♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
10. aug 2010

@katulkaaaaaa 😀 veru, radšej počkaj, a potom, hor sa do behania ! 😀 som zevdavá, ako to dopadne, či sa náhodou dnes augustovky nerozrastú o Simonka 😀 😎

katulkaaaaaa
10. aug 2010

@tiffanka luci napis mi cislo na mob do IP,vsetky baby co maju moje cislo su v porodnici,groka a akika,a carmen je tu malicko,ze by som po tebe dala vediet 🙂

katulkaaaaaa
10. aug 2010

@tiffanka vidite ze uz preskakuje?myslim lucku pisem tifanke 🙂

lucia20
10. aug 2010

@tiffanka no kym nestretne toho "praveho". alebo nezlyha antika. :D ale jasne, nech caka. ma cely zivot pred sebou. ja sice nelutujem, ze som sa vydavala a mala lucku a vobec vsetko co sa stalo, lebo keby sa to nestalo, tka nejsom tam kde som... ale tiez vidim svoje baby na VS a na dobre platenej praci. :D a nie na materskej za 150eur. :D

volala som s akikou, uz su doma, krk ju stale boli, ale ze vecer dobehne aj s foto. ja uz sa taaaaaaak tesim. samko je taky krasnucky...

@katulkaaaaaa 😀 ty cakas na odchod svokry..... ja som dostala v piatok rano vyvolavacku do tretej nic, tak som zbalila muza a prave cez navstevne hodiny som tam ako blazon skakala po schodoch s bruchom v nocnej koseli... :D ale o pol hodku som uz muza poslala dom, ze zacinaju kontrakcie, tak sa ozvem ked pojdem na porodnicu. na kazdom poschodi na mna kukali ako na blazna, ale ked uz som isla okolo stvrtykrat, tak na mna ani nekukli. :D

lucia20
10. aug 2010

baby idem pomlet mak na makove sulanky ale priebezne dojdem kuknut, co sa robi s
@katulkaaaaaa . juj som taka nazhavena... :D mooooc ti drzim palce, nech sa to konecne rozbehne. uz si zasluzis...

vladka84
10. aug 2010

@katulkaaaaaa inak s tymi schodami to je asi pravda, lebo sa pamatam, ze aj babam co boli so mnou v nemocke radili lekari a sestricky, nech chodia po schodoch - porodnicu sme mali na 9.poschodi a bufet na prizemi, tak chudiny vzdy, ked dostali na nieco chut, slapali 🙂 a vsetkym sa to rozbehlo.. teraz neviem ci pomohli tie schody, alebo baby dohovorili bruskam, ze uz viac nechcu chodit po schodoch, vzdy prisli take zadychcane 😀
no tak ja som narychlo zbuchala zeleninovu polievocku a podlahla som tlaku lenivosti a uvarila pirohy z mraznicky 😀

lucia20
10. aug 2010

baby ja tak nemam rada mletie maku... cela ruka ma boli. au.

lucia20
10. aug 2010

@vladka84 no u mna isto zabrali tie schody, lebo sme to dvakrat vyslapali na deviate a dolu a potom sme isli na oddelenie, tam som si sadla na stolicku a zacali kontrakcie...

vladka84
10. aug 2010

@lucia20 ja kupujem pomlety 😀
asi zacnem aj ja chodit po schodoch, ale az od buduceho tyzdna... byvame na 3.posch., tak ked nic, budem mat aspon pekne lytka a zadok 😀 😀 😀

lucia20
10. aug 2010

@vladka84 na zapadnom slovenksu bol isty cas silny vypadok maku, tak sme ked sme ho objavili nakupili do zasoby, tak teraz dobiehame zasoby...

vladka84
10. aug 2010

boze, ja ked sa najem, tak by som najradsej zalahla a spala... 😖

liba78
10. aug 2010

Ahoj, vy ste toho zasa popísali @kvietok121 @lucia21 krásne brušká
@katulkaaaaaa no vidíš moja, dnes určite porodíš a budeš mať nádherné chlapčiatko pri sebe. Už sa na to teším. Tie schody sú dobrý nápad ale opatrne aby si nepadla. To by komplikovalo situaciu. A to čo s teba vyšlo určite bola tá zátka. Tak sa tešíííímmm.
@tiffanka tvoja dcéra ma pobavila. Myslím že taký koník bude vždy pre tehulky. Aj ja sem rada chodím a debatujem s vami. 😀 😀 😀

tiffanka
10. aug 2010

@lucia20 aj ja som zvedavá na ďalšie foto samka 🙂 jooooj aj ja hcem mat už môjho pri sebe 😖

tiffanka
10. aug 2010

@tiffanka jáj a som vám zabudla povedať, dnes mi dokina na utz povedala že je to chlapček na 10000 % že na to dá aj svoju hlavu 😀 a dala mi aj foto guliek 😀 že pre dcéry 😀

tiffanka
10. aug 2010

jáj a som vám zabudla povedať, dnes mi dokina na utz povedala že je to chlapček na 10000 % že na to dá aj svoju hlavu a dala mi aj foto guliek že pre dcéry

liba78
10. aug 2010

@vladka84 ja som na tom podobne. Vyhodila som Kubíka od ntb, aby som vás mohla pozrieť. A už sa mi oči zatvárajú, ale musím sa premôcť. Už som dnes navarila a katulkaaa ma navnadila. Pôjdem ešte niečo porobiť a na prechádzku.

tiffanka
10. aug 2010

už tomuto šibe dokelu, som to nehccela samej sebe napsať 😀

liba78
10. aug 2010

@tiffanka teda tak máš dôkaz. Aj ja mám taký ešte z 26tt. Normálne pindík a gulky ☹ 😀 😀 😀

tiffanka
10. aug 2010

@liba78 áno, mám to čierne na bielom 😀 ... a čo ty už nechceš chlapčeka ? 😖

vladka84
10. aug 2010

@tiffanka noo, tak do tretice chlap, mm bude mat radost :D
mne lekar povedal, ze chlapca mozem mat tak akurat tretieho, takze si je takisto na milion % isty, ze v brusku je baba.. no ale moj mm po skusenosti akkiky este stale veriiii 😉
ja sa idem asi vystriet, aj ked spat nebudem, rano som sa stazovala, ze mala v brusku poriadne nekope, tak mi to teraz vynahradza...a Timka chce ist von, tak ktovie ci ma zachvilku nevytiahne na ihrisko, aj ked sa mi velmi nechce, u nas je horuuuco 😖

elinka27
10. aug 2010

@katulkaaaaaa no ved clovek uz ozaj nevie co si ma mysliet, ale tak stvrtok mam poradnu tak uvidim,mne zacal este aj taky hnedkasty vytok,ale vraj aj to je normalne, a zda sa mi ze mi padlo brusko dole,ale ako tak uz by som to chcela mat za sebou,ze asi preto sa mi zda ze mam vsetky priznaky🙂

tiffanka
10. aug 2010

@vladka84 Veru, po chlapcovi túžil, ale ak vám mám pravdu povedať, mne to bolo jedno 😉

lucia20
10. aug 2010

joj baby mne je zle.... ble. som sa priam prezrala tych sulankov. :D :D:D ty kokso toto ked sa u nas vari to jak v zavodnej kuchyni. robila som z troch kil cesta... a moj muz to v priebehu dneska zajtrajsia, nie ze zje. ale zozere. :D

katulkaaaaaa
10. aug 2010

@liba78 tak som si pobehala hore dole po schodoch...ako lokomotiva....a potom som malej pustila rozpravku ze si idem citat,zaspala som a teraz zase nic extra necitim 😀 ale ta zatka ma potesila,zase o kusocek blizsie...to je az chore ako sa na ten porod tesiiim 😀 😀 😀
@tiffanka tak dodatocne gratulujem k syncekovi,mm bude mat radosti,videla som to na mojom 😎
@lucia20 opatrne s makom,moja mala milovala sulance makove raz sa ich tak prejedla ze vracala dva dni len mak...odvtedy nic makove ani len vidiet
😖
@elinka27 drzim palce aby to u teba netrvalo do terminu 🙂 mne ten hnedy vytok zacal po vcerajsom vysetreni od dr,a potom nadruhyden odisla zatka....o prehakach na zachode ani nehovorim,to uz chodim denne aj 5 krat,klystir ani nemusia davat

lucia20
10. aug 2010

@katulkaaaaaa neboj zlatko, ono toho nebolo zase az tak vela, ale ja mam pocit, ze ja som prejedena uz po jednej lyzicke, jak mi mala tlaci na zaludok. ale uz som vykotena na gauci, deckam pojdu simpsonovci a ja si podriemem. :D

mojko, tak este vanu, schody a prekotit muzika ked pride domov. :D

@tiffanka moj muz by tiez vyskocil z koze keby mal chlapca, ale potom mu to uz bolo suma fuk a teraz mi tu rozprava basnicky o tom ako bude malinku rozmaznavat, chodit s nou na prechadzky... no som zvedava. :D ako dlho ho to bude drzat. :D

lucia20
10. aug 2010

@katulkaaaaaa ale s tym wc... niektore baby vravia, ze to mali ako predzvest porodu...

lulu4
10. aug 2010

@vladka84 ahoj ako tak citam mas zlatu dcerku ze sa takto rano o seba postarala a nechala ta vyspat, super... a tie jednorazovky nohavicky ja som si tiez len 2 kusy pytala a tiez mi ich len tak do sacku dala, som ich normalne doma len preprala a nic sa im nestalo, ta lekarnicka mi sama povedala ze nech ich viacej nekupujem ze to sa da preprat ked sa zaspini...

lulu4
10. aug 2010

@katulkaaaaaa drzim silno palceky aby ti to uz dnes vyslo a vas pokladik sa uz vypytal na svet

lulu4
10. aug 2010

ahojte, tak mam za sebou CTG monitor, sestricka mi nevedela povedat ci je to dobre, ze ona sa moc do toho nevyzna ze to mi zajtra na poradni povedia... ale ze sa jej to zda byt dobre... tak som potom este skocila k anesteziologovi porozpravali sme sa o EPI a vyplnila som papiere, bola zaplatit poplatok, uz mi potom len krv zoberu a mam to vybavene... ako poistka je to dobre ved uvidime ci mi to stihnu vobec dat 😀
potom som si bola spravit nedaleko nemocky v potravinach taky mensi nakup a uz som sa ledva dovliekla domov, potom este na II.posch. vyslapat bez vytahu, teraz sedim chvilu s vylozenymi nohami ale nie nadlho, po 17tej mam byt uz u kadernicky nech som trosku kočka pred tym porodom 🙂
zajtra mi drzte palce na poradni a opatrujte sa tu vsetky...

fialka5959
10. aug 2010

No to hej, vsetko ako ma byt!!!!!!!!!!!!!!!
Uz iba skakat na fit lopte, aby si babatko svihlo.Ovsem len ci to pomoze. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre