♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
7. apr 2011

@akika722 Ďakujeme zlatíčko 😉
idem doknčiť obed,Denis sa zobudil a už mňaučí 😒 zatiaľ pa pa babenky

evanns
7. apr 2011

@alure boze baby vy ste taku chude krasne sak ja zajtra s mojou malou budem jak hroch ked do vody vojde 😀 😀 😀

a inak babenky ktore plienky do vody su naj???

alure
7. apr 2011

@evanns ahoj moja moc ďakujeme za kompliment. Nám trénerka povedala že najvhodnejšie do bazénov sú tie z DM babylove,lebo nemajú buničinu ako napr. Huggies litlle swimer a my kupujeme tie zelené.Ja som najprv kúpila žlté ale potom som si ich menila na plávaní za zelené.Nie je to ako podľa plienok čo sa týka veľkosti. A nebudeš ako hroch mojko,také nehovor ....a tešíme sa na vaše fotečky 😉

majka35
7. apr 2011

ľudkovia dobrí, ja som upiekla také muffiny, že neviem, či odnesiem barborke aspoň jeden ... no nenormálne dačo, nenormááálne

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=37366
som dala jahodový puding a mala som polku jahodovej čokolády od figara

majka35
7. apr 2011

@alure no aké kočice 😉

majka35
7. apr 2011

booože, je 12.00, dala som terezku spinkať a nejaký fenomén si zmyslel, že ide rozbíjať svoj byt ... búcha ako šialený, presne teraz musel začať 🙄 🙄 🙄 vrrrrrrrrr

akika722
7. apr 2011

vrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 kupila som si strieborne naušnice za 20eur-okruhle..zlomili sa..reklamačka trva už 2mesiece/zlomili sa po 5tom použivani/a ta majitelka na mna zvyšuje hlas čo chcem za 20eur!!!!že čo zato čakam a že ona to poslala na reklamačku okolo 20teho-..doniesla som jej to PRVEHO!!!!!!! DRZOOOSť!!!!!!!!!!!!!

vladka84
7. apr 2011

@majka35 mnaaam, to moze byt dobre 😉 recept ukladam, ale najskor si musim kupit plech na muffiny 😒

katulkaaaaaa
7. apr 2011

🙂 ahojte krasky dnes nestiham uz mam upecene cesto,rozrobeny krem teraz bezim na vizazisticky kurz vratim sa vecer okolo 7,som zvedava ako to mm zvladne s obomi detmi a ci maly nebude chciet mlieko moje...no nejako to budu musiet zvladnut,maminka sa taaaak tesi ze ide medzi ludi 😀 zajtra dolozim fotky torty drzte palce nech sa zadariiii,krasny dnik vsetkým 😵

seagull2404
7. apr 2011

@akika722 nasa tiez nepusti, ale ju len ozuzlava 😀 😀 😀
@alure aka krasna foto, mimochodom, aj nasa Tamarka toto robi s tym poharikom 😀

seagull2404
7. apr 2011

@akika722 kde si to kupovala?

akika722
7. apr 2011

@seagull2404 ja dam večer mojmu flašu s mliečkom do ruky a odchadzam z izby 😅 on sa sam napapa a zaspi-flašku potom len vezmem a zakryjem ho 😀
keby som mu tu flašu držala tak by na mna kukučkoval a nezaspal by 😅

seagull2404
7. apr 2011

@akika722 uzasne, ja ti zavidim

akika722
7. apr 2011

@seagull2404 v "priore" oproti pošte je novy obchod so striebrom+bižutéria ale toto je original striebro 😠 ooooooooo po 2 mesiacoch mi len teraz prišla sms že už to je..zaaazrak..a aj to "DOBRY DEŃ! " chapeš?vykričnik!!! ked ja som jej povedala svoje tak si ma asi pamäta...kupiš a ona ti povie že čo čakaš od 20eur???a vezmeš ich max 5x na uši..to som mohla kupiť bižu 😠

akika722
7. apr 2011

@seagull2404 moja nemusi to tak byť navždy..možno za mesiac to bude opak 😒

seagull2404
7. apr 2011

@akika722 mily pristup, myslim, ze 20e je dost, pri drogerii???
moze, ale ja neverim, ze Tamarka zaspala sama

akika722
7. apr 2011

@seagull2404 noooo...som na materskej tak pre mna dosť 😅 nie,nie to male pri drogerii..otvorili nove,pri O2

akika722
7. apr 2011

@seagull2404 moj nespíííííííííííí

seagull2404
7. apr 2011

@akika722 aj keby si nebola na MD je to dost, striebro maju aj pod stracou nozkou 🙂 myslela som tak, ze zaspava sam, ci nezaspava? ci nerozumiem...

akika722
7. apr 2011

@seagull2404 nie nie..nie v Sindy pod stračou..to je medzi stavkovou a O2
moj?moj zaspava sam-stale...proste ked zaspava nechce nikoho pri sebe,to ho tak ruši že by bol schopny nespať 3dni....teraz si ležka a hraje sa/čita si/ 😀

seagull2404
7. apr 2011

@akika722 vidis, tak toto ti ja zavidim, nasa zas zaspi, len ak ju hladkam, alebo jej sepkam, proste sama nikdy, v kociari musi mat plienocku a tu si dava na tvar 😖 co uz, snad z toho vyrastie

seagull2404
7. apr 2011

@majka35 mnam, ja uz sa tolkko chystam na to, ze ich upeciem, ale nemam formu 😀 😀 😀

akika722
7. apr 2011

@seagull2404 bola som kuk,milačik spí 😀 baby,ale verte mi..ja budem mať probleeeeeemmmm 🙄 aj Paťko bol taky a od 2-3 rokov som CVOKLAAAAA 😨 😨 😨 taky divy bol

seagull2404
7. apr 2011

@akika722 moja, ja som toto nezazila za 8 mesiacov 😉

akika722
7. apr 2011

@seagull2404 nooo..uvidíš potom ake to budem mať 😅 do roka ani pri P som nevedela že mam babo.tak aj teraz...a potom..ach jaaaaj..už sa tešiiim

kvietok121
7. apr 2011

@vladka84 no co uz ved nebudeme kojit do 18. ako povie mm 🙂
@alure dr povedala ekzem, ale ja ziadne maste kortikoid nechcem mne nepomohli a mam 30., tak davam teraz to aloevera, ak mi das email tak ti nieco poslem
@evanns neboj nie si jedina, ale ja mam vyhodu u nas sa idem kupat mm, lebo ja moc bazenovu vodu neznasam ...

eis4
7. apr 2011

@seagull2404 moja určite nie si nezodpovedná,určite to nebudem dodržiavať na 100% akurát tých jahod a citrusových plodov sa bojím.teraz jej nemusí byť s toho nič a alergia sa ukaže v dospelosti 😒 tak to určite dodržím a aj mliečnych sa bojím kvoli alergii na laktozu ale ostatné jej dám asi aj skor,napr čo je od roka tak jej dám možno v 10 alebo v 11 mes.niekedy su ludia alrgický na veci čo by si nečakala ja som na brokolicu a zistila som to ked som mala 21a kvietok napr na zemiaky preto sa bojím 😉

kvietok121
7. apr 2011

@eis4 a pripajam sa do diskusie, pri poslednych testoch nastala zmena bola som na zemiaky a korenie, papriky a teraz som na korenie papriku, zazvor, MLIEKOOOOOOOO, slabunko obilniny tkaze sa ta alergia moze aj menit 🙂

akika722
7. apr 2011

babyyy mm vzal Semiho a šli pre Paťka do školkyyyyyyyyyy 😨 😨 😨 saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 juuuuj nechapem 😀

seagull2404
7. apr 2011

@eis4 a to mate v rodine nejake alergie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre