♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
20. jún 2011

@majka35 jasne napisala som jej som zvedava ci sa ozve...akoze je to rozdiel 0,70centov mna to nepolozi ani nezachrani ale ked sa ti to takto stane 5 krat do mesiaca aj nasere nie?
@jasne kati nurofen nam pomaha,len som nevedela co sa mu deje ale myslim ze zuby dala som gel a zaspal nakoniec

majka35
20. jún 2011

@evanns joj, už som naštvaná ... dobre, že som do MI nešla, zo soboty na nedeľu ešte horšia noc, to revala v jednom kuse .. mm by ma zabil, keby bol s ňou sám 😝

majka35
20. jún 2011

@katulkaaaaaa jasné, že nasere ... mala by ti ich normálne poslať späť ... ja som minule kupovala cez MMB botasky pre barborku, najprv som čakala mesiac ona nič, potom mi napísala, že už ich nemá, tak som jej povedala, nech mi pošle späť peniaze a ona mi poslala o 40 centov menej ... tiež ma tá suma nezabila ale napísala som jej, nech mi ich pošle okamžite na účet

katulkaaaaaa
20. jún 2011

@majka35 😀 a poslala?inak tie baby su strasne kozy,vies uz od takej nenakupis same si zle men robia a mna zbytocne vytacaju 😕 ...na chalupu by som asi isla mozno zmena prostredia pomoze detom aj tebe ak teda nebudu nejako chore

majka35
20. jún 2011

@katulkaaaaaa poslala asi o dva týždne na to ... 😕
neviem ako s chalupou, lebo máme ísť ešte s jednou rodinou s deťmi, no uvidíme ... keby sme išli len my, tak neriešim, ale takto ... 😢

majka35
20. jún 2011

terezka nespala v noci a teraz spala 20 minút, ja nechápem 🙄 kurnik šopa!!!

seagull2404
20. jún 2011

ahojte, u nas je stale skaredo, ja vam tak zyvidim, ze vam deti vsetko zjedia a ze im kusky nevadia

@majka35 mozno zmena pomoze, ja neviem, co je toto za obdobie, ale my tiez nespime dobre a nevidim ine priznaky

katulkaaaaaa
20. jún 2011

@seagull2404 moja mne maly doteraz je len mixovane -myslim obed,inak je piskoty a take decke keksy to si pekne odkusne ale obed ze zemiak nepomixovany neje hned ho napina na vracanie

memory97
20. jún 2011

Dobre ranko,
my sme tiez mali zvlastnu noc, maly vkuse mrncal asi do tretej a ja som rano ani neviem, ci spala, som aj prestala pocitat kolkokrat bol hore 😒

@katulkaaaaaa presne tak 🙂 mozno keby som trafila spravne salko aj by bola dobra 😀 😝 ale nevadi, clovek sa uci stale 😝

@liba78 nespinka ti vela cez den? My spinkame od 20:00- 20:30 do 7:00, ked vidi, ze mama este spi, tak ma necha pol hodku zdriemnut 😉 Ked sme spinkali cez den vela, potom sa mu nechcelo v noci a skoro vstaval, zrusila som mu 3ti spanok cez den a uz vydrzi do tej pol osmej.

@katulkaaaaaa musim poklopat, ale mne sa to este nestalo, ze zaplatim za doporucene a pride obycajne, urcite by som jej to dala do hodnotenia, alebo by som ju zacala natahovat, ze chcem spat, ten zvysok, co jej ostal navyse na postovnom 😉 no najviac ju potrestas, ked to das do hodnotenia, to uvidia vsetky 😀

seagull2404
20. jún 2011

@katulkaaaaaa akoze minule som jej dala kuso zemiaka z mojho taniera, lebo sa po nom natahovala a ona sa mi tak zgrckala, a inokedy sa mi zda, ze ked je niekde kusok, tak sa len tvari, ze ju napina, akoze sa ide povracat a ked na nu zvysim hlas a poveim aby prestala, tak zrazu uz nam nie je zle, ale ona len z cumla chce caj, o sosaciku ci pohariku ani pocut ☹

majka35
20. jún 2011

@katulkaaaaaa včera som dala terezke kúsky zemiačikov a tiež mi ich pohádzala na zem ... ale kašu zje s prehľadom ... ale ráno kúsky chlebíka a papriky jedla v pohode

@seagull2404 terezka má sople, preto je taká nervózna ... a chytila ich od barborky, tá je už v pohode, ale terezka to horšie znáša 😢

mirmaj
20. jún 2011

dobre ranko, aj my sa hlásime po víkende, stále sme niekde boli, v piatok na grilovačke u známych, v sobotu na 30tke u kolegu, takže Tamarka bola na "službe" u babky 😀 😀 vždy v noci sme ku nej len prišli a potom na druhý večer zasa išli žurovať 😝 ale už fakt stárnem, už to nieje pre mňa toto 😕
@liba78 aj my presne tak isto ako Jurko, večer zaspáva pred 22 a ráno o 6 budíček 🙄

majka35
20. jún 2011

@memory97 že do pol ôsmej ... závidíííím ... včera terazka vyrevovala od 5 tej a barborka samozrejme zahlásila, že tiež už nechce spať a musela som vstať z postele, či som chcela, či nechcela 😖

seagull2404
20. jún 2011

@majka35 moje, tak nech to rychlo prejde ☹

danulka3
20. jún 2011

ahojte,aj sme cez víkend behali kade-tade,tak som tu prišla povinne kuknúť 😉 @kvietok121 a ostatné žilinčanky,ako to vyzerá s tým našim dnešným stretkom,počasie zatiaľ nič moc ☹

majka35
20. jún 2011

@mirmaj booože, to je život ... aj ja chceeeeeem 😔

memory97
20. jún 2011

@seagull2404 neboj aj Tamarka sa nauci. ja som maleho naucila na kusky, ved som to tu aj spominala, kupenou hippkou, sunka, cestoviny so zeleninou je to tusim od 7meho mesiaca a veru od vtedy nemame problem papat kusky 😉 vcera som mu skusila dat zeleninou polievocku, co jedavame my, nebola velmi ochutena solou a bola tam drobna cestovina, take malinke gulicky, vies ako to krasne spapal, ked som mu dala tu cestovinu s polievkou alebo kusok zemiacika a to sa vacsinou zlostil. Musis skusat, drzim prsty 😉

majka35
20. jún 2011

@seagull2404 ďakujem ... vás tiež, ty si ešte tehulka, tak určite ťa tie prebdené noci vyčerpávajú

majka35
20. jún 2011

@mirmaj ja so stará baba, ale zažúrovať by som si šla hneď teraz 😀 😀 😀

memory97
20. jún 2011

@seagull2404 skus jej dat z normalneho pohara ako ty pijes, ale nech je hrube sklo, aby z neho neodkusla a uvidis, ci bude pit. My nemame vobec pohar so sosacikom, ale 360 stupnovy. Tu je link ako vyzera: http://www.babydracek.com/zbozi/2361-lovi-nevyl... ak ho hodi o zem, tak sa z neho vyleje, ale nie moc 🙂

memory97
20. jún 2011

@majka35 nemas co, doteraz sme vstavali o 6tej 😀 som mu zrusila 3ti spanok a vstavame o 7:00- 7:30 niekedy aj skor, podla toho ako sa chce hrat 😀 Koniec koncov, raz to prestane a my sa normalne aj vyspime 😀

seagull2404
20. jún 2011

@memory97 ja viem, moja, ja som napr. uz zacala naschval nechavat v mixovanom aj nieco nemixovane, ale to vzdy trpnem, ci sa mi Tamarka pogrcka alebo nie 😒 cestovinky jej davam take male hviezdicky a vcera pri obede pozeram do pusy a ona akosi zjedla tu cuketku rozvarenu a tie cestoviny drzala v pusinke, kym ich enbolo tak vela, ze sa dali vypluvnut
ale ono to ma asi suvis aj s tym, ze ja som unavena, ze ked grcka ona, tak aj ja, ze musime vydrzat este dva dni, a ocko uz bude s nami aj dlhsie doma a to pcasie, tlak mam strasne nizky, zajtra na poradni ma isto sestricka vyhresi
@majka35 vycerpavaju, ale mm supluje 🙂 len keby som aspon vedela, z coho to je a kedy to prejde

seagull2404
20. jún 2011

@memory97 skusala som jej dat zo svojho, taky hruby je, len raz prilozila pusinku a bolo, a ja by som ju aj "trapila", ale nechcem ju nechat bez tekutin

danulka3
20. jún 2011

@lenadka hlas poslaný aj kámoške,viac krát sa nedá ☹
@katulkaaaaaa Katka a kde máme fotky tortičiek??? Som zvedavá,aké nádherné si stvorila teraz 😉

eis4
20. jún 2011

dobré ránko. do piatka sme sami doma ☹ tak som zvedavá čo bude malá vyvádzať.minule mal mm 24ku tak malá ho hladala celý deň bud stála pri schodoch a vykrikovala tata tata alebo chodila ku dverám vždy ked niečo počula na chodbe.no a večer v posteli tiež len tata tata. tak neviem čo bude teraz ked bude preč do piatka ☹
@kvietok121 @danulka3 @seagull2404 no baby počasie nám zas nevyšlo 😢 v utorok máme plávanie, vo štvrtok poradnu . v piatok mi príde drahý domov. takže ja možem len stredu.hruza na materskej a take sme zaneprázdnene že nevieme dohodnuť stretko 😀 😀

evanns
20. jún 2011

@majka35 pojdeme spolu niekedy cez tyzden...a budeme dufat ze Terezka obkuka od natashi spanok kdekolvek a kolkokolvek 😉

vladka84
20. jún 2011

dobre ranko, tak sa hlasim aj ja po vikende, aj ked dnes si tu asi neposedim, lebo som si nechala doma Timku 😵 my sme zaspali - vstali sme o 8:15 😀 😀 😀
zhrniem nase novinky - Karinka sa s prehladom vstava pri vsetkom mozno, vcera uz aj pri kuchynskej linke za dvierka a potom ich otvara a zatvara a naramne sa tesi, ze buchaju... uz aj sama postoji, to tiez zacala skusat vcera, normalne sa pusti a udrziava rovnavahu, najhorsie na tom je, ze sa pusta hocikde a ona si uz asi mysli, ze aj chodit vie, lebo si vzdy vykroci za niecim 😲 no takze sme absolvovali zopar padov, ale nic vazne, vzdy bol strasny krik a o chvilku to uz robila znova 😕
a ja mam opat trhlinu 😠 uz som ale prisla na to z coho sa mi robi - ak ma Kari horsiu noc a castejsie papa, ona sa mi v noci potom blbo prisaje, lebo nechce papat, len si dudkat a takto sa mi to urobi 😖
tak som jej v sobotu nechcela davat z toho prsnika, nech sa skor zahoji, len som skusala rucne odstriekat, ale vecer som uz mala take hrce, ze som nechala, nech mi vysaje 😒

no teraz idem pozriet co mate nove vy 😅

evanns
20. jún 2011

inak dobre ranko babenky...konecne doma v KE uz som aj rada ze som spat...sice mm ma hned urcite vytoci ale uz si zvykam 😀 😀 😀
jedna velka vyhoda Smizian je ze je velky dvor a sa nata tolko nachodi a nabeha ze perfektne potom spi a sa vyhraje aj sama, sice spinava je strasne, aj spapa kadeco ale tak posilnujeme imunitu nie 😉
inak sme boli v Polsku v sobotu a som spokojna, nakupila som trojkolku, bazenik, pieskovisko, vedierko do pieskoviska, hojdacku, stan...Natas nevedela co skor pozerat 😀

mirmaj
20. jún 2011

@eis4 my sme mali presne toto iste ked bol mm v nemocnici ☹ Tamarka ho stále hladala, ked počula výťah už aj kukala na dvere kedy otvorí, bolo to fakt hrozné 😒 večerní zaspávanie už ani nehovorím a mrnčala často aj v noci 😔
@memory97 a čo je veľa spánku cez deň? lebo Tamarka spala len 1 spánok za deň a aj tak potom večer zaspala až pred 22 a ráno o 6 budíček 😒 tak sme sa zasa presunuli na 2 spánky cez deň
@majka35 nie si stará baba 😠 ono niekedy dobre padne taká žurka ale nie 2 noci po sebe 😀 😀

eis4
20. jún 2011

@jankasramka ahoj ako sa máte.mateo poslucha? my sme už dávno nemali žiadny uraz chvalabohu.už na všetko ide rozumom 🙂 neskáče mi z postele bezhlavo.aj ked sa pokuša sama stáť tak rozumne sa postavý dalej od sedačky ale vždy tak aby dočiahla 🙂 pokuša sa.niekedy vydrží stáť aj 20-30 sek. taká je prefíkaná že prišla na to že ked si niečo prisunie ku gauču tak vie na neho vyliezť.1 krát. som ja nechala cestovnu tašku pri gauči po tom vyliezla a minule si sama prisunula balík s plienkami 😀 a už bola na gauči 😀
Nelinka niekedy kaká aj 3 krát.kedy ako ale väčšinou 2krát a poriadne 😀 ale len do plienok. 😒

mirmaj
20. jún 2011

@evanns to si bola v akom meste a obchode? 😲
@vladka84 Karinka je poriadna šikovnica 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre