♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
7. sep 2010

@akika722 dobru zlatko

nibiru
7. sep 2010

na mimibazare ju maju okolo 30eur kuknem tam.ok idem hatat dobru 🙂

21
8. sep 2010

Vcera sme boli v poradni, mame mesiac aj tyzden a vazime 5260g!!! A potom, ze kde stracam kila po porode...

enny17
8. sep 2010

o chviľku mesiaac 😎

liba78
8. sep 2010

@21 teda, Terezka je riadny cvalík. My máme o 1kg menej. 😉

liba78
8. sep 2010

@enny17 Aj náš bude mať mesiac v sobotu. A dnes presne 4 týždne. 😉

enny17
8. sep 2010

@liba78 no takže sa narodili v ten istý dennn jeej to je nahoda🙂

enny17
8. sep 2010

@liba78 hehe a inak aj môj Rastík má presne také vlásky ako tvoj jurko

katulkaaaaaa
8. sep 2010

dobre ranko baby bola som v lekarni a povedali ze vigantol nedavat-ze treba ist za lekarkou aby dala nieco ine,cele je to uz stiahnute z lekarni 😒
@lucia20 luci tesiiim sa ze ide Tanicka domov,ja sa vzdy potesim ked vidim jej nove fotky aka je krasna babulka 😵 taze kludne pis,nahadzuj fotky je nas vela co sleduju vas pribeh..videla som reportaz a az teraz som pochopila co ste vsetko museli podstupit,uzastne ako to zvladate 😉

liba78
8. sep 2010

@enny17 to je náhoda, Jurko bol najvlasatejšie bábo v pôrodnici 😀 Kedy sa Rastík narodil ? Náš 9:18 ráno.

liba78
8. sep 2010

@katulkaaaaaa Ahoj, ako malý už vyrážky miznú ? My ich ešte máme ale len trošku. 😉

katulkaaaaaa
8. sep 2010

@liba78 ahoj nemiznu...teda zda sa mi ze hej,ale po kojeny vyzera hrozne ☹ ma ich na lickach aj na cele je to taka krupica a niektore su zapalene...neviem z coho,ale jedla som dzem zrejme z neho sa vyhadzal,ja uz neviem co mam jest 😒 co na to davas malemu?ja len repicek a potom ho nakremujem kremom zo sebamed

lji
8. sep 2010

ahojte dufam ze vsetky augustove milaciky ostali aj septembrove 😀 my sme si az teraz nasli svoj styl chodenia na net-počas kojenia 😀 takze neviem co tu mate nove

@katulkaaaaaa že čo jesť?????? to by som aj ja rada vedela 😖 😖 😖 😖

lji
8. sep 2010

chyba - že vsetky augustove milaciky ostali augustove a nie su septembrove 😀

liba78
8. sep 2010

@katulkaaaaaa dávam len repík večer pri kúpaní a ráno na vatovú paličku ten detol a s tým len na tie zapálené miesta. Nekrémujem, lebo sa mi to zdalo horšie. Ale džem jem tiež s vianočkou a maslom. Z neho to asi nebude. Mne sa zdá že čokoláda a nutela to zhoršujú.

enny17
8. sep 2010

@liba78 no aj náš rastík :D hhehe ale už ked som bola tehotna som cchcela aby mal vlasky 🙂 a aj tak vyšlo

kvietok121
8. sep 2010

@jankasramka no myslim ze sitie je fajn dr mi vravel ze mesiac sa mi to bude hojit, ja to po 2 tyzdni takmer necitim, je to take este citlive ked sa toho dotykam ale takto bezne ani neviem ze ma 30 minut sili, mliecko asi mam ho dost, aj ked po nakojeni vela neodsajem, ale maly sa nestazuje a staci mu to. ale myslim ze si materstvo uz uzivam, vcera sme tu mali farara u nas pred krstom ide do rodiny tak sme pokecali a v nedelu mame krstiny, prsia stale bolia ale zapal presiel, dnes poslednu tabletu, tak dufam ze to je uz ok

no a ako vyzerame bez perinky???

kvietok121
8. sep 2010

@vladka84 moja budes mat zasluzene babenko urcite bude velmi krasne a dobrucke 😎

kvietok121
8. sep 2010

@akika722 ved ja tiez som opatrnejsia, ale ze vraj je to uz ok, dokonca mali by mat aj v lekarnach novu varku tychto liekov, tak ak chces daj si predpisat znova a chod si ho vybrat znova ....

kvietok121
8. sep 2010

@katulkaaaaaa ze vraj to uz je ok s tym vigantolom

lji
8. sep 2010

@kvietok121 kedže som mimo spýtam sa takto-mala si zapal?ake lieky si brala?

liba78
8. sep 2010

@lji ahoj, všetky ešte nie. Naša Vlaďka je ešte kinderko. Ale my si ju nedáme. Ostane u nás !!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

liba78
8. sep 2010

@kvietok121 Malý vyzerá veeeeeeľmi dobre. Na zjedenie. 😀

meredit
8. sep 2010

ahojte baby. som tu nova, potrebujem poradit. mam krasne dvojtyzdnove dievcatko. neviem si rady, mame otocneny rezim den-noc. cez den spi ako zarezana, neviem ju zobudit a v noci oci vyplestene a vresti o raty. skusam vsetko budit ju, hore sme aj tri hod cez den, vecer sa kupeme, napapame, odgrgneme a vrestime od 23 do 5. ak viete ako nanu, poradte.. alebo je este mala, upravi sa to samo?

ejuska79
8. sep 2010

@meredit ahoj, podla mna sa to upravi.. my mame kazdy den a kazdu noc uplne inu...raz nespi cez den, raz v noci. a celkovo mi spinka dost malo, takze ziadny rezim nemame...asi treba len vydrzat 🙂

akika722
8. sep 2010

@meredit ahoj aj ja si myslim že je zbytočne budiť že ono sa to upraví samo...vela trpezlivosti prajem...ked spi cez dedn pospi s nou aby si vledala večer 😉

akika722
8. sep 2010

jeeej baby mi meme dnes vyročie sobaša a ja som nato zabudla 😅 mm mi pripomenul 😅

katulkaaaaaa
8. sep 2010

@akika722 😀 😀 😀 gratulujem kolke vyrocie?nevies mozem spravit polievku na kyslo,nevyhadze sa mali z octu zase? 😖

katulkaaaaaa
8. sep 2010

@meredit ahoj mne zase dr kazala cez den budit kazde tri hodiny,aby si zvykol maly ze je den a treba papat a v noci nechat spat kolko chce...uz sa mi stalo ze som ho budila po 7 hodinach s plnymi prsami 😀 mne sa osvecilo ze som budila,cez den je hore v noci spinka....ale kazde dietako je ine

liba78
8. sep 2010

@akika722 gratulujem, tiež by ma zaujímalo koľké ?
@katulkaaaaaa varím nakyslo tiež. Ocot dávam až na tanieri a sebe len trošičku. A keďže som polievková tak mám odskúšané že môžem. Ale nie fazuľu. Dnes som skúsila hríbovú nakyslo a jedávam vajíčkovú.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre