♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
13. apr 2011

@seagull2404 boze baby co vy same urazy mate? @eis4 mi to pripada ako ked bola viki mala tiez kazdy den nejaky uraz raz darmo baby su vrtulky 😝 mne minule simon stiahol fotak na hlavu,taka hrca jak hrom

eis4
13. apr 2011

@seagull2404 juj chuda malé.takže má hrčku malinká .ja sa čudujem že naša po tých dvoch pádoch zo sedačky a z postele nemala žiadnu hrčku.ale dnes to teda vidno,až som prestala dýchať ked som videla krv 😢
@liba78 my pavuka nemáme lebo máme malý byt takže tu by si to moc neužila.ja neviem čo s nou mám robiť 😢

liba78
13. apr 2011
seagull2404
13. apr 2011

@katulkaaaaaa ty, ti poviem, ze mi spadla prvy krat, ja som chvilu ani netusila, co mam robit, Tamrka totiz robi jednu vec, kedze nestvornozkuje ani sa negula, tak ona sa za vecami nahyna zo sedu a tak, ze sa jej zadok dviha aniekedy ju proste prevazi, ale zatial sa jej to podarilo len na gauci a vlastne tak skoncila na brusku, ale ona sa vcera musela zadockom aj dopredu posunut, ako tuzila po tych kabloch, opicka mala, preto som uz vecer na net nesla, som mala co robit sama so sebou

eis4
13. apr 2011

@katulkaaaaaa ani nehovor stále niečo,každý 2-3 deň sa jej niečo stane,toto je už moc 😒

seagull2404
13. apr 2011

@eis4 ja dufam, ze budete v poriadku 🙂 a ze sa na to rychlo zabudne, ak ti to dovoli aspon vydezinfikovat, tak bude dobre

vladka84
13. apr 2011

@liba78 jeeej, Jurko je riadny fesak a ako si tam sedi 😉

vladka84
13. apr 2011

@kvietok121 ako pises o Matkovi, tak ja mam doma to iste...Karinka so mnou chodi aj na zachod - posadim si ju k noham 😀 ona aj ked sa hrame, tak jednou rukou drzi mna za tricko a druhou sa hra, alebo v kuchyni ked varim, tak mi sedi pri nohach a drzi ma za nohu, no a v noci mi samozrejme drzi koselu, aby som nahodou neusla od nej 😀 😀 😀 ja dufam, ze to casom prejde, ma len teraz take blbe obdobie, ale spominam si, ze som to mala aj pri Timke, tiez bola taka cicka mamina a potom, ked zacala chodit, tak uz som behala za nou ja 😀

alure
13. apr 2011

@eis4 ach moja,normálne som stŕpla pri čítaní tvojho príspevku 😲 😲 😲 určite tú pusinku kontroluj,len pre istotu
@katulkaaaaaa my máme takú romerku ako @liba78 len červenočiernu,ešte stále ju vozím v kufri v aute nevybalenú..kým je dobre vo vajíčku tak ho ani nepreložím....
@liba78 nie je zač mojko,snáď si budete vedieť poradiť.A videl tú našu tortu aj Kubík?
@vladka84 moja ťažká noc ☹ ☹ niečo bolo vo vzduchu aj mne Denis od 2 hej nalepený v mojej posteli na mne 😠 Ja sa stále smejem pri kojení mi chytí tričko a koľkokrát mi zaspí na rukách tak mu musím niečo namiesto môjho odevu strčiť do rúčky 😀

alure
13. apr 2011

@memory97 z osobnej skúsenosti pri Oliverovi doporučujem stoličku,ktorá sa dá zložiť potom ako stôl a stolička,Malý sa mi tam prehral až až ..to sme mali ešte klasiku drevenú (len mi na nej chýbali pásy na upevnenie dieťaťa ) ale ináč bola super

evanns
13. apr 2011

dobre ranko maminky 😉

ja sa chystam na kavu s @majka35 🙂 ze to uz vyjde dnes 😀

eis4
13. apr 2011

@seagull2404
@alure teraz spinká,ked sa zobudí mám jej to vydezinfikovať? a s čím? mám doma 60% alkohol alebo borovičku 40%.
chuda nestači že ju tie zubky bolia teraz ešte aj toto ☹

seagull2404
13. apr 2011

@eis4 neviem, ci alkohol je zrovna dobry napad do pusinky 🙂 ale ak ine nemas, tak asi bude stacit aj to 🙂

vladka84
13. apr 2011

@evanns vsetci to s napatim sledujeme 😀

evanns
13. apr 2011

@eis4
@seagull2404 moje krasne ubolene dievcatka...ja si myslim ze nas to viacerych toto caka o chvilu ☹ ja normalne ked bude taka jak zihadlo tak pouvazujem o prilbe aj na doma 😉 nech su v poriadku obe a na to sa zabudne a preboli... 😉

seagull2404
13. apr 2011

@evanns dakujem, myslim, ze Tamarka si na to uz ani nepamata, ta modrina na cele len mame pripomina, ze musi byt opatrnejsia ☹

vladka84
13. apr 2011

Skopirovane z FB - O mamách🙂
Aká je mama? Malý chlapec sa spýtal mami:"Prečo plačeš"?"pretože som žena", odpovedala mama. "Nerozumiem"odpovedal chlapec. Mama ho len objala a povedala mu: "A nikdy ani neporozumieš". Neskôr sa chlapec opýtal otca: "Prečo sa mi zdá, že mama plače bez dô...vodu"?"Všetky ženy plačú bez dôvodu, odpovedal otec. Malý chlapec vyrástol a stal sa mužom, a však stále nerozumel, prečo ženy tak ľahko plačú.Nakoniec zavolal na boha, a keď sa dovolal, spýtal sa: "Bože prečo sa ženy rozplačú tak ľahko"? Boh odpovedal:" Keď som stvoril ženu,musela byť výnimočná. Urobil som jej plecia dosť silné nato, aby uniesla váhu sveta, ale natoľko jemné aby poskytovali pohodlie. Dal som jej vnútornú silu aby vydržala pôrod dieťaťa a odmietnutie , ktoré veľa ráz zakúsi od svojich detí. Dal som jej tvrdosť, ktorá jej pomôže stále pokračovať, keď sa všetci ostatný vzdávajú a starať sa o svoju rodinu napriek chorobám a únave, bez sťažovania sa. Dal som jej cit milovať svoje deti za všetkých okolností, dokonca aj vtedy, ak ju jej dieťa hlboko ranilo. Dal som jej silu prijať svojho manžela napriek jeho chybám a sformoval som ju z jeho rebra, aby chránila jeho srdce. Dal som jej múdrosť, aby vedela, že dobrý manžel nikdy neraní svoji ženu, ale niekedy skúša jej silu a jej rozhodnosť stať vedľa neho bez výhrad. A nakoniec som jej dal slzu, ktorú vyroní, ktorá je výlučne jej, aby ju použila kedykoľvek je jej za potreby." Vidíš: Krása ženy nie je v šatách, ktoré nosí, v postave, ktorú má, ani v spôsobe, akým si češe vlasy. Krása ženy musí byť vidieť v jej očiach, pretože tie sú bránou k jej srdcu, miestu, kde sídli láska.

alure
13. apr 2011

@eis4 neviem mojko čo sa týka alkoholu,ale určite sa jej na to pozri ak dovolí,nech máš akú takú istotu...deti sa rýchlo otrasú a na veci zabudnú bude dobre 😉

alure
13. apr 2011

@evanns tak vám držím palce na "kaveju" a užite si to 😎 snáď aj počasie je u vás múdrejšie,tu fučí hnusný severák 😠

alure
13. apr 2011

@vladka84 nádherné moja...je to tak MY ŽENY sme proste výnimočné 😉

alure
13. apr 2011

mne to tu nejak blbne 😠 prehadzuje mi príspevky ako sa mu chce ..robí to aj vám ???

liba78
13. apr 2011

@alure nevidel ju. Tak bude určite prekvapený. 😀

Jeej a teraz som skúšala s lyžičkou a máme prerezaný 6. zúbok. Takže 4 hore a 2 dolu. 😀

seagull2404
13. apr 2011

@liba78 waw, mate vela zubkov 🙂
@alure vcera sa na to stazovala akkika

eis4
13. apr 2011

už sa zobudila,nakojila som ju a je vysmiata tak ju to asi velmi nebolí.som jej to pozerala a nie je to až také zlé ako to vyzeralo na 1. pohlad.tak 1 zubok sa jej "vdaka" pádu prerezal a vedla to má trošku modré ale asi to bude v poriadku
@evanns dakujem,držím palčeky nech sa vám káva vydarí 😀
@alure
@seagull2404 ten alkohol jej teda nedám nieže sa mi pripije 😀

eis4
13. apr 2011

@alure mne to včera tiež robilo

seagull2404
13. apr 2011

@eis4 🙂 tak sa tesime, ze ste sa smejete 🙂 a vlastne mate z toho pozitivum - zubok 🙂

alure
13. apr 2011

@liba78 tak to je super 🙂 dúfam že potom priložíš fotečky 😉
@eis4 no tak to je fajn,možno niekedy nás vydesia viac a problém ani nie je ...no len ostražitosť je teraz prvoradá...
@seagull2404 normálne mi prehodilo príspevok a aj dva krat nahodilo..no nevadí
a ty ako po včerajšej "šípke" malej princezny? si sa ukľudnila?

vladka84
13. apr 2011

@alure to ano 😉
no, my sme si trosku pospinkali, uz sme aj obed uvarili, idem este trosku upratat a asi si aj cez obed lahnem, nech som zase cez noc svieza 😕

alure
13. apr 2011

@vladka84 no tak to treba moja aj ja si zvyknem s Denisom poobede ľahnúť.Včera som síce sama so sebou vybabrala,malého som uložila ľahla som si v obývačke ale po chvíli som si zmyslela že idem k nemu do izby a zobudila som ho 😠 tak sme mali po spánku 😒 ...dnes si budem musieť trochu oddýchnuť poobede idem do BA pre Olivera a mm má dlhý deň v práci,tak máme čo robiť,a von sa stále nedá ísť ten vietor ma doženie do zúfalstva 😠

vladka84
13. apr 2011

@alure ja som dnes tiez sama s detmi, poobede pojdeme po Timku, ale von asi neostaneme, lebo fuci a aj sa dost ochladilo, u nas je len 5 °C 😲 😠
aj ja si tak obcas lahnem, no najhorsie je, ked chcem este nieco porobit a lahnem si vtedy, ked Karinka dospava a po 5min. je hore 😒 to som potom este viac rozbita 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre