♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
24. mar 2011

@majka35 tak bol asi divny den ☹ tak to mas dobre, ze aspon nieco povie, mm nepovie nic 😀

kahlan1
24. mar 2011

dobre ráno 🙂

@akika722 diky 🙂
este nie ale pondelok idem na morfologicky ultrazvuk tak ak sa nebude hanbit - mozno budeme vediet co sa tam skryva 🙂

@danulka3 @mirmaj @evanns @helen1007 @niky13 vdaka 🙂 baby ste zlate 🙂

@hajatanufus vdaka, jeeeeej sa plazite? to je super 🙂 gratulujem mala je sikovna, aj som rada tomu stahovaniu aj mam obavy ci sme sa rozhodli dobre ale cas ukaze mm je sikovny ak by bolo zle najde pracu opat v ba alebo v ziline a bude - ale pre mna bude lepsie lebo doma mi ma kto pomoct

kahlan1
24. mar 2011

@seagull2404 aj moj bol taky ze na nikdy nic nepovedal - az mu z toho vsetkeho bolo normalne zle - tak uz vie ze ak je nieco musi to ist von - a teraz je ukecany a nie je problem a povedal mi ze mu je ovela lepsie ked to da vonku 🙂 tak som rada

seagull2404
24. mar 2011

@kahlan1 to ako sa mohlo stat? moj je zjavne spokojny

majka35
24. mar 2011

@seagull2404 hej, ale ja viem, že túto frázu ma naučenú, keďže ako manažér chodí na rôzne psychologické školenia, kde sa učia, ako reagovať nespokojných klientov a túto hlášku už používa bez mihnutia oka 😀

seagull2404
24. mar 2011

@majka35 joj, tak to man vie strasne vytocit, ked na mna skusa nejake "pracovne frazy", ja nenavidim, ked je ticho, ono je to tiz tak, ze ja 10 min. riesim nejaky problem, a on normalne ze nic 😠 😠 😠

kahlan1
24. mar 2011

@seagull2404 no uz to bolo nanho proste vela, a doma mu len vycitali vsetko a vycitali - ze vsetko robi podla mna a preco toto a tamto a preco chodime do he na dlho a do ziliny na kratsie a proste nic nebolo dobre a stale nieco a raz ho tak vytocili ze sa zobudil v noci a strasne mu buchalo srdce tak siel na pohotovost a tam povedali ze proste stres - odvtedy uz ma vsetkeho dost a ked mu niekto nieco povie tak sa tvrdo ohradi a ked o nieco trapi tak mi radsej o otm povie - lebo vtedy sa dost zlakol toho

@akika722 a kde mas foto zo zariadovania? neviem to najst

majka35
24. mar 2011

@seagull2404 joj, tak ja som o trošičku šťastnejšie vydatá 😀 😀 😀 môj kýve hlavou, ako bábka na šnúrke a v očiach neprítomný pohľad

mirmaj
24. mar 2011

@seagull2404 aj my sme včera mali divný deň, už doobeda nemohla zaspať čo inokedy zaspí a taktiež večer položím do postielky a za sekundu spí tak včera si aj porevala...no a o noci sa nejdem ani vyjadrovať, takúto zlu ako sme mali teraz sme nemali asi 4 mesiace, ani neviem koľko krát som ju davala späť ležať, lebo bola bud na štyroch alebo bola postavená a o pol 4 si urobila ráno, asi za hodinu zaspala a o 6 budíček 😝

majka35
24. mar 2011

@kahlan1 vážne, tak to ho pekne rodičia potrápili ... chudák, veď sa mu mohlo naozaj niečo vážne stať ... stres je strašné svinstvo ... ja som raz skolabovala zo stresu a týždeň som si poležala v nemocnici, prišla som tam s takými bolesťami, že som bola presvedčená, že umieram a to mi vôbec nenapadlo, že je to stres

evanns
24. mar 2011

dobre ranko maminky najkrajsich babatiek 😉

kahlan1
24. mar 2011

@majka35 no vies on ma este troch surodencov ktory byvaju s rodickmi tak boli nanho piati a kolko krat som si myslela ze konam tak ze ich este potesim ako sme to vymysleli - a ono to bolo cele zle ☹ a stale boli nespokojni a teraz mam az strach co bude ked sa dozvedia ze sa stahujeme na vychod ☹ ☹ ☹ lebo si mysleli ze pojdeme do za ale mm si nasiel fajn pracu na vychode

kahlan1
24. mar 2011

@evanns dobre rano 🙂 dnes je krasne pocasie

majka35
24. mar 2011

@mirmaj moja to potiahla o hodinku ... o piatej bol u nás už nový deň 😵 a to ja musím riešiť ešte barborkine výmysly ... dnes sa mi skrývala za kreslo a nechcela odtiaľ vyjsť, lebo jej sa do škôlky vôbec nechce ísť ... som ju nalákala na lietajúci tanier, že si ho budú v škôlke hádzať 🙄

majka35
24. mar 2011

@kahlan1 no za začiatku bude stres, ale potom budete mať aspoň pokoj od nich 😵

@evanns šumny dzaň pani zlatá

seagull2404
24. mar 2011

@kahlan1 panecku, tak dufam, ze sem nedojdeme
@majka35 ja som stastne vydata tiez, len mi niekedy pride, ze som fakt z inej planety, alebo zeby on bol z inej planety? 😀 😀
@mirmaj ☹ ☹ ☹ tak dufam, ze to bolo len jednodnove

seagull2404
24. mar 2011

@kahlan1 vy sa stahujete na vychod????? 😲 😲 😲 😲

mirmaj
24. mar 2011

@majka35 no to si už ani neviem predstaviť riešiť ešte aj niečo takéto 😒 ja ani neviem kedy sa odhodlám na druhé bábo 😀
@seagull2404 aj ja, ale zatiaľ to tak nevyzerá 😖

evanns
24. mar 2011

@kahlan1
@majka35 aj vaaam...kraaasne je a ja v robotke ☹ ale neva od zajtra doma a ideme na vikend k rodicom tak dufam ze pocko vydrzi 🙂

inak nasa mala grula nechce byt v sportiaku...tak rozmyslam co jej na tom vadi...bud slnko alebo ze nas nevidi... ☹

majka35
24. mar 2011

@seagull2404 mňa vie strašne vytočiť aj to, keď mu niečo rozprávam, on sa samozrejme tvári, že ma pozorne počúva a o pol hodiny sa ma opýta na to isté ... vrrrrrrrrr .... my sme tiež z odlišných planét, mne sem tam pomáha, keď si požičiam knižky od plzáka a prečítam si jeho múdrosti, asi znovu navštívim knižnicu ... verím, že sme obidve šťastne vydaté, len sa musíme s našimi mm trošku viac potrápiť 😀 😀 😀

majka35
24. mar 2011

@mirmaj ja som sa odhodlala po 3,5 rokoch skôr som nenašla odvahu 🙂

@evanns mojej strašne vadí slnko, preto som jej včera nasadila okuliare, ja som včera bola v robote aj s terezkou

evanns
24. mar 2011

@majka35 😀 😀 😀 ja mojmu uz radsej ani nerozpravam...ja som rezignovala na zdoverovanie sa mm, on aj tak nepocuva ☹ kaslem nanho

mirmaj
24. mar 2011

@evanns v tom novom čo ste kupili? 😲 inak tamarke vadí všetko čo si opísala, aj slnko a tiež aj to že ma nevidí ja ju musím mať stále otočenú tváričkou k sebe a tak vydrží 😉
@majka35 toto mam aj ja doma, že sa tvári že ma počúva ale nemá ani šajnu čo som mu hovorila 😀 a ešte viac ma vytočí ked na neho niečo kričím a neodpovedá a vtedy to beriem ako ignoráciu 😠

mirmaj
24. mar 2011

@majka35 aj ja to vidím tak nejako, skôr určite nie 😀

evanns
24. mar 2011

@mirmaj hej v tom....
@majka35 ale nasa neznesie okuliare...v momente ich zhodi na zem 😒 skusim slnecnik

mirmaj
24. mar 2011

@evanns su aj také so suchým zipsom tie by si nemala dať dole ja nad nimi uvažujem http://eskrina.sk/100-okuliare-baby-banz-uv-och...

majka35
24. mar 2011

@mirmaj tak toto vytáča aj mňa, mm je majster v ignorácii a mňa to vie normálne rozlútostiť a poviem si, že mu to vrátim "somárovi", ale ja to neviem 🙄

@evanns ja mojej sem tam prevesím cez striešku takú veľkú šatku, nevyzerá to super, ale účel to plní ... slnečník je dobrá vec, len ja ho ani za svet neviem nájsť

mirmaj
24. mar 2011

@majka35 ani ja to neviem 😒 musíme sa asi učit od nich 😀

kahlan1
24. mar 2011

@seagull2404 hej mm tam dostal pracu ktora vyzera fajn a tu sme uplne samy a nema nam kto pomoct a ja nesoferujem lebo som strachoput tak to nie je ktovieco tak uvidime ako bude tam - mam tam rodicov a tety ktore mi mozu kedykolvek s cimkolvek pomoct 🙂

seagull2404
24. mar 2011

@kahlan1 tak to mas skvele a kam?
@majka35 joj to ano, vytrapit, ale ja si stale hovorim, ze by to mohlo byt este horsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre