♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
23. mar 2011

@akika722 ja pouzivam A je to! tak sa to vola 😀 je to mydlovy cistic na drevo kazdeho druhu - my mame v izbach drevene parkety a kuchyna + obyvacka plavajucu podlahu a parkety sa pekne lesknu, plavajuca je bez smuh a dokonca sa na nej nesmykaaaaa.. lebo s tymto som ja mala problem, mne sa po umyti strasne smykalo 😒

akika722
23. mar 2011

@vladka84 to som ešte nepočula 😨
my zas mame svetle a najmä v obyvačke vidno šmuhy lebo tu svieti svetlo od balkonu..len ja som dala aj ocot aj ten ajax ,no je to ovela ovela lepšie ale trošičku ich ešte vidno,,,

vladka84
23. mar 2011

@mirmaj ved ani ja, ked sme ho kupovali, tak som mm slubovala, ze tento vyuzijem dlhooooo... akoze s kociarom ako takym som spokojna, aj s vanickou som bola, aj teraz so sportovou castou, ale skoda, ze sa to neda prehodit 😒 ja som vcera sla do obchodu cca 500 m a krutila som sa skocikom ako blbec 😕

vladka84
23. mar 2011

@akika722 a nesmrdi to potom? z toho octu? 😲

akika722
23. mar 2011

@vladka84 nie,nič necitim..vobec

21
23. mar 2011

@akika722 neviem, ze nieco skusime riesit. este mi musi diagnostikovat, ci su to vobec migreny... ☹

21
23. mar 2011

@memory97 no, zevraj celiatici maju vacsi nabeh na migreny... mne niekedy zacne byt zle najprv od zaludka a potom hlava... a niekedy naopak... mne sa zda, ze mne velmi klesne tlak a zrazu vzapati stupne a je to tam.

akika722
23. mar 2011

@21 držím palce moja ☹

majka35
23. mar 2011

ahojte moje zlaté premilené krásne

mirmaj
23. mar 2011

@vladka84 ešte som rozmýšľala či by nepomohol slnečník, ale na môj kočík určite taký originál nebude a neviem či nejaký univerzálny bude pasovať 😒 alebo potom slnečné okuliarky pre malu, su nejaké normálne vzadu na suchý zips aby si ich nedala dolu, musím niečo poriešiť
@majka35 ako si nás krásne odlovila 😉 a ty čo tak neskoro? ste dlho vyspávali? 😀

eis4
23. mar 2011

@vladka84 @mirmaj ja som jej kupila na kočík slnečník za 12 eur a akurát ten prekladám z jednej strany na druhu,len si na neho musí zvyknuť lebo včera ho išla zlomiť tak ho držala 😀
@akika722 dufam že je paťko v poriadku,chuda malé ☹ tie tapety máte krásne 😉
asi aj my sa budeme stahovať tento rok,lebo mm už chce odísť od vojska,ak si nájde robotu dole na juhu napr okolie Nových zámkov tak dáme byt na predaj a sťahujeme sa zo žiliny k svokre do hurbanova 🙄 nejak to tam vydržím asi pol roka ale aspoň potom budeme mať lepší byt ako máme teraz 🙂 a väčší 🙂

majka35
23. mar 2011

čo si 😅 som ráno od 5.30, o pol ôsmej som odniesla barborku do škôlky, potom hodinová cesta pešo do práce aj s terezkou, tam som sa snažila niečo urobiť za nespokojnosti a únavy terezky, tak som s tým "praštila" a volala som mm, nech ma hodí domov, že to nemá zmysle, tereza zaspala v aute, musela som ju zobudiť, dala do postieľky a teraz tam reve jak pavián ... porazí ma

akika722
23. mar 2011

@eis4 dík mojko...volala som učitelke do obeda vraj sa pekne hra,papa,že všetko ok..
nezavidim tu svokru ☹

eis4
23. mar 2011

baby ja vás nestíham čítať 😒 strašne vela píšete 🙂 no nič ideme na prechádzku a potom večer sa pokusim vás dočítať 🙂 dnes som varila malej karfiol s kalerábom a mrkvičkou a kuracím maskom.dobre že nespapala aj tanier. 😀 už jej nemixujem lebo stále ju nepínalo tak to len lyžičkom poroztláčam a velmi jej chutí 🙂 velmi sa teším 😅

seagull2404
23. mar 2011

@mirmaj my nosime okuliare 🙂 teda aspon sa snazime, ale mam len take obycajne bez sucheho zipsu

my sme boli na prechadzke, hnusne bolo, fukalo i kropilo, tolko co som tamarku doma odstrojila, vyslo slnko 😠 😠 😠

mirmaj
23. mar 2011

@seagull2404 a neskladá si ich dolu?
@eis4 a kupila originál na kočík? alebo univerzálny?
@majka35 to si už poriadne toho postíhala, no tak ja isť malou do roboty niečo porobiť dopadne to tak isto ako u teba, ja idem len vtedy ked mm môže byť pri malej

memory97
23. mar 2011

@akika722 napis mi do IP presny nazov kocika, sa mi to nechce spatne hladat🙂 a mozes mi tam pripojit aj cislo telefonu, ak bude tak ti dam vediet, ci chces alebo nie🙂

majka35
23. mar 2011

@mirmaj mm chodí domov okolo 18.OO, takže všetko musím robiť za asistencie mojich detí 😨 dnes som terezke aj ja dala okuliare, mala som po barborke také pekné CHICCO rúžové a čudujsamisvete, nedala ich dolu, barborka ich permanentne vyhadzovala z kočíka ...

majka35
23. mar 2011

@mirmaj ináč ešte k tým príkrmom ... mne príde tuniak v 8.mesiaci ešte zbytočný, morské ryby obsahujú veľa "sajrajtov", takže s rybou ja počkám tak do 1,5 roka ... neviem, kam sa tí výrobcovia ponáhľajú

seagull2404
23. mar 2011

@mirmaj nie, len si ich drzi na tvari a tlaci na nos az pocut ako funi 🙂 mam v plane kupit univerzal slnecnik

majka35
23. mar 2011

@akika722 nedala som ešte cestoviny, ale už sa chystám

majka35
23. mar 2011

@hajatanufus ale neviem, či aj u nás na východe, skúsim pozrieť do kauflandu, ale pochybujem

seagull2404
23. mar 2011

@majka35 s tymi rybami suhlasim, ja nechapem kam sa celkovo viacere maminky ponahlaju, potom vznikaju nezdrave stravovacie navyky, mne pride napr. divne ak kamoska da svojmu 4. mesacnemu synovy do ruky kusok rozka, alebo mu dala jablko hned druhy den po zatati s prikrmami a pod.

danulka3
23. mar 2011

ahojte,nestíham vás prečítať,ale potrebujem poradiť,mám veľkú diléééému,mm chce ísť na moje narodky(čiže aj na výročie) na dovolenku to Turecka a ja neviem,či ísť alebo nie je to len na mne,keď ja nevieeem,či to s malým zvládneme.Poraďte,prosííím 😒

majka35
23. mar 2011

@seagull2404 tiež mi to príde divné, mne dnes napríklad kolegyňa priniesla taký kupovaný rožok, plnený vanilkovým pudingom a poliaty čokoládou, hovorím, veď terezka také ešte nepapá a ona: ale, čo by nepapala, daj jej a uvidíš, že zje ... 😕 😕 😕 😕 😕

no mne je jasné, že deti zjedia, čo im dáme, ale je na nás, kým to máme pod kontrolou, na aké chute ich privykneme a akým smerom sa budú vyvíjať ich stravovacie návyky ... ja môžem poďakovať svojim rodičom za závislosť na sladkostiach ... vtedy bola taká doba, že sa to neriešilo a mne moji rodičia, ako jedináčikovi chceli dopriať fajnotky a vôbec si neuvedomili, že nerobia vlastne dobre .... ďalšia moja kamarátka sa sťažuje, že jej trojročný syn nespí celé dni a strašne vystrája ... v jednom kuse ho vidím s colou v ruke a ju s plnou taškou kadejakých sladkostí
a "milujem" keď rodičia od malička privykajú deti na stravu vo fastfoodoch ... keby len tušili, čo obsahuje taký mcdonald, tak by ich v živote do úst svojim deťom nedali
ďalšia moja skúsenosť, boli sme na návšteve, ročný chlapček celý obsypaný chrumkami a tyčinkami, ale dobre no, na večeru dostal bagetu s hríbovým perkeltom ... ročný!!! ... moja barborka nemala v ústach huby a ani jej ich tak skoro nedám, aj ked ja ich milujem

hajatanufus
23. mar 2011

@akika722 ale aspon ma dobru vahu a vysku ako ma mat a lucy sotva 11kg a 80cm co je 26 mes dieta malo a dr si vsimla ze ma nafuknute brusko a sa pytala ci papa tak som povedala nie velmi a ze jej mam davat mliecko ☹ tak dnes na ranajky mala mliecko potom zopar dtskych susienok a ked sme prisli o 12 domov z playgroup tak bola hladna a pomahala rachel papat vyzivku a potom spapala skoro dva parky takze celkom dobre a tak budeme pekne aj pokracovat a ziadne sladke ked tak len baby susienky aj to len obcas

majka35
23. mar 2011

@danulka3 ja by som nešla ... ale to je len môj názor ... čakanie na letisku, let, ´dalšie čakanie na letisku, transfer z letiska, ubytovanie v jednej izbe, nedajbože bez balkóna, hluk pod balkónmi ... to je môj názor na dovolenku s malými deťmi pri mori ... u nás vedie jednoznačne Štúrovo a ubytovanie v sandahouse.com
tento rok tam ideme 3krát ... na stránke je aj moja barborka odfotená, Štúrovo je podľa mňa raj pre deti a to ubytovanie ďalší

akika722
23. mar 2011

prosiiiiiim je tu niekto????????? ☹ prosiiiim..potrebujem prezvoniť na mobil..už hodku ho hladam ☹ prosiiim

majka35
23. mar 2011

@akika722 jaaaaaaaaaa ale nemám tvoje číslo

akika722
23. mar 2011

@majka35 ip..diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik mojko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre