♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
7. apr 2011

@kahlan1 aj Tamarka je niekedy ignorant 😀 😀 moja, ty uz musis mat take pekne brusko, vsak?

hajatanufus
7. apr 2011

@danulienka35 jej aky pekny a mala je v nom zlata 🙂

kvietok121
7. apr 2011

@jankasramka juj moja tak nechsa to skor zlepsi aj mne to matejko robi, ale ja mam vzdy tricko tak on ocumlava tricko, inac nie si zla mama aj my maem ryhy v hlave ked sme sa tresli
@evanns tak to je super, aj ja budem fotit 🙂

hajatanufus
7. apr 2011

@kahlan1 som rada ze vam to dobre dopadlo 🙂 drzim palceky a tiez verim ze bude vsetko v poriadku 🙂

memory97
7. apr 2011

@seagull2404 nam idu horne, ale je to individualne u kazdeho babatka. Prve zubky by mali byt dve horne a styri dolne podla casopisov, knih,...

ahojte, som sa tu konecne aj dostala🙂

mirmaj
7. apr 2011

@danulienka35 ako krásne pozuje do fotáku, herečka mala 😉

memory97
7. apr 2011

@majka35 jej to bolo krasne vyznamenanie od malej🙂

@alure neviem, ci ja zle vidim, ale sa aj s Katkou podobate na tej fotke 😀

mirmaj
7. apr 2011

@jankasramka určite nie si zla matka, aj Tamarka sa pri všetkom postaví a tiež je jej jedno či je to fit lopta, chodítko, stolička alebo vedro s vodou, to jej samozrejme nedrží stabilitu takže ked si to hned nevšimnem prevalí sa na zem, my máme ale jedinú výhodu, že ona od malička sklapačkovala, že aj ked ležala držala hlavičku hore, takže aj teraz ked padne väčšinou ju drží hore takže chvalabohu nie vždy si ju buchne. nemáme ale až taký problem zo zaspávaním ako vy , chúda to si naozaj vytrpíš, ale aj Tamarka ked nemá vytvorené ideálne podmienky na spanie ako ona chce, tak dokáže tiež pekne dlho nespať, dnes sme boli u našich tak spala len doobeda a od 12 bola hore skoro až do 20 a horšie potom samozrejme zaspavala. Ale ak to máte zubkami tak to zasa prejde neboj, aj nám ked išli zubky tak sme sa uspavali len na rukách, už to prešlo a zasa zaspáva sama, tak dufam že aj u vas sa to zlepší 😉

memory97
7. apr 2011

@katulkaaaaaa v lidli maju teraz akciu na ozobne sablony na torty 😉 som si hned na teba spomenula 😉

danulienka35
7. apr 2011

@hajatanufus dakujem mojko no nekup to za 1euro no nie 😀
@mirmaj jej ahoj mojko a moc dakujeme 😉 no to jo ona rada pozuje 😀

memory97
7. apr 2011

@eis4 heheh, tak ja to v obchode tiez robievam a aby som pohla tetu predavacku tak pokyvem kocikom: "vydrz zlatko, uz ideme🙂"
@danulienka35 krasna je kocka🙂

danulienka35
7. apr 2011

@memory97 dakujeme moc 😉

evanns
7. apr 2011

baby sme majstriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

aaaaaaaaaaaaaaaaa maaaaaaaaaaame prvyyyyyyyyyyy zub!!! a ani sme o tom nevedeli ze ide 😝

memory97
7. apr 2011

@evanns este to bol len prvy 😝 😀

@danulienka35 ako kocka, dalsie zubky jej nejdu?

mirmaj
7. apr 2011

@evanns gratulujeme k obom uspechom 😉

danulienka35
7. apr 2011

@memory97 zda sa mi ze dole nam idu mame ich zatial 6 a je nejaka uplackana nervna uvidime

evanns
7. apr 2011

@memory97 😀 😀 😀 jasne sak ma na to pravo dat nam to pocitit 😉

danulienka35
7. apr 2011

@evanns Gratulujem mojko 😉

eis4
7. apr 2011

@danulienka35 malá je chutnučká v tom klobučiku 🙂
@evanns gratulujem k 1. zubku 😉

danulienka35
7. apr 2011

@eis4 dakujem mojko idem asi uz haji sem nejak unavena snad nezaspim tady 😀 ale susim id dat sprsku snad ma prebere

eis4
7. apr 2011

@kahlan1 bohužial sa to nedá aby sme pri nich stále sedeli a ked budu väčšie tak to už budeme brať že je to normálne,ja som v podstate brata vychovala(teda velmi vela som sa mu venovala kedže rodičia chodili do roboty tak som s ním bola po škole stále) on bol velmi hyperaktívne dieťa,vela sme si sním užili,či rozbitá hlava,alebo zlomený nos ked vbehol pod auto čo cuvalo,atd........... bohužial niektorým veciam sa predísť nedá aj naše detičky si tým musia prejsť aby pochopili že nemožu robiť hocičo a musia dávať pozor 😉 😉

eis4
7. apr 2011

@danulienka35 dobru nocku aj ja idem spať som tu len na skok.chiarke posielame pusinku 🙂
tak dobru nocku detičkám aj maminkám 😉

mirmaj
7. apr 2011

BABULKY PROSIIIIM neviete mi poradiť ako najjednoduchšie vystrihnem alebo odstranim nejakú časť z fotky?

eis4
7. apr 2011

@mirmaj ja to robím cez picasu ale @seagull2404 ti lepšie poradí ona je profíčka 😉

memory97
7. apr 2011

@danulienka35 chudatenko, tie zubadla nech uz maju vsetky milaciky von, nech ich nebolkaju...

@evanns to je ten lepsi pripad, ked o tom ani nevies 😀 😉

@mirmaj segull ti isto poradi 😉 ja to robievam iba cez Photomanagera vo windowse.

babulky dobru nocku, maly napapany, tak mozeme haji... do kedy to este neviem 😀 😝

danulienka35
7. apr 2011

@memory97 no vies co ona ani ne ze placka lne je taka umrcana jazykom bludi po pusinke a tak moc nechce papat prikmy len flasku neviem uvidime 😉

mirmaj
7. apr 2011

@eis4 cez picasu sa to pokúšam robiť aj ja ako to robíš? viem že @seagull2404 je profíčka ale mne uplne postačí vaša laická rada @memory97 ja naozaj nepotrebujem nič zložite, len potrebujem vystrihnúť z foto ŠPZtku lebo predávame auto a nechcem aby bola na inzerate aj značka

jankasramka
7. apr 2011

@seagull2404
@eis4
@hajatanufus
@kvietok121
@mirmaj dakujem baby za povzbudenie....ja sa niekedy citim naozaj biedne , proste ze uz nevladzem dalej....mna navyse strasne moc vycerpava ze on skoro vobec nespi cez den a navyse sa budi s vreskotom...ale to aj v noci aj cez den. neviem ci sa mu nieco sniva ci preco stale sa budis placom ☹ je mi ho navyse luto a vobec to nechapem ☹

@evanns gratulujem k zubku 😉 aj ja by som rada keby mu sli tak ze si to ani nevsimneme 😀 ale moje prso by si to ajtak vsimlo 😀 😀 😀

@danulienka35 mne tiez mateo odmietal prikrmy ked sa mu prezezavalizuby, taky jeden az tri dni nechcel prikrmy ale som to zmixovala uplne na jemno a s troskou vody aby to bolo redsie a z poharika vsetko pekne vypil. neskusala si?

danulienka35
7. apr 2011

@jankasramka ahoj Jani neskusala ale zajtra vyskusam ved nam troska diety nezaskodi dnes som bola s kamoskou vonku a pristavila sa pri nas jedna pani a pytala sa ma jej aka baculka ze kolko ma ja ze 8 mesiacov a ona a kolko vazi a ja na nu ze 13 kil aona nema nejak moc i mi mame 8 mesiacov a mame 8,20 vies ako kazde dieta je ine ☹ ale chuti nam riadne mliecko velmi 😀

hajatanufus
7. apr 2011

@danulienka35 tak to je super cena aj ja musim nejaky kupit ale tu nic nemaju tak asi az na sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre