♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
25. mar 2011

@memory97 perfektna podlozka a Davidko paradny sikovnik 😉

evanns
25. mar 2011

@danulienka35 ked sa neotaca odkial kam?

evanns
25. mar 2011

@akika722 hej ideme 20.5 do Chorvatska

danulienka35
25. mar 2011

@evanns ked sa nepretoci z bruska na chrbatik a opacne ☹ ze deti v 7 mesiacoch by to mali vediet

katulkaaaaaa
25. mar 2011

@danulienka35 a kto vas tam poslal?tvoja dr? 😒 chuda malinka...ja myslim ze sa jej nic nestane ked to bude vediet neskor nie?

danulienka35
25. mar 2011

@katulkaaaaaa hej nasa lekarka nas poslala k neurologovi a ten zas na cvicenie ze kazdy tyden chapes? a ako plakala drzala ju tam na silu

katulkaaaaaa
25. mar 2011

@danulienka35 ☹ by som tam asi viac nesla...akoze co sa stane ak to bude vediet neskor?ma to nejaky vlyv na dalsi vyvoj ci co?

akika722
25. mar 2011

@evanns hej?jéééj,užite si to 😉
@danulienka35 mojko,naša dr.rieši všetko,nič by nezadnedbala...a moj maly sa jednoducho z bruška na chrbatik nepretoči a nerieši to..neboooj..ved sa to naučia
aaaa na neurologiu chodime raz za 3 mesiace,kvoli tomu zrastajucemu temienku na hlavke 😉 a nechodime cvičiť 😉

danulienka35
25. mar 2011

@katulkaaaaaa ze vraj hej ze ktore deti to nevedia ze by mamicky mali chodit som jej hovorila dievcenece nevedely a su uz velke a spotrovo nadane a ona ze no ale mali vediet lazit a ptretacat sa nase sa postavily a chodily pojdem este raz akonahle bude mala plackat viac ma tam nevuidia pojdem na neurologiu a poviem ze odmietam trapit svoje dieta

danulienka35
25. mar 2011

@akika722 a co mate s hlavickou?

akika722
25. mar 2011

@danulienka35 už ma temienko skoro celkom zrastene..ale naštastie je to ok a hlavka aj tak rastie..tak chodime ju merať

danulienka35
25. mar 2011

@akika722 aha mi ju mame stale otovrenu ,mala sa pretocila na brusko ale spat sa nepretoci a to jej vadi hovorim pojdem tam etste raz ale ak bude plakat uz nepojdem kaslal dusila sa a ona ju drzala no drasticke neco ☹

alure
25. mar 2011

Ahojte
my sme sa celé poobedie flákali ale aspoň sme si vychutnali slniečko...pred chvíľou sme došli domov,ešte som bola s mm trošku pobehať čerpačky a už som uložila aj Denisa. Dnes poobede prišli chlapci domov skôr a ja pozerám (normálne až z výčitkami) moje staršie dieťa chodí v zimných topánkach 😒 som si ani nevšimla no a samozrejme boty čo mal na jeseň sú už malé tak zajtra ideme na nákup
@danulienka35 to vás trápili vojtovkou? chúďa Chiara ☹
@memory97 jéj aká je peknučká 🙂 aj tento motív sa mi páči. No a Dávidko sa skrýva 😉 no ale aspoň vieme s kým sa už naťahovať nebudeme..hlavne že došla v poriadku a môžete sa na nej blázniť 🙂

alure
25. mar 2011

@danulienka35 dnes mi došiel mejlík z "babywebzpravodaj" si to prečítaj mojko 🙂
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a553-Osmy-a-dev...
a píšu tam že ak aj nelozí nič sa nedeje,niektoré vraj rovno šup na nohy..ako že treba motivovať na to dieťa ale ak sa mu nechce..tak vraj to príde neskôr samo .....

danulienka35
25. mar 2011

@alure hej vojtovku na nas suply ☹ pozrem sa moja dakujem

alure
25. mar 2011

@danulienka35 som počula na vojtovku sťažnosti že vraj to detičky moc bolí a že pri tom plačú ☹
No ale musím ešte raz pochváliť tovju slečnu (NIKI) baby to je taká krásna babulka...hneď som jej povedala že aj ja chcem takú 😀
mojko dala som gorálky a malinký bol úplne dnes poobede a aj večer kľudný 😲 😲 😲 som prekvapená ...mocinky moc ďakujem 😉 CMUK CMUK

danulienka35
25. mar 2011

@alure dakujem mojko dufam ze vam pomozu a malicky bude kludnejsi som rada 😉 pojdem tam toho 4.4 a poviem jej na rovinu ze budem snou doma cvicict ale ze viac nechcem chodit normalne na rovinu poviem drzala jej hlavicku nesmela snu pohnut a jednu ruku drzala palcom tlacila na rebra 5 minut a mala revala a kaslala dusila sa o ona ze no pockaj musis vydrzat sila mala som chut jej strelit jednu

alure
25. mar 2011

@danulienka35 ja som videla jedno video tuším v TV a bolo to fakt hrozné ..tak tak povedz im na rovinu a radšej si pozri nejaké cviky a sem tam ju doma ponaťahuješ ty 😉

alure
25. mar 2011

@akika722 celkom som to nepochopila..to je zlé keď fontanela začne zrastať do kopy? alebo aký problémik ste mali???

danulienka35
25. mar 2011

@alure ja som vojtovku cvicila s Niki ked mela po nehode a bola na voziku a pozri ako beha nebudem tam chodit nechcem a hotovo

akika722
25. mar 2011

@danulienka35 niečo ako vojtovka????podla mna všetko ma svoj čas...nemam rada to tabulkovanie...deti su rozne...aj zo sedenim,lozenim,chodenim..každe je ine
@alure
@danulienka35 a ako som viac x písala,môj Paťko NELOZIL PO 4 VOBEC a to chodil sam už na 10mesiacov,nikde sme nechodili cvičiť..a neznašal byť na brušku
@alure nie mojko,ale jemu sa rychlo zrasta od narodenia,ovela rychlejšie ako by mala..no našťastie,lebečne švy su ako maju byť 🙂

danulienka35
25. mar 2011

@akika722 neboj mojko nebudem chodit po dnesnom cviceni mam dost ako sila bola ked som cvicila s Niki a to mala 15 rokov a plakala od bolesti a nie dieta co ma 7 mesiacov ano? bestie su to

alure
25. mar 2011

@danulienka35 ty kokos až mi prebehol mráz po chrbte Niki moja zlatunká ??? si si toho užila viac než dosť 😒
@akika722 ani môj Oliver nelozil po 4 😀 ale chodiť sa tiež moc nezberal...a nikto to neriešil (teda myslím Dr.) nič im neujde 😉 tak som rada že je to ok,som nevedela že aj toto sa sleduje 😨

akika722
25. mar 2011

@danulienka35 akože...hm...možno je to dobre ta vojtovka ak to dieťa naozaj potrebuje,ak je nejaky problem..ale myslim že toto že sa nepretača problem nie je..proste je lenivšia ako moje deti... 😀 Paťko sa pretočil na bruško a hned vrieskal lebo nevedel späť 😀 a je zdravy 🙂

niky13
25. mar 2011

@katulkaaaaaa
@liba78
@alure asi to bude tym, ako pisete vy ste pili kavu aj v tehotenstve a skoro po porode, ja som prestala ked som otehotnela, pretoze na mna nema nejaky ucinok, tak som ich pila aj 4 denne a prvu od vtedy som vyskusala len teraz. ☹ ☹
A zeleny caj tiez nema na mna ucinok, ten pijem a ani malemu nevadi.

@liba78 sorry za ten tvoj kociar, snad to nejak spravis, je to na porazenie 😒

alure
25. mar 2011

@niky13 ahoj ..moja a tebe káva nepomáhala na tlak pred tým? a prečo si v tehu prestala piť kávičku? mne dr. povedal že tým nemôžem ublížiť bábu,tak ja som sa neobmedzovala ... ja som si dala kávu hneď na druhý deň po pôrode 😀

niky13
25. mar 2011

@danulienka35 sa cudujem, ze Niki v takom veku cvicila vojtovku. Ona sa odporuca iba malickym detom, kym nerobia uvedomele pohyby. Proste maju tabulky a ked sa deti nevyvijaju podla nich, tak niektore poslu cvicit, pretoze to moze znamenat, ze sval nepracuje spravne. A odstranit sa to da prave v takomto veku. Proste nevedia, ci problemom je sval alebo len lenivsie dieta.
Moja kamoska to cvicila s malou a raz som bola u nich, ked to cvicili. Boze ja som plakala s malou. Vraj to nie je drasticke k detom, teda ze to neboli ale deticky su v neprirodzenej polohe - preto vraj placu.

niky13
25. mar 2011

@alure mne pomahala na tlak, hlava ma sice bolela ale aspon sa mi nezatmievalo pred ocami. Pit som prestala, lebo ja som ich pila aspon 4 aby mali aky taky ucinok a dr. povedala, ze to je predsa len trosku viac - tak radsej nie.

danulienka35
25. mar 2011

@niky13 mojko Niki to cvicila preto lebo sa stala obetou dopravenj nehody ma v krku 5 srubov na dosmrti porusenu miechu mala bola na voziku a v Kovacovej ma ucily ako snou cvicit vies

katkavv
25. mar 2011

ahojte 🙂

danulienka35 moja to mi je luto co s Chiarou prezivate, podla mna je tiez oki, co riesia vsak dr. sami vravia, ze kazde dieta je ine a inak sa vyvija, hmmmm 😖 skoda, ze som teba aj tvoju dceru dnes nestihla a nevidela ...
mozno nabuduce by sme mohli dat kavu aj s @alure 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre