♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
19. apr 2011

@eis4
mala je sikulka 🙂 perfektna
mne sa kajko presne takto stavia, ale ide zatial na kolienka, chyta sa vsetkeho, tak bu beham stale za ritkou 🙂

seagull2404
19. apr 2011

@katkavv 🙂 to hej, len ta zlost je niekedy strasne neovladnutelna, a nemozem ani na nic nic, lebo clovek ma aj strach a aj ma sietku na okne 😀 😀 😀 😀

liba78
19. apr 2011

Dobré ránko, dnes bola celkom dobrá noc.
@danulienka35
@memory97 babulky, ja mám to Ergo. Keď bol maličký bolo úplne na nič. Teraz je v ňom tak 2x do týždňa. Už som uvažovala že ho predám, ale začína sa mu v ňom páčiť. Už z neho vidí 😉

liba78
19. apr 2011

@majka35 ☹ ☹ mám s laryngitídou skúsenosti. Dúfam, že rýchlo prejde.
@eis4 zlatíčko malé 😉
@katkavv dnes sa začína vysielať tá reklama ?

katkavv
19. apr 2011

@liba78
ahoj, no povedali mi, ze by mala byt od vcera v TV, ale nevidela som ju tak neviem, ale ked ju uvidim, dam video na FB, ja ju uz mam, ale nechcem ju pustit do eteru skor ako sa zacne vysielat ;)

seagull2404
19. apr 2011

@katkavv juuuuj, sa neviem dockat 🙂 a na co je to reklama? poistovnu?

katkavv
19. apr 2011

@seagull2404
ano, na wustenrot poistovnu, je to image kampan, ma tam 2 sekundove zabery, hehe

seagull2404
19. apr 2011

@katkavv 😀 😀

liba78
19. apr 2011

@katkavv
@seagull2404 tiež sa teším na malú hviezdu 🙂

eis4
19. apr 2011

@seagull2404 @katkavv @liba78 chcela ukázať tatinovi že to chodítko potrebujeme lebo včera vymýšlal že ho nekupime a o pár minut už malá šúchala šámlik,tak hned videl že chodítko sa zíde 😀
@katkavv na tu reklamu som aj ja zvedavá 🙂
@majka35 rýchlo sa uzdravte moja ☹

seagull2404
19. apr 2011

ja mam normalne cestovnu horucku, v stredu ideme domov a ja mam este tolko roboty a sedim tu, rozmyslam, ze cim zacat, co musim stihnut, co az tak nemusim a tak neviem, do coho sa pustit, ze len tak sedim... 😅 😅 😅

seagull2404
19. apr 2011

@eis4 😀 😀 😀 mala ma uzasne presviedcacie metody

danulka3
19. apr 2011

dobré ránko,

@memory97 aj mi sme ešte o 23.00 odsávali (čo si asi tak susedia mysleli 😲 ),potom sme zapli zvlhčovač a spali sme až do rána s jedným prebudením,ale to sme dali cumlík a bolo dobre 🙂 Ale ráno nos opäť plný,tak už sme odsávali a sinupret skončil na podbradníku ☹

@seagull2404 nám tak húli sused na balkóne,musíme hneď zatvárať balkón,lebo máme zasmradený celý byt 😠
@majka35 moja,držkajte sa,viem,že sa to ľahko píše,ale raz to prejde,neboj a bude dobre

@seagull2404
@eis4 taký nosič sme mali aj my,ale už som ho predala,Jakubko tam vôbec nechcel byť,on nemá rád stiesnené podmienky,úplne tam nervačil
@eis4 ja z tej tvojej malej asi picnem,to je ale šidlo,ja som rada,že to moje trdielko,kde položím,tam ho aj nájdem 😀

seagull2404
19. apr 2011

@danulka3 tazko s tymi susedmi ☹ nas ten nosic zachranil, lebo v istej faze Tamarka zaspavala len nosenim, a tam spala ihned a dnes ked potrebujem len narychlo odbehnut, tak sup do nosica

vladka84
19. apr 2011

dobre ranko 🙂
ja som uz zbehla k nasej cukrarke, napiekla mi suche kolaciky na velku noc, takze mne uz zostava urobit len zo dva plnkove a mozeme hodovat 😉 ake kolaciky robite baby?

@majka35 jooj, moja, vela sil a dievcatam skore uzdravenie.. @memory97 aj vam mojko 😒

vladka84
19. apr 2011

@eis4 Nelinka je strasna sikulka, ja normalne nechapem 😲 krasna je 🙂

danulka3
19. apr 2011

@seagull2404 ja som tak raz išla s malým k svokre,bol v nosiči a posledné metre som už skoro utekala,lebo,čo tam ten stváral 😝 a to býva svokra od nás len 5 minút. Tu cestovnú horúčku ti aj trochu závidím,ja by som tak rada niekam vypadla,my sme pred tým, ako som otehotnela, stále kdesi chodili.

danulka3
19. apr 2011

@vladka84 ja idem dnes linecké a v sobotu urobím krémeš a to je všetko.Netreba sa prejedať,kto to bude potom zhadzovať 😠

eis4
19. apr 2011

@danulka3 ja by som niekedy bola radšej keby aj moja ostala kde ju položím lebo už sa s ňou nedá.nikdy som si nemyslela že 8 mes. dieťa vie narobiť tolko bordelu po byte 😀
ja taký nosič nemám bohužial,lebo podla mm to nepotrebujeme,kamarátka mi požičala taký lacný za 15 eur,ale z toho bolí chrbát,zvykla som používať ked bola malá menšia a potrebovala som vyžehliť,hned mi tam aj zaspala zakaždým 🙂 aj minulý týždeň mi plakala2 hod a spať nechcela, tak som ju dala do klokanky a išla som do obchodu čo je 5 min od nás.na ceste domov mi už aj spinkala.takže nám by sa zišiel 😒

danulka3
19. apr 2011

@eis4 škoda,že som ho už predala,posunula by som ho tebe.Myslím,že tým obdobím spoznávania a skúšania našich detí si prejdeme všetky,niekto skôr niekto neskôr 😉

seagull2404
19. apr 2011

@danulka3 no a co vam brani? 😉
@eis4ja by som do klokanky neinvestovala, nie je to dobre ani pre mamicky a ani pre deticky

vladka84
19. apr 2011

@eis4 nie kazde 8mes. babo je take aktivne 😀 ale zasa aj na nasej Karinke sledujem pokroky, ked ju posadim na zem aby sa hrala, tak uz som ju parkrat vytahovala spod gauca a najnovsie sa snazi zo sedu postavit tak, ze sa ruckami oprie o zem a dviha ritku, vyzera to ako taky polosed 😀 horsie je, ze niekedy to neustoji a prevazi sa dopredu 😒

danulka3
19. apr 2011

@seagull2404 musíme počkať,kým bude Kubko trošku väčší a aj peniažkov je teraz pomenej,keď nerobím,ale čaká nás víkend v tatralandii na konci mája,už sa teším,aspoň niečo 🙂

vladka84
19. apr 2011

@eis4 moja, no neviem ci sa ti teraz oplati kupovat klokanku 😕 ked je Nelka hore, tak pochybujem, ze by ti v nej vydrzala, lebo ved aha aka je ziva a zasa spinkat je asi lepsie v postielke, ako v nosici 😕 no neviem, to je len moj nazor
@danulka3 mnam kremes 😅 tak zasa ja to nepeciem pre seba, aj ked si zobnem sem - tam 😀 vacsinu zjedia moji bratia, dedkovia, mm 😉

ja by som chcela urobit taky kokosovy,mm ho ma velmi rad, ale neviem ani ako sa vola, zeby som ho pohladala na nete - je to piskotove cesto, dzem a navrchu taka plnka kokosova - neviete baby?
a druhy bude asi salkovy kolacik (piskot, jablka, uvarene salko s maslom a navrchu postruhana cokolada) to je zasa moj oblubeny 😝

eis4
19. apr 2011

@seagull2404 teraz ho už neidem kupovať ale tiež by sa nám zišiel na začiatku pri uspávaní kedže v 4 mes mala 8 kíl a uspávali sme ju niekedy aj hodinu,hruza
@vladka84 dakujem,že vyťahovala spod gauča ,som sa zasmiala 😀 vidíš to ona sa nepotrebuje vytiahnuť o niečo,hned bude vstávať zo sedu šikulka 😀 😀

eis4
19. apr 2011

@vladka84 ale ja už nechcem kupovať ja som len danulienke dávala link lebo chce pre Chiaru a potom som danulke písala že mi by sme ju predým využili keby sme mali,lebo ona písala že ju mala a malý v tom nechcel byť,teraz by mi už bola fakt zbytočná ved o chvílu bude behať 😀

seagull2404
19. apr 2011

@danulka3 jeeeej, tak tam mi nepojdeme 🙂 ale zas nasa cesta na vychod nema s vyletom nic spolocne 🙂 ja by so tiez niekam sla, ale ked je ten domcek, tak vsetok cas ide tam, tiez musime pockat 🙂
@eis4 jj, to si dobre pamatam, ruky mi isli odpadnut

memory97
19. apr 2011

@majka35 to je zapal hrtanu (laringitida) - prave mi otvoril maly ustocka, mam pocit, ze ma tiez cele cervene hrdielko...

@eis4 dakujeme

vladka84
19. apr 2011

@liba78 ta basen na FB nema chybu, hned som ju dala zdielat 😀 veru, taky je nas den 😀 😀 😀

vladka84
19. apr 2011

@eis4 jaaaj, som to nepochopila 😕 to mam preto, ze citam kazdy stvrty prispevok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre