♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

niky13
6. jún 2011

@vladka84 😀 😀 "opica" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
6. jún 2011

@danulka3 nieee moja..ale my ti asi neporadime či je to z liekov či potničky či ta 6.choroba 😒

vladka84
6. jún 2011

...a potom uz ostava len to, aby doletela @jankasramka z Mexika 😉

akika722
6. jún 2011

@niky13 moj včera sa s teplotou zobudil a od vedy je vkuse nervozny ☹

danulka3
6. jún 2011

@akika722 uvidím zajtra,musím zaniesť moč,tak sa spýtam dr.
Teploty už nemáte?

akika722
6. jún 2011

@danulka3 neboj..možno len potničky 😉
mame teploty,..ale už je v izbe tichučko.asi spinka..dufam že sa dobre vyspinka.zajtra nesiem Paťka do školky tak zajdem hned za dr..mam to odtial len na skok

niky13
6. jún 2011

@vladka84 aj ja to normalne robim tak, ze do 20.00 sa venujem dcere, a potom ked dam spat aj ju, tak dorabam veci v domacnosti, alebo ked mam cas, tak PC. Moj vstava pri normalnych okolnostiach v noci 2x - o 2.30 a 4.30 a od 6.00 (priblizne) sme hore. Pri nenormalnych aj viac. 😒

danulka3
6. jún 2011

@akika722 sakra aj s teplotami,stále sa ná nás niečo lepí 😠 Mne to pasuje aj na tú 6.chorobu,3 dni teploty,dnes nič a vyhádzal sa 😕

akika722
6. jún 2011

@danulka3 stale aby niečo bolo ☹

niky13
6. jún 2011

@akika722 nech vam to skoro prejde, mi sme mali len tu vcerajsiu noc, inak dnes ani soplik ani teplota, aj sa sprava normalne ako vzdy, ale citala som, ze to mozu byt aj zubky a jemu prave idu 2.

vladka84
6. jún 2011

@niky13 my vstavame normalne uz okolo polnoci, potom okolo stvrtej a potom okolo siestej... nenormalne vstavame uz o pol jedenastej a potom kazdu cca hodinu a pol 😕 a zaspi len ak jej dam cucnut, inak ani za svet...

no nic, bezim do sprchy a umyt zuby, lebo ma chyta hlad, tak rychlo rychlo do postele 😀 dobru noc maminky a milacikovia...

akika722
6. jún 2011

@niky13 dakujem..boh vie z čoho to maju 😒
@vladka84 dobru Vladi...

niky13
6. jún 2011

@vladka84 dobru "normalnu" noc 😉

evanns
6. jún 2011

@niky13 😀 😀 😀 😀 som nevedela ze lietadlom 😉

@vladka84 neeee pohodka...mm mal este bycikel + neopren a potapaci vystroj a mala kocik jasnacka 😝

memory97
6. jún 2011

@danulka3 tu je popisane o 6tej chorobe http://www.choredieta.sk/index.php/infekcia-och...

@vladka84 dobru nocku 🙂

memory97
6. jún 2011

dobru nocku a pekne sa vyspinkajte 🙂

danulka3
6. jún 2011

@memory97 díky,celkom to na nás sedí,len sme vyhádzaní na hlave a trošku na chrbte a brušku,takžeee už by teploty nemali byť 😅 Ešte sa zbaviť tých aftov ☹

niky13
6. jún 2011

dobru noc, idem dospat minulu noc.

danulienka35
6. jún 2011

@vladka84 dobru Vladi aj tvojim milacikom pekne snicky

danulienka35
6. jún 2011

@niky13 dobru mojko

eis4
6. jún 2011

@danulka3 juj chuda malé,tak sa rýchlo uzdravte 😉
@akika722 😀 😀 😀 moja ma nuka každu pol hod.aj po obede čo je vela polievky,vela hlavného jedla a niekedy aj dezert tak po chvilke ma nuka ešte niečim sladkým, slaným............ hruza,vždy tam priberiem 1-2 kg. 🙄 🙄 🙄

alure
7. jún 2011

Ahojte maminky,
ja som včera už nejak sa nevedela dokopať k PC,cez deň som upratovala,varila,prala..proste všetko čo treba porobiť,boli sme väčšinou na záhrade a podvečer sme zbehli na jazerá sa schladiť a okúpať.Ale voda je tak úžasná a príjemne teplučká 😎
@memory97 presne ako píšeš už nie sme len "nicky na MK " už sme skutočné 🙂 a bolo to super,fakt taký pocit akoby sme sa poznali ale je to aj týmže tých niekoľko mesiacov čo si tu píšeme sa aj trochu poznáme a potom to stretko tak super vyzeralo 🙂
@mirmaj mojko ďakujem 🙂 Ja si tiež neskutočne vážim toho že ste tam boli tak ako ty , @liba78, @memory97 a samozrejme v neposlednom rade @vladka84 skvelé maminy,úžasné detičky ..proste paráda.
Ja som sa pustila do vybavovania vecí okolo domu,dnes stretnutie s hypoconsultantom,potom už len počkať na dokončenie výstavby a môžme začať riešiť veci...
idem dočítať aspoň pár strán pri rannej kávičke čo stíham a som späť....

akika722
7. jún 2011

@eis4 moja opak,ale teraz mi to vyhovuje,len počas tehu som tam bola stale hladna lebo pre mna proste - "nezvyšilo" 😖

aa dobre ranko..leje tu 😒 ako sa dostať k dr ☹ mm v praci a pada taky husty že daždnik by asi nepomohol..asi jej zavolam či isť alebo to je nejaky vyrus/nekašle mi maly,nesopli len ta taplota vybehne a zas klesne..alebo pojdem ke trošku prestane padať 😒

alure
7. jún 2011

@akika722 dobré ráno mojko,a čože vás trápi? nejak som mimo,ešte som sa nedočítala moc spätne...dúfam že bude všetko ok ....u nás už svieti slniečko,teplo a dusno...možno tiež sprchne

alure
7. jún 2011

@akika722 zlatíčko prajem krásne narodeninky 😵 veľa zdravíčka,šťastíčka a lásky CMUK CMUK

akika722
7. jún 2011

@alure z ničoho nič mu vyskoči teplota na 39-39,5 a zas klesne...tak raz-1x 2x denne sa to opakuje..a nervozny je 😒

akika722
7. jún 2011

@alure jééééj ďakujeeeeeem 🙂

alure
7. jún 2011

@akika722 a nejdú vám ďalšie zúbky? dúfam že to čoskoro prejde...my sme dnes trošku nervóznejší asi vstal hore "prdelkou" tak sa ideme trochu pohrať....

akika722
7. jún 2011

@alure neviem moja..tak mame ešte len dve..ale ako som ho vychvalila že krasne zaspava tak teraz je problem..lehne si,zdvihne prdelku pojde na 4 a plače ☹ -pritom je unaveny

lydulka
7. jún 2011

ahojte dievčence. 🙂 počujte nemáte v noci problém so spinkaním? moja sa napr. o 1nej zobudí, postaví sa a rozpráva si.. a nie nie spať, takto je aj dve hodinky.. či to je za to, že sa naučila stavať v postielke a hocikedy ju to napadne, alebo jej idu zuby.. ja už neviem. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre