♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
6. apr 2011

@eis4 ďakujeme

seagull2404
6. apr 2011

@majka35 aj tak ju tam asi budem musiet dat ☹ ale mne nevadia jaslicky ako take, len ja chcem byt s nou
@kvietok121 mne pise, ze je 5 stupnov 😖

katulkaaaaaa
6. apr 2011

@majka35 mi hovorime nenenenene,nenenene....a stale dokola 😀

eis4
6. apr 2011

@kvietok121 @danulka3 @seagull2404 tak to odložme na inokedy lebo ja bývam daleko ,ak by začalo pršať velmi by som zmokla,malá ani nie ved má pláštik na kočík,je dosť chladno ☹

majka35
6. apr 2011

@seagull2404 mala som rovnaké pocity ... takéto rozhodnutia sú veľmi ťažké, ja mám preplakaných toľko nocí kvôli tomu ... aj teraz som ustráchaná, často volám riaditeľke škôlky, či je barborka v poriadku, raz boli v ZOO a strhla sa strašná búrka, ja som vyvolávala dookola, či je všetko ok, nikto mi nedvíhal, som revala v práci, ako malé decko, strašne som sa o malú bála, nakoniec mi zdvihli, že nebojte sa, barborka plače, búrky sa bojí, ale už sme v autobuse, celé premočené

kvietok121
6. apr 2011

@eis4 @danulka3 @seagull2404 ok tak buduci tyzden utorok alebo v stredu

alure
6. apr 2011

Ahojte babulky,prajem dobré ráno. Ja sa od rána nejak motkám po byte,malého som dala spinkať,o hodinu odchádzame plávať tak nech si oddýchne 😉
@majka35 GRATULUJEME k mesiačinám CMUK !

@katulkaaaaaa držím palčeky mojko a čo povedať ,no svokruška je trochu akčná 😀 ale ty si šikulka a určite to zvládneš,a je to aj dobrá výzva 😉
@evanns mne drobec dokonca aj doma spáva v Haucku 🙂 adalo by sa povedať že najradšej cez deň také to hodinkové spinkanie si v kočíku vychutnáva.A vonku je zase rád že sa môže dívať kolom dokola a nie furt len na maminu 😀
@kvietok121 ako ste na tom s papaním? Čo všetko už papáte? Teda myslím obed,olovrant večere?
@katkavv ahoj moja,tak klasika slovaci sa nezapreli a vykupili obchod 😉 ale aspoň si aj pokukala aké sú tam bežne ceny a aspoň budeme vedieť čo sa oplatí....mojko aj som skoro zabudla,nič sa nezmenilo v našom čase vo vodičke,však?

katulkaaaaaa
6. apr 2011

@mirmaj nasla som ju na stranke tortyodmamy.sk.....no sikula velka fakt krasne kusky ma v albume 😉

seagull2404
6. apr 2011

@majka35 ja mam taky pocit, ze nieco zmeskam, ze neuvidim jej pokroky a pri predstave, ze mam ucit ine deti sa mi dviha zaludok, kedze viem, ze sice skoncim o druhej, ale potom kopec roboty doma, nechcem byt nervozna a podrazdena; pamatam sa, ked som asi 5 dni po porode dostala taky strach o Tamarku, ze co ak sa jej nieco stane, co ak jej niekto ublizi a drzi ma to doteraz, a mam pocit, ze sa to zhorsuje, to mm ale nikdy nepochopi 😵
@eis4 @kvietok121 ok, aspon sa dnes nemusim malovat, lebo ja dnes nikam nejdem 😵 😵 😵

kvietok121
6. apr 2011

@alure no mame zatial desiatu - ovocicko (okolo 10.30-11) - uz sme skusili vsetko akurat dnes uz budeme papat hocijako, mali sme jablko banan, hruska, marhula, broskyna a slivka, potom obed okolo 1 - 5x tyzdnne masko 1x zltok a raz len zeleninku mali sme ryzu, zemiaky, karfiol, kel, spenat, tekvicu, mrkvu, kalerab, brokolicu a cuketu, neviem ci este mozem nieco davat a okolo siestej mu davam este raz ovocicko, ak chce, az po 8. mu zacnem davat kasu 🙂
ekzemik nemame ale ten na nozicke je taky akysi skaredy, zacala som natierat a aloe vera, aj ja si natieram a je to fajn, tak skusam aj jemu

ako si na tom ty?

eis4
6. apr 2011

@kvietok121 mne je jedno kedy to vám vyhovuje 🙂

kvietok121
6. apr 2011

@seagull2404 ja by som sa aj tak nie 🙂

kvietok121
6. apr 2011

@eis4 aj mne ale mirka moze len v utorok a v stredu

evanns
6. apr 2011

@alure v pohodke moja ja nelutujem tu kupu ani trochu...to pride este ze nam bude mat dost a bude chciet kukat...zatial si vychutnavam ze ju vidim stale 🙂

ok baby padam lebo ide na mna depka...tak krasny dnik 😉

katkavv
6. apr 2011

@alure
ahoj, presne, hehe
plavame o 11,30h 🙂 takze to iste, idem uz pomaly off, kajko este spi ale idem balit veci papa

eis4
6. apr 2011

dnes varím toto http://najmama.aktuality.sk/recept/224808/losos...
mám to strášne rada 😉 dávam tam ale viac syra vele vela 😉

eis4
6. apr 2011

v lidli maju teraz veci na pečenie 😉
http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-6AD24FCD-87...

alure
6. apr 2011

@kvietok121 no my zatiaľ papáme okolo 12:30 obed (zeleninka,mäsko) a okolo 16tej ovocie. Občas dávam kašičku ale nie každý deň pred kúpaním. Chcela by som pomaly nabehnúť na polievočku a potom druhé,som zvedavá ako nabehne a chcem dávať ovocie aj na desiatu aj na olovrant. Ovocie máme zatiaľ za sebou (jablko,mango,hruška,broskyne) banán nechce 😝 a vždy mu do toho pridám piškotky.Akurát ma napadlo že ešte som mu nerobila nič zo žltkom 😲 musím sa postarať o nápravu. Už ste papali aj cestoviny?
@evanns no jasné potom si to dúfam vychutnáte. Moja drž sa ....

seagull2404
6. apr 2011

@kvietok121 joj, tak to ja musim 😀 😀
@eis4 ja milujem lososa, ale so spenatom a gnocchi 😉
@kvietok121 @eis4 presne tak, v pondelok a stvrtok pracujem (ale len do Velkej noci), v piatok mame plavanie, tyzden pred Velkou nocou, pracujem v pondelok a utorok, v stredu mam kozmeticku a vecer uz valime na vychod 😖 😖 😖

alure
6. apr 2011

@katkavv idem aj ja baliť 🙂 vidíme sa zachvíľku pa pa

alure
6. apr 2011

@seagull2404 mojko tvoj strach je opodstatnený si mamina a takto to bude celý život. Ja sa dodnes bojím o Oliverka,je už veľký ale stále som v strehu,či je len von,či je v škole alebo na nejakom výlete 😉

kvietok121
6. apr 2011

@alure nie cestovinysom este nedavala, ja mu polievocku 🙂 teda vyvar z tej zeleninky a maska davam poobede zapit, tak polku salocky a mango si ako davala? niekedy ked nechce vyzivku tak mu dam tej polievocky .- stavicky dam aj vecer 🙂
my zatial len ciste ovocie bud kupi hipku alebo mam domace vyzivy - jablkove, alebo ako dnes cerstvu slivku (teda domacu z mraziaku ) a domacim jablckom cerstvym 🙂

alure
6. apr 2011

@kvietok121 ja výživky robím každý druhý deň doma a obmieňam len ovocie. Mango som nakrájala a s jablčkom dala do paráku,podusila a zmixovala so šťavičkou. Mne Denis nechce piť nič len MM ale toto som mala aj s Oliverom tak neriešim,ak bude chcieť tak sa napije...slivku povaríš? či dávaš surové? Ja som mu skúšala na jemno nastrúhať jablko ale surové ovocie mi zatiaľ nechce a dokonca ho stále napína z niečoho čo nie je hladké ako kaša 😠 všetko musím mixovať. Niekedy mi je smiešne keď ho krmim ako smiešne si z tej lyžičky do pusky stiahne pokrm,stále to papá ako keď pije MM 😀 a ten jazýček 😝 no nevadí príde na všetko časom....

kvietok121
6. apr 2011

@alure davam surovu aj matejko ma rad radsej vyzivku ale tak raz za tyzden mu ponukam aj surove jablcko aby sa postupne ucil, skusim aj ja kupit mango a podusit a dat mu ochutnat, to ma nenapadlo udusit, nerobila si baklazan alebo avokado? to by som chcela mu dat este vyskusat

akika722
6. apr 2011

@eis4
@memory97 dík baby..ale to len foto sa podarila a je staraaaa...ved Semi mal vtedy max 3mesiace 😀 ved ja chcem aby boli kamarati... 😉 paťko nato už zabudol a ja nevyčitam nikomu nič,lebo nikto zato nemohol a ani sa tomu zabraniť nedalo
@memory97 ked keby že kupim novy kočik mm ma uklincuje 😅
@eis4 mne by stačilo 62kg/178cm..ale to musím vééééééééééééééééééééééééééla makať ☹
@danulka3 skutočnosť je ina mojko 😅
@majka35 gratulujééééééééééééééééééééééééééém ♥
@mirmaj
@evanns babyyyyyyyyyyyy ved budem namyslená 😀 😀 😀
je 10.30a vy 3strany??? 😲

akika722
6. apr 2011

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 že aku doveru v tebe maju...ty zvladneš moja 😉
@mirmaj moj minule jedol od hipp bolonske špagety-noooo..Paťko mu zjedol skoro cele 😅
@katkavv som myslela či nedostali nahodou skor,pretože som sa minule registrovala na ich stranku a včera som zas nakukla vložilo mi to do "košika" ale dalej som sa nevedela dopracovať 😅 tak som myslela že to maju ked mi to tam hodilo 😒

akika722
6. apr 2011

@majka35 tuto robim aj ja často..je rychla a jednoducha...a nie je sladkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉
@majka35 rozkošnééééééééééééé 😵

danulka3
6. apr 2011

tak sme doma z poradne,na gastre všetko ok, váha 8760g ,výška72cm @alure prosím do tabuľky k 7 mesiačikom,idem vás dočítať,ako ste sa rozhodli,alebo ešte nie??? 🙂

danulka3
6. apr 2011

@memory97 tak budem čakať info,mne sa celkom pozdáva
@majka35 blahoželáme k 7 mesiačikom 😉

kvietok121
6. apr 2011

@akika722 jaka super foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre