♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
20. máj 2010

Eliska ta tvoja kamoška neviem kde taký blud nabrala že sa to nemá častejšie ako trikrát 😀

denisocka
20. máj 2010

ináč baby, ak je niekto taky šporonlivy a kuka aj na cenu / a kvalitu,tak fakt odporučam ak mate v okoli kaufland tak tieto výrobky a chuťovo su bohove. jogurty ani nejdem komentovať po 8,40sk a 150ml a huste a mnmky a tie kysle smotany 16% to je lakocina

no a kto je na strukoviny,tak odporučam skusiť aj mrazene fazulove lusky,či ako sa to vola. ja som doteraz kupovala take v naleve po 2€ v 0,7l flaške a hento ma 1kg a stojinejakých 45sk a vyjde ma to na X prívarkov a chut je paradna

aj rybie prstiky od nich su super a tuším maju aj megalôcane 2,5kg hranolky , na gie sa chystám v sobotu

a opravujem značku,vitaSTAR

eliska252
20. máj 2010

Evitka si ma upokojila dik. Ja som tiež rada, že sa možem na bábo pozerť aspon raz za 3 týždne

evitkamalicka
20. máj 2010

deni, ale napr pangasius tej znacky je humus

rubinka
20. máj 2010

Mne tiež na poradni nepočúvajú ozvy, len kukne krčok prehmatá bruško a dovi dopo.

lucy1990
20. máj 2010

Ahojte, tak glukoza je v pohode, aj krvny obraz chvalabohu. No a co sa tyka mojho CS, tak uz kaslite na to a nerobte si zo mna srandu, ze Deni...nepadli sme vsetci uceni z neba...

eliska252
20. máj 2010

Rubi ja neviem odkial to mala ale ma to vyplašilo
Evitka možno mi bude teraz v utorok počúvať ale doteraz sono kontrola krčka prehmatala brucho a šup domov. A furt, že je malé nízko tak ležať

michaela80
20. máj 2010

baby ja mam normalne strach ist domov aby sa nahodou nieco neposralo....sorry zy vyray ☹

denisocka
20. máj 2010

lucy,prepáč- ja si z teba sranu nerobím,ale nechcem aby si bola vyplašena len preto,že si myslíš že sa to zratava. šak to CS maš dobre,ale ked to zrataš,tak by som sa asi začala bať aj ja .fakt som to nemyslela v zlom,prepač

mandylion
20. máj 2010

dievcata, ja sa zblaznim..... 😕

denisocka
20. máj 2010

miši a čo ta puštaju

lenadka
20. máj 2010

caute, k podvodnickam sa radsej nevyjadrujem...ked ma niekto na to tolko casu a ze ho to bavi 😅 co s nim? Na koniku ficim uz par rockov a je mi jasne ze su tu take osoby, najlepsi liek ich ignorovat, juuj ako im to teraz dobre robi ze sa o nich hovori 😅

nikitka, mliecko beru len niekde, ale mamicka musi byt zdrava, mliecko vysetria najskor a pridu sa pozriet ku nej ako si ho odstriekava, popr. poradia a az potom ho beru....

denisocka
20. máj 2010

z čoho mand

eliska252
20. máj 2010

Lucy ani ja nerozumiem tým skratkám čo tu babule píšu. Ja dr. nebudm 🙂

lucy1990
20. máj 2010

Ok Deni, nabuduce riesme veci v teme ktora je na to vytvorena, ved tam si mi to vysvetlila a tam som to aj pochopila 😉

denisocka
20. máj 2010

no som myslela,že ani tam si to nepochopila,tak som už mala obavy ,že asi pišem zle ja. nevadi,aspon aj tuna baby kukli,čo za CS maju a vidiš,maju aj väčšie čísla ako ty 😉

lucy1990
20. máj 2010

Tak zatial len didulka ma vacsie CS ako ja...

mandylion
20. máj 2010

deniskocka....zo skoly ?????!!!

lenadka
20. máj 2010

mne malu teraz tiez na poradni len 1x pocuval 😅

denisocka
20. máj 2010

no možno aj ine

baby, ake máte CS v knižke,kto teda niečo ma?

ja mam naposledy CS 1-2 / mäkkší krčok a trochu pootvorena zvonku

denisocka
20. máj 2010

mandy,aha,zblazniš sa zo školy? no našťastie ja som sa na nu vykašlala 😀

lucy1990
20. máj 2010

Eliska, ja sa snazim vsetko si prestudovat, cize skratky ovladam, ale len ohladne toho CS som si precitala jeden blby clanok, kde to zle vysvetlili, tak som to aj ja zle pochopila.

lulusha
20. máj 2010

deni, vitastar mam rada aj ja... aspon dostanes nejaku proviziu, ze ich propagujes? 😀 😀 😀 to moj muz sa so mnou stale hada, ked kupujem take znacky ako Tesco, Kaufland a podobne, ze to su nekvalitne veci... no podla mna niektore take tie hypermarketovske znacky su ovela lepsie ako dvakrat drahsie "original nejake"...

denisocka
20. máj 2010

lulu,nič nedostanem 😅 mohli by aspon vagon kukurice dať. ale aj tie nove milblu je uplne mnam . ja trebars nekupim z Lidlu nič čo sa potravín z mrazaka a chladiaceho boxu týka,ale toto mam odskušane. ináč doma ked tak jednota mrazene veci,ale tie su uplne fuj oproti tomuto

lulusha
20. máj 2010

z Lidlu som milovala taku mega velku obdlznikovu mrazenu pizzu 😝 ale uz ju nemaju... bola hruba a vyborna 😝

memory97
20. máj 2010

babulky chcem sa este opytat na plienky, nemam este skoro nic kupene pre maleho, kedze si davam nacas🙂)) Odporucali mi tesco plienky tie drahsie, nemate s nimi skusenosti, nerada by som, aby boli hned zapareniny na zaciatku. A este odsavacku, je lepsia elektricka, alebo manualna?

denisocka
20. máj 2010

memory,z tesca už davno nekupujem plienky,kus to prešvihli z cenou.teraz som kupila v akcii Pampers sleep and play z hypernovy po 7€/70ks a ked to miniemem skusim prejst na babylove z DM - tam je tuším 2 balenia za 13€

lucy1990
20. máj 2010

Memory, ja mam rucnu odsavacku, pokial planujes kojit, staci rucna, horsie by to bolo, keby si mala odsat naraz vela...to by si sa zapotila. A plienky mam kupene pre zaciatok Pampers sensitive newborn a potom skusim tie Babylove...

memory97
20. máj 2010

to denisocka: ja som ani nebola kuknut kolko stoja tie tesco plienky. Sleep and play si s nimi spokojna? pre novorodeniatka treba kupit newborn alebo staci tie najmensie?

rubinka
20. máj 2010

Ešte k tým nickom, som si všimla že ta Anarida čo mala aspoň 20 nickov, sa vydávala aj za pár holiek ktorým zomrelo dieťa, tak to musí byť už iná psychopatka také dačo si vymyslieť a ešte dať aj fotky, že jej hanba neni 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre