♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
24. feb 2011

@evanns jak netreba, šak som stará ochechuľa 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
24. feb 2011

@evanns jaaj aj mi sa bavime z flaskou 😀 inak posledne dni neviem co s malym robit,stale vyzaduje pozornost

evanns
24. feb 2011

@majka35 tie tvoje nazvy 😀 sa furt rehocem!!! 😝 no aj tak neverim 😝

evanns
24. feb 2011

@evanns a keby velmi tak si tu nieco vyber http://www.dermatop.sk/ a ti vybavim zlavu 😀 😀 😀

evanns
24. feb 2011

@katulkaaaaaa aj nasa....ale ona sa vie pohrat aj zabavit s hocicim, ale musi niekto pri nej byt...tak pri nej kukam filmy alebo si citam 😝

majka35
24. feb 2011

@evanns šak oni sú v partizánskom, to by som tam v mojom veku ani nedošla 😀 ale idem preštudovať, čoho je už dnes schopná naša medicína 😵

evanns
24. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evanns
24. feb 2011

@majka35 v Trencine, v Partizanskom pobocka 😉

katulkaaaaaa
24. feb 2011

@evanns aj ja pozeram pri malom filmy
som kukla dnes roman pro muze s donutilom...a teraz som si pustila 22 vystrelov jean reno tam hraje 😉
maly si dal zemiaky a kuracie mesko a spiiii

evanns
24. feb 2011

@katulkaaaaaa ja citam Pustny kvet ☹

seagull2404
24. feb 2011

@katulkaaaaaa to stihas? 😲 😲

katulkaaaaaa
24. feb 2011

@evanns uf to som videla film a mala som dost,dokedy mam deti vsetko velmi prezivam 😒
@seagull2404 jasne stiham 😝 navarene upratane je,tak nic nemusim,len sa venujem malemu tieto dni mam su naj,viki je u svokry,vecer pre nu idem

seagull2404
24. feb 2011

@katulkaaaaaa waw, zavidim ☹

majka35
24. feb 2011

jaj dievčatá, ja mám pocit, že nestíham nič ... :

katulkaaaaaa
24. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀 ale niieee maji,ja mam plny kos na pradlo,kopy zehlenia .... ale pre svoj dusevny klud si robim niekedy dni ked nerobim nic...a co sa stane?nic 😝 takze takkkk

majka35
24. feb 2011

a na mk chodím, len ked malá spí, lebo ked je hore, sa nedá, a ked spí, nemôžem nič iné robiť, lebo ona sa zobudí, aj ked si odpijem z pohára ... takže tu sedím jak päť peňazí a ťukám do počítača a keď vstane, tak vtedy začínam s prácami a idem sa zošalieť ... no, terezka je už hore, prajem vám krásny deň ... potom idem po druhého perúnika

majka35
24. feb 2011

@katulkaaaaaa kooooooooooľko vecí ja už absolútne nežehlím 😝 a niekedy u nás vyzerá ako v tanku ... aj ked mm sa ma stále pýta, kedy som ja v tanku bola, tak ako môžem vedieť, ako to tam vyzerá 😕 😕 😕 🙄

kahlan1
24. feb 2011

myslite ze papame velmi malo?

mlieka tak 400 v poslednom case, vyzivu tak 60 gramov (dnes vynimocne 80g) obed 125 gramov a vecer kasa 60 gramov - je to dost malo vsak?

eis4
24. feb 2011

jaj ani som nehovorila čo mi povedala včera dr.naša tam nebola,zastupovala je nejaká stará pani.pýtala sa ma či mám možnosť pestovať si vlastnu zeleninu alebo kupovať niekde kde viem ako ju pestuju. že vraj ked nie tak mám kupovať hotové príkrmy lebo tie su kontrolované 😲 😲 tak teraz neviem

kahlan1
24. feb 2011

@eis4 kazdy ti povie inak

katkavv
24. feb 2011

ahojte,
uz sme doma, boli sme omrknut to plavanie v PK, a je to tam fain, 8.3. zaciname plavat 🙂
obaja chlapci @alure su zlatucky ako na fotkach 🙂 a alure je fakt ze uplne chuducka a vysoka 😎

kahlan1
24. feb 2011

@katkavv a ako to tam prebieha?

katkavv
24. feb 2011

@kahlan1
@danulienka35
vsak vecer vam @alure napise co a ako, ja som tu len na skok ale ratame s vami, ze pojdete
🙂
a nasli sme to na 1 x, da sa tam aj dobre parkovat a hned mozem aj nakupit v jednote 😝

kahlan1
24. feb 2011

@katkavv ok diky zatial 🙂

katkavv
24. feb 2011

@kahlan1
teta nas oboznamila, ako to tam prebieha ale v podstate vsetky info su na nete www.moko.sk, treba to zaplatit pred zaciatkom kurzu a priniest prihlasku pred zaciatkom, potvrdenie od lekara staci priniest aj na 1 hodinu kurzu, a inak je to celkom pekne, zda sa mi, ze je to tam velmi cistucke a detom sa tam paci aj ten pristup personalu je na dobrej urovni, dobra komunikacia
kurz zacina 8.3. cas nam este upresnia
hrozne horko tam je ... ale fain, uz sa tesim 🙂

kahlan1
24. feb 2011

@katkavv 🙂 prave pozeram tu stranku 🙂 vyzera to pekne

liba78
24. feb 2011

Caute,
@evanns tak dnes sa malý hral presne s fľašou z Rajca 😀
@akika722 ja by som urobila zo Samka múmiu. Biely overal a čiapka. Sem tam obväz.

mirmaj
24. feb 2011

@evanns
@majka35 ono to tak naozaj aj vyzerá, len by ma vážne zaujímalo, kde to Tamarka obkukala ked v našej spálni sa už dosť dávno nič také nekonalo 😀 😀

mirmaj
24. feb 2011

@seagull2404 hej už sa dávame na štyri nemá s tým žiadny problem dokonca sa aj na tie nohy z tejto polohy postaví 😉 neboj aj vy čoskoro začnete. nesnaž sa Tamarku prevracať z bruška na chrbatik ale opačne z chrbatika na bruško, taká by mala byť správna postupnosť a aj prirodzenejšia pre bábätko 😉

seagull2404
24. feb 2011

@mirmaj no, ona sama sa najprv prevratila z bruska na chrbatik, tak preto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre