♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
5. aug 2010

caute baby,tak ja zajtra rano odchadzam do nemocnice ,kde by nam mali co najskor vyvolat porod a nie do NR ani do N.Z ale do BA nas dnes poslal doktor nakolko titer na protialtky je taky vysoky ze budem na klinike patologickych novorodencov,my nie sme patologicky,ale maju tam vybavenie aby malemu hned po narodeni pomohli
tak nam drzte palce a dufam,ze budeme cim skor doma a hlavne zdraví
a ked pridem domov,hadam uz budeme mat na svete vsetky augustove babatka

ocakavam par neprijemnych prispevkov ako ze pisem bludy,ale neunuvajte sa baby,nereagujem na to

elina313
5. aug 2010

@groka Ahoj groka, zrejme potom Antolská že ? Ja som tam bola cez víkend a sestrička hovorila, že tam dávajú všetkých patologických novorodencov, lebo majú potrebné prístroje....vôbec ničoho sa neboj, lekári tam majú síce frmol, ale sú zlatí a pomôžu Ti....dôležité je, že malinký bude O.K. a keby niečo potreboval vedia mu to hneď poskytnúť a nemusia ho vrtulníkom od Teba prevážať.... tak sa držte obaja 😉 😉 😉

lucia20
5. aug 2010

@groka tak ti moc drzime palce... nech je vsetko v poriadku... ja idem na kramare buduci stvrtok, tak ta dojdeme kuknut. :D v ba su vraj velmi dobre vybavene patologicke oddelenia, tak verim, ze vsetko bude ok a budete skoro doma....

helen1007
5. aug 2010

@groka ahoj, držím palce nech všetko dobre dopadne. Neboj doma budete skorej ako budú všetky augustovky na svete 🙂 😉 . držte sa

kvietok121
5. aug 2010

@vladka84 chlap ako chlap myslenie je rovnake
@lucia20 je dik, naozaj krasne prostredie, radost pomysliet ze tam byvas
@tatulienka si zlata
@vladka84 ja som nekupovala
@tiffanka ani ja nemam poslickov, kamoska mi povedala ze na jeden prst bola otvorena od siedmeho mesiaca
@groka ty si rh - ak dobre rozumiem

lucia20
5. aug 2010

@vladka84 ja som mala babysatku....

@tatulienka no ja ked mam pocit, ze ked sa pred nim odhalim naha, tak si bude mysliet ze zo zoo usiel slon. 😀 😀 😀 neviem, co sa im zda teraz na nas sexi, ja si tak vobec nepripadam...

@tiffanka no tazko je s tymi chlapmi., ale kedby mi aspon povedal inu variantu...

tiffanka
5. aug 2010

@groka dúfam, že ti to všetko dopadne dobre 😉 Budeme na teba všetky myslieť 😉

lucia20
5. aug 2010

@kvietok121 neni zac. mi to aj bolo blbe to sem davat, ale aj tak tu krasnu prirodu moc neni vidiet. 😖 mame fotak na reklamacii, tak nemame cim fotit... 😖 hadam do porodu bude uz spat...

majka35
5. aug 2010

@groka prečo by si mala písať bludy??? 😨 držím palčeky ... silno
baby, ja už začínam mať poriadny strach ... som vygruntovala celý byt, požehlila mužovi košele /ináč, tomu sa tiež nechcelo "vyvolávať" pôrod 😀 😀 😀 sa bojí, že ublíži malej/ a neviem, čo mám ešte urobiť, aby som sa odreagovala

kvietok121
5. aug 2010

@lucia20 o rekalmaciach ani nehovovor ... to je des ... ja si to viem prestavit, je tam urcite krasne

groka
5. aug 2010

@lucia20 len pridi,budem rada,tel nechces na mna? 😉
no ved ja som ani nevedela ze to je tak antolska,az tearz pozeram na nete,lebo kukam co treba tam pre maleho ale nikde som nenasla zatial,dnes musim dobalit

kvietok121
5. aug 2010

@majka35 moja, ja som tiez den nevedela co, tak som si vymyslela ze ten koberec v obyvacke by mohol byt aj krajsi, tak neviem ci zajtra nebudem tepovat 😀 😀 😀 😀

majka35
5. aug 2010

@lucia20 ja odpadnem z tých fotiek ....závidíííííím ... ja bývam na peknom, tichom sídlisku 🙄

lucia20
5. aug 2010

@kvietok121 najhorsie je, ze s rovnakou chybou reklamujeme uz druhykrat.. a to nehovorim o tom ze stal cez 400eur. 😠 clovek by cakal za tu cenu nejaku kvalitu... ale ak mi aj teraz vratia peniaze, tak kupim iny a hlavne lacnejsi... ak ho mam kazdeho polroka reklamovat, to radsej nejaky obyc....
minule mi ho vratili az na 31.den a to teraz ak by mala dosla na svet v 38.tt, tak to uz nestihneme. 😠

@groka takze si na antolskej??? ☹

majka35
5. aug 2010

@kvietok121 no koberce tepovať asi nebudem 😀 radšej vám všetkým rad za radom prídem poumývať riad ... to je moja obľúbená činnosť 😅

elina313
5. aug 2010

@groka je aj založená téma na koníku, že nemocnica Antolská, skús tam.... mrknem aj ja a keď tak tak pošlem link

kvietok121
5. aug 2010

@majka35 no mne by si moc nrpomohla vcera nam zacal tiect ventil, takze voda odstvena a cakame na vodara

majka35
5. aug 2010

@kvietok121 no to poteší 😖 😖

kvietok121
5. aug 2010

@lucia20 ani nehovor mna to tiez vie vytocit ze chces teda kupit kvalitu, vysaluje pekne peniazky a nakoniec sa ukaze ze je to hrozne ...

evanns
5. aug 2010

@vladka84 ja mam objednanu satku...didymos indio...vela som precitala o tom vsetkom a sa nemozem dockat satkovania 😉

groka
5. aug 2010

@lucia20 od zajtra som tam,rano okolo 8 by sme chceli vyrazit

tiffanka
5. aug 2010

@evanns aj ja by som chcela šatku... ale zdá sa mi to trochu moc dať 70€ za 5 metrov látky...hm.. 😅

majka35
5. aug 2010

@tiffanka aj mne 😒

tiffanka
5. aug 2010

@majka35 ale myslím si, že nie je ťažké niečo také vyrobiť... 😎 Vyskúšame niečo? 😀

kvietok121
5. aug 2010

@groka tak sa tam drzte

vladka84
5. aug 2010

@groka drzim palce, daj nam potom vediet ako ste na tom a skoro sa vratte domov 😉
@majka35 mne mozes...ten riad, ja som ho este od obeda neumyla...😝 nastupujes rano? uz vies kedy ti budu robit cisarak?

evanns
5. aug 2010

@tiffanka aj mne sa zdalo...ale dali nam na nu peniaze buduci krstni rodicia...a ked skoncime so satkovanim tak ju predam...ale najhlavnejsie pre mna bolo ze ju chcel moj priatel...on chce malu nosit v satke...takze ja som si vyberala kociarik a on satku 😝 kompromis

majka35
5. aug 2010

@tiffanka tiež mi to napadlo 😅 ja som napríklad kúpila Barborke nosič a nechcela v ňom byť ani za svet... kričala o ratu ... takže teraz radšej neriskujem 😵
a na detských veciach sa najlepšie zarába
ja rozmýšľam, či kúpiť monitor dychu ... máte ho?

majka35
5. aug 2010

@vladka84 áno ... plánovaná sekcia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre