♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
21. mar 2011

@kvietok121 keď už na niečo prídeme,tak tie naše trdielka začnú vymýšľať niečo iné 😵

danulka3
21. mar 2011

@danulienka35 😀 😀 😀

danulienka35
21. mar 2011

@danulka3 😉

kvietok121
21. mar 2011

@danulka3 ved to ... mame dlhe vedenia 🙂 oni su sikovnejsi 🙂

evanns
21. mar 2011

@liba78 no a jak nasa tiez place len kvoli jedlu 😀 😀 😀

liba78
21. mar 2011

@niky13 dobrú noc, môj konečne zaspal tiež. 😉
@danulka3 podarený chrústik

@evanns to bude tým že sú to podvýživené miminká 😀

evanns
21. mar 2011

@liba78 oni hej 😀 😀 😀

liba78
21. mar 2011

@evanns aspoň neumrú od hladu, kecať nevedia ale hladní nebudú 😅

danulienka35
21. mar 2011

@liba78 no nase 3 su podvyzivene no nie babulky 😀 😀 😀
@evanns aj tvoja je podvyzivena? 😀 😀 😀 aj nasa kvoli jedlu reve neplace ale REVE

jankasramka
21. mar 2011

@niky13 ja som mala tiez problem ze som spravila ryzu uz davnejsie a mateo sa z nej neskutocne upchal, som si povedala ze uz nikdy viac....
no a potom tu niekto napisal ze ryzu treba po uvareni preplachnut tak som to spravila a do toho som primiesala ovocie a teraz to takto papa kazdy den a kaka dobre. takze ono je problem asi len v tej ryzovej vode, nie v samotnej ryzi. neskusala si to?
@majka35 aj my mame tie kefky a super to je , tiez sa s tym dost dlho zabavi a hlavne je vtedy kludny
@liba78 aku znacku mate tych kefiek?

jankasramka
21. mar 2011

tak ideme domov od svokrovcov, boli sme aj na vylete tak sme pofotili trosku...

hajatanufus
21. mar 2011

@mirmaj ahojky gratulujeme a prajeme vela zdravicka ja som sa tu teraz velmi neukazala lebo nemam cas a som unavena lebo v noci velmi zle spim koli malej lebo od jednej vstava kazdu hodinu a nechce velmi spinkat neviem co sa s nou deje uz je to tak asi treti den takze som uplne dolamana dufam ze dnesna noc uz bude lepsia lebo sa potrebujem vyspat

hajatanufus
21. mar 2011

@akika722 vidis a ja som sa ti stazovala na mojho mm a ty to mas doma podobne 😠

memory97
22. mar 2011

Ahojte babulky, tak sme spat, maly dva dni v kuse rozpraval a vcera uz bol taky unaveny, ze celu cestu prespinkal, mamina sa az nudila, ze sa nema s kym hrajkat 😀 😀 😀 ako ste sa mali?
Ste sa teeeda cinili 10stran na docitanie, ale to sa mi podari az niekedy vecer🙂hehehe

@kahlan1 nemusi jej to zabrat,mozno si uz na niektoru zlozku zvykla, alebo je to ineho razu. Skus si este pozriet na http://www.choredieta.sk/index.php/brucho, ci tam nieco nenajdes k tomu puceniu. Opisuju tam aj rozne priznaky a co sa na to da pouzit. Aj pri malom sa mi po vikende zdalo,ze sa sem-tam puci, ale neviem, ci to nemal z jogurtu, lebo to nase brusko... Som mu skusila davat bielu aktiviu. Pojdete este na to gastro,alebo nemate ist na kontrolu?

@danulienka35 ani sa jej nedivim, niektore hippky chutili aj mne🙂 hlavne, ze jej chuti, aspon vies, ze je v poriadku. Ako hovorili nase babky, dokial nam chuti, dietatko je zdrave a to je najpodstatnejsie 😉

@evanns vsetk najlepsie k 7.mesiacikom:-)

@adal my mame ten isty problem uz od narodenia. Od 3 mesiacov sa to zlepsilo a po podani 2. davky do noziciek sa nam to zhorsilo.Neviem dodnes,ci to ma suvis s tou vakcinou alebo to bola zhoda nahod, lebo nam v tom case isli aj prve zubky. My sme boli na gastre a potvrdili nam mierny reflux, mame nutrilon AR, malemu sa to zacina zlepsovat, tak uvidime... inac presne tak, treba mensie davky a castejsie. Teraz uz skusam davat vacsie davky, zatial klop,klop...

alure
22. mar 2011

Ahojte dobré ránko 🙂

@memory97 tak to je super moja že Dávidko tak v pohode zvládol cestu ..dúfam že si si trochu oddýchla.
@jankasramka ste krásnučký moja a tá fotka kde je Mateo v trávičke s kvietkami je úžasná 🙂 to teplučko už pomaly ale iste ide aj k nám 😉
@danulka3 tak to je super že mu ovocíčko chutí..ale myslím si že to chce len čas a nabehne aj Denis. Musím sa opýtať @kvietok121 ako je na tom ona s Matejkom,či už skúsili ovocie a čo malý na to....ďakujem hej som sa potešila že mm nezabudol a večer sme mali pekný 🙂 tak ty máš výročie s narodeninami? no ale dúfam že aspoň dva darčeky dostaneš 😀
@katulkaaaaaa ďakujem moja. No tak ak aj nebude papať tak nie sme sami 😉 A jogurtíky od ktorého môžme? od 7 mesiaca?
@mirmaj ja som nechcela prvé dať ochutnať surové tak prvú mal výživku ktorú spráskal,a včera som chcela dať ochutnať banánik a nič...ale včera celkovo nechcel moc jesť ale asi je to zúbkami,ďasienka má také zdurené že čakám kedy už konečne vylezie ten "malý biely poklad" 😉
@liba78 presne ako píšeš chlapi sú naklonovaní 😀 😀 😀
ďakujem za želanie 🙂 večer bol krásny 😉
@niky13 malinký je zlatíčko,pekné fotky 🙂 no aj na mne Denis dosť často visí,niekedy nepomôže nič len už sa pricucnúť k mamine,alebo len tak pritúliť....

idem ešte dočítať dúfam že som nikoho nevynechala ....
a tabulka je na svete 🙂 chýbajú mi tam ešte niektoré maminy...tak ak máte záujem šupnite mi miery 🙂

memory97
22. mar 2011

@katkavv blahozelame k 7.mesiacikom:-)

@kahlan1 kolko stal koberec v all toys? Ja som ho videla za cca 12eur.

@akika722 od coho je vana, ak vodny kamen, tak kyselina citronova (citrodeko), ak od spiny a necistot - pouzivam pulirapid.

@akika722 ani mi nevieme na 4🙂 a lozit, iba cuvat do zadu na podlahe🙂

memory97
22. mar 2011

@alure vcera sa mi ozvali s podlozkou a ziadne ospravedlnenie, len nemaju na sklade tu hracku, tak mi dali na vyber ine, samo ze obed s vyssou cenou, tak som im odpisala taky stiplavy mail, som zvedava ako to dopadne a ziadne slusne slova, ktore mam vo zvyku 😀 😀

@akika722 pulirapid hocikde zozenies, kedysi sa s tym cistilo vselico🙂 ked ti zle odteka, tak ja davam: 1 sacok jedlej sody (nasypes do odtoku), zalejes pol hrncekom octu. Zacne to strasne bublinkovat a smrdiet, tak maleho k tomu radsej nepustaj. Ked to dobublinkuje, tak zalejem vriacou vodou. Ak je to velmi, tak aj viackrat to takto sprav.

liba78
22. mar 2011

Dobré ránko 🙂
@jankasramka kefky sú Babylove.
Aké krásne fotky, super ti to pristane s malým.
@danulienka35 neboj, určite sú aj ťažšie miminá na svete

memory97
22. mar 2011

@kahlan1 maly tiez nechcel cajik, bol z neho mliekoholik ako z chiari🙂 ale davam mu stale, aj ked sa napije a o chvilku opat a po tyzdni je to uz super, nema problem stiahnut celu flasu.
Probiotika upravuju floru v brusku, ale zas aj tekutiny zmakcuju stolicu. Kludne jej daj probiotika, ked jej davas nafukovacie jedla, ale vyradzuj jeden po druhom, nemusi ju nafukovat zo vsetkeho. Ten sab simplex, alebo espumisan si skusala? Tie su tusim na plynatost v brusku.

seagull2404
22. mar 2011

Dobre ranko, u nas slnecno, ale zimaaa

@niky13 aj my mame s ryzou tento problem, ale ja vzdy ked davam ryzu, dam na desiatu hrusticku alebo slivku 🙂
@mirmaj tak to mas presne opacne ako my, my zas cerstve ovocie len do ruky hryzkat 🙂 to je ale asi lepsie, ked nechce ovocie, ale papa zeleninku, akoby mala pre ovocie odmietat zeleninu, co sa casto stava
@katulkaaaaaa a keby si mu ovocie dala do tej activie? alebo do rucicky hryzkat?
@jankasramka jeeeej, teplucko 🙂
@alure ako ste oslavili?

katkavv
22. mar 2011

@hajatanufus
@mirmaj
dakujeme 🙂

memory97
22. mar 2011

@evanns nadherna je a v kociku vyzera ako rocne dieta🙂

@jankasramka sopliky mohol mat aj zo zubkov🙂 dufam, ze mu je uz lepsie... no my ani naznak dalsich a to kuse vsetko, co moze dat do pusy🙂 niekedy je to presne ako pises, svokra sa nevie postarat a bratrancek ano🙂 Deti jej vyrastli, tak stratila ten cit pre drobcekov...

@alure ako dopadla oslava vyrocia?

katkavv
22. mar 2011

ahojte,
kajko je stale uplackany, chudacik budi sa aj v noci, trapia ho tie zubky

@janskasramka
naozaj vam to pristane, a mateo vizera ze je veliky, kolko vazi a meria?

memory97
22. mar 2011

@mirmaj waw, tak dvojicky maju nadhernu vahu, ja som sa prave dozvedela, ze kamoska caka babo🙂

majka35
22. mar 2011

dobré ránko prajem ... 🙂

evanns
22. mar 2011

@memory97 dakujeme a vyzera ozaj dost prerastene 😝

evanns
22. mar 2011

@majka35 aj tebe pani zlata 🙂

mirmaj
22. mar 2011

ahojte, aj u nas slnečno..baby čo dnes varíte ja som dnes total bezradná a naozaj neviem čo variť už som pozrela aj nejaké recepty na nete a nič ma nenapado 😖
@seagull2404 ona ani tej zelenine moc nedá 😀 😀 a ovocie len surové 😒
@alure ked spapal výživku tam myslím že je to v pohode 😉
@memory97 tak držíme kamoške palčeky nech všetko dobre dopadne 🙂

seagull2404
22. mar 2011

@mirmaj tak skus to, co pomohlo nam, napr. do mrkvicky a zemiacika pridam cca malu lyzicku krupice a malu lyzicku masla, len sa zaprasi 🙂 ja dnes varim kuracie prsia marinovane v tatarke, posypane sezamom alebo kukuricnymi lupienkami so salatom Coleslaw 😉

kvietok121
22. mar 2011

dobre ranko
@alure ahojky matejkovi jabclko chutilo, zatial len som varila, aj dnes uvarim a v stredu dame domacu vyzivku 🙂 a vy ako co te uz papali z ovocicka, dnes ideme vyskusat aj masko 🙂

@jankasramka zlatucke fotky, kedy aj my uz budeme sedkat u dedka na travicke, nech uz je teplucko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre