♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
3. mar 2011

@danulka3 opierka chrbta klasicky ako v kočíku, taký poloľah, trocha vyššie a potom sed...no a polohovanie nánožníka neviem čo myslia, lebo podložka pod nohy sa nehýbe ale dá sa posúvať tá tacka na papanie do 3 poloh, bližšie pri tele a postupne dalej od telíčka

danulka3
3. mar 2011

@mirmaj Ďakujem

kahlan1
3. mar 2011

@danulienka35 nam na sopliky tiez pomohla morska sol MAR a odsavanie

kahlan1
3. mar 2011

@majka35 to som rada ze barborke je lepsie 🙂 zajtra nebude po teplote ani stopy 🙂

kahlan1
3. mar 2011

tak sa s vami lucim a dobru noc 🙂

danulienka35
3. mar 2011

@kahlan1 vyskusam neco na tej baze dobru noc prajem

memory97
3. mar 2011

@kahlan1 tak je to asi staci, ked uz nema problemy. Puci sa este stale?
My tiez tolko nevypijeme 😉, ja sa riadim iba tym, ak ma prepadnutu fontanelku, tak nalievame cajikom 😀

@kahlan1 pekne, clovek ma radost. Ja som bola po tehu u zubara a 6 kazov (zuby boleli,tak si nevymyslal🙂), ale nechali sme mu tam pekny mailand a este jeden zub nemam urobeny, ale na ten mi chce dat korunku, pokial neboli, tak kaslem na to🙂

@seagull2404 zober ho na ten maidan, co chystame. Kopec deti, budu sa uz spolu hrat a uvidi, ze to bude super🙂

memory97
3. mar 2011

@alure super, ze to Oli zatial takto zvlada, dufam, ze uz bude iba lepsie a lepsie 😉

@majka35 dufam, ze je uz malej lepsie a lepsie sa citi.

brulka
3. mar 2011

@danulienka35 to vobec neries ze je teraz baculka, tes sa z toho ze jej chuti akonahle zacne bezkat tak bude ako prutik. aj moj synovec bol take male krasne sumo a teraz je vyslovene tenucky ma tri roky. a moja sestra ta bola buchta do 4 rokov a neskor vyzerala akoby jej mama nedala najest 🙂 . to je podla mna uplna hlupost vobec riesit vahu u takeho maleho miminecka. zle je ked detickam vyslovene nechuti papat nic ani mliecko ani prikrmy, lebo nechutenstvo moze byt prejavom ineho ochorenia. takze pohodaaaaa uzivaj si ze mas takeho krasneho papkaca 😵 😵 😵 ved to je radost krmit dieta ktoremu chuti, moja mi zacala lepsie jest a ja sa tesim z toho kazdy den 😀

brulka
3. mar 2011

@memory97 ten zeleny muzik je krokodyl 😀 z ikea, jej oblubeny kamrat zatial je tak velky ako ona, sa snim vala po zemi 😀

brulka
3. mar 2011

@majka35 suoper tesim sa ze je barborke lepsie. uvidis zajtra bude uz dobre 😉

memory97
3. mar 2011

@kahlan1 uz si isto nieco vymyslela, ale ja davam na piskotove cesto ovocie a na vrch slahacku s kyslou smotanou a vychladit. Je to super a taka malinka kaloricka bomba🙂

@majka35 viem, ze sa teraz da ockovat proti kiahnam. Dospelaci to zle znasaju, su pri tom vysoke horucky. Skus sa opytat dr., ked pojdete na poradnu, isto bude mat info.

danulienka35
3. mar 2011

@brulka ja sa tesim vies ako krasne papa obedik hlta ako keby nepapala tyden a

memory97
3. mar 2011

@eis4 my uz mame asi taky troska modernejsi, nevyzera zle, akurat, ze ho uz Davidko zacal okusavat, tak neviem dokedy vydrzi 😀 😀 farebne by ti teda nesedel. My mame tiez modry, ale zeleny kociar, tam sa to strati🙂 Ked aj vecicky ti dava, to je horsie... my sme tiez dostali, ale dievcenske a ruzove dupajdy som mu za nic na svete nedala🙂 aj tak sme dostali tolko oblecenia, ze ani sme kupovat nemuseli🙂

memory97
3. mar 2011

@evanns waw sikovnica, aka je v nich krasna, na spusinkovanie🙂

@danulienka35 jeej, vcera som ta tu nezaregistrovala, dufam, ze malinka je ok.

danulienka35
3. mar 2011

@memory97 nebola som tu vcera sme chorucky vraj chripka od nas ale nekasle nic len sopliky ma a z ociek jej tecie inak je v pohode lieky nedala ziadne

memory97
3. mar 2011

@danulienka35 ja by som tiez neposluchla dr. tiez by som dala mliecko. Neskusala si stavicky, ci nie je smadna, ked spapka tolko mliecka.

memory97
3. mar 2011

@kahlan1 dobru nocku

@brulka boli podareny🙂 Maly dostal velkeho maca, este ho musi vo vyske maly dobehnut🙂, ale rad ho hryzie a zaspinka pri nom🙂

memory97
3. mar 2011

@danulienka35 moja zlata, pusinku posielame. sa skoro uzdravte.

memory97
3. mar 2011

dobru nocku, konecne docitane, ste sa teeeeda cinili cez den🙂

brulka
3. mar 2011

@danulienka35 perfektny je hypomer alebo physiomer to su oba take solne preplachy. je to taka pomerne velka flaska s rozprasovacom a teda sa do nosteka dostane dost tej vody a potom odsajem tou odsavackou na vysavac a takto sme zatial zazehnali vsetky choroby co sa na malu chystali. zatial chora nebola a myslim ze iba vdaka tomu, len par krat mala na male zle dychala a nostek plny ale jeden den sme preplachli castejsie a druhy den uz bola fit. uvidis to pomoze. moj svokor vravi pri soplikoch je najdolezitejsie odsavat aj v noci ak treba aby nezatiekli sopliky nesposobili kasel 😉

danulienka35
3. mar 2011

@memory97 pije cajiky neni smadna ma rada mliecko

danulienka35
3. mar 2011

@brulka dakujem mojko ako sa to vola?

kikuska25
3. mar 2011

mamicky chcem sa spytat je to mozne aby som od prichodu z porodnice nepohla ani kilom dolu aj napriek tomu ze obleciem veci ktore som neobliekla?uplne ma to stve a toboz ked mi kazdy vravi ty si ale schudla no konec a ja na vahe este o kilo viac ako od prichodu z porodnice..a to naozaj nejak extra nejem niekedy sa stane ze len raz za den fakt.. 😠 😠 😠 😠

evanns
3. mar 2011

@kikuska25 daj si vysetrit hormony stitnej zlazy 😒

brulka
3. mar 2011

@danulienka35 ten preplach pouzivame dva vyrobky ako som hore pisala : 1 hypomer alebo 2. physiomer oba su skoro identicke maju len rozne nasadky. a tu odsavacku na vysavac ta sa kupi v lekarni to neviem ako sa vola. oni asi nemaju vela druhov 🙂

brulka
3. mar 2011

@kikuska25 jasne ze je to mozne 😉 nabrala si svalovu hmotu a schudla si slaninu. slanina je lahka ale objemna a svaly su zase tazsie. takze malo jes vela behas okolo dietatka tak si vlastne schudla tuk co ti zabral miesto v gatoch malo vazil 😀 ved to je super gratulujem. ja som schudla a som to znovu nabrala 😅 od dnes zacinam znovu chudnut a uz teraz mi chyba sladke 🤐

danulienka35
3. mar 2011

@brulka odsavacku mame na vysavac pouzivame dakujem si zlata 😉

brulka
3. mar 2011

@danulienka35 ja som nevedela na co sa pytas 😅

danulienka35
3. mar 2011

@brulka v pohodicke mojko ja som az potom zbadala ze si uz pisala nazvy 😀 ja sa tu napchavam strudlou a mlieckom po kom to dieta je 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre