čo mám robiť ked jej stupne?ešte nebola chorá tak neviem čo s nou mám robiť 😖 😢 😢 😢

jankasramka
12. mar 2011

@hajatanufus krasne su bambulky, ja som tiez chcela mat druhe babo takto po sebe no ale nevyslo tak ktovie kedy az. ale mam pocit ze je to vsetko pod kontrolou ze Boh vie preco este nemozem otehotniet-mozno by som to takto ako ty asi nevedela zvladnut 😉

@niky13 to hej, ja by som asi nezvladla ak by mm chodil na sluzobky....ja tu nemam ani s kym kocikovat. to by som dopadla ako mateo ze len so psom a mackou by som vykecavala:D
sak predtym ked boli najhorsie prve mesiace co mateo vkuse plakal to som bola tiez sama a prezila som lenze teraz som si navykla na to ze mamina rano vstane pohra sa s nim, porobi vsetko, ja som si dospala noc a potom som si sla zajazdit a povybavovat co bolo treba...
budem si musiet vytvorit novy rezim a tak. sa citim jak po porode ked este nemas nic zorganizovane:D

jankasramka
12. mar 2011

@eis4 37,2 este neni nic tragicke. teda vobec sa nejak nemusis obavat. babetka maju rychlejsi metabolizmus a tvoria tym padom aj viac tepla takze maju aj vyssiu telesnu teplotu ako dospeli. pokym nestupne nad 38 nemusis nic specialne robit len ju neobliekaj velmi, skor nechaj viac v plienke a sleduj ci je v pohodicke a teplota nestupa.
teda aspon ja to takto riesim

hajatanufus
12. mar 2011

@jankasramka chapem ano je to tak ako hovoris neboj aj druhe bude nemies na to mysliet my sme neplanovali a prislo ale to sa dalo aj cakat ze ja hned otehotniem ked sme boli 9 meisacov prec od seba 😀 ale nelutujem je to sice tazke nehovorim ze nie ale myslim ze tie prve mesiace asi boli najhorsie rachel je v podstate nenarocne babatko sama sa ulozi ked je unavena len sem tam vymysla aj vcera vecer sa mi tak ulozila ani som nevedela ako a ani vymenenu plienku vecer nemala a dnes poobede tiez dufam ze jej to ostane aj do buducna lebo s lucinkinym spanim su velke problemy teraz som ju dala nasilu do postielky a chvilu vystrajala som si ju nevsimala a potom zaspinkala a vcera tiez tak ale predtym ked bola malinka mi spinkala len 20 min cez den asi aj preto je taka malinka 😒

sue14
12. mar 2011

ahojte mamičky.

danulienka35
12. mar 2011

@hajatanufus krasne slniecka cmuk 😉

danulienka35
12. mar 2011

@sue14 ahoj 😉

danulienka35
12. mar 2011

jedna z kupania a jedna z prechadzky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre