♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
11. apr 2011

@alure tentokrat sa k vam pridam potom aj ja🙂 normalne ta posilka zacala ucinkovat, tak ma to tesi🙂 ze ja trubka som uz nesla skor, len najhorsie je, sa prinutit🙂

alure
11. apr 2011

@memory97 to ma teší že to vnímaš pozitívne 🙂 a teším sa že sa pridáš 😉
Idem odviesť Olivera na plávanie..zatiaľ ahojte

mirmaj
11. apr 2011

@katulkaaaaaa jeej ty si si na mňa spomenula? 😉 cez víkend sme boli u našich, to málokedy bývam doma a doobeda som začala čítať knihu ked mala zaspala tak som sa pri nej samozrejme zabudla až pokiaľ sa nezobudila 😝 a potom sme boli vonku. Ale stále som tu s vami a sledujem čo máte nové 😉 a nám sa prerezal už aj 2 zúbok, takže už ich máme do páru 😀

fialka5959
11. apr 2011

@liba78 Taky mam v plane objednat malej, celkom sa mi paci, narozdiel od ostatnych-je to nieco ine

fialka5959
11. apr 2011

@kvietok121 a vy uz mate doma chodak? pouzivate?
Aj mne sa ten pozdava, nie ten klasicky

mirmaj
11. apr 2011

@alure rýchle uzdravenie vám želám
@memory97 tak ty si to chudnutie zobrala vážne 😉 ja sa točím stále okolo toho istého čísla, jeden týždeň schudnem, potom druhý priberiem toľko že 2 týždne sa vraciam na tu predchadzajúcu váhu no otras so mnou 😠

liba78
11. apr 2011

Ahojte babulky 😉
@akika722 @alure prajem malým skoré uzdravenie. Chúďatká malé, tie choroby sú na figu. ☹
@hajatanufus Moja, tiež si myslím že mm by ti mal viac pomáhať. Moja mamina nás mala tiež v skromných podmienkach a s malým vekovým rozdielom troch. Naši vtedy stavali dom a peniažkov nebolo veľa. Ale lásky sme dostali dosť a to je dôležitejšie ako kopy oblečenia a hračiek. Držím palčeky aby sa to medzi vami dalo do poriadku.

eis4
11. apr 2011

@majka35 dnes som bola v 7 lekárnach a nemali to nikde ☹ ešte skusim zajtra v jednej tá bola dnes zatvorená a ked ani tam tak mi v jednej povedali že mi objednaju 🙂

seagull2404
11. apr 2011

@memory97 ja jej tvaroh davat nechcem, myslim, ze stacia jogurty, ved rastie a pribera 😉, na nefrologiu som bola poslana, lebo som mala tale zanesenu vzorku, som proste nevedela odovrat tak, aby bol cisty ☹

seagull2404
11. apr 2011

@eis4 a co to u nas nemaju? 🙂 ze si ich tolko obehala...

hajatanufus
11. apr 2011

@katulkaaaaaa
@alure
@majka35
@seagull2404
@evanns
@memory97 dakujem dievcence ste velmi zlate a viem ze mate pravdu no ja som taky slaboch ze nedokazem ist za mm a porozpravat sa s nim lebo sa bojim ze by to zle dopadlo je pravda ze tu nikoho nemam ziadnu kamaratku a zatial som ani nikoho nenasla v mojom okoli su tu len poliaci dufam ze pocas dovolenky na sk sa to zmeni no ostat na sk nechcem ani nemozem koli rodicom a chcem aby rodina bola spolu pretoze prave to ze sme boli rok v odluceni sposobilo ze sme sa s mm odcudzili 😒 on chce tretie babatko aj sa velmi tesi aj na preve dve sa asi viac tesil ako ja lebo ja som bola tehu s nasimi problemami tak som si to nemohla az tak uzit a myslela som ze teraz si konecne to tehotenstvo aj uzijem ale som naozaj strasne vycerpana a nemam na nic silu a nema mi kto pomoct ja manzela chapem len niekedy mam pocit ze sa uzatvara pred celym svetom aj predo mnou a povedal mi ze to nevie zmenit ja som mu povedala ze sa nam ma viac venovat a pomahat mi a on to vzal tak ze nechcem aby spal a tak vlastne vznikol ohen na streche uz som mu potom nic nepovedala len som plakala ☹ aj teraz ked vstal tak sa mi zda ze je mrzuty a na vsetko dudre ze vraj je to tu jak po vybuchu tak nech si to uprace ked mu to tak vadi 😠

hajatanufus
11. apr 2011

@memory97 uz som mu napisala len som este nestihla kuknut na mail lebo som nebola doma bola som u midwife na prehliadku a trvalo to hodinu

katulkaaaaaa
11. apr 2011

ahojte simon uz mi od 19tej spíííííííííííííííí,nechvalim len konstatujem 😀 ale cez den sme mali len dva spanky,akosi asi prechadzame do dalsej fazy
@mirmaj jasne draha ze som si spomenula 😉 s tou vahou som na tom podobne jeden tyzden minus druhy plus a tiez sa motam okolo rovnake cisla 😖
@alure ze aka pochvala,dakujem 😉

danulienka35
11. apr 2011

ahojte babulky ako sa mi mate? dufam ze lepsie ako ja ☹

akika722
11. apr 2011

@alure to mi je luto mojko s malym ☹

monika15
11. apr 2011

prave som nasla tu temu aj mi sme august🙂

August 18.2010 🙂

hajatanufus
11. apr 2011

@liba78 dufam ze je tento stav len docasny a pocas dovolenky si konecne najdeme aj cas jeden na druheho a vsetko si vyjasnime s cistou hlavou 😒 takze dufam ze sa to potm zmeni k lepsiemu a ze si vzajomne budeme aj viac pomahat lebo takto to uz naozaj dalej nejde 😒

akika722
11. apr 2011

@monika15 ahoj,vitaj medzi nami 😵 😵 😵

jáááááááááááááááj baby ta vy pišete o 106 😀
@majka35 napišem ti ip 😉
@hajatanufus mojko,to mi je hrozne luto ☹ ale ja osobne si myslim že takto to nevydržite ☹ bud budete trpieť vy alebo deti ☹ a adopcia 😲 ani nemysli na take 😲 ja to vidím tak,že tvoj manžel si mysli že nechapeš že chodí do prace,zaraba a je unaveny..a ty si mysliš že ťa nechape on že sa non-stop staraš o deti a čakaš tertie babo,si vyčerpana...podla mna by bolo riešenie že si tvoj manžel najde pracu cez deň,pripadne na smeny 😒 ja viem že to je ťažke ale takto sa zblaznite..sadnite spolu pred net,prip.inzeraty a popozerajte možno by sa mu niečo zapačilo..a hlave POZOZPRAVAJTE SA O TOM ☹

hajatanufus
11. apr 2011

@danulienka35 ahoj neviem a co tak smutne a skleslo co sa stalo?

danulienka35
11. apr 2011

@hajatanufus ale ja uz nespim 3 noc co mala place nervozna je nejak zacala pokaslavat zubky otrasne chudatenko moje malicke milovane ☹

eis4
11. apr 2011

@seagull2404 chamomilla vulgaris malej na zubky.bola som pri poliklinike vo všetkých 3,v auparku, v mirage pod klenbov na štvorcáku a mm bol v 2 na bratislavskej a nič. vo väčšine ani nevedeli o čom rozprávam 🙄

eis4
11. apr 2011

@danulienka35 moja aj vy zubky ☹ tie naše pokladíky si toho vytrpia stými zubkami ☹ a my snimi ☹

danulienka35
11. apr 2011

@eis4 ahoj mojko ano aj mi nejak jej to ide naraz ved uz bude mat 8 zubkov 2 naraz sa tlacia ☹

danulienka35
11. apr 2011

@eis4 mojko pozrem tu u nas v lekarni?

hajatanufus
11. apr 2011

@akika722 dakujem si zlata on nechce ist do druhej prace lebo poprve nevie tak anglicky aby mal dobru pracu cez den a po druhe znamenalo by to menej penazi takze zatial to urcite neprichadza do uvahy ale mas pravdu neviemem vzajomne spolu vyjst lebo sa nechapeme ale ja ho chapem ze potrebuje spat to len on si mysli ze nie ja si len myslim ze moze si inak zadelit cas aby mi vedel aj pomoct a aby mal aj dostatok odpocinku lenze vela krat sa stava ze ja si myslim ze spi a on sedi pri pocitaci alebo mi slubi ze mi pomoze a nic a ja mu to uz potom nepripominam lebo sa bojim aby mi nenadaval takze tak je to u nas dnes som mu iba napisala sms ze uz dalej nevladzem a ze ak potratim ze to bude aj lepsie a ked to vynosim tak to dam na adopciu tak neviem ci to cital lebo siel spat a ked vstal nadaval an bordel ale potom sa pustil upratat kuchynu ja som si na obe dzdriemla ani som nesla do playgroup lebo som bola velmi vycerpana 😒 verim tomu ze sa to zlepsi pocas dovolenky na sk ledva uz cakam kedy bude veka noc a konecne budeme naozaj spolu a oddychneme si obaja lebo on ma naozaj dost tazku pracu a este k tomu same nocne takze chapem ze je naozaj unaveny ved v stredu ked konci nocnu tak pride domov a potom ked sa chvilu pomota naje a tak tak ide spat a spi az do dalsieho dna takze prespi skoro 24 hod od vycerpania takze ja ho naozaj chapem len ma stve ked nespi a venuje sa blbemu kompu 😒

hajatanufus
11. apr 2011

@danulienka35 ach jaj je to tazke chapem ta my sme na tom podobne ja to uz mam skoro tyzden mala preplace skoro cely den a v noci je kazdu hodku hore a stale by bola len na prse a tiez uz nevladzem

hajatanufus
11. apr 2011

@katulkaaaaaa tak tu mame aspon jedno poslusne augustovca teraz su asi chlapci lepsi a dievcatka zlostia zubky tak zlostia aj ony 🙂

akika722
11. apr 2011

@danulienka35 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
@hajatanufus mojko ale zas nečakaj do dovolenky ☹ ked si pisala aka situácia bude na sk aby ste neboli z toho viac nervozny ☹
to od neho nie je pekne že sedi pred pc a sťažuje sa že je nevyspaty 😒
ked bude doma cez vikend chodte niekam..hoci len spolu s detmi vonku..prejsť sa,zabaviť sa..urobte si pekny víkend 😉

hajatanufus
11. apr 2011

@akika722 dakujem on praveze vikendy robi a volno ma v stredu a stvrtok no stredu prespi vacsinou a vo stvrtok chce toho vela postihat a na nas nevychadza cas proste jeho dostat niekde von je nemozne preto cakam na dovolenku a doma sa to hadam tiez ukludni nasich si nebudeme vsimat ja viem ze sa to uz sme tak raz mali taku dovcu v ke ze sme si ju naplno uzili a vsetci nam boli ukradnuti tak chcem aby to bolo aj teraz takto budem sa modlit aby sa to vsetko zlepsilo 🙂 vies oni teraz aj v praci maju vela roboty lebo idu sviatky tak im chodi ovela viac tovaru aj v nedelu koli tomu zoatal dlhsie v praci 😒

21
11. apr 2011

Nestiham citat, len vsetky maminky zdravim!!! Nestiham vobec za terezkou... 😅 😨 🤐 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre