♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
14. sep 2010

@vladka84 ja to mam od zubara, ze je to prevencia, aby sa potom nekazili mliecne zubky, ale neviem ci to plati... Zubky su geneticke, takze netusim☹

elinka27
14. sep 2010

neviete ci vobec mozem nejaku tabletku od bolesti ked kojim?

liba78
14. sep 2010

Ahojte. 🙂 🙂 Už sme aj my po poradni. Máme 4870 g. Dĺžku naša dokina nemeria. 😒 @katulkaaaaaa sople máme tiež sme odsávali vysavačom. Skúšala som to na sebe, vôbec to nebolí a nieje to ani nepríjemné. Bola som prekvapená. 🙂 Na vyrážky sme dnes dostali holtov krém, balneum hermal plus do kúpeľa a excipial mlieko na telíčko. Do nosa nasivin vhodný pre novorodencov. @jankasramka ústnu dutinu vytieram gázou namočenou v tej fialovej vode z lekárne. Začala som v nedeľu, lebo má také biele miesta na jazyku. Tú žabu. Treba to dávať drsným dolu, aby sa nerozširovala.
@kvietok121 vigantol nám doktorka nahradila D-čkom, čo sa má dávať raz za 3 mesiace. Ale nikde som ho nezohnala. Zajtra jej zavolám čo s tým 😒

liba78
14. sep 2010

@jankasramka tie dva roky bez domova, teda to máš ako keby si bola na vojne 😀 😀

liba78
14. sep 2010

@elinka27 môžeš paralen, alebo panadol. To mi dnes dovolila aj detská doktorka. V pôrodnici bežne ponúkali od bolesti aj ibalgin. ale ja si dám radšej len ten paralen. 😉

elinka27
14. sep 2010

@liba78 no paralen zrovna nemam doma,ale dala som si polovicu ibalginu, vraj sa do mlieka dostava len malo z neho a je bezpecny,to som sa aspon docitala 🙂

kvietok121
14. sep 2010

@akika722 neviem no to som este nedozrela ja by som sa bala, ach zase sme mali uplakany den, tak sme sli vonku dvakrat a tam sme vydrzali po dve hodinky

ach baby mam pocit ze sa mi to zhorsilo, od prsa ho dostanem len ked mu dam dudu a polozim si ho tak ako keby kojim a tak zaspi ale nie nadlho, neviem co sa deje tak dobre spinkal a teraz nemoze spinkat ... neviem co sa zmenilo
@liba78 ako dlho ho nechas pri prsu??? mne do tej pol hodinky nezaspi
@groka ja zlatucky
@jankasramka gratulujem k letenkam
@katulkaaaaaa ja tiez balim a tiez ideme prvy krat vo stvrtok, kazala nam to nasa dr

kvietok121
14. sep 2010

@alure ahojky aj mnepovedali ze cumlik co najmenej kvoli saniu, ale mam ten isty problem ze keby som dovolila tak by na prsu bol cely den a niekedy ho z neho neviem dostat... takze tiez nemam na vyber ... pretoze prsia ma uz zacali hrozne boliet

jankasramka
14. sep 2010

neni vyhlasena sutaz o najvecsie hovnicko?
on 4 dni bez kakania a dnes jednym letmym prdikom vyslo vsetko-jak som ho niesla do kupelky tak to stekalo po nozickach na zem-zostali tam take kravske lajnicka -esteze nemame koberce😖
smola ze mal prave na sebe bambusku,inak by som to asi smarila do kosa,lenze takto to musim vyprat ...bleeeeeeeeeeee...ja som asi chlap-mne je na grc 😀 😀 😀
dufam ze ste prave nejedli...

jankasramka
14. sep 2010

inak nie som uchylna ze by som fotila lajna na pamiatku ale musim to poslat mm do roboty nech si neemysli ze sa hrajkam na net 😝

jankasramka
14. sep 2010

@kvietok121 jaj,kvietocek, si mala tazky porod a teraz same trapenia:(
pomaha ti aspon niekto?inak mateo ked je taky "prsniacik" ze len zuzlat chce obcas aj pomohlo dat mu UM z flase- sa zasyti a zaspi na par hodin a tvoje prsko si oddychne. mozes si davat aj mandlovy olejcek na bradavky- stiahne bolest a vyzivy ich a nemusi sa umyvat pred kojenim

liba78
14. sep 2010

@jankasramka riadne hovno 😝 😝 no mateo dostane bambusky len dva po sebe idúce dni. Na tretí deň nasadíš papieráče 😀 😀 😀

akika722
14. sep 2010

no čauteee kočky...čo nové?boli sme dnes na klby a už nemam baliť naširoko 😨

evanns
14. sep 2010

@jankasramka ustna dutina sa ma vytierat prevarenou vodou a gazou kvoli hygiene, najma ked ma biely povlak na jazycku od mliecka aby nevznikla nejaka infekcia...tak nam povedali, ale pytam sa ci s tym mate nejake skusenosti lebo nasej malej sa to vobec nepaci 😢

jankasramka
14. sep 2010

@liba78 ozaj mas pravdu -jak na vojne, akurat ze po vojne uz zostanes doma ale ja sa budem musiet o dva tyzdne vratit sem:S

@akika722 to ako pozeraju?sonom ci ako?

akika722
14. sep 2010

@jankasramka no...klasisky ultrazvuk.ale pri patkovi sme ich mali dlhšie

mirmaj
14. sep 2010

@katulkaaaaaa drobec krásne rastie, aj my máte take lehatko 🙂 ešteže je vibračne, lebo inak by sme v nom asi ani nevydržali 😀

mirmaj
14. sep 2010

@akika722 tak to vam poriadne skoro zrušili, my ešte balíme a je to fakt otrava 😖

liba78
14. sep 2010

@mirmaj Teda nová profilová fotka, pristane ti to maminka 😉

akika722
14. sep 2010

@mirmaj tak to som ostala aj ja prekvapena no ešte mame normalne tu kontrolu na 3 mesiace...on ma teraz taku mau ritušku bez nich 😀 ...no fakt...pekna fotka

liba78
15. sep 2010

Dobré ráno, ešte spíte ?

liba78
15. sep 2010

@liba78 nie, už nespím. Ďakujem za opýtanie 😉

liba78
15. sep 2010

@liba78 Pokecáme ???? 😅

liba78
15. sep 2010

@liba78 nie.... takto ma to nebaví. 😠

liba78
15. sep 2010

@liba78 tak nič, idem robiť niečo iné. Čau 😝

lji
15. sep 2010

@liba78 schizofrénia je krásna, nikdy nie si sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak dobré ránko 😅

memory97
15. sep 2010

@liba78 dobre ranko, aky bol monolog🙂

liba78
15. sep 2010

@lji ahoj, no vidíš takto otvorene ma ešte nik nezdiagnostikoval. 😀 😀
@memory97 nič moc. Dnes sa nebavím z mm (zatial). Tak mi po ránu chýbate. 😉

skoro vždy keď sa mi dá aj písať, nikoho tu nenájdem .... 😠 😠 Potom sa zobudí malý a už sa mi dá len čítať. A dnes nemám čo 😝 😝

kvietok121
15. sep 2010

@jankasramka teiy mam nejake na bradavky tak si natieram, chodi mi mamina pomahat navari, pozehli ... ach musela som to riadne preglgnut, vzdy som bola tvrdohlava a chcela som vsetko robit sama, radsej som sa ucila varit podla kucharky akoby ma mala mamina, niekedy je v pohode aniekedy ach jaj, laktacna mi povedala ze v ziadnom pripade nie cumel ale mne niekedy nic ine neostava, trosku mi pomaha ked chodi von, tam lepsie pospinka ... no musime vydrzat

kvietok121
15. sep 2010

@akika722 coze tak skoro ... je to je super ... u nas ze nachavaju az do 3 mesiacov skoro kazdeho ... tak sa netesim my ideme zajtra tak som zvedava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre