♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

didulka85
19. máj 2010

Mne glukoza chutila. 😀
Mozno preto to tak dopadlo...

bihan
19. máj 2010

Lucy, v prvom tehu som v tomto čase už mala cca 12 navrch, tak teraz mi tých 7 (po prežieracom týždni 😀) veľmi nevadí.

Ja sa hrozne rada s fotkami hrám, keď sa raz nakopnem, tak si konečne kúpim zrkadlovku, mám doma milión fotiek, ktoré chcem dať vytlačiť na plátno, Sáre robím fotoknihu zo scrapov, ale napr. za posledný rok nemáme vyvolanú jedinú fotku, lebo sa mi to nechce tiediť, ale fakt už budem musieť 😀
Navyše mám dobrého kamaráta, ktorá krásne fotí, tak mi snáď fotky pofotí, keď budeme na Slovensku, fr. fotografom veľmi neverím, lebo pýtajú veľa za také fotky, ako by som aj ja urobila s mojím foťákom 🙄

denisocka
19. máj 2010

baby,neviem na koho ma reagovať

ja kupujem veci bez glutamanu,ale nejak som si na sač.polievkach nečitala zloženie,nekupovali sme to doteraz ,ale teraz som v kauflande natrafila na zn.Mamavita či ako,a odtial som vzala instantne syrove polievky a zopár sačkových

maly teraz spraskal na večeru zemiaky na kyslo a potom zbadal mna ,ako jem chlieb s maslom a cibulovými onými - tými končekami čo trčia nad zemou,tak pojdeol aj to a cele okolko chleba

ja by som sa tiež chcela dať fotiť,ale neviem či tu na spiši niekto foti vobec a ak hej,tak určite za nekrestanske peniaze nekvalitne foto ,kedže konkurencia a prax veškera žadna

bihan - a čo nakupi v značkovom obchode,doniesla si mi nejake peknu peňazenku? 😀

eliska252
19. máj 2010

Lucy ona bola otvorená na 1cm nie že krčok mala 1cm a ešte tak behala 3 týždne

lucy1990
19. máj 2010

Peti, ten atelier je tusim na kramaroch, ale my sme fotil vonku, s dodanim fotiek nebol problem, bola docela rychla 🙂 a zuzi, nemala som taku moznost 😒 mne sa to odzaciatku vracalo spat ako ked mas kyselinu, ja som sa to silou mocou snazila udrzat v sebe, este aj malinka mi kopala do zaludka no a po dvoch pokusoch udrzat to som to nezvladla a nestihla som ani dobehnut na zachod, stihla som len odpadkovy kos 🤐

marija
19. máj 2010

Ahojte kocky.

Som tu od vcera nebola tak vas musim docitat nech mam prehlad.

Macu pekna profilova foto 😉

Bihan vitaj, akoze voooooooooooooobec ti nezavidim tu krasnu dovolenku, to teple slniecko a to dobre jedlo 😝 😀 nas tu uz tyzden vytapa, cakam kedy nas dom odplavi do inej mestskej casti 😠

Lenadka dakujem 😵 dufam, ze pomozu obe liecby.

Inak dne sme boli u homeopatky, zaroven je to pediatricka, velmi mila pani, stravila som u nej asi hodinu a pol aj s malou, sme sa rozpravali a nasadila aj liecbu... tak starsne dufam, ze spolu s liecbou od imunologcky to pomoze a vyheneme sa vyberaniu mandli.... no uvidime, zatial ak sa vrati angina 28.6 nastupime na Kramare.

lucy1990
19. máj 2010

Eliska ach taaak...

marija
19. máj 2010

Brusko pojdem fotit aj ja, mam aj s malou 😉 ked bude cas pridam par fotiek 😀

lucy1990
19. máj 2010

Marija, velmi vam drzim palce nech uz mate pokoj od chorob 😔

michaela80
19. máj 2010

marija nam pomohlo len tozmensenie ci opichanie mandli....ale nosne mu vytiahli...

peta131
19. máj 2010

Marija a ty sa kam pojdes dat fotit? noze hod tip 😀

a som veeeelmi rada ze sa vam u tej homeopatky lubilo a bola si s nou spokojna 🙂

denisocka
19. máj 2010

marija super,držim pacle s homeo

kvietok121
19. máj 2010

ahojte baby, teda tolko stran

dakujem za rady ku krcom, pisala som aj dr aj ten mi ho predpisal, tak dufam, ze to povoli, lebo ze ak nie a ak to opuchne tak nemocnica, tak dufam ze nie som zvedava aka bude noc

ahoj bihan tak ako bolo?

marija
19. máj 2010

Lucy dakujem, si zlaticko a co to tebe je??? Musim docitat 😒

Miska u nas vraj zmensenie nepomoze, nakolko ona mandle zvacsene nema a je mozne ze ma v mandliach fokus, alebo uz to prerastlo do chronickeho zapalu... cize tam bud vybrat alebo nevyberat... celeje to naprd. lebo to nieje uplne jednoznacne kde je problem ☹ ako sa ty mas? Ako v nemocnici?

Peta k dvom uzasnym fotografom 😉 fotili nam svadbu, potom brusko a potom vsetky fotky malej co mam z atelrieru 😀 dam IP ak chces 😉 hodim aj par fotiek. Peti aj ja som rada, ze ta homeopatka bola normalna a nepytala si za konzultaciu palky vo vyske 100 a viac eur...

marija
19. máj 2010

Deni dakujem 😵 uz si nieco usila?

Jejda kvietok co sa deje?

peta131
19. máj 2010

Mari napis mi ip budem rada 😉

kvietok121
19. máj 2010

marija ja neviem ... dufam ze nic ale dnes rano som sa skoro nepostavila v noci som mala od druhej az do rana krce do jednej nohy, tak dufam ze to magnezium pomoze

denisocka
19. máj 2010

marija ušila,okrem prsta som urobila zaplatu na spacom vaku,zašila si teplaky medzi nohami a dokonca aj malemu dieru na palci na pančuchach som bola pohodlna zašiť v tuke,tak som to prešla mašinou

par stran dozadu maš linky na Striebro - na pitie

marija
19. máj 2010

Lucy jejda... drzim silno vsetky palceky ☹ 😔

lucy1990
19. máj 2010

Kvietok, myslim ze to magnezko zaberie na tie krce, ono chvilu trva kym sa dostane do obehu, ale pochybujem ze by si kvoli tomu musela do nemocky....

marija
19. máj 2010

kvietok, dufam, ze nic vazne to nebude...

Inak je tu niekto kto este nieje na magneziu???

Deni ty si ale sikovna! 😉

abbey1
19. máj 2010

Ja ho mám predpísané,ale je len doma v pohotovosti.kým mi netvrdne bruško,nedávam si ho.mám permanentne nízky tlak,tak sa zatiaľ krče v nohách snažím ignorovať.posledné dni ma ale hrozne bolieva chrbtové svalstvo medzi lopatkami a tak len dúfam,že to povolí.

lucy1990
19. máj 2010

Marija diky 🙂 ved keby nieco, tak ty to budes mat z prvej ruky 😉

kvietok121
19. máj 2010

dufam ze baby hovorite pravdu, viete 1. krat tehotna, tak nikdy neviem co robit, ale s tou nemocnocou ma riadne vylakal naposledy ked som tam bola tak to nedopadlo dobre

marija
19. máj 2010

ja s tym nema ziadnu skusenost, ani pri prvom ani teraz som sa k tomu magneziu nedostala 😀 ale citam, ze to takmer kazda berie, tak uz som sa zlakla ci nieco nezanedbavam...

zuzana76
19. máj 2010

ja neberiem magnezko, baral som uplne na zaciatku, lebo ja mam tetaniu a vtedy ma chytali krce, ale to nie su len v nohach, ale v rukach, tvari, po celom tele a odvtedy klop klop nic a magnezko ani neberiem, dam si ho len sem-tam vecer, ked citim napatie, inak vobec , v podstate som nedobrala ani tu prvu krabicku

marija
19. máj 2010

Lucy dufam, ze vydrzis az do augusta a ze sa vidime na Kramaroch 😉

ikulka
19. máj 2010

ahojky kočky
jeeej bihan vitaj foto nádherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aj ja ceeeeem..... ☹ 🙂 krása určite muselo byť super.....
lucy no sa spýtaj dr. či je to vhodné...či ti to neublíži...ja veru tehu fotky neplánujem ved by osm sa na ne ani nemohla pozrieť a ešte by mi dal fotograf niečo k náhrade ekby mu praskol foťák...ja som v živote nevyzerala horšie ako toto tehu, takže by to asi nebolo moc rozumné...zato sa chystám ked sa malá narodí potom zavolať fotografa a dať nafotiť obe babulky.....

lucy1990
19. máj 2010

Marija, tak to by som si aj ja priala 😵

abbey1
19. máj 2010

Dnes som mrtvá a keď si predstavím,že budem zasa asi blbo spať.Vždy idem spať neskoro,potom nad ránom idem na WC a už nemôžem poriadne zaspať.asi sa už trénujem na vstávanie k miminu.Vždy chodím spávať okolo polnoci,ale aspoň som spala pekne do rána.a teraz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre