♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

estterka
14. máj 2010

denisocka,v tom ti nepomozem,lebo sa v tom nevyznam,ale snad to dobre dopadne.

marija
14. máj 2010

Katulka a to ako ze syna??? 😀 to az na 3D ti potvrdili chlapceka ci? No parada 😀

elinka27
14. máj 2010

katulka,mne potvrdili uz defininitivne dievcatko,ale mam kopec veci pre chlapca,tak sa mozeme dohodnut 😀

nikitka231
14. máj 2010

deni poradna bola v stredu ..uz som pisala ze ako ...na hov..... dnes ma uz nic neprekvapi a som vytocena
marijaa....no banalita ako banalita..financie sme riesili je to tazke ale uz mam toho plne zuby...ja mam teraz ine starosti ... 😔 som uz z toho unavena...zo vsetkeho ☹

marija
14. máj 2010

Niki verim... ja mam teraz tiez na prd obdobie a jak som v strese kvoli malej, ty si v rovnakom strese kvoli babatku v brusku a kvoli sebe, tak ma dokaze nasrat vsetko, hlavne ked pride za mnou niekto z niecim co mi dojde fakt banalita a ja mam vacsie starosti ako to co ten clovek chce somnou riesit... a asi este aj hormony ci co... no som podrazdena proste...

didulka85
14. máj 2010

Katulka ja mam tiez vsetko v ruzovom... 🙂 Dufam, ze sa mi nic podobne nestane...

lulusha
14. máj 2010

elinka, ja som bola na glukoze v stredu a normalne som si tam vymackala citron jak do caju... sestricka vravela, ze citron sa moze, ale nic ine nie... ani som nikam nemohla ist, cikat som mohla, ale vydrzala som...

nikit, s tym placom mi nieco hovor... ja som vcera revala trikrat - prvy raz rano, ked mi muz omylom vyhodil nepouzite cajove vrecusko do kosa, potom vecer, ked sa mi kritickym pohladom pozrel na rozkysnute prsia a napokon v posteli, ked mi dal pusu a mna to nenormalne dojalo 😀 😀 😀 tot hormony 😎

marija
14. máj 2010

lulu 😀 to vrecusko caja bolo najlepsie 😀 kvoli tomu revat 😀 😀 😀

lulusha
14. máj 2010

no ved... 😀 uplne ako male decko som fnukala... muz si ma privinul, pomojkal a povedal: "vyplackaj sa, ty moj hormonik" 😀

kila
14. máj 2010

Ja mám vymyslené meno (Tomáš), ale manžel mi na to zatiaľ neprikývol a stále frfle že chce nejaké iné ale že aké, tak to nevie. A že ako sa bude volať lekár pri mojom pôrode tak to bude prekvapko, pretože keď bude všetko ok a budem rodiť normálne, tak nebudem mať dohodnutého lekára. Aj malú som porodila bez môjho gynekológa a bolo všetko v najlepšom poriadku, navyše sme ušetrili kopu peňazí. 😅 Našťastie si to môžem tu v KN dovoliť, keďže všetci pôrodníci sú tu super ľudia, hoci vybavenie nemocnice nie je nič moc, ale mne záleží na ľudskom prístupe. Pri prvom pôrode sme s lekárom ešte aj vtipkovali a videla som ho prvý krát. Mám z prvého pôrodu super zážitok. 🙂

halintoa
14. máj 2010

Ahojte 🙂 ,
Deni, na tú kultiváciu s močom som čakala ja - mám v ňom baktérie. A čo sa týka tej "milej" pani, od ktorej si kúpila lehátko, prosím napíš mi aspoň jej nick do IP, nech si dám na ňu pozor, jeden nikdy nevie 🙄 .
Kočky, snažte sa nestresovať a hladkajte brušinká, nech nám v nich dieťatká rastú šťastné. Mne dnes prišla podpora, poplatila som, čo som mala, odložila peniažky na prenatálny kurz (95€) a zas je skoro celá v čudu... Ešte jednu dostanem na budúci mesiac a potom až do materskej nič, no, bude to zaujímavé... 😒

mywiel
14. máj 2010

Tak ja som revala vcera, chystali sme sa na oslavu ku kamoske jej mala slavila 3 roky a mali sme za 15 min. uz ist a aj neoblecena, nenamalovana mala tiez behala bez plienky este bolo treba zabalit darcek. Zacala som malu obliekat ze jej dam nové satocky som jej kupila uz na leto aby bola pekna a saty malé tak rev, proste stres ze sa budem musiet trepat 2x do obchodu ich vymenit lebo ich velkosti su malé a nesedia a nieco iné jej rychlo najst na oblecko aby sme uz konecne vypadli a manzel do toho mi vola ze pridem za 10 min. tak budte hotové a ked prisiel nasiel ma revat ze proste este si musim ususit vlasy tak nech zabali aspon darcek. Hrozné 😀 Ale oslava bola fajn len vkuse nejaké decko revalo lebo sa furt bili o tu istu hracku 😅

marija
14. máj 2010

hali a to co za kurz za tolko penazi??? 😕

denisocka
14. máj 2010

elinka srdiečko,tak si ma potešila ............ takže kto chce, može poslať nejake všimné na učet ........ mam tam sotva 150€ 😀

nikitka231
14. máj 2010

katulkaaaa tak ja som bola teraz v poradni som to tu aj pisala a pani bola v 38 ked jej dr povedala ze je to chlap ako vysity...a tiez bola na 3d a tamjej 2krat povedali ze baba...taj si to este raz niekomu overit popripade chod na 3D a spytaj sa ze ako ste na tom az potom rozpredavaj... 😉 😎

denisocka
14. máj 2010

no baby, prave mi došlo 30€ na učet ..... kto mi ich poslal 😀 ....... tak idem to lehatko nejak psolať na poštu,nech sa hojdá pani v utorok , cez víkend sa pohojdaju pošťáci

nikitka231
14. máj 2010

lulu si ma teraz rozveselila ....ze hormonik 😀 😀 😀 😀

nikitka231
14. máj 2010

deni pockaj aj ja idem hodit info na moj ucet...tiez za chvilu bude zivat prazdnotou ... 😉

denisocka
14. máj 2010

jaj baby,už chcem mať pokoj,klud .... žiadne nakupy,žiadny MMB .... serem aj kresielka aj všetko ine od ruky

marija
14. máj 2010

Deni toto som aj ja vcera pozerala, a to vsetko je to jedno kresielko? Ved to ma 2 rozne potahy 😀 nechapem...

kila
14. máj 2010

Určite ste už rozmýšľali či si dáte zobrať krv z pupočníka, rozhodli ste sa už? My sme si dali pri Réke zobrať a rozmýšľame či máme tak urobiť aj teraz... vy ste na tom ako?

denisocka
14. máj 2010

marija,nie to su 2 druhy - teda vzory potahov

kila,ja som rpzmýšlala a nedám

denisocka
14. máj 2010

tak baby,adminky to vy,yzali ,už mi nik neprihodi na učet 😔 😅 😀

didulka85
14. máj 2010

Kila ja urcite dam... Uz mam poslane aj zmluvy. Clovek nikdy nevie... A cert nikdy nespi...

denisocka
14. máj 2010

dieťa musi mať nad 3500g a u mnma to nehrozi -ja by som to chcela darovať do verejnej banky, je täčšia šanca že dakomu pomože a keby každa kto nechce uskladniť pre seba darovala,tak je pre detičky ovela väčšia šanca najst darcu

halintoa
14. máj 2010

marija: http://www.dietaaja.sk/kurz-pripravy-na-porod-z... 🙂 , pevne verím, že nám to s mm niečo dá, ten kurz má dobré odporúčania a keďže plánujem viacero detí, tak pri ďalších tie vedomosti už budem mať "zadarmo" 😀

halintoa
14. máj 2010

deni: presne nad tým istým rozmýšľam aj ja - darovať 😉

marija
14. máj 2010

Inak darovat tiez nemoze kazdy, su tam nejake dost prisne kriteria.... inak ale ak by som napr. darovala, a jedneho dna potrebuje moje dieta tu krv, tak v podstate by z verejnej banky som mohla dostat aj tu svoju darovanu ak by sedela pre to moje dieta najlepsie ci nie?

rubinka
14. máj 2010

Baby ja sa už porúčam, tak pekný víkend všetkým !!! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre