♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

elina313
24. júl 2010

@kvietok121 Dobré ránko aj Tebe 🙂
@katulkaaaaaa júúúúúúúj akí sú tí lekári omylní 😉 myslíme na ňu, aby to mala rýchlo a v zdraví čo najskôr za sebou a potom už len mliečko a mliečko ako jankasmranka 🙂

Kočky, konečne som sa vyspala ako bábätko, aj u vás bola v noci taká strašná búrka, bála som sa pri tých hrmotoch ako malé dieťa 😀 mám pocit, že tie blesky udierali niekde vedľa nášho domu. Dnes je posledný deň môjho 36 tt, ja sa tááááák teším, tiež sme s malinkým prekabátili doktorov a v podstate sa už prenášame 😀 hihi, dnes je taký príjemný vzduch, že som nažhavená a idem všetko ešte podorábať, vyvariť dudky do nemocnice, doprať nové vecičky a tuším sa to volá syndróm hniezdenia nie ? 😉 🙂
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 óóóóóóó Bože, ja sa už neviem dočkať toho maličkého a tááááááááááák sa tešííííííííím 🙂 🙂 🙂 🙂
A čo varíme v nedeľu ? Dajte nejaký tip ....

kacena4
24. júl 2010

@akika722 s refluxom si nerob starosti, je bezny u deti, mne ho mali 2 z 3 deti a grcali mi aj na meter od seba 😅 a kojit som neprestala, len zahustovala, predavaju "nutri...." neviem co je to prasok, ktory som rozrobila v troske mlieka alebo vody 1-2 ČL pred kojenim a grckali menej, je to jednoduchsie ako odstavit od kojenia a prejst na umelu stravu a hlavne cely den boli vo vyvysenej polohe - v lehatku, nie na lezaka, a do 1-1,5 roka nas to preslo

akika722
24. júl 2010

@elina313 no tak ty sa máš...u nás zatiaľ žiadna burka,ešte aj slnko svieti tak dufam že behom dňa sa počasie umúdri a ochladí sa ☹
mám tam ešte zopár kúskov na žehlenie ale v tej horúčave sa komu chce... 😔

akika722
24. júl 2010

@kacena4 tak našťastie je to dávno preč tiež tak hrozne grckal nestihala som ho prezliekať ale ako prvorodička-neskúsená,som poslúchla prvé čo mi poradia jeho lekárka.mala sme zahusteny nutrilon v plechovkách na predpis ale grckanie sa celkom nezastavilo.dufam že s druhym to tak nebude...

akika722
24. júl 2010

baby práve som zliezla z balkona,tak mi mame na slnku že 35stupňov ☹ ☹ ☹

elina313
24. júl 2010

@akika722 jejda, ja teplomer nemám, ale nech je v BA 25, fúúúúúúúúú tak to je na presťahovanie 😉

jonatanka1
24. júl 2010

Ahojte včera bol veľmi dlhý horúci den a ja som bola na vyšetrení pol dňa. Pani doktorka si dávala načas. Zavolala sestričke, že pokial nás všetky nenatočí nepríde. Konečne som už otvorená síce len na 1,5 prsta ale hádam o ten týžden bude malý von . Aj počasie nám praje, tak budem robiť všetko preto 🙂 🙂 Doktorka mi robila ster Zistila, že mám kvasinky tak mi dala vklady na den a noc.Máte s tým niektorá skusenosť? Moja mama mi vravela že sa to dáva pred pôrodom kvôli detičkam že je to bežné. čipky sa volajú Polygynax.

akika722
24. júl 2010

@elina313 ležím ventilátor fúka a som hotová ☹
aj ja chcem zimuuuuuuu 😒

akika722
24. júl 2010

tak asi všetké mate super počasie ☹
ajjjjjjjjjjjj jaaaaaaaaaaaa chceeeeeeeeeeeeeeem

jonatanka1
24. júl 2010

u nás je tiež fajn konečnéééééé 😉 😉 😉 😉 😉

elina313
24. júl 2010

@jonatanka1 ahojček, síce nemám skúsenosť s tými liekmi o ktorých píšeš ty, ale ja som pri prvom tehu mala tiež problémy a brala som lieky na vkladanie až do pôrodu, tak si nerob starosti a poriadne ich užívaj 🙂

elina313
24. júl 2010

tak kočky, idem si trošku spraviť radosť upratovaním a prípravou vecičiek 😉 😉 😉 tak zatiaľ pekný dník

jonatanka1
24. júl 2010

Prečo mi automaticky neprepína stránku po príspevku?

katulkaaaaaa
24. júl 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a je to túúúúúúúúúú....@carmenn323...o 09:09hod sa narodil Tobiasko,vaha 3005gr,50cm....obaja su zdravy,porod bol velmi tazky,viac napise sama ale hlavne ze to uz maju zasebou....tak sa tešííííím akoby som ja porodila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

akika722
24. júl 2010

@katulkaaaaaa gratulujem... 😀 😀 😀

elina313
24. júl 2010

@katulkaaaaaa aj ja tak prežívam všetko čo prežívajú moje kamarátky, ale dôležité je, že to majú za sebou a že maličký je v poriadku, na tažký pôrod časom zabudne 😉 gratulujem 🙂

liba78
24. júl 2010

Ahojte babulky...
@jonatanka1 to by som aj ja chcela, aby to načítalo automaticky. Ale nejde .. ☹
@katulkaaaaaa gratulujem carmen, nech sú zdravučký, teším sa s ňou 🙂 🙂 🙂

@akika722 aj u nás sa už schladilo 😀 konečne, mne je super len môj mm frfle že je zima 😝 ale tá búrka v noci bola strašná 😖 ešte aj chlapci sa zobudili a išli spať do obyvačky 😖

akika722
24. júl 2010

@liba78 ☹ ☹ ☹ prečo ja??? ☹ ☹ ☹
😀 pohol sa strom 😀
a to je všetko ☹

kacena4
24. júl 2010

babenky aj u nas je katastrofa, radsej by som asi este chvilu vydrzala to teplo - sme pri BA, straaaasne fuka, ale az tak ze nam smetiaky "lietaju" po sidlisku a co nema zatiahnutu rucnu brzdu tak tiez, nastasie, zatial som nevydela ani jeden spadnuty strom, ale to asi preto, ze vsetko co malo spadnut uz spadlo minuly tyzden, dokonca kus strechy plechovej sme nasli asi 2 metre od nasho auta na parkovisku kde bolo asi 30 aut -sila, my sme na taky vietor zvyknuty, ale uz trva dost dlho, v noci burka jak slak a ten vietor je este stale, hoci tu je 20 stupnov okna sa otvorit nedaju inak vsetko lieta a tak doma male 28 stupnov 😝 😝 😝
nebojte babenky, aj k vam to pride, ale dufam, ze uz slabsie

kacena4
24. júl 2010

ozaj posielam vam foto - zacala som s pripravou krstin, reku nech to je pripravene kym porodim, potom budem mat pokoj s vybavovanim, restika je zajednana, fararko tiez, a tu je pozvanka, vlastnorucne robena a dcera mi pomahala vyfarbovat + menovka na pohar ta je len pracovna verzia (dnes som ju dala do kopy) ale vytesujem sa, ze som tak pokrocila, budeme mat krasnu vyzdobu, mozeme si ju spravit sami 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
24. júl 2010

@kacena4 no tak možno k večeru...ale príliž velka burka by nemusela...syn s mm su u svokry až do zajtrajška a ja sama doma,ved sa budem báť... 😅

zuzka1008
24. júl 2010

@jankasramka blahoželam k babetku, my sa už nevieme dočkať kedy to konečne príde... 🙂

mirkapal
24. júl 2010

Ahojte, @katulkaaaaaa - panecku, tak Carmen je uz v porodnici? Drzim palce! 😉

lenadka
24. júl 2010

@carmenn323 gratulujem k drobcekovi! Hlavne ze je to uz za vami a obaja ste v poriadku 🙂

evanns
24. júl 2010

@carmenn323 gratulujem a prajem vela vela zdravia a mliecka 🙂

liba78
24. júl 2010

@akika722 neboj, aj u vás sa má schladiť, len to ide od západu 😉

21
24. júl 2010

@carmenn323 , gratulujem!!! Veeeela radosti... 😀 😀 😀

liba78
24. júl 2010

@kacena4 aké milé pozvánky ... tak predsa ta Chiara Maria ako si chcela 🙂

akika722
24. júl 2010

žeby sa nám tu zaťahovalo? 😀 😀 😀 možno príde dáááááááááážd 😀 😀 😀

barinkova
24. júl 2010

cawte babeny,u nas lialo celu noc no strach aka burka a teraz prsi tiez

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre