♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
30. mar 2011

baby mate s tymto letnym fusakom niektora skusenosti http://www.bububabo.sk/index.php?ID=6868

kvietok121
30. mar 2011

@jajka377 gratulujeme k 7. my este nepapame 🙂

jajka377
30. mar 2011

@kvietok121 😉 ďakujeme

akika722
30. mar 2011

@jajka377 moj dnes spapal dobra mama..iny som doma nemala a išiel sa potrhať-že rozmixovany banan-nejaka novinka 😅

evanns
30. mar 2011

@jajka377 activiu bielu nesladenu 😉

danulka3
30. mar 2011

@jajka377 Ďakujemee 😉

vladka84
30. mar 2011

@kvietok121 ja nie, ale od Emitexu mam zimny fusak a este taky dekovy do autosedacky a s touto znackou som velmi spokojna 😉

danulka3
30. mar 2011

@jajka377 aj vám blahoželáme 🙂

niky13
30. mar 2011

@vladka84 dakujem, ale vies moja, zavisi od prostredia, vsetky jazyky sa uci v prostredi, kde tak rozpravaju, takz enema inu moznost. Aj tvoja by vedela. 😉

niky13
30. mar 2011

@danulka3 blahozelame Jakubkovi, papa sa mu dobre v novej stolicke?

kvietok121
30. mar 2011

@vladka84 aj my mame zimny ale na to sa mi zda uz teplo a neviem zo spodku by bolo dobre ten fusak, pripadne keby fucalo neviem sa rozhodnut

kvietok121
30. mar 2011

@danulka3 je aj vy mate 7 tak aj vam gratulujeme

jajka377
30. mar 2011

@danulka3 😉
@evanns a aj malinkej do nej zvykneš niečo zamiešať??

vladka84
30. mar 2011

@kvietok121 neviem moja, u nas je asi chladnejsie, tak ja ho este davam... dnes ked sa oprelo slniecko na kocik, tak som odzipsovala, ale pod nou som nechala 😕 a ked bude este teplejsie, tak dam ten autosedackovy, ked do neho este vojdeme a ak nie, tak dam deku 😉
@niky13 aj tak je sikovnica, som zvedava ci sa nieco zlepsi, ked pojde od septembra do skoly, alebo aj tam sa budu na angline ucit pocitat 😒 no ale ked sme mali rodicko, tak vraj maju novu pani ucitelku, ktora uci jazyk, lebo doteraz ucila prvy stupen nekvalifikovana - neboli peniaze na kvalifikovanu 😠

kvietok121
30. mar 2011

@vladka84 ani ja sa neviem rozhodnut ☹

niky13
30. mar 2011

@vladka84 to je super, od ucitelky vela zavisi. V skolke je to vzdy len take zoznamovanie. V skole sa potom rozbehne.

jankasramka
30. mar 2011

@danulienka35 tak to budete mat chvilku asi pokoj od zubov, bo mateovi vysiel jeden horny , uz je asi v polke a druhy nie a nie vyjst 🙄
a to mi vsetci hovorili ze horne vyjdu naraz 😒
inak to o tom kakani si mala povedat dr. 😉
@niky13 tak to sme v klube spolu s eis -aj u nas take spanky denne o nicom, tiez do mna hryzie a lozi po mne ... 😀

@hajatanufus ty cakas tretie bejby? ci?akoze cosi sa mi marilo ze ste tu o tom pisali ale asi som to prehliadla , nestiham vsetko citat....

memory97
30. mar 2011

@akika722 to ste aku znacku kupili... ja by som ju sla vratit, ak by mi take nieco povedali 😠

@jankasramka drzime prsty nech to dopadne dobre a dalsie babatenko na obzore🙂 mozes nam poslat aj viac slniecka, my sa nebudeme hnevat, lebo od piatku sa ma opat pokazit☹

evanns
30. mar 2011

@jajka377 zatial nie 😉

akika722
30. mar 2011

@memory97 whirlpool 🙄

jankasramka
30. mar 2011

@danulienka35 ked skonci modre z neba napiste mi nech si to najdem v archive. pri zehleni pozriem...

niky13
30. mar 2011

@jankasramka tak to je radosti 😒 Dnes som ho mala na rukach, zrazu pozrel mi cez plece, zaprel sa do mna nohami, rukami mi chytil tricko az niekde na lopatke a bruchom visel cez moje plece, normalne som ho ledva zachytila ako liezol niekde na moj chrbat. Ja uz neviem co s nim, ked ho polozim, tak hned spusti krik. Ked ho dam k sebe do stolicky, tak vsetky hracky pohadze na zem alebo skopne nohami a potom natahuje ruky a krici maaam nech ho vezmem na ruky.

danulka3
30. mar 2011

@niky13 je v nej spokojný,papá pekne a mamina konečne nemusí sedieť na zemi a kŕmiť ho v lehátku 😵
@kvietok121 Ďakujeme,keď je teraz tak pekne,mohli by sme hodiť niekedy to stretko 😉
@kvietok121 my sme dnes mali jednu deku pod sebou a druhú na sebe,ale tak ma tie deky vytáčali,stále sa šúchal dole a do tej vrchnej stále kopal,že sme ju stále zbierali zo zeme 😠 .Táto,čo si tu dala sa mi páči,ale keď poviem mm,že chcem ďalšiu deku,tak už ma niekam asi pošle 😀
@jajka377 Žeby sme aj my už zajtra skúsili jogurt?konečne by bola nejaká zmena 😒

jankasramka
30. mar 2011

@memory97 ja by som dala aj viac slnka- bola som na polhodku vonku a som pecena varena. hlava ma boli a to som mala siltovku. strasne silne je to slnko....

jankasramka
30. mar 2011

@niky13 no tak toto doverne poznam... 😖 ja ked vidim deticky co pokojne sedkaju a hraju sa tak tomu nemozem uverit 😀

vladka84
30. mar 2011

baby, to aj vy mate taky "zravy" vecer ? ja uz neviem co by som jedla, len stale kukam do tej chladnicky... asi by som mala ist spat radsej 😀

niky13
30. mar 2011

@jankasramka najhorsie je, ze taka bola aj dcera, v kociku neobsedela, vrieskala ako pavian, ked podrastla tak v obchode som ju musela jednou rukou drzat za kapucnu, ked som chcela pozriet nejaky tovar, alebo len pozriet inym smerom ako bola ona. A vzdy som si hovorila, ze urcite druhe bude kludne. Prd.

niky13
30. mar 2011

@vladka84 ja mam zravy tyzden. Tak radsej nevarim a nakupujem len ovocie. 😀 To sa potom lahko pozera do chladnicky ked sa na teba skeri len ovocie. 😀 Alebo sa napijem vody.

hajatanufus
30. mar 2011

@jankasramka ano vizera to tak ze som v 7tt dufam ze to nejako zvladneme a tebe drzim palceky nech ti potom vyjdu dve ciarky 🙂 nasa rachel lezi na zemi a stale len mrnci a jeduje sa dufam ze ak su to zubky ze sa uz ukazu lebo aj ja som z toho nervozna hlavne z nocneho vstavania keby slo len o kojenie tak e to v poho ale ona si vyzaduje prso na celu noc a to by som sa zase ja nevyspala lebo ona ho nepusti 😒 a som taka unavena tak by som sla spat ale sa mi neda uz sa mi asi zobudza aj lucy takze nemam sancu 😒

vladka84
30. mar 2011

@niky13 no vidis, zajtra musim ist na ovocie, dnes sme dojedli jablka a teraz pozeram, ze uz ani mrkva nie je... same somariny mame doma, nic pre moju dietu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre