♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. aug 2010

@alure ok dam si teda poradit

alure
6. aug 2010

@kvietok121
držím palčeky k celému priebehu pôrodu 🙂 Samozrejme všetkým maminkám...

kvietok121
6. aug 2010

@alure dakujem aj ja tebe

vladka84
6. aug 2010

@alure no veru, na prvu velku spominam tiez "v dobrom"... 😒
@kvietok121 ani ja ju nebudem kupovat, mozno si ju od niekoho pozicam a vyskusam, az tak ma to zasa neocarilo, aby som vyhodila 70 euracov za to...

kvietok121
6. aug 2010

@vladka84 ja tiez nekupujem ved naco mam ten kociarik, perinku a vsetko to co mam pokupene

alure
6. aug 2010

@vladka84
tak to hej,a teraz som si pre istotu do tašky pribalila glycerinové čípky a aj aviril H čípky,lebo jeden nikdy nevie.

vladka84
6. aug 2010

@alure ja som si zatial este nebalila nic, ale budem nad tym uvazovat.. no neviem, ci tu prvu velku neodlozim az na domov 😉

co dnes varite? mna nic nenapada, nemam na nic chut, ani baby nic nevymysleli...

alure
6. aug 2010

@vladka84
mne sa tu včera a predvčerom pozbierali chute na niečo sladké 🙂 Ale asi to zaklincujem len palacinkami. U nás prší tak aj nálada je nejaká ponurá :(

liba78
6. aug 2010

Dobré ráno babulky ...
@groka držím palce, neboj bude dobre. 😉
@vladka84 neviem, či sa ti podarí prvú veľkú "doniesť" domov. U nás keď nebola v zápise, sestričky sa na to vždy pýtali, tak potom to riešili čipkami ešte v nemocnici.
čo sa týka varenia som sama doma, mám špagety zo včera, tak nevarím nič. Zatial,, možno mi pride niečo na chuť neskôr. 😉

evanns
6. aug 2010

@bihan gratulujeeeem... 😉

kvietok121
6. aug 2010

@vladka84 kedze je piatok tak nie co sladke, asi budem palacinky ... ak sa dostanem do kuchyne - mame vodara opravuje

kvietok121
6. aug 2010

@alure citam ze mame rovnaky napad

kvietok121
6. aug 2010

baby maly ma zase stikutku 😀

vladka84
6. aug 2010

@alure u nas je tak pod mrakom, prijemne 😉 dnes som uz zjedla dve kokosove fidorky, tak mam sladke az za usami 😀
@liba78 aj u nas pri vizite... ale to nemaju ako skontrolovat 😀 😀 😀

tak budu francuzaky.... to ma rad aj mm, bude mat na veceru 😎

elina313
6. aug 2010

@kvietok121 ahoj kvietok... aj ten môj si často chlipne a potom štikúta 😀 😀 😀 ako sa dnes cítiš ???
Ja som sa v noci trošku budila na bolesti, ale inak v poho....

kvietok121
6. aug 2010

@elina313 ja som nemala ziadne bolesti, len neuveris ale celu noc som rodila stale co som sa zobudila tak sa mi snivylo ze rodim

kvietok121
6. aug 2010

@vladka84 to je dobre jedlo to mam tiez rada, len uz nemame zemiacky musim kupit, zo zahrady sa uz minuli a nove este nasi nekopu

vladka84
6. aug 2010

@kvietok121 to mas dobre, ty rodis, ale ja som kocikovala 😀 😀 😀 taka som bola paf z neho, ze sa mi este aj snivalo o tom... dokonca take detaily ako keby som robila reklamu na kocik, co vsetko sa s nim da urobit - odklikavala a zaklikavala som vsetky casti, davala dolu strisku, polohovala, skladala, davala do kufra... normalne som sa rano smiala so seba 😀 😀 😀
inak, Timka sa uz zmierila s farbou, uz si ho skusala po byte a pytala sa, ci moze ist aj von pokocikovat babiku 😎

kvietok121
6. aug 2010

@vladka84 zlata detom vela netreba a tesia sa zo vsetkeho

katulkaaaaaa
6. aug 2010

ahojte baby,u nas je taka burka ze neviem dokedy bude eletrika 😒 tak som rychlo zapla pc,mi sme dnes s malou spali do 9tej....@kvietok121 co sa tyka klystiru urcite by som nic nekupovala,ten v nemocnici je extra uciny si citala moj zazitok 😀 😀 😀 ja som ledva dobehla....ale velmi sa mi ulavilo na bolesti v krizoch...a co sa tyka satky ja som si pri malej kupila ten baby nosic od chicco stal vtedy 1700sk a mala v nom bola len raz 😎 akoze totalne vyhodene peniaze,len tam vrestala....podarilo sa mi ho neskor predat za polovicu aj to som bola velmi rada

kvietok121
6. aug 2010

@katulkaaaaaa dakujem takze nic nekupujem uz nech to dopadne ako chce, dakujeeeeeeeeeeeem vsetkym

kvietok121
6. aug 2010

@katulkaaaaaa aj u nas to vyzera vseliako ale zatial ziaden dazd ani burka, necham zapnuty notebook, ale idem aj robkat

vladka84
6. aug 2010

no, idem sa do niecoho pustit, baby su uz vonku a ja tu sedim este v pyzame 😀

liba78
6. aug 2010

@katulkaaaaaa aj tu je búrka, ale vyzerá len tak z dialky alebo okrajovo. Ale elektriku sme nemali včera (kvôli poruche) asi 2 hodiny ☹ . tak dúfam, že sa to dnes nezopakuje 😠

katulkaaaaaa
6. aug 2010

@liba78 u nas bola velka burka v noci a teraz prestava dalsia...no v takom pocasi neviem co si zacneme,je rano a tma ako v noci 😒 keby aspon nejaky vlyv na porod to malo 😀 chvilkami uz som dost zufala ze nic...aj muz vcera uz poroooood,akoby to odomna zalezalo...lebo ked sa vratime z porodnice berie si dva tyzdne dovolenku aby mohol byt s nami,sa tesim 🙂

tiffanka
6. aug 2010

@vladka84 ten sen je úžasnýý 😀 😀 😀 😀

prišla som z poradne, som úplne uzavretá, mimčo je že vraj veeeľké a cisársky mám naplánovaný na 20.8. - zatiaľ 😀

tiffanka
6. aug 2010

@katulkaaaaaa @liba78 u vás búrky, u nás svíti sluníčko 😎 😎

katulkaaaaaa
6. aug 2010

@tiffanka jeeej tak si dalsia maminka co vie kedy bude rodit 🙂 aj ja chcem vedieeeet,a najlepsie teraz hned 😀

tiffanka
6. aug 2010

@katulkaaaaaa heh, ale ja si myslím, žee to vtedy nebude... neviem prečo... 😀 len mám taký pocit 😀 Podľa mňa budeš rodiť 12-teho 😎

denisocka
6. aug 2010

tak a uz to mam aj ja za sebou. Mame tobiho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre