♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
9. dec 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja som porobila, aj navarila, poprala, pozehlila a cudo spat sa mi nechce 😒

kvietok121
9. dec 2010

@mirmaj ja som aj tak nic nestihla plne nasadenie pre mojho milacika upratali sme len 3 suflicky teda 1 skrinku pa idem buvat

akika722
9. dec 2010

@mirmaj no vitaj

evanns
9. dec 2010

@akika722

evanns
9. dec 2010

@kvietok121 ja varim s natashkou...ona v kresielku pri mne , ja jej rozpravam, menim hlas, grimasy na nu, spievam, tancujem a ona aj hodku pri mne vydrzi a kuka a huuuuka 😀

akika722
9. dec 2010

idem za Paťkom plakal sa mu niečo snivalo ☹ pa

danulienka35
9. dec 2010

@kvietok121 nebude neboj bude vam robit len radosti

memory97
9. dec 2010

@alure druha vakcina sa podava po 6 tyzdnoch🙂

memory97
9. dec 2010

@seagull2404 ano, babatka snivaju a to co prezili cez den davaju najavo pohybmi v spank🙂

memory97
9. dec 2010

taaaak docitane a mozem ist rovno do postele, aj maly uz zaspal🙂
dobru noc babulky🙂

danulienka35
9. dec 2010

dobru noc maminky zlate 😉

seagull2404
9. dec 2010

@memory97 no, tak to som zvedava, co sa cez den deje, ked sa tak boji ☹

evanns
9. dec 2010

@seagull2404 aj nasa place zo sna...cez den ani zdaleka tak srdcervuco neplace ☹

memory97
9. dec 2010

@seagull2404 malinky mal zle sny tiez, ale teraz je to uz lepsie🙂 Oni este nevedia tak vykreslit radost, ich este rozrusi vsetko, co nepoznaju a co je pre nich nove🙂

kvietok121
10. dec 2010

@evanns ja tiez takto na neho ale aj tak polhodinku dame najviac

kvietok121
10. dec 2010

@danulienka35 on uz robi

kvietok121
10. dec 2010

dobre ranko tak noc trosku lepsia, o osmej zaspal o dvanastej, o tretej o pol siedmej

seagull2404
10. dec 2010

dobre rano 🙂 my dnes mame 4. mesiace 🙂 ani sa mi nechce verit

mirmaj
10. dec 2010

dobre ranko,
@kvietok121 tak vy ste mali krásnu noc oproti nam, spali sme o ôsmej aj my, papali pred dvanástou, potom sa zobudila o 3 ale nie na hlad lebo vypila asi 40ml no ale horšie bolo že to už mala rano, nejako sa mi ju podarilo uspať o 5 ešte ale aj tak 6:45 už hore nadobro, takže som inak rozbitá teraz, ešte že som si včera pre ten výpadok stihla s ňou 1,5hodinky pospať 😝
@evanns no presne aj ja tak nejako ešte si aj s malou pospapala po obede 😀
@kvietok121 do skriniek sa ani ja ešte nepúšaťam plánujem to urobiť všetko ten posledný víkend pred sviatkami tak dúfam že to stihnem, lebo to chcem vtedy piecť aj tie tvoje perníčky dúfam že tu ešte najdem ten recept 🙂

mirmaj
10. dec 2010

@seagull2404 gratulujeme k 4 mesiačikom 😀 idete hned na príkrmy?

kvietok121
10. dec 2010

@mirmaj ahojky tak to ste mali tazsie ako my ovela, ja musim postupne upratat lebo to cez vikend urcite nestihnem ked vzdy niekede chodime

inac ten recep pre istotu : Perníky – mňaaaaaaaaaaaaam
300g hl múky, 180g pr. Cukru, 2 vajcia, 2 lyžice medu, 1 lyžica sódy bikarbóny, 1 lyžička škorice, 1 lyžička perníkového korenia
Všetko zmiešame a necháme 3 hod odstáť. Odstaté cesto vyvaľkáme na tenšie a vykrajujeme perníčky (menšie, lebo ich zlepuješ, tak aby neboli primoc veľké) (mierne teplá rúra).
Plnka: 1 balík piškót pomlieť, 2-3 lyžice slivkového lekváru – ten je fakt dobry keď tam je, 3 lyžice rumu (ja dávam podľa chuti (vždy robím plnky viac). Zmiešať a natrieť na perníčky, ak je husté rozriediť vodou.
Perníčky obalím celé v čokoláde a navrch posypem kúpenou posýpkou, aby boli farebnejšie

majka35
10. dec 2010

@akika722 sa tu rehocem, zas píšeš o mm ... ja sa v spálni neviem dosmiať, ked uspávam terezku a počujem, ako mm číta rozprávku, monotónne, ešte ten vyhodňarský prízvuk do toho a žiadna zmena hlasu ... včera jej čítal o kozliatkach a aj vlk aj koza mali rovnaký hlas, rolvnaký prízvuk, všetko 😀
prajem dobré ránko

majka35
10. dec 2010

@katulkaaaaaa držíme silno palčeky ... skoro sa uzdravte

alure
10. dec 2010

Dobré ráno maminky
tak dnes ma čaká pečenie,pečenie a zas len pečenie 🙂 ale už sa teším 😀
@danulienka35 to sa ortopéd sťahoval (myslíš súkromne alebo ordináciu? ) pôjdeme potom až po tom 13.1. len si ešte musím pozrieť ktoré dni robí bábätka.
@memory97 tak potom ten limit splňame 🙂 ja len som pozerala na očkovací kalendár a tam sa píše že prvá vakcína 3-4 mesiac a druhá 5-6 tak prvú sme dali v 3 mesiaci tak som si myslela že čakáme do 5teho ...hlavne že to nebude skoro... 😀
@kvietok121 ten receptík vyzerá fantasticky také mňam perníky 😉

alure
10. dec 2010

Dobré ráno maminky
tak dnes ma čaká pečenie,pečenie a zas len pečenie 🙂 ale už sa teším 😀
@danulienka35 to sa ortopéd sťahoval (myslíš súkromne alebo ordináciu? ) pôjdeme potom až po tom 13.1. len si ešte musím pozrieť ktoré dni robí bábätka.
@memory97 tak potom ten limit splňame 🙂 ja len som pozerala na očkovací kalendár a tam sa píše že prvá vakcína 3-4 mesiac a druhá 5-6 tak prvú sme dali v 3 mesiaci tak som si myslela že čakáme do 5teho ...hlavne že to nebude skoro... 😀
@kvietok121 ten receptík vyzerá fantasticky také mňam perníky 😉

seagull2404
10. dec 2010

@mirmaj dakujeme 🙂 nie, doktorka mi to vyslovene zakazala s tym, ze to je stara skola, ze mam zacat az od 5. mesiaca

majka35
10. dec 2010

@alure ja si to nechávam na zajtra, barborka by sa urazila že pečiem bez nej 😀

bože ja mám debilnú susedu, sme dve rodiny na poschodí a ona tak trieska dverami, že to nie je možné, budí mi deti, nás ... a samozrejme aj teraz terezka plače, sa zľakla, tak som otvorila dvere, či by som ju mohla poprosiť, aby netrieskala tak deverami, že deti sa i stále zľaknú a ona: hej a tresla znova ... krava 🙄

majka35
10. dec 2010

@seagull2404 moja tiež povedala počkať s príkrmami, tak ešte sme stále na mliečku

alure
10. dec 2010

@seagull2404 gratulujem k 4 mesiačikom 🙂 to s príkrmami je dokonca stavané podľa toho ako deti prospievajú či im stačí MM respektíve UM.Sesternica môjho drahého síce kojí aj kojila ale museli na príkrmy nabehnúť tesne po 3 mesiaci..malý má pol roka a zje komplet všetko je to taký malý veľký hladoš.Mne vravela moja pediatrička že dokonca môžu kojené deti byť na MM aj 7 mesiacov a potom začať s príkrmami...takže sa aj ty riaď tým ako to vidíš u Tamarky 😉

seagull2404
10. dec 2010

@majka35 ja mam aj tak pocit, ze jej to zatial staci, dokonca nepije ani tolko, kolko by mala podla info na plechovke, tak to nechavam na neskor, aj ked vsetky babky a prababky by jej najradsej uz nejaku tu mrkvicku dali 😀

seagull2404
10. dec 2010

@alure ved presne, myslim, ze priberame az az, uz mame 6795gr a to sa narodila s 2800

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre