♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
9. apr 2011

@eis4 my mame, ale moja princezna sa zo vsetkym len hra a do vsetkeho hryzie ☹ ☹ tak ti ani neviem povedat

prisiel mi navrh kuchyne, baby, co poviete????? ide len o rozlozenie, farby maju akosi nastavene v programe, takze to nerieste

akika722
9. apr 2011

@eis4 fakt nie su sladke...na rozdiel od presladenych hiip
@seagull2404 nadheraaaa 😵

seagull2404
9. apr 2011

@akika722 dakujem, musim este doplnit barovy pultik a prespekulovat, aku vypln dam do skriniek;, myslis babylove z dm?

akika722
9. apr 2011

@seagull2404 krasny domček bude 😵 aj okolie wwwoooowww
ano ano moja presne tie babylove

seagull2404
9. apr 2011

@akika722 dakujem moja, este keby sli odstanit tie stlpy vysokeho napatia 🙂; tie ja tiez kupujem, z tych druhych nam normalne bolo tazko ☹ ale uz jej ich davam pomenej, lebo vymylala, a odmietala aj caj aj vodu, potvorka malicka

eis4
9. apr 2011

@akika722 ved preto som si myslela že su všetky sladké,som jej raz kupila hipp a som to vypila ja lebo to bolo strášne sladké 😒
@seagull2404 budete mať krásnu kuchynku aj ja by som chcela mi ju už 2 roky dokunčujeme a ešte stále nie dokončená ☹ dali sme si vyrobiť na mieru ale len polovicu lebo sme nemali viac peniažkov a odvtedy sme sa stým nepohli ☹ ja mám stále viac vecí a nemám to kam dávať 🙄
skus do toho naliať vodu a nakloň to ,mne to tečie pod slamkov tam kde sa spája to čo otáčaš s vrchnákom 🙄 🙄 neviem či su všetky také alebo len moje je kazové ☹

seagull2404
9. apr 2011

@eis4 mne netecie, teda, ak tak je ta poistska gumena zospodu slamky vo vrchnaku

akika722
9. apr 2011

babyyyyy nič sa mi nechceeeeee 😖

katulkaaaaaa
9. apr 2011

nase zachvaty smiechu 😀

seagull2404
9. apr 2011

mne dnes Tamrka zaspala pri obede 🙂 no chapete? ani polovicu nezjedla rano spala az do 9tej (celu noc, pytala sa k nam do postele o pol stvrtej a o 7mej papala a potom spala zas) a chuda uz asi bola unavena, tak si obed uzivam ja 🙂 mam lososa s holandskou omackou a gnocchi so spenatom 🙂 a @akika722 uz sa mi tiez nic nechce 🙂
@katulkaaaaaa zlatusik maly 🙂 a ako vam zubky pekne vidno 🙂

akika722
9. apr 2011

@katulkaaaaaa aky je krasny a tie žubky ako mu tam svietia 🙂 🙂 🙂
@seagull2404 moj spal dnes cca 10minut 🙄 už ani nepipnem že pekne spi 😅 ked ja som sa nechcela chvaliť 😔

seagull2404
9. apr 2011

@akika722 inak, ja vzdy ked Tamarku pochvalim, tak ako naschval sa nieco stane, a aj ked ju pochvali nietkot iny, napr. jeeeej, aka je kludna v tom kociari, a domov uz ideme ako paviani ☹

akika722
9. apr 2011

@seagull2404 noooo..už budem 🤐 🤐 🤐

katulkaaaaaa
9. apr 2011

@seagull2404 moja zlata malinka to nas sa pri jedle este zaspat nepodarilo @akika722 nespi?neni mozne
baby aj idete s detmi dnes von ked tak fuci?mne sa nechce pojdeme svokre autom,taka kosa vonku ze brrr,ze mala provokacia 😝 ku kavicke

seagull2404
9. apr 2011

@katulkaaaaaa ako si vedela, ze pijem kavu 🙂 ??? moje, chudatko, uanvena bola, uz sa mi to stalo raz pri kasicke, ale to som ju tam nechala sediet, ale terza som ju normlane odopla, odviazala podbradnik a premiestnila do postele a ani brvou nepohla 🙂
ja neviem, ci fuci velmi alebo len trochu, ale vyslo slniecko, tak neviem, cakam chlapov zo stavby, tak neviem, ci aj neprestane svietit, kym oni pridu

katulkaaaaaa
9. apr 2011

@seagull2404 u nas strasny vietor,jaj ani sa nenazdas a budes byvat v tom nadhernom dome 🙂 aj ja pijem kavu 😀 malemu ked sa chce spat a krmim ho skonci to vzdy tak ze si jedlo rozmazava po tvari a vtedy neeervy 😝
@akika722 mm je v praci?

akika722
9. apr 2011

@katulkaaaaaa nespi 🙄 Paťko hej a maly bojuje 🙄
mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
v praci moja v praci 😒

seagull2404
9. apr 2011

@katulkaaaaaa boze, ja si to popravde ani predstavit neviem, zda sa mi to strasne nerealne este, a rozculuje ma, ked ma chlapi nepocuvaju 😀 ale v kazdom pripade sa uz velmi tesim na take tie zariadovacky

seagull2404
9. apr 2011

@katulkaaaaaa tak ja neviem, ci doteraz nefukalo, ale odkedy sa bavime, tak tu ide polamat stromy ☹ ☹ takze ja nikam nejdem

akika722
9. apr 2011

@seagull2404 a to kde budujete domček moja?????prostredie je krasne,ale pri lese 😎

akika722
9. apr 2011

@seagull2404 ani ja nejdem nikam,Paťko mal rano zvyšenu teplotku

seagull2404
9. apr 2011

@akika722 je to dedina pri ziline, na jej konci, les prednami i za nami, v zime tam boli aj srnky a blizko je taka farma s konikmi 🙂

akika722
9. apr 2011

@seagull2404 jééééj,ticha závisť 😵 😵 😵

Paťko sa zobidil,sama dobrota....že:idem ku svojmu bračekovi tak velmi ho lubim,aj teba lubim,pomožem ti,dakujem,prosim 😨 😨 do kedy... 😅 dufam že do večera 😅

seagull2404
9. apr 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀

eis4
9. apr 2011

Baby boli sme na obede v nákupnom centre a ked sme už išli do garáže sa nám malá tak dogrcala že to som ešte nevidela 😖 až som sa rozplakala. ona zo seba dala komplet všetko čo dnes spapala,išlo to z nej prudom,celu cestu v aute ešte grckala.ona celá dogrckaná,kočík aj autosedačka aj auto☹ potom sme prišli domov som ju musela okupkať.stale ju napinalo ale už nič nešlo tak plačkala chudatko.som jej dala plienočku preložila na gauč a v momente zaspala taká je unavená ☹ s toho grckania ☹ neviem či s nou mám ísť na pohotovosť,teplotu nemá. papala to isté čo včera akurát zjedla viac ako zvykne.prsník odmieta a to sa nám ešte nestalo ani piť nechce,málinko si logla,može to byť aj zo zúbkov.neviem čo mám robiť 😢 😢 😢 😢 😢

akika722
9. apr 2011

@eis4 mojko to možno s toho že mala velmi plne bruško ak hovoriš že papala viac ☹ ☹ ☹

pečiem s Patim kolačik,nič som doma na pečenie nemala a tu v teme čo varite taky http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=25577 napad že?zrazu mam doma všetko 😀 😀 😀 pečie sa to.......

seagull2404
9. apr 2011

@eis4 chvilku pockaj, aka bude ked sa zobudi, potom skus tekutinky, alebo zeleninkovy vyvar, mozno su to zubky ☹ ☹ ☹ ☹

seagull2404
9. apr 2011

@akika722 ja tento kolac milujem a mm sa za nim ide zabit 😀 😀 😀

akika722
9. apr 2011

@seagull2404 čosííííííííííí 😀 😀 😀 ja mam premieru 😀 uvidíme aky bude mať uspech,ale robim jahodovy

seagull2404
9. apr 2011

@akika722 🙂 tak u nas je strikne marhulovy tento, ja to sice nechapem, ale ak dam ine ovocie, nie je podla mm taky uzasny 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre