♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
21. mar 2011

baby, u nas je kraaasne, dokonca AZ 7 st... 😉 Karinka mi doobedu spinkala znova len polhodinku, tak sme sa obliekli a isli von.. Karinka si konecne pospinkala normalne, Timka sa vyvetrala, lebo jej uz tiez bolo dlho doma a ja som sa vyhriala na slniecku a taaaak mi to dobre padlo 🙂

vladka84
21. mar 2011

volal mi brat, ten vikend kedy mame "sluzobku" ma jeho syn 1.sv.prijimanie v nedelu 😒 tak my si budeme musiet nas vylet skratit a asi sa v sobotu vecer budeme vracat domov...este to predebatujem s mm, ale tak to vidim 😕

evanns
21. mar 2011

@akika722
@katulkaaaaaa
@seagull2404 kefky na zubky z Dm chvaaaaaalim....nasa sa bez nej ani nepohne, uz som dnes vymyslala na aku snurku jej ju dam aby jej nepadala a nestratila ju 😉

akika722
21. mar 2011

@seagull2404
@katulkaaaaaa dala som mu to tak ta okruhla sa mu hroooozne pačila.preslintal 2 podbradničky a tak sa unavil že spinka 😀

baby aj vy mate tak neschopneho chlapa či to len ja??? ☹
hodinu chodi po byte čo by urobil/je tu toho ešte dosť...neprišiel na nič,potom že aj tak nema teplaky,tak som ho zoznamila so skrinou v spalni že ich tam ma asi 10ks,prezliekol sa/ja štastna že sa konečne pohne/lahol si na postel,ponadaval že nestiha/nič neurobil/ naspäť sa prezliekol a šiel pre Paťka 🙄 🙄 🙄

ešte že svokor sa tu chysta koncom tyždňa,aspoň niekto porobí,,,deti budu musieť vydržať s lampou lebo im nema kto navrtať luster 🙄
a ja v kupelni bez poličiek/tiež ich nema kto dať.hračky v boxoch a krabiciach,poličky ostavaju na balkone 🙄 🙄

ach jaj

alure
21. mar 2011

ahojte,tak sme doma z BA cesta bola super a zachvíľu môžem zase vyraziť odviesť Olivera na plávanie.
Babulky ako vám deti začali papať ovocie? Ja som vera dávala Denisovi výživku ktorú spapal na polovicu s tatíkom,a dnes som mu chcela dať banánik fajný sladučký ale tvári sa ako by som mu dávala niečo blé 😠 nabehli vám decká na ovocie hneď alebo im trošku "vadí" tá chuť po žiadnej chuti zeleniny?
@akika722 všetci chlapi patria do jedného vreca moja..aj môj sa cez víkend "nudil" ale to že treba povymieňať niekoľko žiaroviek v byte (a bolo to pár krát opomenuté) alebo nejaké dokončovacie práce na záhradke .....k tomu sa nedokopal....čo narobíme 😀

akika722
21. mar 2011

@alure ale on vrči že nestiha 🙄

moj papa ovocie bez problemov...no moja,on by zjedol aj klince... 😅
skus mu dať zemiačik a do toho ovocie,ako ked nepr.ty ješ kompot k niečomu...mne dr vravela že to mu možem davať...dokonca aj do ryže kompotik..ale nedavam...radšej dam čerstve ovocie prip.vyživku

vladka84
21. mar 2011

@akika722 rovnaki su moja vsetci 😀 my v nedelu: ja s Karinkou som bola hore uz od pol siestej, nachystala som ranajky, vstala Timka, najedla sa, vstal mm, najedol sa, umyla som riad, zacala som robit polievku, pomedzi to som lietala medzi Timkou a Karinkou, mm sa motal, Karinka si zdriemla, zjedli sme polievku, umyla som riad, zacali sme sa obliekat, vstala Karinka, najedla sa, obliekla som ju, obliekla som Timku, obliekla som seba, mm zatial zniesol kocik, isli sme na oslavu, vratili sme sa, urobila som narychlo veceru, okupala som Karinku, Timku, uspala som ich a mm si lahol na gauc a zahlasil: mamka, to je hrozne, ked niekam ideme, kym vychystame deti, seba, ja som normalne unaveny 😀 😀 😀 😀

alure
21. mar 2011

@akika722 skúsim zajtra k zemiačiku.Dnes už "obed" mal..chcela som len trošku ovocia na olovrant...
no jasné že nestíha a ty mu nedáš vydýchnuť a zavalíš ho ešte kopec vecami,nezmyslami 😀 😀 😀 to sú chlapi čo narobíme 😒
idem odviesť drobca..prídem neskôr

vladka84
21. mar 2011

@alure my dodnes papame radsej vyzivku ako cerstve ovocie 😒 dnes vynimocne zjedla kusok nastruhaneho jablcka a banana, ale ozaj ze kuuuusok, inak ma stale vyzivku, tu spraska jedna radost 😅

alure
21. mar 2011

@vladka84 tak som sa pobavila moja..to je presne ako u nás 😀 😀 😀 a chlap je unavený z toho ako my makáme nonstop 😠

akika722
21. mar 2011

@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 trubky

vladka84
21. mar 2011

@alure ved som sa ho aj opytala, ze ci ho pozeranie na to ako makam az tak unavilo, chudacika 😝

fialka5959
21. mar 2011

@akika722 dakujem 🙂
takze sa nemam nicoho baat, asi varene jedla netreba korenit a asi abi solit

katulkaaaaaa
21. mar 2011

@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@akika722 vsetci su rovnakyyyyyy
@fialka5959 urcite nesol,nekoren niiiic

katulkaaaaaa
21. mar 2011

moje uvrestane,uslintane dieta dneees...ako zbada fotak uz hadze usmevy 😉

evanns
21. mar 2011

@katulkaaaaaa on je taky krasny ze ani sa ti neda verit ze byva uvrestany a uplakany 😝

evanns
21. mar 2011

@akika722
@vladka84
@alure vsetci su rovnaki...ja do roboty chodim 2x do tyzdna, potom zvysok s malou sa bavim, do polnoci kazdy den makam zehlim varim periem pratam...a on je unaveny!!! a vcera som 3 ziarovky vymenila lebo na chodbe sme uz po tme chodili a v obyvke uz som na knihu nevidela 😝 a chystam sa bateriu vymenit v kuchyni...kaslem na neho, neznasam byt zavisla 🙂

vladka84
21. mar 2011

@katulkaaaaaa zlaty je 😵 tak ho musis fotit cely den, nech sa usmieva 😀
Karinka je dnes tiez umrncana a upistana, este ani na rukach nie je spokojnaaaa 😒

katulkaaaaaa
21. mar 2011

@evanns moja ti ho poslem uvidis aky cert vie byt 😉
aka si ti skvela samostatna zienka 🙂 s tym kocikom si mi dala chrobaka do hlavy....@liba78 ja uz tusim tiez nechcem cortinu 😀 ale ja mam este dva sportiaky po viki v sklepe...musim ich pofotit predat a potom aj ja kupim 😝

evanns
21. mar 2011

@katulkaaaaaa tak snazim sa ale aj si nadavam ze jak ho ucim tak mam,,,ze viem ze mi nepomoze lebo si je isty ze si pomozem aj sama 😒
kociar je veeelmi dobry 😲
posli dvaja certi budu mozno spolu sa hrat 😉

niky13
21. mar 2011

@evanns zahlasovane, je to fakt rozkosnica jedna 🙂

liba78
21. mar 2011

@alure hlásim miery, no nič moc 65kg a 81 pás. Ten pás ma štve, som ako tuleň ale stráááášne lenivý tuleň 😠

@katulkaaaaaa už som napísala na dva nové (ojazdené) kočíky. Pozdáva sa mi Dema step lux, lebo má preklápaciu rúčku a to je dobré keď svieti slnko.
Simonko nevyzerá vôbec upišťano. Kuk dolu na upišťané mimino. Idú mu horné zuby, už aby boli vonku.

alure
21. mar 2011

babulky mm nezabudol a prekvapil ma nádhernou kyticou ruží a večerou v našej obľúbenej reštaurácii.Práve sme došli domov,ale idem sa mu venovať nech sa nehnevá 😉

vladka84
21. mar 2011

@liba78 jeeej, on je strasne podareny.... nasa si zuzle spodnu peru, slini strasne, ale dasienka nema ani len cervene, tak ja neviem co jej dnes je... a straaaasne mrnci, mna uz aj hlava boli z nej 😒

evanns
21. mar 2011

@liba78 naaaaaaaaaadherny je

a nam dosla dnes stolicka ako ma @mirmaj 😉

evanns
21. mar 2011

@liba78
@vladka84 a nasa cela uslintana je a bez kefky sa nepohne ale u nas to este len prvy zub bude a dole 😒

danulienka35
21. mar 2011

@katulkaaaaaa Katulka aky je krasnucky spokojny 😉
@liba78 no Jurko sa tavari 😀 krasnucky je

evanns
21. mar 2011

@alure wau uzi si to!

danulienka35
21. mar 2011

@evanns a Nataska aka kocenka pekna stolicka 😉

niky13
21. mar 2011

@danulienka35 ahooj, ako mala princezna? Zubky su uz vonku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre