♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

niky13
28. jan 2011

@hajatanufus
@danulienka35
@eis4 Dakujem, maly na brusku len oddychoval, lebo uz mal ist vecer spat a bol unaveny, lebo cez den pospal len nejake slabe 2 hodinky. Na brusku sa inac hneva, spinka na boku.

Ale ste toho napisali za 2 dni, tak idem to citat.

jankasramka
28. jan 2011

baby ideme von do parku tak toto je moj osud, ked sa vratim zas tu nikto nebude:(((((((((((((

danulienka35
28. jan 2011

@niky13 ahoj moje no kde si sa nam tulala 😉

niky13
28. jan 2011

@veve10 ani ja velmi nestiham internet, len po veceroch, ked ulozim maleho a nahodou mam volnejsie. Mne maly cez den totiz nechce spat dnu a tak kocikujeme.

A mlieko so flase som neskusila. Aj ked vstavam v noci tolko, ze uz to ani nepocitam. Ale zacala som mu cez den davat cumlik - najprv sme sa hrali a v noci som mu ho strcila. A nereval!!!!! Uspech. 😀 Nemozem predsa kojit kazdu hodinu celu noc. Celkom uspech s cumlikom. V noci som ho tak uspala hned 2x. 🙂
A kedze malicko pije tekutiny, tak som skusila dat do flasky cajik. Uz to skusame 2 dni, ale ziadny uspech. Potiahol myslim ze len 2x. Flasku si celkom uspesne drzi sam, ale pouziva ju na hryzenie. 😠

More milk naozaj pomohol, ale teraz ho uz neuzivam, aby som nemala naliate prsia. Ked zacal maly jest zeleninku, tak som asi 3 dni mala hrozne naliate prsia, ale potom sa produkcia upravila a teraz je to fajn, aj ked mu obcas davam pit aj kazde 2 hodinky.

akika722
28. jan 2011

@danulka3 😀 😀 😀 😀 😀 pozeram že ten druhy kočik si dala aj ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
hrooozne sa mi pači v tej farbe..žeby som ho vzala??? 😕 😕 😕
ozaj..ako sa ovlada golfač,nevieš?nemam skusenosť

niky13
28. jan 2011

@danulienka35 Ahoj, ale, behania vela. Bola som u lekara, lebo mam nejaky ekzem alebo co na oku, tak nech mi nieco da. Dcera na robila predstavenie - kyval sa jej zub, tak revala ako tur, co si ho nechcela dat vytiahnut. A to jej uz trcal von. Tak sme to uspesne zvladli. Smiali sme sa, ci nenajdem ten zub teraz u maleho v pusinke, ale nic. Slinta hrozne, prsteky a rucky si kuse, dokonca aj nas a nic. Tak som zvedava kedy sa nejaky objavi.
A zhanali sme firmu na vstavane skrine, lebo nam treba nejake.
Tak som mierne nestihala.
A vy ako u lekarky? Vsetko v poriadku?

niky13
28. jan 2011

@akika722 jeej, aj ja mam v takej farbe kociar - ale bebe confort 3kombinaciu. Ta farba je inak super, dobre vyzera.

akika722
28. jan 2011

@niky13 ten krasny modry?a je to dobra značka?vidim že to je baby desing,či?mam tuto značku cestovnu postielku a je suuuper

kvietok121
28. jan 2011

tak uz spime uvidime dokedy 🙂

@jankasramka ahojky tak to je super ze ste taki sikovny to som si ani nepomyslela ze je to vobec mozne , idem pozriet nejake foto
@jankasramka
@akika722 ja este stale nemam kramy a uzivam si
@danulienka35 je to skor take natriasanie v nosici, pripadne na karimatke, ale paci sa mu to a hlavne ze sa vsetko okolo neho hybe a tie vacsie deticky od pol roka do roka uz pobehuju tak kuka ako puk
@eis4 ja som zo soliniek, chodime do MC nezabudka pokukaj http://www.mc-nezabudka.sk/ to je na hlinach, za juniorom, ZS jarna

niky13
28. jan 2011

@akika722 ja mom bebeconfort, velmi dobry, lahucky, baby design mam tiez cestovnu postieku - je fajn
sportovu cast sme len skusali, maly este nesedi, takze pouzivame len hlboku vanicku a vajicko

kvietok121
28. jan 2011

@danulka3 my chodime kocikom, do pol hodky sme tam, je to tam super, velmi sa mu paci chodime ked nie sme chori

akika722
28. jan 2011

@kvietok121 ja ked som kojila mala som 2x za mesiac 🙄
@niky13 ako si spinočka 🙂 a špotrovy vyzera podobne ako ten čo som dala link?ručka?golfač?

kvietok121
28. jan 2011

@akika722 to jak mozne, ja som sice cele setonedelie krvala, ale potom akokeby utalo a stale nic tak sa tesiiiiiiiiiiiim uz som si normalne odvykla 🙂

ellisabet
28. jan 2011

Ahojte!

Väčšinou Vás len čitam, ale konečne mám trochu voľna. Od včera som začala prikrmovať, malý sa strašne zlostil, kým som mu dala dalšiu lyžičku, lebo ju chcel hned 😀 a keby mohol, tak by aj tu lyžičku zjedol 😀 😀 😀

V pondelok sme boli na očkovaní a odvtedy sa večer budí každu hodinku , dve. doteraz vždy presne po 3 hodinách. snad sa to upraví. Zaspí večer o pol piatej a ráno sa zobudí o 4, potom je tak hodku, dve hore a potom ešte tak 2-3 hodinky pospi. Neviem ho naučiť spať neskor, lebo potom je už mrzutý a aj tak sa zobudi o 4. A cez den 1 krat spi tak 1 -1,5 hodiny, inak len take 5 minutovky.

ellisabet
28. jan 2011

chcela by som sa vás ešte opýtať, či ste už niektora kupovali dalšiu autosedačku, lebo z vajíčka mu už trčia nozky, trebalo by nam už niečo vacšie.

ellisabet
28. jan 2011

@niky13 no to máš super, nášho už iba nosime v nosiči a čakame kym bude sediet, lebo v hlbokom nechce ani za svet ležať.

niky13
28. jan 2011

@akika722 v podstate ano, tie golface vyzera v podstate vsetky podobne, ja nemam delene rucky, mam ju v kuse. Delenu som mala pri dcere (Chicco), ale zle sa tlacil jednou rukou, hlavne ked bol nalozeny (nakup a tak) V druhej ruke som vzdy nieco mala - dceru, postu, zmrzlinu... 😀 😀 😀 😀 Tolko moja skusenost.
Ale ty vies, co ti vyhovuje. 😉

kvietok121
28. jan 2011

@ellisabet my este nie ale tiez obzerame

akika722
28. jan 2011

@niky13 zatial som mala len "plne"ručky,tak zvažujem...ale veeeelmi sa mi pači

niky13
28. jan 2011

@ellisabet moja dcera nechcela lezat, myslela som uz, ze naco mi je vobec kociar. Ta ked nespala, tak revala v koci ako keby sme ju rezali. Tak bola na rukach kym sme utekali domov. 😀 😀

To ti spi uz od pol piatej??? Dobre citam?

niky13
28. jan 2011

@akika722 uvidis, daj potom vediet. Ale farbu ti schvalujem. 😀 😀

alure
28. jan 2011

ahojte babulky,ja som sa konečne nalogovala na PC,celý deň mi blbne net..vpadky aj TV vysielanie neviem čo to je 😠
Vidím že preberáte kočíky 🙂
@niky13 ,@akika722 aj ja mám v týchto farbách kočík 🙂 Teraz som sa začala obzerať po niečom lahko skladateľnom,lebo ja mám síce 3 kombináciu ale ak cestujeme na východ tak okrem kočíka a cestovnej postielky toho veľa do kufra nedám ☹ a mm si už aj vybral aj kočík plus nejaké doplnky a úplne ako malé dieťa vytešený čo našiel 😀 😀 😀
http://www.brendon.sk/Products/List/all/Ferrari
no čo už značku zbožňujeme obaja,červeno čierna nie je zlá 😉 tak uvidíme.Hneď ako vyzdravieme zbehneme niektorý víkend nakupovať a kuk aj do Brendonu.
Aký ste mali deň?

hajatanufus
28. jan 2011

@seagull2404 ta je nadherna veru clovek si to ani neuvedomi jak to rychlo rastie len ked si to pozrie na fotkach je zlatucka a ten pupok 😀

akika722
28. jan 2011

@niky13 😉
@alure 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ty& nemaš skusenosť s takymi ručkami?

alure
28. jan 2011

@ellisabet my sme ešte nekupovali ale obzeráme a pár strán dozadu (je ich síce dosť lebo už sa vrátila @akika722 😉 a začalo sa vo veľkom písať ) sme tému akú autosedačku po vajíčku vybrať preberali....

kvietok121
28. jan 2011

baby kukam pocasie, ze v noci - 20°C srandisti

danulienka35
28. jan 2011

@niky13 hej moc bol dobry v utorok nas caka ockovanie konecne nech to mame za sebou

@kvietok121 to musi byt uzasne 😉

ellisabet
28. jan 2011

@niky13 dobre čitaš, ale cez den takmer nič a rano o 4 budiček.No samozrejme s dojčením každe 2-3 hodky, aj ked teraz aj každu hdinku. Náš tiež reve, som to aj nechala raz revať, ale nepomohlo, len čo zachripol a kedze nechce cez den spat, tak sme to poriešili nosičom.

alure
28. jan 2011

@akika722 ja som pri Oliverovi využila kočík veľmi veľmi krátko.Mala som klasiku trojkombináciu a keď sa vybrala vanička,chvíľku bol v tej športovej časti a keď začal chodiť už kočík absolutne odmietal...takže golfáč ako taký vôbec nepoznám

akika722
28. jan 2011

@alure ja som myslela že Paťka šupnem už na podsedak...ale ja neviem..bojim sa,mne sa podsedak nezda taky bezpečny..či je? 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre