♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 teraz to drzim od pondelka a uz mam k dnesnemu dnu -1,7kg

katulkaaaaaa
14. okt 2010

@akika722 no ved si zober ti si vysoka,ja som krpec nemam ni 1,60 a mega prsia...na mne je vidiet kazde deko 😒 tak pohoda,klidek... 😝

majka35
14. okt 2010

@evanns na pohotovosti sú skoro všetci lekári takí protivní ... oni tieto služby nemajú platené, takže radšej by si chceli pospať, ale čítať si knihu ... ja som už s nimi zažila svoje, ale ja sa nedám, ja som strašne protivná, ked na mna niekto slovne útočí, ja potom vrátim dvakrát, takže hned aj oľutujú, že sa vôbec ozvali, ale zase naopak, ak je ku mne niekto milý, ja som k nemu 10 x milšia
moja milovaná terezka sa zobudila, nakŕmim a prídeem

evitkamalicka
14. okt 2010

@katulkaaaaaa ja som tiez krpec 1,57 cm a tiez na mne vidiet kazdy gram, som sa pekne za par rokov vyzrala, ale zrejme k tomu dopomohlo aj sedave zamestnanie, malo pohybu, nepravidelna strava a sup 40kg som nabrala

memory97
14. okt 2010

@akika722 to radila nam lekarka, ked maly vracal. Banan je vraj tazsi a ked dieta vracka, tak to by malo zatazit zaludok, aby nevrackal tak casto.

lji
14. okt 2010

@akika722 jaj kočenka 🙂 ty si fakt kočka tak sa nestresuj 😉 ber to pozitívne.ty dúfaš že to čoskoro zlezie, ja keby chcem vyzerať aspon normálne by som potrebovala minimálne rok tvrdej diéty 😅 😅 😅

@katulkaaaaaa to ti muž ppovedal???? 😕 😕 😕 😕 no ty brďo. v tomto mám ja výhodu že si ma takúto bral za ženu tak nemôže čakať že sa teraz zmením na nepoznanie 😀 😀

katulkaaaaaa
14. okt 2010

@lji moja na to ani nemysli,si uzastna matka ktora by dala svojmu dietatu aj to posledne co ma...jasne ze niekedy pride depka,ani sa nebudim kazdy den aky je svet uzastny,ale pozrem na malickeho a dakujem ze ho mam,ze je zdravy ze sme to zvladli....nechcela som to tu pisat,ked sme este nemali vsetky porodene,ale ked som rodila bola s nami na vzdycharni maminka mlada krasna baba...a babetko jej pri porode zomrelo ☹ ☹ ☹ ,mozno a vdaka tomu si maleho neskutocne uzivam - a verte mi kady den myslim na nu ze ona svojho chlapceka nema,a to viac si vazim ze ja mam zdraveho syna,preto nejake kila po porode a podobne hovadiny fakt neriesim,lebo zivot je uplne o inom!!!! 🙂 🙂 fuuu som sa vykecala 😔

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka čo take si jedla?akože ranajky obed klasika a zvyšok???

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka kokso...za tyžden...no ranajkovala som o 9tej 😀 berem do auta jablko-to je tiež jedlo že?

akika722
14. okt 2010

@katulkaaaaaa mne vidlo sadlo kozy mam mini 😀

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 vsetko na co mam chut, len v mensom mnozstve a v pravidelnych casovych intervaloch

evanns
14. okt 2010

@akika722 aj ja chcem vidiet fotky z krstin 😎 my az tuto nedelu krstime a ja vooobec netusim co na seba a nie som ochotna ani cent dat za nove vacsie handry ☹ tak do niecoho sa musim natrieskat!

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka to si nastavuješ budik aby si nezabudla?

akika722
14. okt 2010

@evanns nie si na FB?

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 a dolezity je pitny rezim, snazim sa kazdy den 2l, zvyknem si dat v priebehu dna 2 pohare 100% dzusu a zvysok cista voda, mineralka a sem tam aj nejaky ten hrncek caju s trstinovym cukrom

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 nenastavujem na co, vsak vidim kolko je cca hodin

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka dzus sa može pri kojeni? 😲 pit pijem dost musim kedže mam len jednu objičku pijem čistu vodu mineralky a sledene vody nezašam a čaje hej ale bez cukru

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 neviem ja uz nekojim, nemam mliecko

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka ježiš ja budem musieť...teraz je o chvilku pozriem na čas a bude .15.00 😀 😀 😀 mne ta tak rychlo beži

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka tak to asi nemožem ale ja by som z toho len smedna bola asi

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 ani pri kojeni sa netreba obmedzovat, treba postupne skusat vsetko

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 treba pit to co ti chuti, ked mineralka tak mineralka

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka ja len z vodovodu pijem...mineralky mi vadia...skusam pomali jesť všetko...bože ja chcem minus 20 kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 alebo aspon 15 😅 😅 😅

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 ja tiez len z vodovodu....ja tiez chcem aspon 20kg, aby som bola ako tak spokojna, ale najlepsie este viac

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka no viac ako 20 už asi nie to by som bola už ako anorektička..ale aspon 15 by som prijala.ja do teraz neviem kolko važim len miery viem..na vahu sa bojim postaviť

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 ale vobec nevyzeras na to, ze by ti trebalo schudnut 20kg

vladka84
14. okt 2010

@katulkaaaaaa pekne si to napisala 😉 ja mam zasa taky problem, ze ked tu napisem, akoze som tu, hned sa mala zobudi, takze tu uz zasa nie som a ked sa znova dostanem na konika, tak uz su dopisane dalsie tri strany a nemam sajnu o com je rec 😀
Timka ma posledne noci nejake divne, doslova buntosi, potom sa jej rano nechce vstavat, neviem ci na nu tak podvedome neucinkuje to, ze ona je sama vo svojej izbe, kym my spime v spalni... lebo vzdy pricupkala ku nam nadranom, ale teraz uz aj pred polnocou sa preberie a pride a potom spime 4 na posteli, takze sa vobec nevyspime 😒
Karinka v noci spi celkom dobre, na papanie vstava okolo jednej a stvrtej a potom rano o siedmej, takze pohoda, cez den je to horsie, dlhsie vyspi len von, tak sa snazim aspon cez obed ju vziat, lebo poobede je uz chladnejsie, tak sa dlho neda byt...

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka videla si foto? 😒

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka po dvoch detoch mam asio 15 navyše

vladka84
14. okt 2010

a dnes rano, ked sme sli do skolky bolo miiiiiinus 4... vytahujeme pomaly zimne veci.. ale pozeram na Tatry a sneh este nie je, tak neviem co to bude potom aka kosa 😲

boze, baby, mne treba tolko veci urobit, cely byt je hore nohami, cez vikend oslavujeme mm narodky, takze zasa nic neurobim a teraz, ked mala spi tie jej 10minutovky, ani sa mi do nicoho nechce pustat, radsej posedim na konikovi 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre