♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kikuska25
24. aug 2010

@akika722 no to by ma potesilo keby hned aspon tych 10 islo dolu..ved sa musim doniecoho obliect paani..ja som len veeeelmi zvedava kolko bude mat drobec kg pred tromi tyzdnami mal uz 3kg no uvidime 🙂 🙂 juj ci sa tesim na neho uz nech je tu

elinka27
24. aug 2010

@kikuska25 tak ale ja som mala asi "iny " zaklad, dost som predtym pribrala a potom ostala tehotna, teraz mam uz 89kg,tak dufam,ze sa po porode dostanem aspon na 70kg
co sa poslickov tyka ja uz ich citim od 38tyzdna,brucho mi tvrdne 5x za den, vcera vecer som mala tvrdnutie a take slabe pichanie v krizoch a bruchu asi 10x po sebe po 20min, uz som sa tesila,dala som si sprchu a nic.Dnes to mam zasa asi tak 4-5x mi stvrdlo brusko,ale zasa to prestalo

mirmaj
24. aug 2010

@akika722 ja davam do tých probiotik aj SAB SIMPEX, probiotika dávam cez deň okolo obeda ked papa a SAB SIMPLEX dávam večer po kupaní, ked ide papať okolo 19, vraj sa to môže, obe nemajú vedľajšie učinky, nam ten SAB SIMPEX pomáha, už ked pije z fľaše tak si poprdkáva pri tom, lebo neviem či tie probiotika už učinkujú, kedže je to skôr dlhodobý účinok...Lucke gratulujem a želám veľa zdravíčka obom, nech su rýchlo v poriadku a doma 🙂 🙂 🙂

akika722
24. aug 2010

@elinka27 všetko zlezie dolu budeme kočky nič sa neboje baby

elinka27
24. aug 2010

@akika722 hej zlezie,ale hlavne to najprv musi vyliezt von 😀

akika722
24. aug 2010

@mirmaj jej no začnem aj ja davať...spinka od rana ešte stale-dospava noc...fakt som zufala že neviem ako mu pomôcť nechcem aby sa trapil chrobačik ☹

akika722
24. aug 2010

@elinka27 VYLEZIE 😀

anetaadam
24. aug 2010

Ahojte,tak ja sa asi presuniem k vám do augustoviek 😉 ,síce termín mám v septembri ale po včerajšej poradni v nemocke to bude asi august.Otvorena na 4 prsty,krčok 1,5cm...no uvidíme 🙂

elinka27
24. aug 2010

@anetaadam stastna to zena 😀 😀

kikuska25
24. aug 2010

@elinka27 no vidis super ty mas uz nejake naznaky zato ja vobec nic len to ze ma velmi boli brusko ale nic take co by naznacovalo ze sa drobcovi chce..to neboj ty uz to mas urcite za par sa nenazdas a budes mat drobceka pri sebe..a s tymi kilami no ja mam 96kg takze mozes sa vyhovarat ako chces si na tom lepsie ako ja a ovela lepsie 😠 😠 ja som teraz taka mala slonica moje kolena uz ma nevladzu nosit ☹

anetaadam
24. aug 2010

@elinka27 No neviem či šťastná,ale snad to nejak dopadne 😀 ,v pondelok kontrola...

kikuska25
24. aug 2010

@anetaadam no super gratulujem aj ja ceeeeeeeem ☹

elinka27
24. aug 2010

@anetaadam ty si sa presunula sem,a ja asi k vam do septembroviek 😀 😀

elinka27
24. aug 2010

@kikuska25 len ja mam tie priznaky uz skoro 2 tyzdne,tak uz si ani z toho nic nerobim 😀

anetaadam
24. aug 2010

@kikuska25 Ja si to kľudne vymením s tebou,chcem septembrove babo 😎

anetaadam
24. aug 2010

@elinka27
@kikuska25 No a ja žiadne príznaky,nejak to ide samo od seba 🙂

elinka27
24. aug 2010

@anetaadam ved uz len 7 dni a mas september 😎

tiffanka
24. aug 2010

@elinka27 @kikuska25 baby, neodchádzajte, určite sa bábo poponáhľa 😉 😎

akika722
24. aug 2010

Lucka vam všetkym velmi dakuje... 😉

anetaadam
24. aug 2010

@elinka27 V pondelok je 30.8 a asi mi daju infuzku ak sa to viac otvorilo,povedal primár,tak to bude agustove babo

tiffanka
24. aug 2010

@akika722 a ako je jej ? 🙂

kikuska25
24. aug 2010

@tiffanka jeeeej mile od teba dakujeme aj ked to nahodou bude septembrove dusou to bude augusťák.. 😝

kikuska25
24. aug 2010

@elinka27 no ale zaklad je ze mas a moze sa to len stupnovat ale ja nift 🙄

sivema
24. aug 2010

@anetaadam -ako ja ti záááááávidím ☹ .....ja otvorená na špic prsta a 40 týždeň na krku 😖
najradšej by som išla zajtra,ale termín mám 30 😖 😖 😖

tiffanka
24. aug 2010

@kikuska25 jasnééé vždy budete patriť medzi nááás 😉 😉

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@evanns gratulujem k dcerenke,moja vidim ze zazitok podobny...vyvolavany porod je proste supeeeeeeeeeeer 😒 chyba mi tu grcajuci smajlik

katuskad
24. aug 2010

@akika722 ako sa má lucka a čo malinká? kedy ju operujú? pridaj nejaké nové info.

akika722
24. aug 2010

@tiffanka zatial len viem že horuuuco 😀 ale asi dobre napisalla že všetko je ok ale že malinku ešte nevidela ☹

akika722
24. aug 2010

@katuskad mam len to jedno foto asi fotil mm ona ju nema pri sebe...neviem kedy ju operuju je mi to blbe pytať sa to teraz...ma toho dosť ☹

kikuska25
24. aug 2010

@tiffanka vdaka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre