♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
18. júl 2010

@kvietok121 ved to je moj problem ze ja mam sukromnu a ked ju zburcujem v nedelu rano a nic to nebude tak si zacvakam:D
preto si chcem byt ista. lebo ona mi povedala ze musim mat kontrakcie kazdych 7 max. 10min.
ale mna zneistuje to ze ma boli len brucho a stehna ani krize vobec...do haja.
nechcem stresovat ale zas ani dojst tam s hlavickou vonku...

jankasramka
18. júl 2010

myslim ze stresujem kvietka mojim stresom 😀
prepaaaac

akika722
18. júl 2010

@jankasramka vraj tie bolesti idú od krížov do brucha...len sa drž moja veľa veľa šťastia,nach ti to dobre a šťastlivo dopadne...budem na teba myslieť 😉

alure
18. júl 2010

@jankasramka
tak sa drž,po zátke to môže prísť dosť skoro. Bolesti môžu prísť aj nečakane a pôrod sa potom rozbehne čo nevidieť. Všetko bude fajn,budem na teba myslieť.

tiffanka
18. júl 2010

@jankasramka Uff 🙂 Ani ja to neviem, improvizácia je najlepšia 😉

groka
18. júl 2010

@jankasramka nie je pravidlo aby ti to isli do krizov,niekto ma do brucha+slabiny,niekto ma krize a slabiny a niekto ma vsetko a niekto ma len brucho alebo krize,hlavne to musia byt pravidelne stahy,popripade tvrdnutie

21
18. júl 2010

@tea333
@kacena4 , presne, my sme za mojho detstva v byte chovali morca, skreckov a psov a po 7 rokoch sa mi prejavila astma na psov...

@carculca , ja som bola ziadost o MD zaniest okolo polovice juna a este mi nic neprislo. Odkyvali, ze vychadza, no to bolo vsetko. Ale zevraj rozhodnutie u nas chodi zaroven s prvymi peniazmi... 😅 No tiez som uz z toho na nervy, ci je vsetko ohladom papierov ok.

@elina313 , ja som sama v 35.tyzdni vysadila magnezko, uz sa ho ani nemusim dotknut, to tvrdnutie trochu ustupilo a aj mensie bolesti. A hovorim si, ze keby som uz v 36.tt porodila, nic sa nedeje...

elina313
18. júl 2010

@katulkaaaaaa
@kvietok121 kočky, ja som sa ho vyslovene na to pýtala, že kedy ho mám prestať brať a povedal 36 tt. Zajtra mu budem volať. Som zvedavá. 😨 Čítala som aj také články - niečo tam bolo spomínané, že mesiac pred termínom, sa má už maternica pripravovať na pôrod sťahmi a vraj bábänká majú nejaké slabšie svalstvo, ak mamina berie Mg do konca... Uvidím čo mi zajtra povie a dám vám hneď vedieť. 😉

elina313
18. júl 2010

@21 🙂 ďakujem aj za Tvoj názor a skúsenosť, zajtra uvidím, čo mi povie lekár. Dnes som si nedala a bruško vôbec netvrdne 😀

jankasramka
18. júl 2010

baby, za 3 hodky mam cisarsky.....lebo uz zacala aj krvicka trosku vo vytoku a doktorka tada povedala ze za tri hodky.
to snad nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je to tu!!!!!!!

prosim modlite sa za nas a kto sa nemodli nech aspon mysli.
dakujeme velmi,

elina313
18. júl 2010

@jankasramka moc moc držím palčeky 🙂

21
18. júl 2010

@jankasramka , ty brdo, tak sa modliiiiim!!!

groka
18. júl 2010

@jankasramka to uz takto?drzim palce a vsetko co sa da a budem na teba mysliet,drz sa
ja mam zfarbeny husty vytok zas 😝

evitkamalicka
18. júl 2010

ahojte,

@jankasramka silno drzim palce

21
18. júl 2010

Dnes v noci burka ako naozaj, dnes celkom fajn, no vyvetrat sa moc nedarilo, az teraz, ked znova zacalo fukat a vyzera, ze zas cosi sprchne... 😀 No uvidime, ze by sa to rozpadalo..? 😝

groka
18. júl 2010

@21 a zajtra ma byt ako?ja radsej nekukam,ale co som videla minuly tyzden tak pondelok,utorok este tak ako dnes,ale od stredy zas upek

21
18. júl 2010

@groka , ja presne tiez neviem, no myslim, ze tak ako pises, ale asi od zajtra uz trosku teplejsie... 😝

katulkaaaaaa
18. júl 2010

@jankasramka drzime palce!!!!!

katulkaaaaaa
18. júl 2010

baby neviem ci sa u mna nieco nedeje,cely den mi je nejako ,,divne" brusko tvrdne tusim nonstop....uf....uvidime,a tie pohyby,to su ine pecky

akika722
18. júl 2010

@jankasramka jéééj o chvílku máš drobčeka pri sebe a to si možno ráno ani netušila,však?len sa držte,myslíme na vás... 😀
@groka žeby si šla ako druha??? 🙂

kvietok121
18. júl 2010

@jankasramka mas to tazke ...

kvietok121
18. júl 2010

@elina313 tak to som zvedava, ja mam kontrolu az vo stvrtok, takze to budes vediet skor

kvietok121
18. júl 2010

@jankasramka budeme sa aj modlit neboj zvladnes

kvietok121
18. júl 2010

@evitkamalicka ahoj ako sa mate?

kvietok121
18. júl 2010

to je uzasne ze to tak rychlo ide, babenka nam pribudaju

groka
18. júl 2010

@akika722 ee 🙂 ja spinim od zaciatku tehu s prestavkami,akurat pri konci teraz je to o inom

akika722
18. júl 2010

@groka aha,to som nevedela...no,tak uvidíme ktorá nasleduje 😀
je to takééééé napíííííínavéééééé 😀
už sa trošíčku začínam obávať,ale pohoda 😀

nanula1108
18. júl 2010

ahojte babanky! no konecne je dychatelnejsie!
@jankasramka drz sa dievca, vsetko bude isto v poriadku!
@groka zeby si mala nakoniec o tom aktivnom vikende pravdu 😎 ? ved sa nechame prekvapit. mna dnes docela slusne boli spodok, co som doteraz nemala. tiez uz neberiem magnezko, zajtra idem prvy krat na poradnu do porodnice, tak som velmi zvedava, co mi povie pan primar 😝 .
@kvietok121 moja, tiez z toho uz chytam obcas strach, ale vies co som si hovorila pri malej? ze to predsa zvladla kazda, a vyhoda toho celeho je, ze to isto "raz" skonci, a potom budem mat konecne babatko pri sebe, po tom celom, dlhom tehotenstve.velmi mi pomahalo mysliet, ze to je vlastne koniec niecoho a zaciatok druheho , este krajsieho obdobia!!

mata1001
18. júl 2010

@jankasramka drzim palceky a myslim na teba...aj mna to caka v stredu 🙂

kvietok121
18. júl 2010

@nanula1108 dakujem to si pekne napisala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre