♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
31. mar 2011

@akika722 presne, mm má z prechádzky z obidvomi taký strach, akoby mal ísť na operáciu ... buď jedna, alebo druhá 🙄

seagull2404
31. mar 2011

@liba78 dakujem, snazim sa to tak aj brat, ale su aj dni ako ten dnesny, ja mam zas pocit, ze nasu stavbu riadi svokor a vela veci sa meni bez toho, aby som o tom vedela 😠 😠 tak ale to uz neriesim, som sa spolahla na mm

seagull2404
31. mar 2011

@majka35 aspon chodi von, ja ked som nechala minuly vikend Tamarku s mm, tak sa ziadna prechadzka nekonala, a uz niekolkokrat som mu vysvetlila, ze je to dobre pre nu, nema to byt pozitok pre neho 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
31. mar 2011

@seagull2404 @liba78 @akika722 baby vidim ze chlapi su vsetci rovnaky niektory menej iny viac trefeny ale v podstate stale to iste 😀 😀 😀
ja neznasam ked niekto hovori ako je nam na md dovolenke...ale co nam je dobre,upratat navarit zehlitprat o decko sa starat na vychadzky chodit....ja som rada ked mm pride domov dam mu maleho a mam aspon 5 minut klud a ked sedim za pc to by ste mali vidiet tie pohlady...akoze co som to ja za matku????ked je mi pc prednejsie nez dieta???niekedy by som vsetkych tak rada niekam poslala....lebo nechapu ze pc je moj jediny /momentalne/ sposob ako komunikovat aj mimo rodiny...a nielen ci sme spali,papali a kakali 😀 😀 😀

akika722
31. mar 2011

@majka35 aaaaano aj moj 😀 😀 😀 😀 😀 on by s nimi oboma nešiel ani za svet,,bud jeden alebo druhy 😀 😀 😀 😀 a pritom ja ich oboch zvladam bez problemov 😀

katulkaaaaaa
31. mar 2011

@majka35 operacia 😀 😀 😀 to moj mm este ani sam nekocikoval co ti poviem 😒 len ked ideme 400metrov svokre to sa akoze chvali ze tatko je na prechadzke

akika722
31. mar 2011

@katulkaaaaaa moj mm funi ked som za pc 😅 ale už si aj zvykol 😀

kahlan1
31. mar 2011

dobreeeeee ránko 🙂

eis4
31. mar 2011

dobré ránko.malá bola hore velmi často ale vydržala v postielke do 5tej 🙂
@akika722 on už chcel dávno umývačku len sme si mysleli že sú velmi drahé,tak sme to neriešili.ale už som toho mala dosť lebo malá my stále vrieska ked umývam riad a ked spí tak nemožem nič robiť lebo sa hned zobudí 😒
ale mm zvykne umyť riad cez víkend aj ked to neznáša a ja takisto urobím hocičo ale umývanie riadu je moja smrť 🙄
som mu zavolala do roboty ,že ahoj zajtra ideme kupovať umývačku riadu!!!! a on suhlasil. 🙂 ked prišiel domov tak som mu povedala že už mi malá absolutne nedovolí umyť riad že my tu vrieska a tak.kupili sme na splátky cez cetelem bez navýšenia.zaplatili sme 50eur potom 9x 17 a potom doplatiť 45 eur.
@danulienka35 dík asi vyskušam ked sa my minu pampers 😉
@evanns @memory97 @mirmaj akurát včera sme sa bavili o nočnom prebalovaní, pred polnocou mi precikala plienku z boku 😀 😀

eis4
31. mar 2011

@katulkaaaaaa to mm tlačil kočík častejšie ako ja 😀 ale ja som sama nevedela chodiť na prechádzky lebo velký kočík som nevedela sama zniesť zo 4.poschodia. teraz už chodím sama odkedy máme buginu 🙂

kvietok121
31. mar 2011

dobre ranko
@alure tak si poriadne oddychni
@danulka3 ja som prave kvoli tomu uvazovala ze sa to da pripevnit aby to neslo dolu 🙂 jasne suhlasim stretko ako chodite von my dost pravidelne o 11 doobeda na hodinu a poobede na hodinu okolo polpiatej piatej 🙂
@akika722 aj unas som na upratovanie sama, teraz upratujem po troske cez ttyzden a to kazdy druhy a kaslem na to 🙂 tento neupratujem 🙂

liba78
31. mar 2011

@katulkaaaaaa cha, môj ho zobral do kočíka 1x, malý reval ako zmyslov zbavený. A odvtedy kočíkujem ja, alebo moje segry. Ale na rukách ho zoberie von, aj do záhrady, aj k svokre. Ale nekúpe, neprezlieka a ani neprebalí. 1x v živote prebalil Maťka a povedal že stačilo 😠 Ale inak je fain 😀 A teraz, keď sú už veľkí, berie ich hocikam. Minulé leto boli preč stále. Nabalí veci do svojho mini karavanu a niet ich. 🙂

seagull2404
31. mar 2011

@katulkaaaaaa hej, ja milujem take tie reci o tom, ake uzasne obdobie mam, ako oddychujem a pod., ale sa mi potom paci, ked vymenujem, ako casto chodim do prace, a pod. to sa zas na mna pozru ako na krkavciu matku, kaslat na spolocnost, ja by som bola v siedmom nebi, keby ma aspon mm ocenil ☹ mam dnes taky blby den, boli ma brucho, ani tabletka nezabera, tak mi az zle, ked sa pozriem do kuchyne

kvietok121
31. mar 2011

@eis4
@seagull2404
@danulka3 tak dohodnime stretko v lesoparku buduci tyzden 🙂 povedzte kedy

seagull2404
31. mar 2011

@kvietok121 😀 😀 ja mozem utorok a stredu 😀 😀

kvietok121
31. mar 2011

@eis4
@seagull2404
@danulka3 my mame v utorok uz navstevu pridu svokrovci risko ma meniny, mtakze streda moze byt baby mozte v stredu a este kedy?

seagull2404
31. mar 2011

@kvietok121 ja mozem kedykolvek, nejak sa prisposobime, aj ked radsej poobede, ale ak nie, tak nevadi

vladka84
31. mar 2011

ahojte, no my noc zase onicom, ale tak co uz narobim...teraz spinka, lebo o siestej sme mali rano, tak dufam, ze aspon polhodiny bude klud... 😒
ja sa na mojho mm nemozem stazovat..akoze boli casy, kedy ani prstom nepohol doma, lebo ved ja vsetko stiham sama, ale teraz ako sam hovori - mamka, ja ti rad pomozem 😵 takze ked sa ja hram s detmi, tak on umyje riad, alebo opacne, cez vikend aj navari, alebo varime spolu - ja ocistim zemiaky, on nakraja maso a tak... Timku vezme hocikde, aj Karinku bol kocikovat, aj ked vacsinou ideme spolu, na nakup ide sam ak sa mne nechce, akurat Karinku neprebaluje ani nekupe, ale to mi az tak nevadi 😉

vladka84
31. mar 2011

a dokonca aj zehlil - raz! viac som mu nedovolila, lebo to vyzeralo vselijako 😀 ale chvalil sa tym este asi rok, ze zehlil 😀 😀 😀

kvietok121
31. mar 2011

@seagull2404 ak poobede moze byt tak okolo stvrtej? piatej?

liba78
31. mar 2011

@vladka84 super mm, hlavne keď si spokojná.
Baby, ako dlho lezú tie horné zuby ? Už sa s tým trápime viac ako týždeň, má tam biele pásiky na červených ďasnách a všetko napcháva do pusy a jeduje sa ☹

katulkaaaaaa
31. mar 2011

@vladka84 😀 vladi no super to aj moj mm chodi na nakupy to je pre mna velka pomoc 🙂 maly je uz vyspati sople lepsie,prisiel mi plech na mufiny tak sa tesim 😉

katulkaaaaaa
31. mar 2011

@liba78 netusim nam spodne liezli dva tyzdne....dufam ze vrchne tak skoro nepolezu ☹ za kolko od spodnych zacali?nech sa pripravim

kvietok121
31. mar 2011

@liba78 moja ja neviem ako ostatne baby, ale my mame 5 zubov vonku a stale sa jedujeme, stale vsetko hryzieme, dokonca aj mamu do ramena tak neviem ☹

vladka84
31. mar 2011

@katulkaaaaaa to som aj ja mm urobila, ze som ho nechala s detmi a isla som do mesta... a ten stastny pohlad,ked som sa vratila je na nezaplatenie 😀 neviem kto sa tesil viac, ci tatko alebo Timka... 😀 😀 😀

eis4
31. mar 2011

@niky13 vraj je normálne ked bábo spí tak málo.naša tak spávala do 3-4 mes a doktorka povedala že len proste nepotrebuje spať,ale ona nespala ani v noci 😒 vraj každe babo potrebuje iný čas spánku 😉

vladka84
31. mar 2011

@liba78 hej, teraz som uz spokojna...trvalo mu sice, kym pochopil, ze uz nie je bez zavazkov, ale dockala som sa 😀 este sa obcas utrhne, ale to uz sa da prezit 😉

my nemame zuby - ani jeden, ja sa asi potom zblaznim, ked zacnu liezt, ved uz teraz je niekedy upistana az hroza, tak co bude potom 😕

eis4
31. mar 2011

@kvietok121 ja možem hocikedy okrem stredy 😀 vtedy začíname ten tanec s bábätkami.inak mám hocikedy čas 😉

kvietok121
31. mar 2011

@eis4
@seagull2404
@danulka3 aha tak to musime dat o dva tyzdne v utorok este ci moze @danulka3?

seagull2404
31. mar 2011

@kvietok121 tak to neviem, ci budeme stihat, veceru pre chlapov budem musiet nejako poriesit
@vladka84 a ta zmena manzela sa ako udiala?

akika722
31. mar 2011

@kvietok121 ja upratovať musim každy deň...kym som mala len jedno dieťa dalo sa,ale teraz,pride tornado zo školky 😅
@eis4 šťastna to žena 😀
@vladka84 čo ho zmenilo? 😨 ked pišeš že nerobil a už robi?moj zas kedysi robil všetko-ked som chodila do prace..uvaril upratal,uplne všetko...teraz 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre