♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
12. apr 2011

@mirmaj jeeemine tak tamarka je veeelmi sikovna 😉 nasa iba cumel si vie dat ked ho nahmate...preto ked spi ma okolo seba min 4 cumle 😝

katulkaaaaaa
12. apr 2011

@vladka84 ja tiez dnes neviem co navarit 😒

lulu4
12. apr 2011

ahojte babulky, mozem sa opytat co ste svojim drobcom dali ako prve ked ste zavadzali lepok, co mu mozem davat,kupit kasu s lepkom alebo tie kukuricne chrumky dat ci rozok len tak pozuzlat?
A co sa tyka jogurtikov uz nejake davate ak ano ake su dobre na zaciatok? ja som skusila v DMke kupit znacka hummana to su take akoby jogurtiky len nemusia byt v chlade neviem ci poznate preto radsej vysvetlujem ale z toho mi grckal niekde som citala ze na chvilu vynechat a potom dat zas, mate taku skusenost?
Dakujem za vsetky rady 🙂

evanns
12. apr 2011

@lulu4 ako lepok som ja davala chlebik pozuzlat a kukuricne chrumky tiez

a jogurty jej uz davam a tiez z DM ale tie nestle alebo potom activiu bielu 😉

alure
12. apr 2011

@katulkaaaaaa tak to je skvelé ale mamina si konečne aj zaslúžila 😉
@vladka84 moja ja som tiež teraz prišla z obchodu,myslela som že tam ma niečo napadne ale nič 😖 kúpila som len základné veci do kuchyne a idem rozmýšľať,ja osobne by som si dala špagety,tak možno dnes taký light obedík 😀
@lulu4 ja pridávam do výživky piškóty,a občas večer robím kašičku ..lepok sa pri kojených deťoch má zaviesť čo najskôr tuším do 7 mesiaca. U nekojených deťoch neviem ako to je....

mirmaj
12. apr 2011

@lulu4 ja som tiež ako prvé dala piškotu do výživy, a potom postupne kôrku z chlebíka, rožok a tak, kukuričné chrumky dávam aj ja ale tie su bez lepku 😝 Jogurt som ako prvý tiež kupila ten z humany ale ked som si prečítala že má záruku skoro rok tak viac som ho nekupila a dávam jej občas bielu activiu

akika722
12. apr 2011

semi spal od cca 7.30-11.20 😨 ale to dospaval noc 🙄 pre zmenu teraz spi Pati 😀 a maly kuka mickey mouse 😀

akika722
12. apr 2011

@lulu4 tiež dvam piškotky,chlebik-ale ten len tak trošičku lebo sa mi stalo že sa s nim dusil 😅 a rožok papa... 😉

akika722
12. apr 2011

@lulu4 áááááááááááááááááááááááááááááááá ešte cestoviny

alure
12. apr 2011

Babulky ako je u vás? tu začal zase fúkať vietor aj na pár sekúnd popršalo 😒 išla by som s malým von ale do vetra v žiadnom prípade,tie ušká sú predsa len citlivé a mám obavy..tak ho uložím doma a pôjdem si asi ľahnúť aj ja 😖

vladka84
12. apr 2011

@alure ja som ani v obchode nebola a z toho co sme doma mali som sa zmohla len na zeleninove rizoto s kuracim maskom a syrom... takze tiez light obed 🙂
@lulu4 kedze Karinke piskotiky nechutia, tak sme davali rohlik a korku z chlebika ozuzlat 😉

vladka84
12. apr 2011

u nas je polooblacno a fuuuka 😠 som zvedava ako to poobede vymyslime, chcela som uspat Karinku von, odstavit na terase v skolke a tak ist malovat, no v takom pocasi budem musiet vymysliet nahradny plan 😒

mirmaj
12. apr 2011

aj u nas je už zatiahnuté tak určite aj poprší 😒 , bežíme rýchlo von nech sa aspoň trocha vyvetráme pokiaľ začne

akika722
12. apr 2011

aj vaše deti toto robia?????? 😀 stale ho tak najdem 😀 +zopar novych foto 😎

seagull2404
12. apr 2011

@mirmaj nam activia cista nechutila, tak jej do nej davam trosku domaceho dzemiku alebo trosku vyzivky a dr. mi to vcera schvalila 🙂 aj tu sa zatiahlo, som sa chystala von, ale asi to nebudem riskovat

ja som uspala tamarku az o 11tej 😠 😠 😠 a uz mame za sebou aj obed 😠 😠 😠 strasne ma z toho pocasia boli hlava

seagull2404
12. apr 2011

@akika722 myslis to nahynanie sa? moja toto robi na nocniku a normalne aj sipicku dopredu hodi a potom takyyyyyyyyyyyyyyy plac

akika722
12. apr 2011

@seagull2404 hej hej..on podlezie tu hrazdu a visí tam za bruško a taaak sa tomu teši 😀
chudatko 😨

alure
12. apr 2011

@akika722 jaký pomocníček Pati 🙂 zlatýýýýý aj nám sa Denis vykláňa,a niekedy mám obavy či nevypadne,lebo to lehátko má pásy len okolo nožičiek a zhora nie je ničím istený 😖

@seagull2404 aj u nás zase sprchlo takže s prechádzky nič 😠 ja som uložila malého a reku čo budem spať sama v obývačke,idem si k nemu ľahnúť do izby a zobudila som ho 😠 tak mám po oddychu,ale už som medzitým navarila,najedla sa,urobila som Denisovi výživku a teraz už len počkám kým prídu chlapci domov...tiež mi z toho počasia ide prasknúť hlava 😲 😲 😲 au au ...

akika722
12. apr 2011

@alure dík moja 😀 sam si ju povysaval-izbu 😀 😀 😀 nooo..ja mam tiež obavy 😒 včera mi Pati kričí..mááámkááá Semi jobi zaše huposti asi ide za tebou/vyklanal sa a vysel kym som varila 😨 😅

seagull2404
12. apr 2011

@alure som bola zo seba prekvapena, ze za ten kratky cas, co spala som navarila sebe, chlapom i jej 😀 😀 😀 a potom ma tak rozbolela hlava a Tamarka sa rozhodla, ze bude skusat ako dlho a ako vysoko dokaze pistat, trvalo to asi 20 min. a mne sa nabijala baterka do fotaka, ktorym robim aj kratke videa, tak ma to aj nahnevalo, potom som tocila aspon nieco a azistila som, ze som vlastne endojedla, tak som mala studeny obed 😀 😀 😀

veve10
12. apr 2011

@lulu4 @evanns @mirmaj @akika722 @seagull2404 baby, vy uz davate jogurty? Mne sa zda, ze som citala v Mama a ja, ze jogurt az od roka. Co sa tyka lepku, tak ja som mu davala cez vikendy zuzlat rozok. Chrumky nedavam - su aj tak kukuricne (takze lepok neobsahuju) a ked dostal od kamosky, tak bol akurat tak cely zababrany az skoro za plienkou. 😉 Od minuleho tyzdna mu davam do ovocneho pyre ovsene vlocky. V mixeri som ich trosku pomlela na mensie a davam ich este do horucej vyzivy, aby zmakli.
Piskoty vobec nedavam...ani neplanujem. Zbytocny cukor. Zacnem pomaly s cestovinami.
A kolko vam toho spapaju? Moj jednu plnu 180ml Avent nadobku. Viac som mu davat neskusala, ale nevyzera, z eby odmietol. 😉
@akika722 to ti rano Samko atk dlho spinakl? Waaaaw! Ja som strasne rada, ze teraz s ami moj budi len 2x za noc, rano o 7 je hore, ale castokrat zaspi vedla mna este na cca hodku a pol. Chvalabohu, lebo pre mna je 7 hod.rano hlboka noc.
Inac aj moj sa stale takto nahyna do predu. Tiez nechapem...najnovsie to robi, ked ho krmim. Stale s ami nahyna dopredu - a to je v pololehu, v takej sedacke.
Baby a este vam deti grckaju? Moj stale, ked si da mlieko. Najlepsie je, ked lezi na svojej deke, ale vzdy je schopny sa tych par cm odplazit, aby hodil tycku rovno na koberec. 🙄

alure
12. apr 2011

@akika722 ale zlatučký sú moc obaja 🙂 no budeš musieť byť v strehu moja 😉
@seagull2404 klasika,kým všetko porobíme čo máme aj na obed zabudneme 😖
aj vám deti tak pištia? malý hocikedy vykrikuje tak že sa až zľaknem a jemu nič nie je a potom sa rehoce na maminu ,že ja nič ja muzikant 😀 😀
idem skúsiť nakrmiť Denisa aspoň výživou lebo jedlo nechce ..zas visí len na mne 😒

akika722
12. apr 2011

@veve10 hej maly mi takto spinkal,ale noc bola rušna/lebo on mi normalne spi vkuse od 19tej-7mej bez zobudenia,,/no tuto noc zubky 😖
a grckááááááááááááááme stale..jourt davam raz za tyždeň
@alure díík moja..to hej.ale nelozí tak sme v pluse 😀

eis4
12. apr 2011

už sme aj po prechádzke,celu cestu domov mi plačkala,ked sme prišli domov tak som už vedela prečo ,chuďa sa mi celá obkakala 🙂 už pár dní vás vobec nestíham čítať,Nelinka stále lozí po byte a vždy chytá to čo nesmie 😀 už tolko vecí sme dali preč,pomaly budeme mať prázdny byt 😀
@danulienka35 @seagull2404 @majka35 díky dnes som bola v lekárni čo je nedaleko nás a objednaju mi.vo štvrtok si mám prísť pre to 🙂
@akika722 dík ,šikovná je opica moja malá ,včera som sa dočítala že ste chorí ale neviem presne čo vám je,to som sa nedočítala.dufam že ste v poriadku.
@memory97 všetko najlepšie Dávidkovi k 9 mesiačikom,posielame pusinku 😉
@mirmaj ja jej dookola opakujem všeličo možne,vtedy ju to nezaujím a o pár dná to začne skušať sama čo ju zaujme,už vie aj brnkať po ustach ale napr. ťap ťap ťapušky ani za boha.vždy sa vyškerí a chytí mi ruky 😀
@liba78 @alure už aby to mali tí naši drobci za sebou 😒 chudatenká naše. už jej vidím riadny kus má biely a nie a nie sa jej to prerezať.každý večer hovorím no už zajtra to bude mať určite a ráno zas nič ☹

eis4
12. apr 2011

@akika722 akého pomocníka máš 😀 zlatý su obaja 🙂 moja to tiež robí 🙂

evanns
12. apr 2011

@akika722 natasha to tiez tak robi uz ju tam preto nedavam...ale ona prespekulovana je...sa da na brucho a sa sklzne az na zem a na 4 a uz jej niet 😀 😀 😀

eis4
12. apr 2011

@majka35 držím palce tatinovi

eis4
12. apr 2011

@evanns šikovná 😀

alure
12. apr 2011

@eis4 mojko to je váš prvý zúbok?
@jankasramka ako sa máte moja? dávno som ťa tu nevidela.Pozerala som v správach že Mexiko sužujú vysoké horúčavy,dúfam že to nie je až také katastrofálne.

mirmaj
12. apr 2011

@seagull2404 ani naša nezje čistú, vždy jej do nej primiešam nejaké čerstve ovocie 😀
@akika722 aj Tamarka to robí, preto ju samu v lehatku ani nenechávam lebo už sa aj vytiahla z toho a robí to aj vonku v kočíku 😠
@eis4 aj tak je šikovnica, ja tiež dookola opakujem a stále ignorácia z jej strany 😀
a takto sme sa dnes chvíľku zabavili na ihrisku, včera nás hupačka uspávala dnes už nie, ale aj tak najväčšia radosť bola, ked mi mamina dovolila chvíľku sa pohrabať v piesku 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre